כיצד לצפות בכדורגל המכללות של NCAA מכל מקום בשנת 2020


עונת הכדורגל של המכללות ב- NCAA היא כאן לכל ההתרגשות, היריבות והגיבורות שהופכות אותה למיוחדת בספורט. אבל אם אתה לא בארה"ב, ייתכן שלא תוכל לראות את המשחקים ותפספס את ההתאמה האהובה עליך. רוב, אם לא כולם, שדרנים חוסמים מישהו מחוץ למדינתם מלצפות בזרמים שלהם.

אל תדאג, הגעת למקום הנכון. עיין במדריך המהיר שלי וגלה כיצד אתה יכול הזרם כדורגל מכללות NCAA מכל מקום.

מדריך מהיר - צפו בכדורגל מכללות NCAA עם AT&T טלוויזיה עכשיו

ב&T TV Now מספק גישה ל- ABC, CBS, NBC, FOX, ESPN, FOX Sports, וערוצים רבים אחרים בארה"ב. לצפייה בכדורגל המכללות של NCAA באמצעות AT&טלוויזיה עכשיו:

 1. בחר ספק VPN עם שרתים במהירות גבוהה. אני ממליץ NordVPN להזרים כדורגל מכללות בגלל מספר השרתים בארה"ב ותכונות האבטחה שלו.
 2. לאחר ההרשמה לאפליקציה, פתח אותה, התחבר ואז בחר שרת מהרשימה בארה"ב.
 3. כנסו לאתר www.atttvnow.com והירשמו. תזדקק לשיטת תשלום בארה"ב.
 4. היכנס ל- AT&T טלוויזיה עכשיו ותיהנו מהמשחקים!

חבילת PLUS כוללת ספורט ABC, CBS, ESPN, ESPN2, FOX, FS1, NBC ו- NBC Sports.

חבילת MAX כוללת את כל ערוצי ה- PLUS, יחד עם רשת ACC, רשת עשרת הגדולים, ESPNEWS, ESPNU, FS2, רשת Longhorn ורשת SEC.

צפו עכשיו בכדורגל המכללות של NCAA!

מדריך מהיר - צפו בכדורגל המכללות של NCAA דרך קלע טלוויזיה

Sling TV מאפשר לכם לצפות במשחקי כדורגל מכללות NCAA במגוון רשתות, כולל ESPN, FOX, NBC, ועוד. Sling TV מאפשר לך גם להתחבר לאתרי השידור ולהזרים את התוכן שלהם. לצפייה בכדורגל המכללות של NCAA בטלוויזיה בקלע:

 1. בחר VPN עם שרתים בארה"ב. על השרתים המהירים ותכונות האבטחה האיכותיות שלה, אני ממליץ NordVPN בתור הבחירה המובילה ביותר שלי בסטרימינג בכדורגל במכללות.
 2. הירשם לשירות, הורד את האפליקציה, התחבר ואז בחר שרת בארה"ב.
 3. עבור אל Sling TV והירשם לאחת החבילות שנותנות לך את הערוצים שאתה רוצה *. אם אין לך אמצעי תשלום מבוסס ארה"ב, רכוש כרטיס מתנה ל- Sling TV באתר MyGiftCardSUPPLY.com ופעל לפי ההוראות לממש את הכרטיס ולהירשם כמנוי ל- Sling TV.
 4. ביום המשחק היכנס ל- Sling TV, בחר את המשחק שלך וראה את כל הפעולות!

* Sling TV Orange מכיל ESPN ו- ESPN2. עם חבילת הספורט אקסטרה, אתה מקבל את רשת ACC, ESPNU, ESPNEWS, רשת Pac-12 ורשת SEC. Sling TV Blue כולל FS1, FS2, Fox, NBC ו- NBC Sports. עם חבילת הספורט אקסטרה, אתה מקבל את רשת Pac-12.

צפו עכשיו בכדורגל המכללות של NCAA!

