BullGuard – הגנה על המחשבים שלך, רשתות ביתיות, טלפונים חכמים, טאבלטים, והכי חשוב – אתה!

כאשר פושעי הסייבר מתוחכמים יותר ויותר בגישה לכל המכשירים והנתונים האישיים המחוברים שלנו, גישת האנטי-וירוס המסורתית פשוט לא מצליחה לעמוד בקצב ההכרה והעצירה של הופעתם האיומית החדשה ללא הפסקה. ישבנו עם מנכ"ל BullGuard פול ליפמן כדי לדבר על המנוע מהדור הבא שלהם וכיצד הוא לומד כל הזמן לזהות את הקבצים הזדוניים האלה כדי לשמור על המכשירים, הזהויות והמשפחות שלנו בטוחים.

אנא ספר לנו קצת על רקע אבטחת הרשת שלך ועל המיקום הנוכחי שלך ב- BullGuard.

אני מוצאת את ביטחון הרשת מרתק ומאתגר ללא הרף! אני בענף למעלה מעשור בחברות שתחום המיקוד שלהן נע בין אבטחת נקודות קצה לצרכנים ועד אבטחת ענן ארגוני. הצטרפתי לפני BullGuard לפני מספר שנים במטרה מפורשת לקחת אותו לשוק החדש, המתהווה והמשמעותי של אבטחת הסייבר לבית הצרכן..

מהם האיומים המקוונים העיקריים של היום וכיצד הם יכולים לסכן מחשב או רשת?

ככל הנראה האיום המקוון המשמעותי ביותר על מחשבי הצרכנים, והתקנים אחרים המחוברים יותר ויותר, הוא תוכנת כופר, כאשר פושע אינטרנט מתפרץ למכשיר, מצפין או חוסם משתמש מהנתונים שלו ודורש כופר להחזירו. למרות שרוב האנשים לא ייכנעו לאיומי תוכנות רנסומטיות מכיוון שהם ישחזרו את הנתונים מגיבוי או מענן, הם עדיין משתלמים ביותר וכמעט בלתי אפשרי להתחקות אחריהם. גישת האנטי-וירוס המסורתית פשוט לא מצליחה לעמוד בקצב, שכן השילוב של התקפה של יום אפס עם עומס מטען כופר הוא מאתגר מאוד למנוע, ואני אדבר מעט אחר כך על איך אנו עושים זאת ב- BullGuard.

אני חושב שהאיום המשמעותי האחר שמתגלה באינטרנט הם התקפות נגד האינטרנט של הדברים, כמו סמארטפונים, צגי תינוקות מחוברים, תרמוסטטים, מערכות מוסיקה וכו '. לרוב המוצרים הללו חסרות הגנות אבטחה מועטות עד שהופכות אותם לקפיצות בנקודות רחבות. בגישה זדונית לרשת הביתית. במעבדות שלנו ראינו אפילו האקרים נכנסים למערכות אזעקה ביתיות ומפרקים אותם מרחוק. למרבה הצער, אנו הולכים לראות יותר מכך.


BullGuard - הגנה על המחשבים שלך, רשתות ביתיות, טלפונים חכמים, טאבלטים, והכי חשוב - אתה!

אילו מוצרים מציע BullGuard כדי לשמור על מחשבים ומידע על המשתמשים?

המוצרים שלנו למחשב האישי, לסמארטפון ולטאבלט נעים בין יישומי אנטי-וירוס הקלים ביותר וכלה בחבילת אבטחה אינטרנטית הכוללת הגנה על זהות, בקרת הורים, טכנולוגיות לשיפור וביצוע אופטימיזציה של ביצועי המחשב וסריקת רשתות שלמות למען פוטנציאל. פגיעויות ואיומים.

אנו מציעים גם דוג'ו מאת BullGuard (https://dojo.bullguard.com/) המאבטח רשתות ביתיות וכל המכשירים המחוברים, ללא קשר לאילו מכשירים אלה עשויים להיות. כך שגם מנעול חכם מחובר, תרמוסטט חכם וכו 'מוגן מפני התקפות.

BullGuard - הגנה על המחשבים שלך, רשתות ביתיות, טלפונים חכמים, טאבלטים, והכי חשוב - אתה!

