CitizenVPN Tobias Skytte חושף את האמת אודות VPN בחינם, עסקאות לכל החיים ושימור נתונים


ספר לנו קצת על עצמך ועל הרקע שלך לפני שתתחיל שירות vpn. איך התחלתם כשירות VPN?

בשנת 2009 עבדתי כמנהל מערכת של ספק מוזיקלי סטרימינג גדול ולפני כן הקמתי והפעילה ספק שירותי אינטרנט קטן. שמתי לב ששוק ה- VPN משווק בעיקר כלפי חנונים טכניים ורווי בפחות מחברות בעלות מוניטין, שקשורות מועטה או כמעט. ספקי VPN רבים אינם חושפים מי מנהל אותם או אפילו מאיזו מדינה. הרגשתי שיש צורך בשיווק ספק VPN שקוף ואמין כלפי הצרכן הממוצע, כך שבשנת 2010 התפטרתי מתפקידי והקמתי את החברה.

עם אופרה שמציעה VPN בחינם, ועם VPNs בחינם כמו Windscribe ו- Hola, האם אתה רואה עתיד ל- VPN בתשלום?

האופרה 'VPN' דומה יותר לפרוקסי, היא פועלת רק בדפדפן האופרה. אמנם מועיל במקצת, זה לא עובד עם כל התוכנות האחרות שאולי משתמשות באינטרנט, כך שהוא לא יעבוד עם סקייפ או משחקים או כל דבר אחר. זה לא בטוח כמעט כמו למשתמש לעומת VPN אמיתי, שכן ניתן לנצל אותו בדרכים אחרות כדי לחשוף בפניו את כתובת ה- IP האמיתית..

בעתיד יהיה זה נורמלי שיש חשבון VPN בתשלום, ממש כמו חשבון אינטרנט בתשלום וטלוויזיה בתשלום, סטרימינג מוזיקה וכו '. VPN בתשלום יכול להציע שיטות חיבור נוספות (למשל OpenVPN, PPTP, L2TP, IpSec וכו') והרבה. שיפור האבטחה והפרטיות מצד הרשויות. בדרך כלל הם יציעו גם רוחב פס גבוה בהרבה מ- VPN בחינם. ב- CitizenVPN באמת אין לנו גבולות ברוחב הפס. אנו רואים באופן קבוע שמשתמשים מורידים בפרצים של 50+ מגהביט לשנייה (אם כי השרתים יכולים לעלות הרבה יותר גבוה). אני לא חושב שתוכל לעשות זאת באמצעות VPN חינמי.

Windscribe כמעט ולא ניתן בחינם, מכיוון שהאופציה החינמית שלהם מוגבלת למדי והאופציה הבלתי מוגבלת שלהם מתומחרת באופן דומה לשלנו.
עם הולה אתה צריך להיות זהיר כמשתמש מכיוון שלמעשה אין להם שרתים. במקום זאת, כל הנתונים שלך זורמים למישהו אחר של המשתמשים שלהם ויוצאים משם. אז בזמן שאתה מחובר להולה, מספר משתמשים אחרים ייצאו מהמחשב שלך, כלומר שהמחשב שלך יתפקד כשרת VPN. אם, למשל, מישהו מוריד סרט שלא כדין באמצעות הולה, האם כתובת ה- IP שלך תעקוב אחר הורדת הסרט ונחש לאן בעלי זכויות יגיעו לדפוק? באופן אישי לעולם לא הייתי משתמש בחולה.

כמה VPNs מציעים עסקה לכל החיים. מה אתה חושב על האסטרטגיה הזו?

ובכן, אני די סקפטי. הדרך היחידה שהייתה הגיונית מבחינה עסקית היא, למען האמת, אם אתה מתכוון למכור כמות גדולה של חשבונות במהירות ואז איכשהו לא לספק שירות שימושי בשלב מאוחר יותר. לדוגמה, אם רוחב הפס מצומצם, אם כי זה עשוי להיות שימושי כיום, בעוד 10-15 שנים, רוחב הפס הזה ירגיש כאילו השתמשת במודם 64K היום .. כך לדעתי זה יהיה די חסר תועלת.

מה הופך את CitizenVPN לשונה מ- VPNs אחרים?

מכיוון שכל הנתונים שלך עוברים דרך שרתי ספקי ה- VPN, תמיד הרגשתי שעליך לבחור בספק ה- VPN שלך כפי שאתה בוחר את רואה החשבון שלך או את עורך הדין שלך. אז ב- CitizenVPN אנו מנסים לבנות אמון על ידי חשיפה מלאה של מי שעומד מאחוריו, כתובות של חברה, פרטי קשר וכן הלאה.
כדי לבנות אמון נוסף, אנו מוכרים ומשווקים מחברתנו הדנית תוך אספקת השירות בפועל מחברת בהאמה שלנו (עם שרתי VPN במדינות מרובות). מכירת מדנמרק מוסיפה אמון, שכן קיימות הגנות ואחריות צרכניות חזקות מאוד; משלוחים מבהאמה מאפשרים לנו לא לדאוג לחוקי שמירת הנתונים של האיחוד האירופי, ויש להם מוניטין חזק לשמירה על פרטיות.

