NordVPN לעומת TunnelBear השוואה – מה הכי טוב בשבילך בשנת 2020?


NordVPN ו- TunnelBear הם שני שירותי VPN פופולריים ומוכרים מאוד, אך מסיבות שונות.

כשאנחנו מדברים על מנהיגים בשוק, NordVPNתמיד מוצא מקום בראש - הדירוג הטוב ביותר הכולל VPN שלנו אינם יוצאים מן הכלל.

מצד שני, מנהרת דובידוע בגרסתו החינמית - אחד הטובים שם, בזכות חבילת VPN נדיבה שאינה פוגעת בפרטיותך.

עם זאת, TunnelBear מציע גם גרסה בתשלום, מקרב אותו לתחרות עם רוחב פס בלתי מוגבל ותוספות אחרות. האם יש לו את מה שצריך כדי לנצח את התמהיל המרשים של NordVPN של שרתים, תכונות אבטחה ואפליקציות אינטואיטיביות?

אנו עומדים לגלות זאת! בהשוואה מפורטת זו, TunnelBear עולה נגד NordVPN במספר קטגוריות מכריעות, שיקבע את הזוכה הסופי.

לקבלת מידע מעמיק יותר על כל VPN אנו מזמינים אותך לבדוק את שלנו סקירת NordVPN ו סקירת TunnelBear.

תוכן העניינים

 1. סטרימינג
 2. מפחיד
 3. עלות
 4. קלות שימוש
 5. תאימות
 6. מהירות
 7. שרתים ורשת
 8. פרטיות ואבטחה

NordVPN לעומת TunnelBear - הקטגוריות

ביססנו את ההשוואה שלנו בין NordVPN ל- TunnelBear שמונה היבטי VPN מרכזיים.

ראשית, נסקור מקרוב את הפוטנציאל של כל VPN סטרימינג ו סוחף.

הבא הם עלות ו קלות שימוש. בשתי הקטגוריות הללו נראה איזה VPN מציע את המבצעים הטובים יותר ו / או ממשק האפליקציות.

ה תאימות בקטע תוכל למצוא את הפרטים הקטנים יותר של תמיכה בפלטפורמות של NordVPN ו- TunnelBear.

אם אתה מעוניין בעיקר בכמה שרתים יש לכל VPN וכמה מהר הם, אל תדלג על ה- מהירות ו רשת שרתים קטגוריות.

אחרון חביב, נדבר על פרטיות ואבטחה. כאן תוכלו לראות כיצד TunnelBear מתייצב נגד NordVPN כשמדובר במדיניות רישום, תקני הצפנה ותכונות אבטחה שימושיות..

עכשיו כשאתה יודע למה לצפות מההשוואה שלנו, הגיע הזמן להתחיל. בואו נראה כיצד NordVPN ו- TunnelBear עולים במבחנים השונים שהכנו להם!

1. סטרימינג

לרוע המזל, אתרי הסטרימינג והשירותים הטובים ביותר שיש שם הולכים ומשתפרים באיתור VPN.

זה אומר אתה זקוק לספק אמין עם המשאבים (והרצון) כדי להישאר צעד אחד קדימה של המגבלות והחסימות הגיאוגרפיות המאתגרות יותר ויותר.

NordVPN הוא אחד מאותם ספקים. הודות ל תכונה SmartPlay קניינית ורשת ענקית באמת של 5,100 שרתים ומעלה ב 60 מדינות (עוד על כך בהמשך), VPN זה הוא אחד מהבחירות האמינות ביותר עבור סטרימינג ללא טרחה.

SmartPlay נכנס באופן אוטומטי כשאתה מנסה לגשת לתוכן מוגבל בדרך כלל - כגון קטלוגים נטפליקס בלעדיים לאזור. במהלך בדיקות הנטפליקס הנרחבות שלנו, יכולנו לצפות ב ארה"ב, בריטניה, קנדה, צרפתית, יפנית, ו גרסאות ברזילאיות בקלות.

עם זאת, Netflix אינה הפלטפורמה היחידה בה NordVPN עוזר לך. לרשותך שפע שרתים מתאימים Hulu, BBC iPlayer, HBO, Showtime, Amazon Prime Video, ורבים אחרים.

בקיצור, NordVPN הוא בין השירותים הטובים ביותר לבחירה אם אתה חובב סטרימינג. מרבית ה- VPN אינם יכולים לנצח את הרב-גוניות הזו, כפי שקורה בהשוואה זו.

