GamaSec – אבטחה ברמה ארגונית לשוק SMB

מוצרי האבטחה שמציעה GamaSec כל כך טובים, הם שכנעו חברת ביטוח מובילה להציע פוליסת ביטוח כנגד הפרות נתונים יחד עם מוצרי GamaSec. זה משהו שאבי ברטוב, מייסד-שותף ומנכ"ל GamaSec, גאה במיוחד. הוא גם גאה בכך שהוא מספק מוצרי אבטחה במחירים סבירים אך איכותיים לעסקים קטנים ובינוניים.

במהלך הדיון שלנו אבי משתף מידע על מוצרי האבטחה הרבים של GamaSec, שהם מיועדים להם בעיקר, וכיצד הוא ממשיך למכור לשוק זה. הוא גם דן במה שהוא רואה כמטרה הגדולה הבאה להאקרים ומוצרי אבטחה - התשובה שלו עשויה להפתיע אתכם.

Contents

אנא ספר לי קצת על עצמך ועל הרקע שלך.

אחרי שלמדתי משפטים בצרפת, התעסקתי בבאג 2000 ובנושאי ביטחון. לא ראיתי מקומות עבודה לעורכי דין בבית בישראל, אז התחלתי לחפש דרך להוסיף ערך כישראלי באירופה. החלטתי להתמקד באבטחת IT (טכנולוגיית מידע) והקמתי חברה לייעוץ אבטחת IT בצרפת.

מהר מאוד הבנתי שאני לא רוצה שתהיה חברת אבטחת IT עם הרבה יועצים לניהול. הבנתי שהעתיד הוא בתחום אבטחת האינטרנט והאינטרנט, אז עברתי להתמקד ברשת, בתשתיות ענן ובמודלים עסקיים של SaaS (Software as a Service).

לפני שאתה נכנס לפרטים האישיים של GamaSec, האם אתה יכול לשתף את שלושת הטיפים המובילים שלך בנושא אבטחה?

הנה הם, לפי סדר החשיבות:

 1. חנך עובדים לגבי סיכוני אבטחה, למשל פתיחת מיילים, התקני USB שלא נסרקו וכו '.
 2. השקיעו בציוד אבטחה בכדי להתמודד עם סיכונים שוטפים.
 3. בצע ביקורת על הסביבה שלך כדי לאשר את השימוש המלא ביכולות ציוד לרמת האבטחה שאתה זקוק לה כרגע.

קו המוצרים שלך כולל כמה מודולי אבטחה עצמאיים אך קשורים. אנא תאר אותם בשבילי.

אנו מציעים ארבע שכבות אבטחה שונות:

 1. זיהוי פגיעות - סורק יישומי האינטרנט שלנו מדמה התנהגות של האקרים באמצעות טכנולוגיית ה- AI (Intelligence Intelligence) הייחודית שלנו בכדי לזהות פגיעויות ביישומים יחד עם איתור תוכנות זדוניות..
 2. תיקון - מכיוון של- SMB- אין למשאבים לתקן בהתבסס על הדוחות שאנו מייצרים, אנו מציעים תיקונים כשירות. אנו מנקים את כל הפגיעויות והתוכנות הזדוניות שהתגלו במחיר קבוע. זהו בעיקר תהליך ידני - ניתן לבצע באופן אוטומטי 20-25% בלבד.
 3. הגנת אתרים - חומת אש של יישומי אינטרנט מתקדמים (WAF) ו- DDoS (Distribution Denial of Service).
 4. אחריות מוגבלת על הפרת נתונים - שוק ה- SMB מבקש / דורש כיסוי ביטוחי בגין הפרות נתונים. אנו מספקים כיסוי זה באמצעות השותפות שלנו עם Assurant, חברת ניהול סיכונים.

מוצרי gamasec

דבר אחד שהדהים אותי כחריג עבור תוכנות אבטחה מתקדמות הוא שמכירת המוצרים שלך מקוונת לחלוטין ושהתמחור אינו מבוסס על מספר המשתמשים.

האמת היא שמכירות מקוונות מייצגות רק 5% מכלל ההכנסות שלנו. עיקר ההכנסות שלנו הן באמצעות שותפי ערוצים, המוכרים את המוצרים שלנו או תחת שם GamaSec או עם תווית לבנה. שותפים אלה כוללים:

 • ספקי אירוח אתרים ושירותי אינטרנט
 • MSSPs (ספקי שירותי אבטחה מנוהלים)
 • עמותות בתעשייה
 • מתווכי ביטוח

איך אתה מגדיר את שוק היעד שלך?

ראינו מהר מאוד שחברות אבטחה מכוונות בדרך כלל למפעלים גדולים. זיהינו הזדמנות להתייחס לשוק ה- SMB (עסקים קטנים ובינוניים) שלא נוצל באמצעות המוצר באיכות הארגונית שלנו. שוק ה- SMB הוא שוק גדול יותר, אך דורש שתתקרב ותמכור לארגונים רבים נוספים. לכן אנו שמים עדיפות לעבודה עם שותפי ערוצים.

