ExpressVPN לעומת IPVanish השוואה – מה הכי טוב בשבילך בשנת 2020?


ל- ExpressVPN ו- IPVanish יש המון המשותף - לפחות על פני השטח. שני השירותים טוענים כי הם מציעים כמה מהמהירות המהירה ביותר בסביבה, יחד עם אבטחה מהימנה, אלפי שרתים ואפליקציות מעולות.

אתה תמצא ExpressVPNלהרוויח שלישייה ראשונה בגמר ברשימות רבות, כולל הדירוג הטוב ביותר הכולל VPN שלנו. אבל עם IPVanishנושם את צווארו, יש שאלה ברורה שצריך לענות עליה.

כיצד שני VPN פרמיום אלה נערמים זה בזה בהשוואה ישירה? עם טיעונים חריפים משני הצדדים, הכל עוסק במבט מעמיק יותר.

אם תקדיש זמן לבחור את המועדף עליך, יש לנו את כל המידע שאתה צריך כאן. ראה כיצד ExpressVPN ו- IPVanish מתפקדים כשאנחנו בודקים אותם במספר קטגוריות מכריעות, ולברר הכל על נקודות החוזק והחולשה שלהם.

עדיין, זכור שאנחנו לא יכולים לכסות הכל בהשוואה אחת בלבד. לקבלת הצלילות העמוקות בשירותי ה- VPN הפופולריים הללו, עיין בסעיף סקירת ExpressVPN ו ביקורת IPVanish על ידי המומחים שלנו.

תוכן העניינים

 1. סטרימינג
 2. מפחיד
 3. עלות
 4. קלות שימוש
 5. תאימות
 6. מהירות
 7. שרתים ורשת
 8. פרטיות ואבטחה
 9. פסק דין סופי

ExpressVPN לעומת IPVanish - הקטגוריות

לשם השוואה זו של ExpressVPN לעומת IPVanish, בדקנו שמונה קריטריונים VPN חשובים.

בטרוף דברים, נראה כיצד כל VPN מתמודד עם מגבלות גיאוגרפיות ופרוטוקול BitTorrent כאשר אנו משווים אותם ב- סטרימינג ו סוחף קטגוריות.

הבא הם תמחור ו קלות שימוש, שם תגלה איזה ספק מציע את השירות הזול יותר ו / או ממשק משתמש טוב יותר.

אל תדאג - לא שכחנו מזה תמיכה בפלטפורמה ו מהירות. כאשר ExpressVPN ו- IPVanish מציעים מגוון רב של פלטפורמות ושרתים מהירים ברצינות, ההשוואה בין היתר עשויה להיות מעניינת.

לבסוף, נשווה רשתות שרתים, פרטיות, ו מאפייני אבטחה בפירוט.

הישאר סביב כדי לגלות היכן ואיך ExpressVPN ו- IPVanish יוצאים בראש!

1. סטרימינג

בואו נודה בזה - הגבלות גאוגרפיות על התוכן המועדף עליך יכולות להיות מתסכלות במיוחד. ExpressVPN מבין זאת, וזו כנראה הסיבה שזה אחד ה- VPNs הטובים יותר עבור אוהדי סטרימינג.

השילוב של 3,000+ שרתים, 160 מיקומים והרבה תכונות מועילות הוא עצום. ExpressVPN מצליח בצורה יוצאת דופן ב- בדיקות נטפליקס שלנו, מתן גישה אמינה לקטלוגים של נטפליקס בארה"ב, בריטניה, קנדה, צרפת ויפן.

בנוסף, לא אמור להיות לך בעיות עם Hulu, BBC iPlayer, Amazon Prime Video. ExpressVPN הוא גם אחד השירותים הבודדים שעובדים עם DAZN - דבר ש- IPVanish לא מצליח לספק.

