IPVanish לעומת NordVPN השוואה – מה הכי טוב בשבילך בשנת 2020?


IPVanish ו NordVPN הם שני שירותי VPN ידועים שזכו במקומם הדירוג הטוב ביותר הכולל VPN שלנו. כל אחד מהם טוען שהוא מהיר, גמיש ובטוח - אך מי ייצא כמנצח בהשוואה ראש בראש?

אם אתה כאן, אתה בטח שואל את עצמך בדיוק את זה. אנו שמחים לענות על השאלה הזו עבורך - להישאר סביב כאשר אנו מציבים IPVanish ו- NordVPN אחד נגד השני בקרב על פני כמה קטגוריות חשובות.

כדי למצוא את כל מה שאתה צריך לדעת על VPNs פופולריים אלה, עיין במפורט שלנו ביקורת IPVanish ו סקירת NordVPN.

תוכן העניינים

 1. סטרימינג
 2. מפחיד
 3. עלות
 4. קלות שימוש
 5. תאימות
 6. מהירות
 7. שרתים ורשת
 8. פרטיות ואבטחה
 9. פסק דין סופי

IPVanish לעומת NordVPN - הקטגוריות

לשם השוואה זו בחרנו שמונה היבטי VPN של יצירה או הפסקה.

נתחיל עם ה- סטרימינג ו סוחף קטגוריות, כדי למצוא איזה VPN עדיף לעקוף מגבלות אזוריות ולהוריד טורנטים.

בשלב הבא, נסתכל עלות, קלות שימוש, ו תאימות. כאן נשווה בין נקודות מחירים, ידידותיות למשתמש ותמיכה בפלטפורמה הכוללת IPVanish ו- NordVPN..

ערכנו גם בדיקות מהירות יסודיות כדי למצוא את ה- VPN המהיר יותר בין השניים. תוכלו למצוא את התוצאות הסופיות ב- מהירות קטגוריה.

לבסוף, נסתכל רשתות שרתים, פרטיות, ו ביטחון. עם שני ה- VPNs המתגאים באלפי שרתים והצפנה חסינת כדורים, קטגוריות אלה בהחלט יתחרות.

שיחה קרובה, או ניצחון משכנע? אנו עומדים לגלות - בוא נראה איזה VPN יוצא למעלה!

1. סטרימינג

בעידן של היום המגבלות הגיאוגרפיות, גישה אמינה לתוכן המועדף עליך היא חובה עבור משתמשי VPN רבים.

NordVPN הוא אחד הבחירות הטובות ביותר לסטרימינג, אם לא הטוב ביותר. זה מרוויח ציון מושלם ב בדיקות נטפליקס המפורטות שלנו, מצליח לעקוף את הבלוקים עבור ארה"ב נטפליקס, בריטניה, קנדה, צרפת, יפן, ואפילו ברזיל.

זרמים פופולריים אחרים שתוכלו לצפות בהם בחופשיות עם NordVPN כוללים BBC, Hulu, HBO GO, Amazon Prime Video והרשימה נמשכת. האם IPVanish יכולה להתמודד עם רשימה ארוכה זו?

לצערי לא. בזמן קטלוג Netflix האמריקני אמור לעבוד על כמה שרתי IPVanish, הפוטנציאל לביטול החסימה הכולל הוא די נמוך עם VPN זה. במהלך הבדיקות שלנו לא יכולנו לגשת ליותר מדי זרמים - ה- BBC הייתה מחוץ לתחום, וכך גם Hulu, Amazon Prime Video ו- HBO GO.

סטרימינג עם VPN הוא נוף המשתנה ללא הרף, ואנחנו לא אומרים אף VPN לעולם לא עובד - אך על סמך התוצאות, IPVanish אינה יכולה להעניק גישה עקבית לאתרים הטובים ביותר שקיימים שם. מצד שני, ל- NordVPN יש ביצועים מהממים בקטגוריה זו. מה הסיבה שמאחורי זה?