מדריך מהיר - צפו בכדורגל מכללות NCAA ב- CBS לכל הגישה

CBS All Access מספקת זרמים למשחקי כדורגל רבים במכללות NCAA בארצות הברית. לצפייה בכדורגל המכללות של NCAA ב- CBS All Access:

 1. מצא ספק VPN מהיר עם הרבה שרתים בארה"ב. לגבי כדורגל במכללות, אני ממליץ NordVPN, אשר מציע שפע של אפשרויות שרת בארה"ב ויש לה תכונות אבטחה מהשורה הראשונה. הירשם והורד את האפליקציה.
 2. הפעל את האפליקציה, התחבר ובחר שרת אמריקאי.
 3. בקר ב- CBS All Access והירשם. עליכם להשתמש במיקוד בארה"ב בעת ההרשמה.
 4. היכנס לאתר www.cbs.com/all-access/, בחר בזרם שלך ונהנה ממשחקי הכדורגל!

צפו עכשיו בכדורגל המכללות של NCAA!

מדריך מהיר - צפו בכדורגל המכללות של NCAA ב- ESPN, ברשת ACC או ברשת SEC

ESPN משדרת משחקי פוטבול רבים במכללות NCAA בארצות הברית ברשת ESPN, כולל רשת ACC ורשת SEC. אתה צריך ספק טלוויזיה, כמו Sling TV, DirecTV או Cox כדי לצפות בזרמים בשידור חי של ESPN. לצפייה בכדורגל המכללות ב- ESPN:

 1. בחר VPN פרמיום. NordVPN היא המלצתי, מכיוון שהיא מציעה שרתים מהירים בארצות הברית.
 2. לאחר ההרשמה ל- VPN שלך, הורד אותו, פתח אותו, התחבר ובחר שרת אמריקאי.
 3. עבור אל www.espn.com/watch והיכנס באמצעות ספק הטלוויזיה שלך. *
 4. בחר בזרם שלך ותיהנה!

* השתמש בחבילת Sling TV Orange אם אין לך ספק טלוויזיה אמריקאי או אמצעי תשלום אמריקני. רכוש כרטיס מתנה לטלוויזיה של קלע בכתובת MyGiftCardSUPPLY.com ופעל לפי ההוראות לשימוש בכרטיס כדי להירשם ל- Sling TV. הוסף את חבילת Sports Extra לצפייה ברשתות ACC ו- SEC.

צפו עכשיו בכדורגל המכללות של NCAA!

מדריך מהיר - צפו בכדורגל המכללות של NCAA ברשת FOX Sports או ברשת עשרת הגדולים

FOX Sports זורם משחקי כדורגל מכללות רבות של NCAA בארצות הברית, כולל ברשת Big Ten. אתה זקוק לספק טלוויזיה (לדוגמה, Sling TV, DirecTV או Cox,) כדי להיכנס לזרמים בשידור חי של FOX Sports. לצפייה בכדורגל המכללות של NCAA ב- FOX Sports:

 1. בחר VPN איכותי שיש לו שרתי ארה"ב. אני ממליץ NordVPN עבור הזרמת כדורגל במכללות, מכיוון שהיא מציעה גם תכונות אבטחה מהשורה הראשונה.
 2. הירשם ל- VPN שבחרת, הורד את האפליקציה, הפעל את האפליקציה, התחבר ואז בחר שרת בארה"ב.
 3. עבור אל www.fox.com/live והיכנס באמצעות ספק הטלוויזיה שלך. *
 4. בחר בזרם שלך ותיהנה מהמשחקים!

* השתמש בחבילת Sling TV Blue אם אין לך ספק טלוויזיה אמריקאי או אמצעי תשלום. רכוש כרטיס מתנה לטלוויזיה של קלע בכתובת MyGiftCardSUPPLY.com ובצע את הצעדים להירשם ל- Sling TV באמצעות הכרטיס. הוסף את חבילת Sports Extra לצפייה ברשת Big Ten.

צפו עכשיו בכדורגל המכללות של NCAA!

מדריך מהיר - צפו בכדורגל המכללות של NCAA ב- NBC

NBC משדרת את משחקי הבית של נוטרדאם בארה"ב. אתה צריך ספק טלוויזיה כמו Sling TV, DirecTV או DISH כדי לצפות בזרמים בשידור חי של NBC. לצפייה במשחקי נוטרדאם ב- NBC:

 1. בחר VPN פרמיום. אני ממליץ NordVPN בגלל איכות הזרימה שלו, מספר השרתים בארה"ב ותכונות האבטחה.
 2. הירשם ל- VPN שלך והתקן את האפליקציה.
 3. פתח את האפליקציה, התחבר ואז בחר שרת שנמצא בארה"ב.
 4. כנסו לאתר www.nbc.com/live, היכנסו עם ספק הטלוויזיה * ותיהנו מהמשחק שלכם!