אני שם לב שרבות מהסוויטות שלך כוללות גם תוכנות נגד תוכנות זדוניות וגם חומת אש. מהם ההבדלים בין השניים ומדוע משתמש היה זקוק לשניהם?

חומות אש ותוכנות נגד תוכנות זדוניות משרתות מטרות שונות. האנלוגיה הטובה ביותר היא שיש שער נעול בקדמת הנכס שלך ואז מנעול בדלת הכניסה לבית. אתה רוצה לעצור את הרעים בשער, אבל אם הם יעברו את זה, אתה בהחלט רוצה לעצור אותם ליד הדלת. חומת אש היא השער הקדמי הנעול, הפוסק בתנועה טובה / תנועה רעה הנכנסת ויוצאת מהמחשב והיא תחסום חיבורים נכנסים מכתובות IP זדוניות. עם זאת, ישנן דרכים שקבצים ותהליכים זדוניים יכולים לעקוף חומת אש, למשל דוא"ל עם קובץ מצורף זדוני, מקל USB נגוע, או תוכנית שהורדת נראית לגיטימית אך נגועה. המרכיב נגד תוכנות זדוניות הוא דלת הכניסה הנעולה שתזהה קבצים אלה ותעצור אותם מתים אחר עקבותיהם. אז אתם באמת זקוקים לשתי שכבות ההגנה.

כיצד ההגנה המזהה של BullGuard שומרת על בטיחות המידע האישי של הלקוח?

אנו מגנים עליך מפני גניבת זהות בכמה אופנים. הדבר המובהק ביותר הוא על ידי בדיקה מול סוכנויות דירוג האשראי כדי להבטיח שלא יפתחו חשבונות לא מורשים על שמך. אנו בוחנים חיבורים יוצאים כדי להבטיח שכאשר אתה מחובר לבנק שלך אתה מחובר לאתר הלגיטימי של הבנק שלך ולא לאתר דיוג או זדוני שיכול לגנוב את האישורים והזהות שלך. לעין הבלתי מאומנת, האתרים בפקסימיליה והאותנטיות נראים זהים לחלוטין, אך BullGuard מצליח לזהות אותם ולחסום אותם.

בנוסף, קיימים פורומים באינטרנט האפל בהם פושעי רשת סוחרים זהויות גנובות. אנו סורקים כל העת את הפורומים האלה אחר מספר תעודת הזהות, מספרי כרטיסי האשראי, מספרי חשבון הבנק ונתונים פרטיים אחרים כדי לבדוק אם זהותך נפגעה..

כיצד משפר Game Booster את חווית המשחק?

גילינו שאנשים מכבים את תוכנות האנטי-וירוס שלהם במהלך המשחק כדי למקסם את ביצועי המחשב שלהם. עם זאת, זה לא הגן על המחשב האישי שלהם, ואם אתה דומה לילדים שלי, אתה משחק משחקים למשך זמן לא מבוטל. Game Booster שומר על הפעלת תוכנית האנטי-וירוס אך מגביל את כמות עיבוד העיבוד שלה ויישומי הפעלה אחרים שמשתמשים בהם, כך שמשחקי משחק מקבלים את כוח המחשב המרבי האפשרי. מה שמצאנו בבדיקה הוא שאפילו עם ההגנה מפני אנטי-וירוס, מערכת עם Game Booster ממקסמת משחק במשחק טוב יותר ממערכת בלעדיה. לכן אנו יכולים להציע ללקוחותינו את חוויית המשחק המשופרת תוך הוספת ההגנה על תוכנת BullGuard.

BullGuard - הגנה על המחשבים שלך, רשתות ביתיות, טלפונים חכמים, טאבלטים, והכי חשוב - אתה!

מהן כמה תכונות במודול בקרת ההורים שלך? באילו "פרצות" נהגו ילדים מנוסים באינטרנט לעקוף תוכניות אחרות לבקרת הורים וכיצד סגרת אותן?