במילים פשוטות, NordVPN עושה את המאמץ הנוסף לסטרימינג ללא טרחה. בין ה 5,100 שרתים ומעלה וה תכונה DNS אוטומטית של SmartPlay, לספק זה הטכנולוגיה ורב-הגוניות שאתה צריך כדי לצפות כמעט בכל מקום מכל מקום.

בהשוואה לזה, IPVanish לא ממש מציע שרתים או תכונות מוכווני סטרימינג ויש לו רשת קטנה יותר להסתובב איתה. 1,300 שרתים ומעלה זה לא מספר רע, אבל עם רובם כבר חסומים על ידי זרמים פופולריים, אתה יכול לראות מדוע IPVanish נאבק בקטגוריה זו.

הזוכה בסטרימינג: NordVPN

IPVanish לא אמור להיות הבחירה הראשונה שלך לסטרימינג - עם זאת, נטפליקס האמריקאית היא עדיין בהישג יד של VPN זה. לגישה ללא מאמץ לתוכן המועדף עליך, NordVPN הוא הבחירה הטובה (והזולה יותר).

נסה להזרים עם NordVPN!

2. אימה

בעוד ש- IPVanish וגם NordVPN תומכים בתעבורת P2P, יש הבדל משמעותי באופן שבו השניים ניגשים לזה.

ל- IPVanish אין פרופיל ייבוי ייעודי, אלא מאפשר חיבורי P2P בכל השרתים. זה הופך את הדברים לקלים מעט יותר, מכיוון שמפגשי סיקור מאובטחים מחייבים פשוט לחבר את ה- VPN כפי שהיה בדרך כלל.

NordVPN עובר בדרך הפוכה, עם לשונית P2P נפרדת שם תוכלו לבחור שרתים המותאמים במיוחד לטורנטים. החלק הטוב ביותר - אתה מקבל מעל 4,400 מהם, וזה הרבה יותר מכל סדרת השרתים של IPVanish.

IPVanish לעומת NordVPN השוואה - מה הכי טוב בשבילך בשנת 2020?

לתכונות נוספות, שני ה- VPNs מספקים פרוקסי SOCKS5 אשר ניתן להגדיר עם הלקוח הסוער שלך. Proxies אלה בדרך כלל מהירים יותר, מכיוון שהם לא מאטים על ידי הצפנה - אך קיימת שכבת אבטחה נוספת בזכות אימות מתקדם.. העברת VPN אינה נתמכת על ידי אף אחד מ- VPN.

חסרון אחד ב- IPVanish הוא מדיניות DMCA (Digital Millennium Copyright Act). כ- VPN מבוסס ארה"ב, עליה לקחת הפרת זכויות יוצרים ברצינות ולפעול בהודעות DMCA.

IPVanish לעומת NordVPN השוואה - מה הכי טוב בשבילך בשנת 2020?

הקווים בין סיקור חוקי ללא חוקי מטושטשים וקלים לשימוש לרעה על ידי טרולי זכויות יוצרים, שלצערנו משתוללים בארצות הברית. כיוון שכך, השימוש ב- IPVanish לצורך סיבוב עלול לגרום לכאבי ראש ואפילו להשעיות בחשבון אם אינך נזהר.

ל NordVPN שבסיסה בפנמה יש יתרון מרכזי מבחינה זו, מכיוון שהיא אינה חייבת להיענות לבקשות DMCA.

הזוכה בטורנינג: NordVPN

שני ה- VPNs מקלים על סיבוב מהיר וקל למתחילים ומומחים כאחד. עם זאת, ל- NordVPN יש את היתרון עם פרופיל ההסתה הייעודי ותחום השיפוט הידידותי P2P. IPVanish מצליח היטב, אך סוגיות משפטיות יכולות (בתיאוריה) להשבית את משתמשי BitTorrent גם אם הם לא טועים.

נסה לערוך השתתפות עם NordVPN!