למעשה, נראה ש- IPVanish נאבק בכל מה שקשור לסטרימינג. למרות הרשת הגדולה בצורה הגונה, רוב השרתים שלה נפלו לחסימות נטפליקס הבלתי פוסקות. זה לא אומר שלא תוכלו לצפות בנטפליקס בכלל עם ה- VPN הזה - כמה שרתי IPVanish בארה"ב עדיין צריכים לעבוד, אבל לא יהיה לך מזל עם קטלוגים של נטפליקס במדינות אחרות. ה- BBC iPlayer נותר חסום במהלך הבדיקות שלנו.

ל- ExpressVPN יתרון אחד נוסף על IPVanish עבור סטרימינג. אם תצפה במכשירים ללא תמיכה מקורית ב- VPN, תוכל להשתמש במכשיר תכונת MediaStreamer, המספקת שרתי DNS מיוחדים לגישה נוחה לתוכן שאחריו.

למרבה הצער, IPVanish אינו מציע שווה ערך ל- MediaStreamer, מה שמציב את זה מאחור לקהל אפל TV / טלוויזיה חכמה / קונסולות מדיה.

הזוכה לסטרימינג: ExpressVPN

ExpressVPN הוא בחירה נטולת טרחה להזרמת נטפליקס (וכל דבר אחר) בזכות השרתים המסוגלים והכלי העזר הנוסף שלה מתכונת MediaStreamer. IPVanish הוא מהיר, אך הגישה לזרמים פופולריים מעורערת במקרה הטוב ומציאת שרת שעובד יכול להפוך במהירות לכאב ראש.

נסה להזרים עם ExpressVPN!

2. אימה

גם ExpressVPN וגם IPVanish מתחילים חזק כאן. אתה תמצא תמיכה פתוחה לתנועת P2P כתכונה ראויה לציון בשני ה- VPN - ופונקציונליות נוספת לקהל הסוער.

שני ה- VPN מאפשרים חיבורי P2P בכל השרתים שלהם, מה שמבטל את הצורך בפרופיל סיקור ייעודי. אז אם אתם עומדים להוריד כמה טורנטים, כל שעליכם לעשות הוא לחבר את ה- VPN כמו שבדרך כלל הייתם עושים.

ניתן גם להתאים את ExpressVPN לטורנטים עם תכונת המנהור המפוצלת. בעיקרון, באפשרותך להגדיר את האפליקציה להצפנת תנועה של BitTorrent בלבד - שימושי מאוד אם אתה לא רוצה שכל החיבור שלך יעבור במנהרת VPN.

ExpressVPN לעומת IPVanish השוואה - מה הכי טוב בשבילך בשנת 2020?

ל- IPVanish יש תכונה מסודרת בעצמה עם ה- SOCKS5 שלה. אלה אינם תלויים מיישומי IPVanish ונכללים במנוי שלך. פרוקסי SOCKS5 אינם מציעים הצפנה, אך הם מספקים שכבה נוספת של אבטחה ו (בדרך כלל) מהירויות הורדה מהירות יותר. עם זאת, יהיה עליך להגדיר את ה- proxy בתוך לקוח ה- BitTorrent שלך.

יש עוד דבר שאוהדים צריכים לסער על IPVanish - זה מבוסס בארצות הברית. נסקור זאת בפירוט בהמשך, אך בכל מה שקשור לבולקים, IPVanish חשוף להודעות DMCA (Digital Millennium Copyright Act) כשירות אמריקאי.

ExpressVPN לעומת IPVanish השוואה - מה הכי טוב בשבילך בשנת 2020?

VPN עם מדיניות DMCA הוא לעתים נדירות חדשות טובות למוריד הסיקור המושבע. עכשיו, אנחנו לא אומרים ש- IPVanish זה רע בגלל זה - סיבוב בלתי חוקי הוא בסופו של דבר לא חוקי - אבל אתה עלול להיתקל בבעיות עם טרולי זכויות יוצרים, גם אם אתה משחק לפי הכללים. הודעות חוזרות ונשנות על DMCA תביא להשעיית חשבון ה- IPVanish שלך, לכן עליך להיזהר.