* חבילת Sling TV Blue מעניקה לך גישה ל- NBC אם אין לך ספק טלוויזיה בארה"ב או אמצעי תשלום מבוסס ארה"ב. רכוש כרטיס מתנה לטלוויזיה של קלע באתר MyGiftCardSUPPLY.com ופעל לפי ההוראות לפדות את הכרטיס ולהירשם כמנוי ל- Sling TV.

צפו עכשיו בכדורגל המכללות של NCAA!

למה אתה צריך VPN כדי לצפות בכדורגל המכללות של NCAA

אין להחמיץ את הריגוש של שני מתמודדים שנלחמים על הניצחון בשדות האגדיים שנקבעו על ידי הגדולים. שמות חדשים וסיפורים חדשים ייחרטו בתולדות הספורט. אבל אם אתה מחוץ לארה"ב, אתה לא יכול לראות את הסיפורים שעליהם ידברו עוד עשרות שנים.

חברות השידור חוסמות את הזרמים שלהם מכל מי שמחוץ לארה"ב. מה שזה אומר בשבילך זה שאתה צריך דרך להראות כאילו אתה נמצא בארה"ב. אם היית יכול לעשות זאת, היית עושה זאת להיות מסוגלים לצפות בכל משחק במכללה שתרצו.

עם VPN, שלך תנועת רשת עוברת דרך שרת בארה"ב לא משנה היכן אתה נמצא. כשאתה מתחבר לזרם עם VPN, שירות הזרם או השדרן רואים את שרת ה- VPN שלך, ולא את המיקום הפיזי שלך בפועל. ואז אתר הסטרימינג מאפשר לך ראה כל רגע ממשחקי הכדורגל.

אתה בוחר את המיקום של השרת עבור התנועה שלך. שרת זה פועל כאילו הוא המיקום שלך והאתר מבטל את החסימה של תוכנו.

זה חופש אינטרנט ומה שאתה צריך כחובב כדורגל במכללה כדי לצפות בכל הפעולות. זו סיבה נהדרת להירשם ל- VPN. אבל זה לא כל מה ש- VPN יכול לעשות. זה יכול גם להגן עליך באינטרנט.

VPN מצפין את תעבורת הרשת שלך באמצעות קידוד AES 256 סיביות, מגן עליך מפני כל מי שעשוי לנסות לחטט בך ולראות מה אתה מקוון. ממשלות, ספקי שירותי אינטרנט והאקרים אורבים שם בחוץ ומנסים לראות את המידע שלך. VPN מגן על כל התקשורת שלך בין המכשיר שלך לשרת VPN.

משמעות הצפנה זו היא שאף אחד לא יכול לראות את המידע שמגיע מהמכשיר שלך או הולך אליו. אתה מוגן מפני מישהו שמיירט את התקשורת שלך. זה הרבה שקט נפשי כשאתה מחובר.

מרבית ה- VPN האיכותי מציעים גם מדיניות ללא יומנים, הגנת מתגים והגנת דליפות DNS, בין תכונות אבטחה אחרות.

היה בטוח שאתה בחר VPN פרמיום. VPNs באיכות נמוכה לרוב אינם יכולים לפרוץ חסימות גיאוגרפיים או שהם עשויים לא להגן על הנתונים שלך היטב. VPN פרמיום נמנע מחסימת תוכנה ומשתמש בשיטות ההצפנה הטובות ביותר לחבר אותך ולשמור על ביטחונך.

עם VPN אתה מקבל את המיטב משני העולמות: ביטחון וחופש. נסה ל- VPN ותראה לאן זה לוקח אותך!

3 VPNs הטובים ביותר לצפייה בכדורגל המכללות של NCAA

1. NordVPN

nordvpndevices_optimized

VPN במחיר סביר עם המון תכונות מתקדמות, NordVPN היא הבחירה מספר 1 שלי שתזרימי כדורגל מכללות בכל שבוע.