3. עלות

תמורה לכסף היא היבט חשוב בבחירת ה- VPN הבא שלכם. גם ל- IPVanish וגם NordVPN יש המון מה להציע, אך לאילו מהם יש תג מחיר טוב יותר?

כרגיל בתמחור VPN, לא תמצא הסדר אם אתה מחפש מנוי חודשי. שני המתמודדים יקרים כאן באותה מידה, אבל IPVanish מעט בהיר יותר על הארנק בזכות ההנחה הנוספת (בדרך כלל סביב 15%).

הדברים משתנים עם תוכניות ארוכות יותר. התוכנית לשנה של NordVPN זולה ב -41% ממה שתשלם מדי חודש, ו מנוי לשנתיים יגלח 58% מהמחיר הסופי. ל- IPVanish יש עסקה דומה בתכנית השנתית שלה (כרגע 46% הנחה), אבל זה הכי טוב שתקבלו.

בינתיים, תוכלו להפיק תועלת מההצעה המצטיינת לשלוש שנים של NordVPN עם הנחה של 70% - פשוט השתמשו בקוד השובר המיוחד שלנו! עם כל כך הרבה, אתה בעצם משיג את אחד ה- VPN המובילים בשוק להחלפת כיס.

ובכל זאת, לא כולם רוצים VPN לפרקי זמן ארוכים במיוחד. אם אתה רוצה איזור ביניים בין חודש לשנה, ל- IPVanish יש תוכנית לשלושה חודשים בהנחה של 25% - לא העסקה הטובה ביותר שתוכלו להשיג, אבל קצת יותר גמישה מהאלטרנטיבה השנתית.

הזוכה בעלות: NordVPN

עם הנחות גדולות וסדירות על התוכניות הארוכות יותר, NordVPN הוא השירות לקנות אם אתה מתכנן להשתמש ב- VPN לזמן מה. בסך הכל, IPVanish יקרה יותר ומציעה פחות ערך לסטרימינג, אך המנוי לשלושה חודשים עשוי להיות מכריע עבור חלק.

נסה את NordVPN!

4. קלות שימוש

כשניים מ- VPN הפרמיום הטוב ביותר, IPVanish ו- NordVPN מתמקדים במתן למשתמשים זמן קל ונטול בעיות.. אבל מי עושה כאן עבודה טובה יותר?

שני ה- VPNs מעצבים על עיצוב מסוגנן ועם זאת פונקציונלי. קל לבחור בחירת שרתים בזכות ה- תפריט חיבור מהיר - - - IPVanish גם נותן לך מספר רשימות נפתחות אם אתה רוצה מדינה או עיר ספציפית.

IPVanish לעומת NordVPN השוואה - מה הכי טוב בשבילך בשנת 2020?

NordVPN מציע כלי שירות דומה, אך אתה מקבל רשימת שרתים קומפקטית גם בצד שמאל של האפליקציה.

IPVanish לעומת NordVPN השוואה - מה הכי טוב בשבילך בשנת 2020?

מהרשימה, אתה יכול לבחור במהירות את השרת המהיר ביותר (נקבע על ידי האפליקציה) או בחר באופן ידני. אתה יכול גם להימנע משרתים צפופים בזכות מידע נוסף על עומס השרת.

רשימת השרתים של IPVanish נמצאת בכרטיסייה נפרדת, אך היא מגיעה עם כמה פילטרים שימושיים מאוד. אלה מאפשרים לך מיין שרתים לפי מדינה, זמן תגובה, עומס שרתים, ו מועדפים.

IPVanish לעומת NordVPN השוואה - מה הכי טוב בשבילך בשנת 2020?

שני ה- VPN לוקחים אותך לתפריט ההגדרות בלחיצה אחת בלבד. הרשימה של NordVPN ארוכה מעט יותר, מכיוון שיש יותר תכונות כדי להפעיל או להשבית.

IPVanish לעומת NordVPN השוואה - מה הכי טוב בשבילך בשנת 2020?