הזוכה בטורנינג: ExpressVPN

תכונות נהדרות ותמיכה מלאה ב- P2P מעניקים לך סיבוכים אנונימיים ושקט נפשי בעת השימוש ב- ExpressVPN. IPVanish מביא גם ערך נוסף, אך הוא נופל מאחר שהוא נדרש להיענות לבקשות DMCA.

נסה לערער עם ExpressVPN!

3. עלות

ExpressVPN ו- IPVanish הם שני VPNs עם תגי מחיר גבוהים יחסית. סביר, בהתחשב בכך שאתה מקבל הרבה ערך לכסף שלך. עדיין, אף אחד מהשירותים אינו זול, כך בואו נגיד את זה כך - מי פחות יקר?

עבור תוכניות חודשיות, הארנק שלך בהחלט ירגיש ExpressVPN. ל- IPVanish אפשרות מעט טובה יותר לטווח הקצר למשתמשים בתקציב, אפילו אם זה רק הפרש של 8%. אם יתמזל מזלך, תוכל לתפוס אחת מההנחות של IPVanish על תוכניות חודשיות - האחרונה מתנערת 17% מהמנוי שלך..

תוכניות לשנה אחת הן היכן שזה נהיה מעניין, מכיוון שכאן בדרך כלל שני ה- VPN מציעים את העסקאות הטובות ביותר. נכון לעכשיו, ExpressVPN לוקח את ההובלה עם הנחה מדהימה של 49% (בתוספת שלושה חודשים בחינם!) - קבל אותה לכאן עם הקופון המיוחד שלנו.

IPVanish אינה רחוקה מאחור, עם תוכניות שנתיות באופן קבוע בהנחות של 46%. עם זאת, זה לא תואם את ההצעה המצוינת של ExpressVPN.

בנוסף למנויים חודשיים ושנתיים, ל- ExpressVPN יש גם תוכנית לחצי שנה. אם אתה נמצא במקום מוזר בו חודש אחד קצר מדי ושישה הוא ארוך מדי, אולי אתה מעוניין במנוי ה- IPVanish לשלושה חודשים - עסקה לא רעה עם הנחה תכופה של 25%.

שני ה- VPNs מציעים את אותן תכונות לכל התוכניות הזמינות.

הזוכה בעלות: ExpressVPN

אמנם אין כאן מנהיג ברור, אך ההצעה לשנה של ExpressVPN טובה מכדי לעבור. אם אינך מוכן להתחייב לשירות לטווח ארוך עדיין, ל- IPVanish יש כמה אלטרנטיבות נהדרות לתקופות קצרות יותר.

נסה ExpressVPN!

4. קלות שימוש

כשניים מה- VPN הפרמיום הטובים ביותר בחוץ, צפוי ממשק פשוט ואינטואיטיבי הן מ- ExpressVPN והן מ- IPVanish. איזה מהם נותן למשתמשים זמן קל יותר?

ההבדלים בעיצוב ניכרים ביותר במכשירים שולחניים. ExpressVPN שואף לשמור על אפליקציה קומפקטית ודומה לנייד אפילו ב- Windows ו- Mac. עם כפתור גדול וה- מיקום חכם תכונה לברך אותך, אבטחת הנתונים שלך היא משימה בלחיצה אחת.

ExpressVPN לעומת IPVanish השוואה - מה הכי טוב בשבילך בשנת 2020?

הגישה להגדרות קלה גם כן. אפליקציית ExpressVPN מסוגלת לחלוטין גם עם הגדרת ברירת המחדל שלה, אך יש לך הרבה דברים להתאים אישית, אם תרגיש צורך בכך.

ExpressVPN לעומת IPVanish השוואה - מה הכי טוב בשבילך בשנת 2020?

רשימת השרתים המורחבת היא גם שמחה לשימוש, להשלים עם כלים ומידע שימושי כגון עומסי שרת ו בדיקות מהירות מובנות.

מצד שני, אפליקציית שולחן העבודה IPVanish גדולה יותר באופן ניכר על המסך שלך. אנו יודעים שזה סובייקטיבי, אך לנו זה נראה גם מסוגנן יותר. לא שזה צריך להיות חשוב יותר מדי - כל עוד זה נעשה את העבודה, נכון?