TunnelBear נאבקת עם רוב אתרי הזרם והשירותים. במקרה הטוב, גישת נטפליקס היא הימור - הגרסה האמריקאית נחסמת רוב הזמן, וכך גם הקטלוגים האזוריים האחרים.

הפלטפורמה היחידה בה יכולנו לצפות בצורה חלקה הייתה HBO. אחרים, כמו Hulu, Amazon Prime Video, ו BBC iPlayer, נותרה מחוץ לתחום עם TunnelBear.

עם רשת קטנה יותר באופן בולט ופחות פחות מדינות לבחירה, TunnelBear אינה מציעה את אותו מגוון שרתים כמו NordVPN. אין גם תכונות סטרימינג מיוחדות שאפשר לדבר עליהן.

ה- VPN הטוב ביותר לסטרימינג: NordVPN

עם פונקצית שרת מוגבלת מעט ופונקציונליות של עצמות בר, TunnelBear רחוק מה- VPN האידיאלי להזרמה. הניצחון של NordVPN כאן יותר משכנע - זה עובד עם שורה ארוכה של זרמים, ויש לו את השרתים והתכונות לשמירה על כך.

נסה להזרים עם NordVPN!

2. אימה

לפני שתבדוק עמוק יותר ב- VPN מבולבל, עליך לוודא קודם לאפשר באופן מלא רשת P2P.

NordVPN לא משאיר אותך תוהה יותר מדי זמן. אתה יכול למצוא במהירות את הרגיעה שאתה מחפש באתר:

NordVPN לעומת TunnelBear השוואה - מה הכי טוב בשבילך בשנת 2020?

יש לנו רק בעיה אחת עם המידע שלמעלה. NordVPN אינו מציע מאות שרתי P2P - הוא מציע אלפים מהם. מעל 4,400 בארבעים ומעלה מדינות, להיות מדויק.

אפילו טוב יותר, הם מאורגנים בצורה מסודרת בתוך א כרטיסיית P2P מיוחדת, כך שלא תצטרכו לגלול ברשימה הארוכה כדי למצוא אפשרויות מתאימות.

NordVPN לעומת TunnelBear השוואה - מה הכי טוב בשבילך בשנת 2020?

NordVPN כולל גם פרוקסי SOCKS5 עם המנוי שלך. אלה נפרדים מאפליקציות ה- VPN ומחייבים להגדיר אותם באופן ידני בתוך לקוח הטורנט שלך. בכוחות עצמם, SOCKS5 פרוקסי סחר בהצפנה עבור (בדרך כלל) מהירויות מהירות יותר, אך אתה יכול להשתמש בהן יחד עם אפליקציית NordVPN שלך לשכבת הגנה נוספת..

למרות של- NordVPN לא אכפת להיות פתוחים לתמיכה ב- P2P, TunnelBear מהסס הרבה יותר להודיע ​​על כך. אל דאגה - בימינו, VPN זה מאפשר גם חיבורי P2P ושיתוף קבצים, אך לא תמצא אותו מוזכר בשום מקום באתר או באפליקציות. לא אידיאלי, במיוחד מאז TunnelBear נהג בעבר לחסום תעבורת P2P.

למותר לציין שזה מעט לא נוח כשצריך לבקש אישור מתמיכת הלקוחות:

לובש מנהרה 5

ממשיך הלאה, TunnelBear פשוט לא מציעה את אותה רמת עומק בתור NordVPN בקטגוריה זו. ללא פרופיל ייעודי או תכונות לייבוש, VPN זה פשוט לשימוש במהלך מפגשי P2P - אולי פשוט מדי עבור חלק.

אם אתה חובב BitTorrent מושבע, המילה "צריך" אינה מה שאתה רוצה לראות. אחרי הכל, אתה לא בשוק VPN ש" צריך "לעבוד, אלא כזה שמבטיח סיבוב מאובטח ואנונימי בכל עת.

הזוכה בטורנינג: NordVPN

ניצחון משכנע נוסף עבור NordVPN - בין פרופיל ה- P2P המקורי, אלפי שרתי סיקור, ופרוקסי SOCKS 5 שימושיים, זה מושך את הדרך בהשוואה זו. TunnelBear יכול לשמש גם לשיתוף קבצים ב- P2P, אך המוקד של VPN זה הוא די במקום אחר.

נסה לערוך השתתפות עם NordVPN!