ל- IPVanish שני תפריטים נפרדים להגדרות כלליות ולחיבור. עם זאת, המספר הכולל של האפשרויות אינו כה גדול, מה שהופך את ה- VPN הזה למעט יותר בסיסי במחלקה זו.

IPVanish לעומת NordVPN השוואה - מה הכי טוב בשבילך בשנת 2020?

לבסוף, שני ה- VPNs מספקים קובצי תצורה של OpenVPN באתרי האינטרנט שלהם, אם אתה מעדיף להריץ הגדרה מותאמת אישית עם ממשק צד שלישי.

זוכה קלות שימוש: NordVPN

לא תתאכזב מאף אחד מה- VPN בכל הקשור לנוחות השימוש. שניהם פשוטים, יציבים ויפים למבט, אך NordVPN מציע ממשק מסודר עם שפע של הגדרות נהדרות.

נסה את NordVPN!

5. תאימות

ניתן להתקין IPVanish ו- NordVPN על מגוון רחב של פלטפורמות. עם אפליקציות מעולות לכל הפלטפורמות הגדולות והרבה אפשרויות להגדרות ידניות, עלינו להעיף מבט מקרוב כדי למצוא את הזוכה כאן.

חלונות

אם אפליקציית Windows של ה- VPN שלך מעניקה לך בעיות, היא כנראה לא שווה את זה. למרבה המזל, אף אחד מהספקים בהשוואה זו לא מפיל את הכדור כאן.

תמיכה בחלונות מתחילה מ- Windows 7 הן עבור IPVanish והן עבור NordVPN. למרות זאת, ל- NordVPN יתרון קל לגרסאות ישנות יותר, המאפשרת תצורה ידנית ב- XP וב- Vista. IPVanish לא.

מק

תאימות Mac שווה בין IPVanish ל- NordVPN. כדי להשתמש באפליקציות שלהם אתה זקוק לפחות לגירסת Yosemite (10.10).

אנדרואיד

שני ה- VPNs מציעים אפליקציה ייעודית למגוון גרסאות אנדרואיד. IPVanish מעט טוב יותר, הולך עד גרסת 4.0.3, כך שייתכן שהיא הבחירה הטובה יותר אם יש לך מכשיר אנדרואיד ישן יותר.

iOS

מכשיר ה- iOS שלך זקוק לפחות לגרסה 9.0 להפעלת האפליקציות של VPN. תיקו נוסף!

לינוקס

שני ה- VPNs יכולים לעבוד על לינוקס, אך הם מתרכזים בהפצות שונות. בחר IPVanish אם אתה מפעיל את אובונטו; NordVPN מתאים למשתמשים ב- Debian. בסך הכל, התמיכה בלינוקס מוגבלת למדי בין שני השירותים הללו.

נתבים

לשני ה- VPN יש הדרכות נהדרות לנתבי DD-WRT ועגבניות, אבל NordVPN מציע תמיכה בכמה חברות נוספות. מדריכים אלה יכולים להיות שימושיים מאוד אם אתה מעוניין בכך הגדרת נתב VPN בעצמך.

נתבים מוגדרים מראש עם VPN זמינים גם באתרי צד ג '.

פלטפורמות אחרות

IPVanish עובד בפלטפורמות הנוספות הבאות:

 • Chromebook
 • טלפון של Windows

NordVPN תומך בפלטפורמות הנוספות הבאות:

 • תוספי דפדפן (Chrome, Firefox, Opera, Safari, Internet Explorer)
 • אוכמניות
 • קודי
 • קונסולות מדיה ומשחקים (באמצעות נתב)
 • טלוויזיות חכמות (באמצעות נתב)

הזוכה בתאימות: NordVPN

כל עוד התוכנה שלך אינה מיושנת מדי, תהיה לך אפס בעיות בשני השירותים. NordVPN תומך בפלטפורמות רבות יותר ויש לו גם הרחבות דפדפן, מה שהופך אותו לבחירה המגוונת יותר בקטגוריה זו.