ExpressVPN לעומת IPVanish השוואה - מה הכי טוב בשבילך בשנת 2020?

היה סמוך ובטוח ש- IPVanish לא שם סגנון על חומר. מצאנו את חיבור מהיר להיות מלוטש יותר ממה שמציע ExpressVPN - כאן תוכלו גם להתחבר לעיר או לשרת הטובים ביותר במדינה ספציפית, בלי שתצטרכו לפתוח את תפריט השרתים..

בכל זאת, כדאי בהחלט לבדוק את רשימת השרתים המלאה. IPVanish מאפשר למיין שרתים במהירות לפי מדינה, זמן תגובה ועומס שרת. אתה יכול גם להביא את השרתים המועדפים עליך לקדמת הבמה. עם זאת, מצאנו שתפריטי המפה והסינון מעט מיותרים - הם פשוט לא מביאים שום כלי נוסף.

ExpressVPN לעומת IPVanish השוואה - מה הכי טוב בשבילך בשנת 2020?

באשר להגדרות, IPVanish אינו דומה ל- ExpressVPN. זה לא מביא שום דבר חדש לשולחן, אבל קל באותה מידה להגיע לתפריטים ולהתאים את ה- VPN להעדפותיך..

ExpressVPN לעומת IPVanish השוואה - מה הכי טוב בשבילך בשנת 2020?

תצורות ידניות גם כן פשוטות. באפשרותך להשיג את הקבצים הדרושים בקלות באתר של VPN ולהפעיל אותם בממשק הצד השלישי של OpenVPN. אין הפתעות כאן.

זוכה קלות שימוש: IPVanish

IPVanish ניצחה אותנו עם מיון השרתים המרשים והמראה החד שלה. ובכל זאת, ל- ExpressVPN יש קסם משלו ועשוי להיות הבחירה הטובה יותר אם אתה רוצה אפליקציה נקייה עם חיבורים פשוטים בלחיצה אחת. באופן כללי, שני ה- VPNs הם דוגמאות לשירותים ידידותיים למשתמש, וטעמכם האישי יהיה ככל הנראה הגורם המכריע כאן.

נסה IPVanish!

5. תאימות

ExpressVPN ו- IPVanish תואמים לפלטפורמות רבות ושונות - ממערכות ההפעלה הפופולריות ביותר וכלה בנתבים ומכשירי נישה. בואו נראה מה שמראה עמוק יותר.

חלונות

Windows היא מערכת ההפעלה הנבחרת עבור מרבית משתמשי ה- VPN ושתי הספקיות מציעות תמיכה רחבה בה.

עם זאת, ל- ExpressVPN יש כאן יתרון קל. אתה יכול להריץ את היישומים שלו על כל דבר, החל מ- Windows XP ועד Windows 10 האחרון, ואילו התמיכה באפליקציות IPVanish מתחילה מ- Windows 7 - לא כלול XP או Vista.

זה כנראה רעיון טוב לעדכן אם אתה עדיין משתמש ב- XP או Vista, בגלל פגיעויות אבטחה ידועות. אבל אנחנו לא אלה ששופטים - בסופו של דבר, אם שדרוג איננו אפשרות עבורך, ExpressVPN יכול לעזור לך היכן IPVanish לא יכול.

מק

אתה יכול להריץ את ה- ExpressVPN על שלל גרסאות macOS, החל מ- Snow Leopard (10.6). IPVanish אינו גמיש כל כך - הגרסה הקדומה ביותר הנתמכת כאן היא Yosemite (10.10).

אנדרואיד

ExpressVPN מחליף כאן מקומות עם IPVanish. בעוד ששני ה- VPN מכסים שפע של גרסאות אנדרואיד, אפליקציות ExpressVPN דורשות לפחות אנדרואיד 5. IPVanish הוא הקילומטר הנוסף, עם תמיכה באנדרואיד 4.0.3 ומעלה..

iOS

ExpressVPN חוזר לטופס, המציע אפליקציות מקוריות ל- iOS 8.0 ומעלה. תזדקק לפחות ל- iOS 9.0 כדי להפעיל את אפליקציית IPVanish באייפון או באייפד שלך.