3. עלות

עד כה, NordVPN לא נתנה מקום ל TunnelBear לזרוח. בואו נראה אם ​​הדברים שונים כשמדובר בתגי מחיר.

ראשית, בואו נגמור דבר אחד מהדרך - כן, ל- TunnelBear יש את היתרון הברור של אספקת גרסה בחינם. זה בא עם כובע נתונים של 500 מגה-בייט / חודש, שתוכל להגדיל אותו ב- 1 GB נוסף אם ציוץ בצוות TunnelBear. אתה גם מקבל מגוון השרתים והיישומים ללא מודעות - לא רע בכלל.

עם זאת, אנו משווים את הגרסה בתשלום של TunnelBear כאן. למרות שזו אפשרות נהדרת היא בחינם, היא לא תרוויח לה נקודות נוספות בקטגוריה זו מכיוון שהיא לא שירות ה- VPN המלא..

גם NordVPN וגם TunnelBear מציעים חודשי ו מנויים שנתיים. אתה מקבל את אותה חבילה בכל הלוח עם VPN או אחד, אך תכניות ארוכות יותר מגיעות עם כמה הנחות מתוקות.

חודש TunnelBear הוא בערך זול ב -17% מאשר NordVPN. זה לא הבדל כה גדול, במיוחד כשאתם לוקחים בחשבון את הערך הנוסף של NordVPN לכסף.

התשלום עבור כל VPN לפי החודש הוא יקר יחסית. על ציידי המציאה לבדוק את התוכניות לשנה, שם מתפשטים NordVPN ו- TunnelBear 41% ו 50% (בהתאמה) מהמחיר הסופי. אבל אפילו כאן, TunnelBear הוא הבחירה הזולה יותר.

NordVPN עדיין לא הושלם. זה הופך להרבה יותר זול ב- שתיים- ו תוכניות לשלוש שנים - החלק הטוב ביותר הוא שתוכלו לחסוך 70% במנוי NordVPN באמצעות הקופון שלנו!

לעומת ההצעה הטובה ביותר של TunnelBear, שנתיים של NordVPN יהיו בערך 20% יותר זול בטווח הארוך. זה משתפר אפילו יותר עם העסקה לשלוש שנים - תשלם 30% פחות.

לבסוף, NordVPN מגיע עם שביעות רצון מלאה, 30 יום הכסף להחזר הכסף על כל התוכניות הזמינות. ל- TunnelBear יש מדיניות ללא החזר כספי, אבל הגרסא החינמית שלה טובה מספיק כדי לבצע כמה בדיקות ולקבל החלטה לפני שתירשם.

הזוכה בעלות: NordVPN

TunnelBear היא האפשרות הפחות יקרה אם אתה משלם מדי חודש או שנתי. עם זאת, ל- NordVPN יש שתי תוכניות נוספות שחוסכות לך קצת מזומנים רציניים אם אתה מחפש שירות VPN ארוך טווח. זה גורם להתבלט בהשוואת העלויות.

נסה את NordVPN!

4. קלות שימוש

כשניים מספקי ה- VPN הפופולריים ביותר בחוץ, NordVPN ו- TunnelBear עשו מאמץ נוסף לעצב אפליקציות מבריקות וידידותיות למשתמש. וזה מראה.

נושא נפוץ עם שני VPNs הוא נושא ה- ממשק נקי, אינטואיטיבי. בשולחן העבודה, NordVPN מספק קצת יותר מידע - אתה יכול לראות כתובת ה- IP שהוקצתה לאחרונה, טוב כמו ה רשימת שרתים מלאה בצד שמאל של האפליקציה. מידע על טעינת שרת כלול גם כך שתוכלו להימנע בקלות משרתים צפופים.

NordVPN לעומת TunnelBear השוואה - מה הכי טוב בשבילך בשנת 2020?

אם אתה רוצה לשמור על דברים קומפקטיים, אתה יכול גם ללחוץ לחיצה ימנית על אפליקציית NordVPN במגש המערכת שלך ולהתחבר במהירות לשרתים אחרונים או מועדפים..

NordVPN לעומת TunnelBear השוואה - מה הכי טוב בשבילך בשנת 2020?

גישה אל הגדרות ותכונות שונות לא יכול להיות קל יותר - פשוט פתח את ה- הגדרות בכרטיסייה, ותראה את כל מה שיש ל- NordVPN להציע.

NordVPN לעומת TunnelBear השוואה - מה הכי טוב בשבילך בשנת 2020?