כתוצאה מכך, חברת היעד שלנו היא שותף לערוצים עם כמות גדולה של לקוחות פוטנציאליים. אנו משקיעים הרבה מחשבה ואנרגיה על איזה ערך מוסף אנו יכולים לספק לשותפים שלנו בכדי להפוך אותם, ולנו, למוצלחים יותר.

כמה לקוחות פעילים יש לך היום? היכן הם נמצאים בעיקר?

רוב הלקוחות שלנו הם בארצות הברית ובקנדה. השנה אנו מספקים שירותים ל 15,000 אתרים.

איך היית מתאר את הלקוח הטיפוסי הנוכחי שלך?

הלקוחות הנוכחיים שלנו מגיעים בעיקר משלושת התחומים הבאים:

 • קמעונאות & מסחר אלקטרוני
 • טיפול רפואי (HIPAA / פרטיות)
 • אתרי אינטרנט / ארגונים שחייבים להגן על המוניטין המקוון שלהם

מיהם כמה מהלקוחות הגדולים ביותר שלך?

הלקוחות הגדולים ביותר שלנו כוללים את אלי לילי, טטרה פאק והייט מלונות, כמו גם את החברות המוצגות להלן.

לקוחות gamasec

את מי אתה רואה כמתחרים העיקריים שלך? כיצד אתה רואה את הכלים שלך כשונים ו / או טובים משלם?

יש לנו שני סוגים של מתחרים. הסוג הראשון של תחרות הוא חברות האבטחה המובילות בארגונים כמו Rapid7, WhiteHat ו- Qualys. יש להם כלים וטכנולוגיות טובים מאוד, אבל הם מתמקדים בארגונים ולא ממש מתחרים איתנו במרחב ה- SMB.

הסוג השני של התחרות הוא חברות כמו SiteLock, שממוקדות גם הן לעסקים קטנים ובינוניים. עם זאת, הם פשוט משלבים טכנולוגיות של חברות מרובות. אנו שונים מהם בכך שיש לנו טכנולוגיות משלנו.

היבט יוצא דופן נוסף, אם לא ייחודי, בהנפקה שלך הוא האחריות המוגבלת להפרת נתונים שאתה מציע יחד עם Assurant. אנא ספר לי על זה.

בהיותנו בקשר עם השוק ראינו כי יותר ויותר חברות קטנות ובינוניות רוצות לקבל ביטוח סייבר מפני הפרות נתונים. עם זאת, שני נושאים עיקריים מקשים על חברות הביטוח להציע פוליסות כאלה:

 • כיצד יכול המבטח לזהות את רמת האבטחה הקיימת לפני חתימת פוליסה?
 • כיצד יכול המבטח לפקח כי רמת האבטחה נשמרת לאורך חיי הפוליסה?

פנינו ל- Assurant Inc. לגבי הצעת הגנה פיננסית עם מוצרי האבטחה שלנו. עבדנו יחד במשך 18 חודשים, לאחר מכן הם היו משוכנעים שפתרונות הסייבר שלנו טובים, כך שיוכלו להמר עליהם. בנוסף, הצלחנו לטפל בשתי החששות שציינתי קודם, באמצעות סריקות זדוניות ותוכנות פגיעויות יומיות / חודשיות ודוחות מפורטות..

איך אתה רואה את שוק תוכנות האבטחה שמתפתח בשנים הקרובות?

המגמה הגדולה שתשפיע על כל תחומי המחשוב - לא רק על אבטחה - היא העובדה שהכל עובר לענן.

המגמה העיקרית הבאה שאני רואה היא שהאבטחה בשלוש עד חמש השנים הבאות תתמקד ב"בית החכם ". אנחנו ממש בתחילת המגמה הזו, אבל היא תראה צמיחה אדירה בשנים הקרובות. באותה דרך בה אנו מגנים כרגע על רשתות ואתרי אינטרנט, נצטרך להגן גם על בתים חכמים מפני האקרים.

מהן התוכניות העתידיות עבור GamaSec?

יש לנו שלושה פטנטים רשומים ממתינים, מה שמעיד על העובדה שאנחנו חברה טכנית ומשקיעים רבות בטכנולוגיות עתידיות. אנו עומדים להשיק את מוצר GamaEye שלנו, שישמש את הטכנולוגיה שבפטנטים שלנו בכדי לספק זיהוי פעילויות כמעט בזמן אמת.

בצד העסקי פתחנו משרד בניו יורק לפני כחצי שנה וכעת אנו מתכננים להתרחב ל- APAC.

כמה עובדים יש לך היום? היכן הם נמצאים?

כיום יש לנו ארבעה עובדים בארצות הברית המתמקדים בשיווק ושישה עובדים בישראל לפיתוח ותפעול.

כמה שעות ביום אתה עובד בדרך כלל? מה אתה אוהב לעשות כשאתה לא עובד?

אני לא רוצה להיות המנכ"ל שאומר שהוא עובד 18 שעות ביממה ... אני אוהב את מה שאני עושה, אז אני לא באמת מחשיב את זה עובד - זה יותר תשוקה. אבל כדי לענות על שאלתך, אני בדרך כלל עובדת 12-14 שעות ביום.

כשאני לא עובד, אני אוהב להיות על החוף, להסתכל על הים ולא לעשות שום דבר אחר.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me