אנו שמים את צרכי הלקוח ראשונים, ומטרתנו לספק את פיתרון ה- VPN הקל, החלק והמאובטח ביותר האפשרי.
אנו מרגישים שיש למכור שירות VPN כמו כל שירות מקוון אחר. לספקי שירותי אינטרנט, הזרמת מוזיקה, מנויי טלוויזיה וכו 'כולם תומכים בטלפון, אז מדוע ה- VPN צריך להיות שונה? בעתיד אנו מקווים שנוכל לספק תמיכה טלפונית 24/7.

אפליקציית האנדרואיד שלנו היא דוגמא טובה נוספת: היא דורשת רק חיבור בנגיעה אחת ואפס תצורה, ובכל זאת היא משתמשת בפרוטוקול OpenVPN המאובטח מאוד, למרות שהיא זקוקה לעור רענן, אך אנו עובדים על זה.

אנחנו לא הספק הזול ביותר שיש, אם אתה רוצה VPN סופר-הנחה אנחנו לא הבחירה הנכונה. במקום זאת, אנו מספקים שירות ברמה הגבוהה ביותר שממש יכול להרשות לעצמו, החל מ- 0.29 אירו ליום. אנו מציעים גם את אותו שירות באיכות מעולה במודל PayAsYouGo כך שתוכלו לרכוש, למשל, העברה של 10 ג'יגה-בייט, ולהפיץ את זה על פני שנה שלמה אם תרצו, מה שהופך את זה לכל נפח במיוחד..

האם אתה יכול להסביר "שמירת נתונים"? מה המדיניות שלך?

'שמירת נתונים' מתייחסת בדרך כלל למדיניות הרשויות של אילוץ ספקי שירותי ספקיות VPN לאחסן נתונים בנוגע לשימוש המשתמשים בשירות הנתון, כך שרשויות יוכלו לגשת אליו אחר כך. זה כולל אחסון כתובות IP המחוברות של המשתמש, כמו גם את האתרים שבהם המשתמש מבקר, הודעות דוא"ל שנשלחו, שיחות סקייפ שנעשו וכו ', ומאפשר לרשויות לאתר את כל הפעולות שהמשתמש ביצע באופן מקוון..

המדיניות שלנו היא לא לאחסן אף פעם את המשתמשים המחברים בין כתובת IP ולא נתונים אחרים הנוגעים לשימוש שלהם. אנו לא מצייתים להוראות 'שמירה על נתונים'.
אנו מאחסנים את ה- IP של המשתמשים רק בשרת האינטרנט במשך 30 יום, אך ניתן להשתמש בו פעם אחת כדי להוכיח שכתובת IP העמיסה את CitizenVPN ו / או קנתה את השירות. זה לא יכול להציג נתוני שימוש. אנו כמובן מתחברים בכל פעם שמגיעים לחשבון (כלומר, מתחברים ומנתקים ובתים מועברים), זה למטרות חשבונאיות, אך מכיוון שה- IP לא מאוחסן זה לא מידע שימושי במיוחד עבור כל רשות.

אילו צעדים ננקטים בחברה שלך כדי למנוע מבחוץ ובעובדים להסתכל על נתוני השימושים שלך?

אף אחד מבחוץ לא יקבל מעולם או יקבל גישה לשרתים או לנתונים שלנו. אם אי פעם יהיה צורך לתת ליועץ מרחוק גישה זמנית לתקן משהו, המדיניות היא לעשות זאת רק בזמן ש- sys-admin צופה בכל מהלך על המסך כפי שהוא מתבצע..
אנו עושים הכל בבית והכל מפותח במאה אחוז כאן בדנמרק (כולל אפליקציית האנדרואיד שלנו), איננו מוציאים מיקור חוץ מתפתחות או תחזוקה כלל ואיננו מתכננים לבצע.
גישה לנתונים של עובדים (כמו בדיקות מסדי נתונים וכו ') נרשמת תמיד, כך שניתן לעקוב אחר כל בקשה לנתונים.

האם יש Skytte Media ApS פרוייקטים אחרים שמעניינים אותם עכשיו??

אנו עובדים על תקע מאוד מרגש&הפעל נתב VPN עבור הצרכן הנפוץ. זה יהיה קל להפליא לשימוש אך עדיין מושך אנשים טכניים, עם תכונות ברמת הארגון וקוד פתוח. אנו נפתח בקמפיין של Kickstarter באפריל / מאי 2017. אני לא יכול לומר הרבה יותר מכיוון שאנו מגישים פטנטים אבל זה נקרא 'LIBRTY' (TM). שמעת את זה כאן קודם.

האם יש תוכניות להוסיף עוד מדינות / שרתים להצעת ה- VPN שלך?

כן! אנו מתכננים להוסיף שרת ב-15-20 מדינות במהלך 4-6 החודשים הבאים, וכמו תמיד, כל חשבונות המשתמש יוכלו לגשת אליהם מכל מדינה שהיא..

האם הדמיון בין האזרח קיין לבין הלוגו שלך הוא צירוף מקרים?

לא חשבתי הרבה על האזרח קיין. הרעיון היה ליצור אסוציאציה לאברהם לינקולן שלבש במפורסם כובע. אני חושב שלינקולן בדרך כלל קשורה לזכויות אזרח, כך שזה משתלב היטב עם ההגנה על הפרטיות שמספקת CitizenVPN. זה גם כובע של קוסם, מכיוון שאנו קסמים להפוך את האינטרנט שלך טוב יותר ובטוח יותר.

הוסף את הביקורת שלך ב- CitizenVPN

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me