של NordVPN SmartPlay משפר את חווית הסטרימינג שלך בכך שתעזור לך הסתובב במגבלות גיאוגרפיות ושמור על החיבור שלך. זה עוזר לך להתעדכן במשחקים בשדרים כמו ESPN או שירותים כמו Sling TV.

הממשק מבוסס המפה הוא קל לשימוש ופשוט לניווט. לחץ על המדינה עם השרת שבו ברצונך להשתמש כדי ליצור את החיבור שלך. זה לא הופך להיות קל יותר מזה.

אינו ניתן לשבירה הצפנת AES 256 סיביות מגנה על המידע שלך תוך כדי נסיעה באינטרנט. אתה יכול לקבל שכבת הגנה נוספת באמצעות NordVPN VPN כפול, אשר כפי שהשם מרמז, מצפין כפול את הנתונים שלך.

המערכת שלך בטוחה עם NordVPN, בזכות CyberSec, החוסם מודעות ותוכנות זדוניות. הגנה זו זמינה עבורך כשאתה התחבר בין 1 ל 6 מכשירים בכל זמן נתון.

נתקל בבעיות? NordVPN מציע תמיכה באמצעות דואר אלקטרוני או צ'אט חי. לא מרוצה עם NordVPN? בטל את המנוי שלך בתוך 30 יום להחזר מלא, ללא שאלות.

למידע נוסף על הסיבות לכך ש- NordVPN מדרג כל כך הרבה הסקירה המפורטת שלנו.

ערבות להחזר כספי: עד 30 יום.

NordVPN יכול לבטל את החסימה של:
Sling TV, ESPN, CBS, CBS All Access, FOX, FOX Sports, NBC, AT&T TV Now ושירותים אחרים.

תומך בטרנינג:
כן. שרתי P2P מתמחים זמינים.

NordVPN עובד במכשירים אלה:
Firefox, macOS, Android, Windows, iOS, Linux, Chrome ו- Android TV. NordVPN תואם גם לכמה נתבים.

צפו עכשיו בכדורגל המכללות של NCAA עם NordVPN עכשיו!

2. ExpressVPN

התקני ExpressVPN

אופטימיזציה למהירות מציעה ExpressVPN מהירויות החיבור הטובות ביותר שתמצאו בשוק ה- VPN.

סטרימינג הוא משב רוח עם ExpressVPN. מהירויות הרשת שלה מבטיחות לך לא תפיל מסגרת או תתאבק במאגר כשאתה מחובר למשחקים ב- CBS, NBC, או לכל רשת כדורגל אחרת במכללות.

עם קידוד AES 256 סיביות, ExpressVPN שומר על אבטחת הנתונים שלך בזמן שאתה זורם, גולש, מעלה, מוריד או עושה כל פעילות אחרת דרך האינטרנט.

ExpressVPN מאפשר לך הישאר מחובר לאתרים מקומיים בזמן שאתה משתמש ב- VPN. פצל את התנועה שלך בין החיבור המקומי שלך ל- VPN - זה מכונה מנהור מפוצל. אתה יכול להשתמש בחיבורים האלה ב- עד 5 מכשירים בבת אחת עם שירות VPN מובחר זה.

תמיכה בצ'אט חי הוא שם בשבילך 24/7. אם תחליט ש- ExpressVPN אינו מיועד לך תוך 30 הימים הראשונים לשימוש, תוכל לעשות זאת קבל החזר מלא.

למידע נוסף על פרוטוקולי האבטחה של ExpressVPN ותכונות סטרימינג ב- הסקירה המעמיקה שלנו.

ערבות להחזר כספי: עד 30 יום.

ExpressVPN יכול לבטל את החסימה של:
ב&T TV Now, Sling TV, NBC, CBS, CBS All Access, FOX, FOX Sports, ESPN ושדרים ושירותים אחרים.

תומך בטרנינג:
כן. כל השרתים תומכים ב- P2P.

ExpressVPN עובד במכשירים אלה:
אנדרואיד, macOS, Windows, iOS, Linux, Android TV, Firefox ו- Chrome. זה גם מספק אפליקציה שתוכל להשתמש בה בנתבים מסוימים.

