NordVPN עובד בסין, אך רק אם תעשה זאת קודם

טיפ מקצוען: NordVPN מכירת כרגע רוצח - אינך רוצה לפספס את העסקה הזו!

אם אתה קורא את זה, אתה בטח יודע על מערכת היחסים המסובכת של סין עם האינטרנט.

צנזורה כבדה, מאות אתרים חסומים וגישה קשה מוגבלת לשירותים מקוונים מערביים. זה מה שאתה יכול לצפות במהלך השהייה שלך במדינה עם אחד מציוני חופש האינטרנט הגרועים בעולם.

VPN (רשת פרטית וירטואלית) יכול לעזור לך לעבור את החסימות והפילטרים. אך לא כל VPNs עובדים בסין.

למרבה המזל, חלק מספקי ה- VPN מחויבים לעזור למשתמשים שלהם באזורים צנזורים כבדים.NordVPNהוא אחד מהשירותים האלה - היצמד סביב כדי ללמוד מדוע ואיך זה עובד בסין.

מדוע לא כל ה- VPN עובדים בסין? 

הצנזורה הקפדנית של סין אינה סוד. חומת האש הגדולה של סין ידוע לשמצה בגלל חסימת אתרים פופולריים כמו פייסבוק, ג'ימייל, יוטיוב, WhatsApp וטוויטר.

הערה: אתה יכול לראות אתרים אחרים שנחסמים כעת בסין באמצעות הכלי המיוחד שלנו.

אחת הדרכים היעילות ביותר עוקף את חומת האש הגדולה הוא עם VPN. לפני שנתיים, לעומת זאת, זה נעשה קשה בהרבה.

ביוני 2017 נכנס לתוקפו חוק הביטחון הקיברנטי החדש בסין. זה נדרש חברות אינטרנט (כולל ספקי VPN) להירשם עם ממשלת סין כדי להמשיך ולפעול לעמוד בבקשות נתונים במהלך החקירות.

כיום יש בסין רשימת VPN שאושרו על ידי הממשלה. עם זאת, אלה השירותים נפגעים, וכפי שאפשר לצפות, נכשלים בגישה לתכנים מוגבלים. ספקי VPN המסרבים לעמוד בתקנות החדשות ממוקדים על ידי זיהוי מורחב בדיקת מנות עמוקה.

בשורה התחתונה? יותר ויותר רשתות VPN נאבקות לשמור על זמינות השירותים באזור ומסוגלות לספק ביטחון ופרטיות. הקשה העיקרי שעומד בפניהם הוא יכולת נהדרת של חומת האש לאתר ולחסום תנועה של OpenVPN, פרוטוקול ה- VPN הסטנדרטי בתעשייה.

למרבה המזל,NordVPN מציע דרך אמינה לעקוף זאת.

אז איך עובד NordVPN בסין?

NordVPN עובד קשה הישאר מחוץ לרדאר של ממשלת סין. אם אתה מסתכל על השרתים הזמינים ביותר מ- 5,400+, תבחין שאף אחד מהם לא נמצא בסין.

זה לא אומר ש- NordVPN לא עובד טוב בסין. להפך - זה אומר NordVPN אינו אחד מה- VPN המאושרים רשמית ושומר על מרחק כך שהוא יכול לשמור על משתמשים בטוחים ומוסתרים.

לפעמים, קשה מאוד לעקוב אחר ההיגיון בזה. אבל זכרו את זה - כדי לגשת לתוכן חסום, עליך להתחבר לשרת מחוץ לסין. שרתי ה- VPN שלך בסין לא עוזרים לך לעקוף את המסננים. חמור מכך, הם עשויים להצביע על כך שהספק מציית לחוקי אבטחת הרשת הפולשנית במדינה.

כשזה מגיע ל מסתתר תנועת OpenVPN, NordVPN מיישם את השרתים המעורפלים שלה. שרתים אלה מסווים את תנועת ה- OpenVPN שלך כתעבורת HTTPS רגילה (מה ש- VPNs אחרים מכנים לפעמים מצב התגנבות).

התוצאה? NordVPN יכול לעקוף את חומת האש הגדולה של סין.

איך NordVPN לעבוד עם שרתים ערומים זה יכול להיות קצת טריקי. אבל אל תדאג - נראה לך את זה כיצד להגדיר את זה בכמה צעדים פשוטים למטה!

כיצד להשתמש ב- NordVPN בסין

חשוב: NordVPN מספק שרתים ערומים רק עבור אפליקציות OpenVPN שלה ב- Windows, macOS, Linux ואנדרואיד.. נכון לעכשיו, תכונה זו אינה זמינה ביישום iOS עבור ה- iPhone או ה- iPad שלך - תצטרך לקבוע את התצורה הידנית של פרוטוקול OpenVPN או L2TP עם הגדרות ספציפיות..

ללימוד זה השתמשנו באפליקציית Windows של NordVPN (גרסה 6.20.12.0), אך התהליך זהה לכל שאר הפלטפורמות עם תמיכה בשרתים ערומים..

לפני שנתחיל, מילה של עצה - הורד את NordVPN לפני שתגיע לסין. בעוד של- NordVPN יש אתר אינטרנט נגיש במדינה, אין לדעת מה עלול לקרות עם התמוטטות VPN המתמשכת של סין.

כבר נעשה? כך תגדיר את NordVPN עם שרתים מוסתרים:

1. הפעל את אפליקציית NordVPN.

שים לב ל- שרתי ייעודיים לשמאל - נחזור לזה בקרוב:

NordVPN עובד בסין, אך רק אם תעשה זאת קודם

2. פתח את ההגדרות המתקדמות.