נסה את NordVPN!

6. מהירות

הצפנה שומרת על בטיחותך ברשת, אבל זה גם לוקח מהמהירות שלך. זו הסיבה שחשוב שיהיה VPN מהיר בעקביות.

מהירויות VPN יכולות להשתנות מאוד תלוי בשרת שבחרת. מה עוד, דברים יכולים להתעכב באופן בלתי נסבל אם תוסיפו מרחק למשוואה.

האם IPVanish ו- NordVPN הם מהירים או איטיים? ואיזה מהן מציגה ביצועים טובים יותר? בדקנו שרתים בעשרה מוקדים ברחבי העולם למצוא את התשובות לשאלות חשובות אלה.

הבדיקות שלנו נערכו ממזרח אירופה. לעיון, הנה מהירויות ההורדה וההעלאה שלנו ללא VPN:

IPVanish לעומת NordVPN השוואה - מה הכי טוב בשבילך בשנת 2020?

להלן תוכלו לראות כיצד IPVanish ו- NordVPN הבקיעו.

שרת מהירות הורדה (Mbps) מהירות העלאה (Mbps)
IPVanish NordVPN IPVanish NordVPN
אוטומטי (הכי קרוב) 69.54 70.05 32.63 32.61
רומניה 64.38 55.90 30.81 34.15
גרמניה 69.33 63.95 30.90 34.53
הממלכה המאוחדת 68.25 53.72 35.67 24.44
פורטוגל 50.54 33.93 24.13 30.00
ישראל 53.14 34.52 31.09 11.62
ארצות הברית (ניו יורק) 43.44 54.35 22.91 27.61
ארצות הברית (לוס אנג'לס) 21.39 51.12 15.21 7.77
יפן 0.53 28.09 1.16 2.02
אוסטרליה 10.67 24.56 0.35 1.97

התוצאות הסופיות בהחלט מרשימות. שני ה- VPN היו מהירים ברצינות באירופה - ל- IPVanish מהירויות הורדה מעט טובות יותר, בעוד NordVPN מוביל את ההובלה בהעלאה. בסך הכל ההבדלים זניחים.

IPVanish זוכה גם בנצח משכנע בשרת הישראלי, אבל הדברים מחליפים אחרי זה. ל- NordVPN תוצאות טובות יותר בשני השרתים האמריקניים והיא חולשת במבחני יפן ואוסטרליה.

המסירה העיקרית - NordVPN מצליחה ביצועים טובים בהרבה מ- IPVanish בשרתים רחוקים. הצלחנו להשיג מהירויות מצוינות עם ה- VPN הזה, למרות שמיקום הבדיקה שלנו היה במרחק של אלפי מיילים משם.

עדיין, IPVanish אינו מאכזב מדי, למעט השרת ביפן. ניסינו להחליף שרתים ולבדוק בזמנים שונים, אבל החיבור נשאר איטי להפליא במיקום זה. מזל רע או שרתים רעים? כך או כך, IPVanish לא היה עקבי כמו NordVPN.

הזוכה במהירות: NordVPN

NordVPN בולט במהירויות מדהימות בשרתים קרובים ורחוקים. השרתים האירופיים של IPVanish עברו במבחנים שלנו, אך VPN זה הפך להיות פחות ופחות יעיל עם המרחק.

נסה את NordVPN!

7. שרתים ורשת

אלפי שרתים וכיסוי גלובלי הם חדשות נהדרות אם אתה זקוק ל- VPN שלך כדי להיות גמיש. יש להשוות מקרה חזק לשני VPN בהשוואה זו, אבל אחד מהם הוא המנצח הברור כאן.