לינוקס

ניתן להפעיל את ExpressVPN במגוון מחוזות לינוקס, כולל אובונטו, CentOS, דביאן, פדורה, Raspbian ו- Arch. זו תצוגה חזקה בהרבה בהשוואה ל- IPVanish, מה שמבטיח תמיכה רק באובונטו.

נתבים

הן ExpressVPN והן IPVanish זמינים בקלות בנתבים שהובאו מראש. בנוסף, אתה יכול למצוא הדרכות פשוטות וכתובות היטב לקושחת DD-WRT ועגבניות באתרי ExpressVPN ו- IPVanish.

אם אתה הולך מסלול נתב VPN ידני, אתה יכול גם ליהנות מ- ExpressVPN יישום נתב ייעודי אם יש לך את המכשיר הנכון. נכון לעכשיו, האפליקציה זמינה לדגמי Asus, Linksys ו- Netgear נבחרים.

IPVanish אינו מציע אפליקציית נתב.

פלטפורמות אחרות

ExpressVPN עובד בפלטפורמות הנוספות הבאות:

 • תוספי דפדפן (Chrome, Firefox)
 • Chromebook
 • קוראי ספרים אלקטרוניים (Amazon Kindle Fire, Nook HD)
 • Windows Phone (גרסאות 8.1 ו- 10)
 • קונסולות מדיה ומשחקים (Amazon Fire TV, Apple TV, Roku, Boxee Box, Chromecast, Nintendo Switch, Nvidia Shield, PlayStation, Xbox, ועוד)
 • אוכמניות
 • קודי
 • טלוויזיות חכמות

IPVanish תומך בפלטפורמות הנוספות הבאות:

 • Chromebook
 • טלפון של Windows

הזוכה בתאימות: ExpressVPN

עבור פלטפורמות מרכזיות, סביר להניח שלא תהיה לך שום בעיה עם אף VPN. למרות זאת, ExpressVPN מוכיח כגמיש עם תאימות כללית טובה בהרבה. שקול IPVanish אם אתה זקוק לחיבורים סימולטניים במיוחד, עם זאת - עם עד עשרה מהם בו זמנית, זה מכה בחמשת המכשירים של ExpressVPN.

נסה ExpressVPN!

6. מהירות

הצפנה היא המפתח (ללא משחק מילים) המיועד מאחורי האבטחה שלך בעת השימוש ב- VPN. אבל זה גם מאט את החיבור שלך.

הפתרון? מצא ספק שלא יאפשר לך להבחין בהבדל.

ExpressVPN אוהב לפרסם את המהירויות שלו.

ExpressVPN לעומת IPVanish השוואה - מה הכי טוב בשבילך בשנת 2020?

וכך גם IPVanish.

ExpressVPN לעומת IPVanish השוואה - מה הכי טוב בשבילך בשנת 2020?

שני ספקים אלה מגבים את טענותיהם בתוצאות. לשניהם מוניטין של VPNs מהירים ברצינות עם לקוחות מרוצים רבים. אבל אנחנו רוצים לדעת איזו מהן טובה יותר.

ערכנו כמה בדיקות במטרה העיקרית לברר איזה VPN מהיר יותר ועקבי יותר. להלן תוכלו למצוא כיצד ביצעו ExpressVPN ו- IPVanish בעשרה מהשרתים שלהם ברחבי העולם.

הבדיקות שלנו נערכו ממיקום במזרח אירופה. להלן תוצאות המידוד שלנו (ללא VPN):

ExpressVPN לעומת IPVanish השוואה - מה הכי טוב בשבילך בשנת 2020?