אפליקציית שולחן העבודה של TunnelBear צנועה יותר, אבל פשוט באותה המידה. כמו עם NordVPN, אתה מקבל לחצן חיבור מהיר ומפת שרת יפה. אמנם, זה קצת ריק יותר, אבל אתה מקבל דוב זעיר חופר מנהרות! זה לא מצולם למטה, אבל הוא שם, אנו מבטיחים.

NordVPN לעומת TunnelBear השוואה - מה הכי טוב בשבילך בשנת 2020?

למרבה הצער, הקיצוניות אינה מקזזת את המגבלות של TunnelBear בהשוואה ל- NordVPN. ההבדל הגדול הוא כיצד עובד בחירת השרת.

NordVPN מאפשר לך לבחור שרתים ואזורים בדיוק, בנוסף לחיבורים אוטומטיים. עם TunnelBear, אין לך את אותו המותרות - אתה יכול לבחור מדינה או לאפשר ל- VPN לעשות זאת בשבילך, אבל השרתים מטופלים תמיד על ידי התוכנה.

על הפוך, ההגדרות נמצאות במרחק לחיצה אחת בלבד - כמו עם NordVPN. TunnelBear מחלק אותם לשלוש כרטיסיות - כללי, רשת, ו אבטחה. ה חשבון ל"הגדרות "פשוט יש מידע על המנוי שלך, כך שלא נניח אותם באותה קבוצה.

NordVPN לעומת TunnelBear השוואה - מה הכי טוב בשבילך בשנת 2020?

דבר אחרון. חלק מהמשתמשים מעדיפים הגדרות מותאמות אישית משלהם, אם מתוך צורך או העדפה אישית. NordVPN מאפשר לך לעשות זאת על ידי מתן קבצי תצורה נדרשים באתר שלה. TunnelBear, לעומת זאת, לא - זה האפליקציות או שום דבר עם ה- VPN הזה.

זוכה קלות שימוש: NordVPN

ללא ספק, שני VPNs הם שמחה להשתמש. עם זאת, NordVPN מצליח להעניק למשתמשים הרבה יותר חופש תוך שמירה על זה פשוט. TunnelBear גם נותן לך זמן ללא טרחה עם האפליקציות שלה, אבל כמה חסרונות מותירים את זה אחרי ה NordVPN בקטגוריה זו..

נסה את NordVPN!

5. תאימות

בפלטפורמות העיקריות לא תמצא הבדל בתאימות של אף VPN. ל- NordVPN ו- TunnelBear יש אפליקציות מקוריות עבור Windows, Mac, Android ו- iOS. שניהם נותנים לך המון חיבור סימולטניגם כן - חמש עבור TunnelBear, ו- שש עבור NordVPN.

בואו נסקור מקרוב את התמיכה הכוללת בפלטפורמה.

חלונות

כדי להשתמש באפליקציות Windows של NordVPN ו- TunnelBear, תזדקק לפחות ל- Windows 7. ל- NordVPN יש גם הוראות להגדרות ידניות במערכות ההפעלה הישנות של XP ו- Vista. כפי שכבר הזכרנו, TunnelBear אינו תומך בתצורות ידניות.

מק

אין הבדלים כאן - NordVPN ו- TunnelBear דורשים לפחות macOS 10.10 (Yosemite) עבור האפליקציות שלהם.

אנדרואיד

תמיכה באפליקציות אנדרואיד לשני ה- VPN מתחילה מפלטפורמת Jelly Bean. TunnelBear דורש גרסה 4.1 ומעלה.

האפליקציה של NordVPN פועלת באופן מלא גם בטלוויזיות אנדרואיד; זה לא המקרה עם TunnelBear.

אם אתה רוצה הורד את קבצי APK ליישום אנדרואיד באופן ישיר, NordVPN מאפשר לך לעשות זאת מהאתר. האפשרות היחידה שלך עם TunnelBear היא טיול ב- Google Play.

iOS

שוב, שני ה- VPNs זהים - iOS 9.0 היא הגרסה הישנה ביותר הנתמכת על ידי האפליקציות שלהם.

לינוקס

ל- NordVPN הדרכות הגדרה מועילות עבור אובונטו ודביאן. TunnelBear שונה במקצת, עם תמיכה בהפצות אובונטו ופדורה.

נראה כי לינוקס אינה המוקד של אף אחד מ- VPN. מבחינה טכנית, NordVPN ו- TunnelBear צריכים לעבוד עם מגוון של מחוזות, אך התמיכה הכללית מוגבלת למדי במערכת ההפעלה הזו..

