כיצד להשיג כתובת IP בלבנון מכל מקום בשנת 2020 [+ VIDEO]


תערובת התרבויות הייחודית של לבנון באה לידי ביטוי בחלק מהתרבויות התוכן הדיגיטלי המגוון ביותר בעולם הערבי. למרבה הצער, אם אתה מחוץ למדינה, אתה עשוי לגלות שאתה לא יכול לגשת להרבה מתוכן זה.

אתר אינטרנט גיאו-חסימות מופעלות על ידי כתובת ה- IP הזרה שלך. הם יכלו הגבל את הגישה שלך ל- MTV, LBC, זרמי החדשות הלבנוניים, והספרייה האחרונה של קומיקס נטפליקס של אדל כרם. כדי לעקוף את החסימה, אתה זקוק לכתובת IP לבנונית.

VPN איכותי יכול לתת לך כתובת IP חדשה בלבנון, כל עוד יש לו כמה מאפייני מפתח. עם כמה לחיצות, תעשה זאת קבל גישה בלתי מוגבלת לכל אתר ושירות לבנוני.

מדריך מהיר: כיצד להשיג כתובת IP לבנונית באמצעות VPN

 1. בחר VPN עם שרתים בלבנון. סמנכ"ל HMA הוא הבחירה מספר 1 שלנו.
 2. הורד את תוכנת ה- VPN והתקן אותה במחשב / במכשיר שלך.
 3. הפעל את התוכנה והתחבר לשרת בלבנון.
 4. בדוק את כתובת ה- IP החדשה שלך באמצעות הכלי הקל שלנו .

תוכן העניינים

 • איך VPN יכול להשיג לך כתובת IP בלבנון
 • VPN גם שומר עליך & מאפשר לך להזרים כמעט כל דבר
 • מה לחפש ב- VPN
 • ה- VPNs הטובים ביותר לקבלת כתובת IP בלבנון

איך VPN יכול להשיג לך כתובת IP בלבנון

כשאתה שולח נתונים דרך האינטרנט, כתובת ה- IP שלך כלולה בתמסורת. זה מאפשר לאתרים לשלוח מידע בחזרה אליך, אך הוא גם מגלה בדיוק היכן אתה נמצא.

VPN מסתיר את מיקומך על ידי הסטת תעבורת האינטרנט שלך דרך שרת פרטי לפני העברתו לאתרים. כתוצאה מתהליך זה, המכונה מנהור VPN, שלך לתנועה כתובת ה- IP של שרת ה- VPN במקום שלך.

פשוט על ידי חיבור לשרת VPN בלבנון תקבל כתובת IP לבנונית שתובנת אתרים לחשוב שאתה בתוך המדינה. חסימות הגיאוגרפיים ייעלמו ותקבלו סטרימינג של הפרק האחרון של נו Youm בשניות.

עם זאת, מציאת VPN עם שרתי לבנוני אינה קלה. המשך לקרוא בכדי ללמוד על כל היתרונות המוצעים על ידי שני שירותי ה- VPN המובחרים המספקים IPs בלבנון.

VPN גם שומר עליך & מאפשר לך להזרים כמעט כל דבר

כתובת IP של לבנון מ- VPN איכותי מעניקה לך גישה להרבה יותר מסתם סטרימינג של תוכן. תוכל השתמש בחשבונות בנק בלבנון ללא הגבלות, או לשלם שטרות במדינה בפאונד לבנוני.

אתה יכול גם להשיג תוצאות חיפוש אזוריות ולהשתמש בתוצאות של לבנון אתרים חברתיים, חדשות ועסקים. בחינת האינטרנט הלבנוני היא דרך נהדרת ללמוד על התרבות המרתקת של המדינה או להשיג יתרון על פני מתחרים עסקיים.

עם זאת, ניהול מקוון עסקי או בנקאי פירושו חשיפת הנתונים שלך להאקרים. גם לא תמיד לצפות בצפייה בסרטים; אתרי סטרימינג רבים מארחים מודעות המכילות תוכנות זדוניות. VPN טוב מגן עליך מפני איומים מקוונים רבים אחרים.

VPNs מובילים השתמש בהצפנה בדרגה צבאית ל - למנוע ממישהו לפקח על הפעילות שלך או גניבת הנתונים שלך. אמצעי האבטחה המתקדמים שלהם מקפידים לשמור על אנונימיות, בעוד שמעקב אחר מניעה מבטיח זאת אף אחד לא יכול לתקוף את המכשיר או את החיבור שלך.

יש מחליפי IP בחינם - - (פרוקסי VPN ו- VPN בחינם), אך אנו לא ממליצים להם בגלל הביצועים הגרועים שלהם וסיכוני האבטחה שלהם. הרבה מהם למכור את הנתונים שלך במקום להגן עליו, או להשתמש ברשתות P2P ש חשוף את הקשר שלך.

מעט מאוד ה- VPN החינמי שלוקח את האבטחה ברצינות סובלים ממהירויות איטיות במיוחד כתוצאה מצפיפות שרתים. הפיגור והתגובשות שנוצרו עלולים להרוס את חוויית הזרימה שלך.