והנה התוצאות עבור שני ה- VPN:

שרת מהירות הורדה (Mbps) מהירות העלאה (Mbps)
ExpressVPN IPVanish ExpressVPN IPVanish
אוטומטי (הכי קרוב) 71.81 69.54 31.36 32.63
רומניה 67.79 64.38 36.71 30.81
גרמניה 67.72 69.33 34.79 30.90
הממלכה המאוחדת 63.41 68.25 28.96 35.67
פורטוגל 61.15 50.54 25.53 24.13
ישראל 39.99 53.14 24.15 31.09
ארצות הברית (ניו יורק) 59.14 43.44 22.48 22.91
ארצות הברית (לוס אנג'לס) 23.59 21.39 12.95 15.21
יפן 51.95 0.53 1.66 1.16
אוסטרליה 31.38 10.67 0.76 0.35

בסך הכל ExpressVPN ו- IPVanish מספקים מהירויות מדהימות ברוב השרתים. הם גם מצליחים להישאר די קרובים - או שכן?

IPVanish מובילה משכנע במבחן ישראל ומציבה ביצועים טובים יותר בשרת בבריטניה. עם זאת, זה באמת מפיל את הכדור במבחני יפן ואוסטרליה - עם מהירויות הורדה של פחות מ- 1 מגהביט לשנייה ביפן, אפילו גלישה קלה הייתה אתגר רב זמן.

אנו חושדים שהתוצאות הללו נבעו מבעיות שרת מצערות במהלך הבדיקות שלנו, אך ניסינו מספר פעמים וזה לא השתפר. היציבות הייתה גם בעיה בשרתים של יפן ואוסטרליה - סיפור קצר, נתקלנו בטיפות חיבור רגילות.

בינתיים ExpressVPN נותר מהיר ונטול טרחה בכל 10 השרתים. איכות החיבור מרשימה אפילו כשהמרחק נערם. אין הרבה מה לומר כאן - ExpressVPN בהחלט עומד במוניטין שלה.

כך גם IPVanish, אך רק באופן חלקי. למרות שלא נתקלנו בבעיות ברוב השרתים, VPN זה לא היה עקבי כמו שקיווינו.

הזוכה במהירות: ExpressVPN

בין אם אתה מתחבר למדינה השכנה שלך או איפשהו בצד השני של העולם, ExpressVPN האם כיסית במהירות מהבהבת באמת. IPVanish מעלה ויכוח חזק, אך בין היציבות הירודה בכמה שרתים לבין פוטנציאל הזרמה מוגבל מאוד, היא נופלת מאחור בהשוואה זו.

נסה ExpressVPN!

7. שרתים ורשת

בהשוואה ל- VPNs אחרים בשוק, ExpressVPN ו- IPVanish נותנים לך מספר עצום של שרתים שאפשר ליהנות מהם. לעומת זאת, כאשר משווים זה את זה, לאחד מהם יש יתרון ברור.

ExpressVPN מאפשר לך לבחור בין 3,000+ שרתים, מאות מיקומים ולמעלה מ- 90 מדינות מסביב לעולם.

ExpressVPN לעומת IPVanish השוואה - מה הכי טוב בשבילך בשנת 2020?

בפינה השנייה יש לך IPVanish 1,300 שרתים ומעלה, מעל 70 מיקומי VPN, ו- 50 מדינות ברחבי העולם.

ExpressVPN לעומת IPVanish השוואה - מה הכי טוב בשבילך בשנת 2020?

המספרים מדברים בעד עצמם. בהפרש של יותר מ -30 מדינות, ExpressVPN הרבה יותר גמיש. ובזמן שני VPNs חזקים באירופה וביבשת אמריקה, ExpressVPN מציע מגוון טוב יותר במזרח התיכון, דרום מזרח אסיה ואפריקה. אזורים אלה מכוסים לעתים רחוקות על ידי שירותי VPN - אנו לא נופתע אם הדבר יטה את הכף לעבר ExpressVPN למשתמשים המתגוררים במקום..

אם לשפוט לפי מבחני המהירות שלנו, נראה כי ExpressVPN יציב יותר מ- IPVanish במיקומים פחות פופולריים. זה תמיד דבר טוב כאשר VPN מספק את אותה יכולת שרת ואיכות בכל הרשת שלה.

