כיצד להשיג ניסיון חינם IPVanish – האק הקל ביותר לשנת 2020


עם שלה רוחב פס בלתי מוגבל ו מיתוג שרת ללא הגבלה, IPVanish הפך ל- VPN פופולרי למשתמשים המחפשים להזרים את התוכניות האהובות עליהם.

עם זאת, עם השירות נאבק בטל את חסימת Netflix US, כדאי לבדוק תחילה את IPVanish כדי לוודא שהיא תוכל לתת לך את כל מה שאתה צריך מ- VPN - לפני שאתה מתחייב לבצע תשלום.

החדשות הרעות הן זה IPVanish אכן מציע תקופת ניסיון בחינם אבל רק במכשירי iOS. החדשות הטובות הן שאתה יכול בקלות לבדוק את השירות עם זה ערבות להחזר כספי למשך 7 ימים במקום זאת.

ניסיון חינם IPVanish: סקירה כללית

כל מי שמשתמש באפליקציית iOS של IPVanish יכול ליהנות מ- ניסיון חינם למשך 7 ימים, אבל תצטרך להפיק את המרב מה- ערבות להחזר כספי למשך 7 ימים אם אתה רוצה לנסות את ה- VPN בפלטפורמה אחרת.

זה אומר שתצטרך לעשות זאת הזן פרטי כרטיס קלט ולבצע תשלום להשתמש ב- VPN בשבעת הימים ההם. עם זאת, המשמעות היא גם שתבדוק מגוון התכונות המלא של IPVanish - לא השירות המצומצם שמציעים VPNs אחרים באמצעות ניסיון חינם.

תכונות אלה כוללות 1,300+ שרתים ב- 75+ מדינות, הצפנת AES 256 סיביות, תנועה P2P בלתי מוגבלת, ו סיקור אנונימי. אתה יכול גם חבר עד 10 מכשירים תחת חשבון אחד, כך תוכלו לבדוק IPVanish בכל הפלטפורמות השונות בהן אתם משתמשים.

התחל את ניסיון ה- IPVanish בחינם שלך עכשיו

ניסיון בחינם של IPVanish: מדריך להתקנה מהירה

1. פנה לאתר IPVanish ו- לחץ על 'התחל עכשיו'.

ניסיון בחינם של ipvanish 1

2. בחר מבין מגוון תוכניות התשלום של IPVanish. אתה יכול לבחור את המינוי שאתה רוצה כמו שהוא הכל מכוסה בערבות החזר כספי למשך 7 ימים.

ניסיון חינם של ipvanish 2

3. מלא את שלך מידע ו פרטי תשלום.

4. הורד את האפליקציה למכשיר שלך ולהפיק את המרב משבעת הימים שלך!

השתמשת בנסיון ה- IPVanish שלך בחינם - מה הבא?

אם אינך רוצה להמשיך עם המנוי שלך ל- IPVanish, עליך לזכור לעשות זאת בטל לפני שבעה הימים הראשונים יסתיימו. אם אתה שוכח או מחכה יותר מדי, יש אין התחייבות שתוחזר לך.

למרבה המזל, ביטול המנוי שלך קל למדי. כל שעליכם לעשות הוא בקר בלוח הבקרה של IPVanish, לחץ על 'ברצוני לבטל את המנוי', ופעל לפי ההוראות לביטול.

אתה לא צריך להגיש בקשה כדי להחזיר את הכסף שלך. כל ההחזרים מעובדים אוטומטית תוך 10 ימי עסקים - לא נדרש מאמץ!

למידע נוסף, עם המדריך האישי של IPVanish לביטול.

התחל את ניסיון ה- IPVanish בחינם שלך עכשיו

סיכום

IPVanish אולי לא תציע תקופת ניסיון בחינם מסורתית, אך עדיין תוכלו לנסות אותה ללא סיכון למשך שבוע שלם עם הערבות להחזר הכסף שלה..

אם אתה מעדיף לבחור ניסיון חינם בחינם, עיין במדריך שלנו לרשת ה- VPN הטובה ביותר עם ניסויים בחינם.

או גלה מידע נוסף על שירותי VPN אחרים שהם חופשיים לשימוש לחלוטין.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me