נתבים

NordVPN חוזר לטופס עם הגדרות נתב גמישות. קושחה נתמכת כוללת את DD-WRT ועגבניות הפופולריות, כמו גם מספר סוגים אחרים.

הוראות מפורטות כלולים גם, למקרה שתהיה הגדרת נתב VPN בעצמך.

נתבים שהובאו מראש הן אפשרות גם ל- VPN זה - אתה יכול לקנות אחד מספקי צד ג '.

לא ניתן להגדיר את TunnelBear באמצעות נתבים, וזה חיסרון ברור לעומת NordVPN.

פלטפורמות אחרות

NordVPN עובד בפלטפורמות הנוספות הבאות:

 • תוספי דפדפן (Chrome, Firefox, Opera, Safari, Internet Explorer)
 • אוכמניות
 • קודי
 • קונסולות מדיה ומשחקים (באמצעות נתב)
 • טלוויזיות חכמות (באמצעות נתב)

TunnelBear תומך בפלטפורמות הנוספות הבאות:

 • תוספי דפדפן (Chrome, Firefox, Opera)

הזוכה בתאימות: NordVPN

NordVPN הוא השירות הגמיש יותר בהשוואה זו, עם פונקציונליות נוספת לפלטפורמות מיוחדות ותמיכה טובה יותר בפלטפורמה כוללת. המשתמש הממוצע כנראה לא שם לב למגבלות של TunnelBear, אך הם בהחלט בולטים בקטגוריה זו.

נסה את NordVPN!

6. מהירות

לפי הגדרה, VPNs מאטים את החיבור שלך. כל ההצפנה וקפיצות השרתים צריכים לבוא על חשבון משהו, נכון?

עם זאת, אינך רוצה שה- VPN שלך יאט אותך יותר מדי, כפי ש זה יכול להשפיע לרעה בגלישה שלך. באופן אידיאלי, אתה רוצה שהמספרים יישארו גבוהים ככל האפשר - אבל אתה גם צריך ביצועים עקביים בשרתים הרגילים שלך.

כדי למצוא את ה- VPN המהיר יותר בהשוואה זו, בדקנו את NordVPN ו- TunnelBear בכמה מהשרתים שלהם ברחבי העולם. מיקום הבדיקה שלנו היה במזרח אירופה; הטבלה שלהלן מסודרת מהקרוב ביותר לשרת המרוחק ביותר.

להלן תוצאות המידוד שלנו (ללא VPN):

NordVPN לעומת TunnelBear השוואה - מה הכי טוב בשבילך בשנת 2020?

וכאן קלעו NordVPN ו- TunnelBear במבחנים שלנו:

שרת מהירות הורדה (Mbps) מהירות העלאה (Mbps)
NordVPN מנהרת דוב NordVPN מנהרת דוב
אוטומטי (הכי קרוב) 70.05 17.38 32.61 29.84
רומניה 55.90 60.38 34.15 30.55
גרמניה 63.95 63.20 34.53 31.29
הממלכה המאוחדת 53.72 9.12 24.44 34.49
פורטוגל 33.93 N / A 30.00 N / A
ישראל 34.52 N / A 11.62 N / A
ארצות הברית (ניו יורק) 54.35 8.34 27.61 18.12
ארצות הברית (לוס אנג'לס) 51.12 N / A 7.77 N / A
יפן 28.09 11.81 2.02 5.97
אוסטרליה 24.56 3.60 1.97 0.36

* ל- TunnelBear אין שרתים בפורטוגל ובישראל. התחברנו גם לשרתי החוף המזרחי בכל הבדיקות בארה"ב - מכיוון שלא יכולנו לבחור שרתים ספציפיים, אנו מניחים של- TunnelBear אין שרתים בחוף המערבי של ארה"ב..

כפי שאתה יכול לראות מהטבלה, TunnelBear מתחיל רעוע. בחירת שרת אוטומטית אמורה לחבר אותך לשרת הקרוב ביותר, אבל זה לא אומר בהכרח שתשיג את המהירויות הטובות ביותר - במיוחד אם השרתים פחות חזקים במדינות מסוימות.

אנחנו לא אומרים שזה המקרה עם TunnelBear (הם די חשאיים לגבי רשת השרת שלהם), אך התוצאות מרמזות מאוד על כך.

TunnelBear מקפץ חזרה רומניה ו גרמניה בדיקות, אבל החדשות הטובות ל- VPN זה מסתיימות כאן.