מכשירי ה- VPN שאנו ממליצים עברו כולם את המבחנים הקשים שלנו להגנת נתונים. הם יכולים גם לעקוף כמה מהג'בלוקים הקשים ביותר, כמו אלה שנמצאים בנטפליקס. תוכל צפו ב- Le Voyageur ברשת נטפליקס לבנון, כמו גם בקטלוג ארה"ב של נטפליקס.

מה לחפש ב- VPN

 • שרתים בלבנון: ל- VPN חייב להיות לפחות אחד כזה אם אתה רוצה כתובת IP לבנונית.
 • תקופת ניסיון או ערבות להחזר כספי: במדינות בהן שרתי VPN הם נדירים, חשוב במיוחד לנסות שירות לפני שאתה מתחייב לטווח הארוך.
 • מתג כיבוי: מתג להרוג עוצר את כל העברת הנתונים בכל עת שהחיבור שלך לשרת הפרטי נכשל. המשמעות היא שהנתונים וכתובת ה- IP שלך לעולם לא ייחשפו באינטרנט הציבורי.
 • קלות שימוש: בחר ספק VPN המציע אפליקציות ידידותיות למשתמש לכל המכשירים שלך.
 • מהירות חיבור: כשאתה משתמש ב- IP בלבנון, תצטרך להתמודד עם מהירויות הרשת האטיות של המדינה. אינך רוצה VPN עם שרתים אטים שמאטים את הדברים עוד יותר.

ה- VPNs הטובים ביותר לקבלת כתובת IP לבנונית

1. HMA VPN

דירוג כללי: 4.6 מתוך 5.0 - ה- VPN Premium עם רשת השרתים הגלובלית הגדולה ביותר

מכשיר hidemyass

תפוס את 75% ההנחה שלך באמצעות כתובת IP לבנונית עם HMA! 

ל- VPN של HMA 2 שרתים בלבנון, מציע לך 6 כתובות IP לבנוניות. אתה יכול חבר עד 5 מכשירים ברישיון ה- HMA שלך, והאפליקציות לכל הפלטפורמות העיקריות פשוטות ללימוד, אפילו למתחילים ב- VPN.

משתמשים אוהבים את הפרופילים המוגדרים מראש של HMA לשימושים שונים של VPN. מצב המיקום הופך את זה חיבור מהיר וקל לשרת לבנוני. אם אתה רוצה להזרים תוכן ממדינה אחרת, פשוט עקוב אחר ההנחיות למצוא שרת ייעודי למטרה.

HMA מציע גם תכונה של העלאת קבצים מהירה המאפשרת לך שתף קבצים גדולים בצורה מאובטחת ואנונימית ללא שימוש בדוא"ל או באתרי FTP. זה מאוד שימושי אם אתה משתמש ב- VPN שלך כדי לעבוד מרחוק בזמן שאתה יוצא מחוץ ללבנון.

צוות התמיכה של HMA זמין כדי לעזור לכם בכל בעיה בנושא ערוץ צ'אט חי 24/7. א ערבות 30 יום הכסף בחזרה נותן לך זמן רב לברר אם VPN זה מתאים לך ללא סיכון.

זקוק למידע נוסף? להלן סקירת המומחים המפורטת שלנו על VPN HMA.

השג את VPN HMA עכשיו!

2. PureVPN

דירוג כללי: 4.1 - VPN הניתן להתאמה אישית מאוד עם מערך תכונות מרשים

מכשירי PureVPN

ל- PureVPN יש 3 שרתים בלבנון, לכל אחד מהם תכונות האבטחה והפרטיות שציפית מ- VPN מובחר. אפליקציות לכל פלטפורמות ההפעלה העיקריות כוללות א מתג כיבוי ו- DNS, WebRTC ו- IPv6 הגנה מפני דליפות.

אתה יכול להתחבר עד 5 מכשירים ברישיון, ותקבל חיבורים במהירות גבוהה להזרמה או להורדה של כולם. מנהור מפוצל מקל על השימוש בשירות באזורך המקומי תוך שמירה על קשר לאתרים בלבנון.

מתחילים ל- VPN כמו PureVPN התקנה מהירה וקלה. מצבים מוגדרים מראש כוללים חופש אינטרנט, אבטחה / פרטיות, IP ייעודי ושיתוף קבצים. אם אתה מומחה ל- VPN, תוכל למצוא שפע של אפשרויות לתצורה ידנית.

תמיכת לקוחות נמצאת במרחק לחיצה אחת דרך צ'אט חי 24/7. המינוי החדש שלך יכוסה על ידי "יום הבונוס" הייחודי של PureVPN ערבות להחזר הכסף למשך 31 יום.

זקוק למידע נוסף? להלן סקירת המומחים המפורטת שלנו על PureVPN.

קבל PureVPN עכשיו!

לקריאה נוספת

קבל כאן את הדילים הטובים ביותר ב- VPNs מובילים.

מה זה VPN? האם אתה זקוק לאחד כזה? עיין במדריך ה- VPN האולטימטיבי שלנו למתחילים.

למד מה המיוחד ב- VPNs ללא-יומן הטובים ביותר (מאומתים) - הבטוח ביותר & הזול ביותר.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me