צפו בכדורגל המכללות של NCAA עם ExpressVPN עכשיו!

3. CyberGhost

התקני CyberGhost

CyberGhost מספק שרתים מוגדר ספציפית לסטרימינג, מה שמקל עליך למצוא את החיבור הדרוש לקבוצת הכדורגל האהובה עליך.

סטרימינג הוא הצמד של CyberGhost. בפשטות בחר בשרת הסטרימינג המותאם במיוחד לשדרן שלך (למשל FOX או NBC). לאחר מכן, כשאתה מתחבר לשרת זה, אתה יודע שאתה יכול לעבור חסימות גיאוגרפיה ולשמור על חיבור מהיר ויציב.

בנוסף לשרתים ייעודיים לסטרימינג, מציעה CyberGhost שרתים ייעודיים לסיבוב. שרתים אלה עוזרים לך להשיג ולתחזק חיבורי P2P הבטוחים מעיניים סקרניות.

חיבור השרת CyberGhost שלך מוגן על ידי קידוד AES 256 סיביות, שהוא גיבוי בדרגה צבאית. בחר באפשרות HTTPS מאולצת שתשלח אותך לגירסה המוצפנת של כל אתר שאתה מבקר בו יותר שקט נפשי.

כדי להגן על המכשיר שלך, אפליקציית CyberGhost עוזרת הגן על המערכת שלך מפני עוקבים מקוונים, מודעות ותוכנות זדוניות. זה מעניק למכשיר ביטחון נוסף מכיוון שהוא לא ישאיר אחריו עקבות מקוונות.

עם CyberGhost, תהנו משימוש והגנה עד 7 מכשירים בו זמנית. כל אחד בבית יכול להתמיד בקבוצת הכדורגל האהובה עליהם ב- NCAA.

א תכונה צ'אט חי זמין, ומאפשר לך גישה לתמיכה טכנית.

אם אינך מרוצה מהשירות לאחר רכישת מנוי מלא, תקבל החזר כספי. בטל תוך 14 יום לתוכניות לטווח קצר או תוך 45 יום לתוכניות של 6 חודשים או יותר.

רוצים ללמוד עוד? לקרוא סקירת המשתמש המומחית שלנו ולראות מדוע יכולות הזרימה והפרוטוקולים של CyberGhost מתאימים בדיוק עבורך.

ערבות להחזר כספי: עד 14 יום בתוכניות קצרות ועד 45 יום בתוכניות של 6 חודשים או יותר.

CyberGhost יכול לבטל את החסימה של:
פרופיל סטרימינג ייעודי עם שרתים המותאמים במיוחד לקלע טלוויזיה, AT&T TV Now, ESPN, CBS, CBS All Access, NBC, FOX Sports, FOX, ושדרים אחרים.

תומך בטרנינג:
כן. שרתים המוקדשים לסיבוב.

CyberGhost עובד במכשירים אלה:
לינוקס, כרום, פיירפוקס, Amazon Fire TV Stick, masOS, Android, iOS ו- Windows.

צפו עכשיו בכדורגל המכללות של NCAA עם CyberGhost עכשיו!

סיכום

כדורגל המכללות ב- NCAA מתכונן להכתיר אלופים חדשים וליצור גיבורים חדשים. תהיה בטוח ש ראה כל הצמד עם VPN!

אינך יכול להחליט איזה VPN מתאים לך? אני ממליץ NordVPN לצפייה בכדורגל המכללות של NCAA, מכיוון שהוא מספק שרתי ארה"ב מהירים ומציע פרוטוקולי אבטחה מהשורה הראשונה.

אם אתה מחפש תמריץ נוסף, הסתכל דף המבצעים והקופונים שלנו כדי לראות כיצד תוכלו לחסוך במנוי!

לקריאה נוספת

האם אתה גר או מטייל מחוץ לארה"ב? למידע נוסף בנושא כיצד לצפות בטלוויזיה בקלעים מחוץ לארה"ב.

תסתכל על VPNs הטובים ביותר עבור אוסטרליה אם אתה רוצה לראות כדורגל חוקים אוסטרלי.

אם אתה רוצה לעשות משחק מקוון, אז תסתכל על VPNs הטובים ביותר למשחקים.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me