לשם כך, פתח את הגדרות תפריט מהרצועה העליונה וגלול מטה עד שתמצא את הצג הגדרות מתקדמות אפשרות:

NordVPN עובד בסין, אך רק אם תעשה זאת קודם

אם זו הפעם הראשונה שאתה ניגש להגדרות המתקדמות של NordVPN, תופיע שורת אזהרה. בחר אני יודע מה אני עושה! ואתה מוכן לשלב הבא.

3. הפעל את האפשרות שרתים מוסתרים.

אתה תמצא אותו לקראת סוף ה- הגדרות:

NordVPN עובד בסין, אך רק אם תעשה זאת קודם

המחוון יהפוך לכחול כדי לציין את השינוי.

4. לחץ על שרתים כדי לחזור לממשק הראשי.

ה שרתים התפריט נמצא ברצועה העליונה. תסתכל על כרטיסיית שרתי ייעוד שוב. אם הקטגוריה היחידה שאתה רואה היא שרתים ערומיםהפעלת בהצלחה את התכונה:

NordVPN עובד בסין, אך רק אם תעשה זאת קודם

ייתכן שתבחין במדינות הזמינות השתנו. זה בגלל ש אתה מנהל את ה- VPN כעת ב"מצב התגנבות ", ויש להם גישה רק למיקומים עם שרתים מוסתרים.

5. התחבר לאחד משרתים מוסתרים של 450+.

אתה יכול או: לחץ על הכרטיסייה שרתים ערומים ו בחר מדינה מהרשימה, או בחר באחד מהמיקומים המוצמדים במפת השרת.

אם תצליח, אפליקציית NordVPN תעשה זאת עדכן עם מידע על השרת המעורפל שבחרת:

NordVPN עובד בסין, אך רק אם תעשה זאת קודם

וזה הכל! אם אתה רוצה כבה את המצב הערפול ותוכלו לגשת לשרתים אחרים של NordVPN +++, פשוט השבת את התכונה מתפריט ההגדרות המתקדמות. האפליקציה תעשה את השאר.

מה הופך את NordVPN ל- VPN הטוב ביותר לסין?

השרתים המוסווים של NordVPN הם היתרון הגדול ביותר שלה באזורים מצונזרים בכבדות כמו סין.

עם שרתים בהונג קונג הסמוכה, סינגפור ויפן, NordVPN מספק גם מהירויות מעולות למשתמשים בסין.

ניתן למצוא את השרתים הגדולים יותר מ- 450 מעל 11 מיקומים אחרים - קנדה, מצרים, צרפת, גרמניה, איטליה, הולנד, שוודיה, טורקיה, איחוד האמירויות, ארצות הברית ובריטניה. הסיקור הגלובלי הזה עושה NordVPN בחירה נהדרת עבור אזורים מצונזרים אחרים, כמו רוסיה, איראן, קטאר ואיחוד האמירויות.

עם זאת, הערפל אינו תמיד חסין כדורים. אתה עשוי להיתקל בבעיות מדי פעם. אם אתה נתקל בבעיות, אתה יכול לסמוך עליו תמיכת הלקוחות המרשימה של NordVPN 24/7 לקבלת עזרה או עדכון. אתה יכול להתחיל סשן צ'אט חי תוך מספר שניות - עם מומחה ידידותי, לא עם רובוט.

ואחרון חביב, אתה תמיד יכול לסמוך על שביעות הרצון המלאה של NordVPN, ערבות 30 יום הכסף בחזרה.

מסיבות נוספות מדוע NordVPN הוא אחד הטובים ביותר עבור אינטרנט ללא גבולות - בסין ובכל מקום אחר - עיין בסקירה המעמיקה וחוות דעת המשתמשים שלנו.

האם ישנם VPNs אחרים העובדים בסין?

כן, מספר ספקי VPN אחרים הוכיחו כי הם מבחינים אמינים עבור סין.

ExpressVPN הוא שירות מהיר ברצינות עם הגנות חזקות ו מדיניות אי-יומנים מאומתת. חשוב מכך, הוא מספק שרתי התגנבות מיוחדים לסין, ההופכים אותו לאחד המועדפים הרגילים לגישה מהירה וחלקה לשירותי Google ולמדיה החברתית.

VyprVPN היא אפשרות נהדרת נוספת, בזכותה פרוטוקול זיקית קניינית (לצערי לא זמין עבור iOS). מיועד לטפל בבדיקת מנות עמוקה, זה מהווה בחירה אמינה עבור סין.

הבט ב PrivateVPN,גם כן. זה תומך בחיבורי L2TP - פרוטוקול שלמרות שהוא מתוארך, יכול להיות שימושי מאוד לעקיפת חומת האש הגדולה אם OpenVPN נותן לך בעיות. VPN זה מגיע גם עם מצב התגנבות להערפל נוסף.

לקבלת שירותים נוספים שאפשר לסמוך עליהם כדי להילחם בצנזורה, בדוק הרשימה המלאה שלנו של VPNs שעדיין עובדים בסין.

לקריאה נוספת

קבל את המבצעים האחרונים על VPNs הטובים ביותר בסביבה - זה קל עם קודי השובר הבלעדיים שלנו!

חדש ב- VPN? קבל תשובות מהירות ופשוטות ולמד את היסודות בעזרתן מדריך ה- VPN המעמיק שלנו.

ראה מה חסום בסין לפני שאתה הולך - בדוק את חומת האש הגדולה עם הכלי המיוחד שלנו!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me