הזוכה לשרתים ולרשת: ExpressVPN

ExpressVPN לא משאיר שום מקום ל- IPVanish לזרוח בקטגוריה זו. עם כיסוי טוב יותר בכל הפרמטרים, זה ה- VPN לבחור אם אתה מחפש מגוון שרתים. עם זאת, IPVanish נותרה אלטרנטיבה סבירה עבור שרתים באירופה ובאמריקה, גם אם היא פוסעת מאחורי ExpressVPN ביבשות אחרות.

נסה ExpressVPN!

8. פרטיות ואבטחה

גם ExpressVPN וגם IPVanish עושים רושם ראשוני חזק כאן. פרטיות ואבטחה מובטחים על ידי הצפנה חזקה של 256 סיביות, מדיניות קפדנית ללא רישום, ו כל התכונות החיוניות לזמן בטוח יותר באינטרנט.

אבל יש היבט מוזר אחד בו VPN אחד מאיר על פני האחר.

הנה למה אנו מתכוונים.

מדיניות רישום

טענת רישום האפס משותפת במדיניות הפרטיות של ExpressVPN ו- IPVanish. יתרה מזאת, שני ה- VPNs נאלצו להוכיח טענה זו בעבר - אך אחד מהם נכשל.

ExpressVPN נאלץ לענות לרשויות בטורקיה כבר בשנת 2016 כאשר אחד משרתיו שימש למחיקת ראיות בחקירת רצח מתמשכת. התוצאה? לא ניתן היה לאסוף מידע מספק ה- VPN מכיוון שהוא באופן חוקי לא שמר יומני משתמש. זה ביסס את המוניטין של ExpressVPN כשירות עם פרטיות ללא רבב.

ExpressVPN רשום באיי הבתולה הבריטיים, מה שאומר שאין חוקים לשמירת נתונים שצריך לדאוג להם. מכיוון שאיי הבתולה הבריטיים אינם חלק מה- בריתות מעקב 5/9/14-עיניים, הנתונים שלך בטוחים גם מפני ריגול ממשלתי נרחב.

ל- IPVanish היה גם מכחול עם הממשלה בשנת 2016. לרוע המזל, זה הפך למצב של רישום נתונים כאשר ה- VPN העביר מידע רגיש למשתמשים למשרד לביטחון פנים בארה"ב.. כן, מידע זה עזר לרשויות לחקור התעללות בילדים ופורנוגרפיה, אך הוא גם תפס את IPVanish בשקר רציני.

מאז היו כמה שינויים - IPVanish נמצאת בבעלות חדשה מאז 2017, ו- StackPath (חברת האם החדשה) מבטיחה שלא יוחלפו יומנים בימינו. עדיין, IPVanish הוא שירות VPN מבוסס ארה"ב וכפוף למעקב 5/9/14-Eyes, כך שזה אולי לא הבחירה המושלמת עבור מודעות המודעות לפרטיות.

הצפנה ופרוטוקולים

הצפנת AES-256 מגיעה סטנדרטית הן עבור ExpressVPN והן עבור IPVanish. הצפנה מסוג זה נחשבת לחסינת כדורים, אך ל- ExpressVPN יש יתרון נוסף כאן. זה גם מיישם סודיות קדימה מושלמת, כלומר הוא משתמש במפתחות הצפנה דינמיים עבור כל מפגש VPN לצורך אבטחה נוספת.

פרוטוקול OpenVPN זמין באפליקציות שולחן עבודה ואנדרואיד. חדשות נהדרות, שכן פרוטוקול זה מציע את האיזון הטוב ביותר בין אבטחה לביצועים.

ExpressVPN מציעה גם תמיכה מקומית ב- OpenVPN ב- iOS, שזה נדיר יחסית. IPVanish לא - אפליקציית iOS שלה מגיעה עם IKEv2 / IPSec, ותצטרך לבחור להתקנה ידנית של OpenVPN עם תוכנת צד שלישי אם אתה רוצה את הפרוטוקול הזה במכשיר iOS שלך..