NordVPN מספק קרוב ל -4,600 שרתים סטנדרטיים, מהם 4,400 תומכים ב- P2P. בנוסף, אתה מקבל 460+ שרתים מעורפלים, 30 שרתי VPN כפולים, 3 שרתי בצל-מעל VPN, ו 70+ עם כתובות IP ייעודיות, להביא את המספר הכולל למספר עצום 5,100 שרתים ומעלה ב 60 מדינות.

IPVanish לעומת NordVPN השוואה - מה הכי טוב בשבילך בשנת 2020?

לא רבים מספקים יש את המשאבים לנצח חבילה זו. הסגל האמריקני של NordVPN מרשים במיוחד - עם 1,750 שרתים זמינים ומעלה באזור זה, אין פלא ש- VPN זה הוא אחד מהבחירות הטובות ביותר לגישה לתכנים בארה"ב.

בדרך כלל אנו נותנים שבחים ל- IPVanish על הרשת בגודל הגון שלה.

IPVanish לעומת NordVPN השוואה - מה הכי טוב בשבילך בשנת 2020?

אבל בהשוואה ל- NordVPN, ניתן לראות כיצד 1,300 שרתים ב 50 מדינות פתאום לא נראה כמו עניין גדול. יתר על כן, ל- IPVanish אין קטגוריות המומחיות שתוכלו למצוא ברשימת השרתים של NordVPN.

ובכל זאת, עלינו לתת אבזרים לכיסוי הכולל. IPVanish נמצא בקנה אחד עם NordVPN, לפחות כאן.

הזוכה לשרתים ולרשת: NordVPN

ל- NordVPN אחת מרשתות השרת היסודיות ביותר בשוק והיא מציגה. IPVanish הוא הגון בפני עצמו, אך לוקח צעד אחורה בהשוואה זו.

נסה את NordVPN!

8. פרטיות ואבטחה

על פני השטח, שני ה- VPN לוקחים ברצינות רבה את האבטחה והפרטיות. ההצפנה מתבצעת, ומובטח רישום אפס נתונים במדיניות הפרטיות.

שוב, נצטרך להעמיק ולברר איזה VPN לוקח את הזכייה.

מדיניות רישום

ל- NordVPN יש יתרון ברור בכל מה שקשור לתחום השיפוט. זה רשום בפנמה - מקלט בטוח ללא חוקים לשמירת נתונים דרקוניים. זה מאפשר ל- NordVPN להבטיח מדיניות ללא יומנים.

יש עוד - פנמה אינה חלק מה- בריתות מעקב 5/9/14-עיניים, מה שמגן על המשתמשים מפני ריגול ממשלתי פוטנציאלי. למרבה הצער, זה לא המקרה עם ה- IPVanish מבוסס ארה"ב.

עכשיו, זה לא אמור להיות נושא ענק, נכון? אחרי הכל, IPVanish פועלת גם תחת מדיניות קפדנית של רישום אפס - אך הרשומה שלה אינה נקייה.

עוד בשנת 2016 מסרה IPVanish נתוני משתמשים רגישים למחלקה לביטחון פנים. המידע התגלה כיעיל מאוד בחקירת התעללות בילדים ופורנוגרפיה שנמשכה באותה תקופה. אכן הועלה הצדק, אבל בסופו של דבר, IPVanish שיקרה לגבי טענת יומני האפס שלהם. למותר לציין שאנשים לא היו מרוצים.

החדשות הטובות הן StackPath (הבעלים החדש של IPVanish מאז 2017) הציג כמה שינויים נחוצים בשירות, כיום VPN זה אמור להציע פרטיות באמת ללא רבב. אחריות זו טרם נבדקה.

הצפנה ופרוטוקולים

שני ה- VPNs מיישמים הצפנת AES-256, וזו חדשות נהדרות עבור העוסקים בביטחון. הצפנה של 256 סיביות נחשבת לחזקה במיוחד ולמעשה בלתי שבירה.

NordVPN עושה צעד נוסף על ידי הוספה סודיות קדימה מושלמת לתערובת. בקיצור, פירוש הדבר שמפגשי ה- VPN שלך בטוחים עוד יותר עם מקשי הצפנה דינמיים במקום כאלה סטטיים.