שאלה נהדרת! מודול בקרת ההורים שלנו מכיל מערכת בקרות מתוחכמת המאפשרת להורים לקבוע ולאכוף כללים, אך למעשה זה מסתכם ב -3 דברים למעשה:

  1. בקרת זמן השימוש במחשב. הורים עשויים להיות מודעים לכך שילדם נמצא במחשב עד השעה 3 לפנות בוקר. כעת הם יכולים לשלוט כמה זמן ילד יכול להשתמש במחשב ולהגביל את השימוש באינטרנט ויישומים ספציפיים לשעות מסוימות ביום. אז הורה יכול לומר, "בסדר, אתה יכול להשתמש במחשב האישי, אבל אין אינטרנט אחרי השעה עשר בערב", או "אתה יכול לשחק רק את המשחקים הבאים בתוך חלון זמן מסוים".
  2. סינון תוכן. הורים יכולים להגביל את הגישה לפי קטגוריות, כגון תוכן למבוגרים, הימורים, דיבור שנאה או תוכן שקשור לסמים. בנוסף, ניתן לרשום יישומים כמו משחקים אלימים, כך שלא ניתן להתקין אותם ולהפעיל אותם מהמחשב האישי.
  3. פרצות סגירה. ילד בעל יכולת מחשבים יכול להשבית או אפילו להסיר התקנת בקרות הורים. מניעת הפעלה היא פשוטה על ידי דרישת סיסמא הדרושה כדי לשנות את הגדרות בקרת ההורים. כדי למנוע את הסרת ההתקנה של התוכנה, אנו ממליצים להורים להגדיר את ילדיהם באמצעות חשבון שאינו מינהלי, כך שהילד יכול לעשות כל מה שהוא צריך לעשות אך לא יוכל להסיר את התוכנה. בעבר ילד ממש מפותח יכול להוריד VPN כדי לגשת לתוכן לא הולם. באמצעות התוכנה שלנו ההורים יכולים לרשום שחור את ההתקנה וההפעלה של VPNs, להגדיר מעצורים באופן שאינו ניתן לחשיפה.

מהם איומים של יום אפס וכיצד BullGuard מגן נגדם?

איום של יום אפס הוא איום שמעולם לא נראה לפני כן, מה שהופך אותו למסוכן ביותר מכיוון שאין שום חתימת קובץ ידועה להכרה ולתיקון.

לכן, המנוע ההתנהגותי שלנו (המכונה מנוע מהדור הבא בתעשייה) בודק גם מאפייני התנהגות. האם קובץ שמנסה לכתוב לרישום, מנסה להתנהגות הצפנה, האם הוא גוזל כמות זיכרון או מעבד לא מבוטל? האם הוא ניסה לגשת לחלקים מוגנים מסוימים במערכת הקבצים? אם כן, אנו מיד בהסגר ומונעים את ביצועו. ולא רק במחשב שלך, אלא באלה של מיליוני הלקוחות שלנו ברחבי העולם.

אנו גם אוספים כמויות אדירות של נתונים מציפורי דבש שהקמנו ומשתפים דגימות עם ספקים שונים בתעשייה, כך שתשתית המכונות הנרחבת מאוד שלנו לומדת ללא הרף הבחנה בין המאפיינים של קבצים טובים לעומת המאפיינים של קבצים זדוניים. כך אנו נשארים צעד אחד לפני איומי יום אפס.

האם כל התהליכים הללו פועלים ברקע ישפיעו על מהירות המחשב או על ביצועיו?

בכלל לא. מנוע ההתנהגות הליבה המופעל באופן מקומי במחשב האישי הוא קל ביותר בכל הנוגע למשאבים בהם הוא משתמש. המערכת עליה דיברתי מסתכלת על מיליון, מיליארדי נקודות נתונים באלפי שרתים ושרתים וירטואליים ותשתית למידת המכונה שלומדת ומשתפרת ומתעדכנת כל העת את הדגמים - כל מה שהרמה כבדה פועלת על הענן..

אילו מוצרים אתם מציעים לטלפונים סלולריים וטאבלטים?

המוצרים שלנו לטלפונים סלולריים וטאבלטים כוללים אנטי-תוכנות זדוניות, אנטי דיוג, אופטימיזציה לביצועים כמו גם מיקום מכשיר, גילוי ונעילה. יש לנו מוצרים חדשים עם יכולות נוספות שיגיעו בעתיד הקרוב מאוד. אנו רוצים להגן עליך בכל מקרה שאתה מחובר.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me