באשר לפרוטוקולים נוספים, שני ה- VPN תומכים PPTP ו L2TP / IPSec.

מאפייני אבטחה

במבט ראשון, אין הרבה הבדלים בין ExpressVPN ל- IPVanish בכל הקשור לתכונות אבטחה.

ExpressVPN מגיע עם מתג כיבוי (נקרא נעילת רשת), וכן הגנת דליפות DNS ו- IPv6. אתה יכול להפעיל או להשבית את מתג ההשמדה ב- כללי הכרטיסייה הגדרות - השאר ניתן למצוא ב - מתקדם תפריט.

ExpressVPN לעומת IPVanish השוואה - מה הכי טוב בשבילך בשנת 2020?

IPVanish מעניק לך מערך כלים דומה - הגנת דליפות DNS, הגנת דליפות IPv6, ו מתג כיבוי. הכל מוגדר במקום אחד - ה- חיבור כרטיסיית ההגדרות. בסך הכל, קצת יותר מאורגן מ- ExpressVPN.

ExpressVPN לעומת IPVanish השוואה - מה הכי טוב בשבילך בשנת 2020?

בנוסף, באפשרותך להגדיר את ה- IPVanish כדי לערפל את התעבורה שלך ב- OpenVPN בלחיצה אחת. זה יכול להיות שימושי ביותר אם אתה נמצא במדינה עם צנזורה אינטרנטית כבדה. עם זאת, IPVanish נחסם כרגע בסין.

זה לא המקרה עם ExpressVPN, שממשיך לעקוף את חומת האש הגדולה בקלות. בזכות המיוחד הגדרות התגנבות, אתה יכול להשתמש ב- VPN זה כדי להשיג שכבת אבטחה נוספת ולגשת לתוכן המועדף עליך מארץ זו, ואחרים כמו איראן, רוסיה, איחוד האמירויות הערביות.

הזוכה באבטחה ופרטיות: ExpressVPN

לשני ה- VPN יש את התכונות, הפרוטוקולים וההצפנה הנחוצים לצורך אבטחה מעולה, אך ExpressVPN מוכיח את עצמו גמיש יותר. מה שכן, זה נהנה ממקום רישום חיובי ובעל רשומה איתנה בכל הקשור לשמירה על פרטיות המשתמשים. היסטוריית העבר של IPVanish ותחום השיפוט הנוכחי הם חסרונות שלא ניתן להתעלם מהם.

נסה ExpressVPN!

9. פסק דין סופי

ExpressVPN הוא המנצח בשבע מתוך שמונה קטגוריות, עם ניצחונות משכנעים סטרימינג, רשת שרתים, ו פרטיות השוואה. בהשוואה ל- IPVanish, ל- VPN זה יש שרתים רבים יותר, פוטנציאל סטרימינג גבוה בהרבה, ומדיניות אפס יומני מוכחת..

IPVanish לא מצליחה לנצח את ExpressVPN ברוב ההתאמות, והקטגוריה האחת שבה היא מרוויחה נקודה יכולה בקלות להסתובב בכיוון השני. האם זה הופך את IPVanish ל- VPN נורא?

בכלל לא.

עם מהירויות מצוינות הדומות למהירות של ExpressVPN (ברוב השרתים), תכונות P2P מעולות, ו הצפנה הדוקה, ספק זה מספק שירות מרשים שיש שם עם הטובים ביותר. אם אתה מפעיל לעתים קרובות VPN במספר מכשירים ואתה מעריך ממשק יפה, בהחלט שקול IPVanish.

אבל אם חמישה חיבורים בו זמנית הם כל מה שתזדקק אי פעם, ExpressVPN הוא הבחירה הטובה יותר הבלתי מעורערת. VPN זה מהיר, יציב, והכי חשוב פרטי, לא יאכזב אותך אם אתה מחפש את השילוב הטוב ביותר של אבטחה וביצועים סביב.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

96 − 95 =

map