פרוטוקול OpenVPN משמש מאוד לשני השירותים. כסטנדרט בתעשייה, אתה יכול למצוא תמיכה מקומית עבורו באפליקציות Windows, Mac ו- Android. IKEv2 / IPSec זמין גם.

בנוסף ל- OpenVPN ו- IKEv2 / IPSec, IPVanish עובד עם PPTP ו- L2TP / IPSec.

מאפייני אבטחה

ל- NordVPN ארסנל שלם של תכונות אבטחה. ה חבילת CyberSec קניינית מספקת חסימת מודעות והגנה נגד תוכנות זדוניות. אתה גם מקבל שני מתגי הרג שונים ו הגדרות DNS מותאמות אישית, עם האפשרות להשתמש ב- DNS המועדף עליך או בכאלה המסופקים על ידי NordVPN. שרתי VPN כפולים כלולים גם כן.

IPVanish אינו נמצא רחוק מדי מאחור, אך אינו מציע את אותה רמת עומק. מתג ההרג הוא שם, אבל אתה מקבל רק חיבור לכל החיבור שלך - ל- NordVPN יש שנייה לאפליקציות ספציפיות. ה הגנת דליפות DNS הוא גם בסיסי בהשוואה להצעה של NordVPN, מכיוון שאינך יכול להזין הגדרות DNS משלך.

IPVanish לעומת NordVPN השוואה - מה הכי טוב בשבילך בשנת 2020?

על הפוך, IPVanish מאפשר לך להחליף בקלות מספרי יציאת OpenVPN, ויש תכונה ערפול. התגנבות נוספת נדרשת לעתים קרובות במדינות עם צנזורה באינטרנט כבדה - עם זאת, קחו בחשבון ש- IPVanish חסום כרגע בסין.

אם אתה רוצה VPN שעובד גם בסין, NordVPN היא הבחירה המושלמת. בדומה ל- IPVanish, הוא מציע גם ערפול נוסף - אבל כאן אתה מקבל מאות שרתים מיוחדים.

IPVanish לעומת NordVPN השוואה - מה הכי טוב בשבילך בשנת 2020?

יש להשתמש בהגדרה מתקדמת זו רק כשאתה זקוק לה, מכיוון שהשרתים הסטנדרטיים לא יהיו זמינים במצב מעורפל.

הזוכה באבטחה ופרטיות: NordVPN

ל- IPVanish יש הצפנה חזקה ושפע של מאפייני אבטחה, אך תחום השיפוט של ארה"ב עשוי להוות בעיה למודעות הפרטיות. NordVPN יוצא לנגד עיניו בכל ההיבטים בקטגוריה זו, ומרוויח ניצחון משכנע.

נסה את NordVPN!

9. פסק דין סופי

טאטא נקי עבור NordVPN - IPVanish מפעילה קטטה הגונה, אך היא נופלת מאחור בכל אחת משמונה ההשוואות שלנו. לא משנה מה אתה מחפש, NordVPN כנראה יעשה עבודה טובה יותר מהמתחרה שלה.

ל- NordVPN מוביל משמעותי לזרם, עם רשת שרתים מסיבית ומהירויות גבוהות באופן עקבי. זה גם משאיר אפס ספקות לגבי פרטיות ואבטחה - משהו ש- IPVanish לא מצליח להשיג.

קשה לכל ספק לצאת נגד NordVPN. IPVanish אינו בהכרח שירות גרוע - הוא מהיר, מלוטש ויש לו הרבה מה להציע. בסך הכל, אלטרנטיבה נהדרת שיש לקחת בחשבון אם אינכם מעוניינים מדי בזרם.

אבל בשורה התחתונה ברור. NordVPN מוכיח את השירות הגדול והטוב יותר בהשוואה זו, ומעניק לך תמורה רבה יותר לכספך.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me