מהירויות הורדה הן קריטיות עבור גלישה, סיקור ואפילו גלישה מזדמנים. בעוד TunnelBear מספק מהירויות העלאה מקובלות סביב הכל (עם יוצא מן הכלל רציני אחד), זה איטי להפליא בבריטניה, ארה"ב, יפן ואוסטרליה.

בינתיים, NordVPN עובר בכל מבחן ומבחן. בטח, השרתים ב פורטוגל ו ישראל אינם מהירים מדי ביחס לשאר תוצאותיה, אך TunnelBear אפילו לא מציעה את המדינות הללו.

הזוכה במהירות: NordVPN

רק VPN אחד בהשוואה זו הצליח לספק תוצאות מהירות בעקביות, אפילו בשרתים רחוקים. NordVPN זוכה כאן לניצחון ראוי - TunnelBear אינו מרשים מדי, עם מהירויות נמוכות בהרבה ורשת שרתים מוגבלת.

נסה את NordVPN!

7. שרתים ורשת

לאורך ההשוואה הזו, הבאנו פה ושם את השרתים של NordVPN ו- TunnelBear. עכשיו הגיע הזמן להציץ בפרטים הקטנים יותר.

כפי שאתה בטח יכול לנחש, TunnelBear מוצג ללא תקנה. בדרך כלל, 22+ מדינות לא נשמע רע מדי עבור VPN בר השגה, אבל התחרות היא חזקה מדי.

NordVPN לעומת TunnelBear השוואה - מה הכי טוב בשבילך בשנת 2020?

NordVPN לוקח יתרון מאסיבי, עם כמעט פי שלוש ממדינות רבות ובסך הכל 5,100 שרתים ומעלה. עם נוכחות חזקה יותר בכל יבשת, VPN זה לא רק מהיר יותר, אלא גם גמיש יותר.

NordVPN לעומת TunnelBear השוואה - מה הכי טוב בשבילך בשנת 2020?

אבל זה לא רק המספרים. NordVPN מספק עומק הרבה יותר, עם חמישה סוגי שרתים מיוחדים. להלן פירוט מלא:

 • 4,600+ סטנדרט שרתים (4,400 מהם מאפשרים P2P)
 • 460+ ערפול שרתים
 • 30 VPN כפול שרתים
 • 3 בצל-מעל VPN שרתים
 • 70+ IP ייעודי שרתים (תוספת אופציונלית)

אנחנו חוזרים על עצמנו, אבל אי גישה לגישה לשרתים בפועל יכולה להיות מאוד מתסכלת. משתמשים מזדמנים - הקהל TunnelBear מכוון בבירור - כנראה שלא יראו בכך בעיה עצומה.

למרות זאת, החלפת שרתים יכולה להועיל מאוד במצבים רבים ושונים. דוגמאות לכך כוללות הימנעות משרתים עמוסים מדי, מציאת אפשרויות מתאימות לזרם או תיקון בעיות ביצועים. זהו יתרון נוסף של NordVPN בקטגוריה זו.

הזוכה לשרתים ולרשת: NordVPN

בין אם אתה משתמש ב- VPN מדי פעם או מדי יום, NordVPN גדול וטוב יותר בכל מה שקשור לרשתות שרתים. ההצעה של TunnelBear, אמנם הגונה בפני עצמה, מחווירה בהשוואה.

נסה את NordVPN!

8. פרטיות ואבטחה

NordVPN ו- TunnelBear לוקחים את פרטיות המשתמשים שלהם מאוד ברצינות.

שני ה- VPN מאמצים מאוד כדי לשמור על ביטחון מקוון. בין ה מדיניות הדוקה ללא רישום, הצפנה חסינת כדורים, ו מאפייני אבטחה חיוניים, האקרים וחטטנים מרחיקים הצלחה רבה.

שני ה- VPN עברו גם הם ביקורת ביטחון עצמאית, המאשרים את כל האמור לעיל.

כדי למצוא את הזוכה, נצטרך עוד צלילה עמוקה.

מדיניות רישום

NordVPN ו- TunnelBear מבוססים ב פנמה ו קנדה, בהתאמה.

עד כמה תחום השיפוט, NordVPN פועלת באקלים נוח מאוד עבור ספקי VPN. בפנמה אין חוקים לשמירת נתונים חובה - או כל חקיקה אחרת שעלולה להיות מסוכנת.

קנדה נוקטת בעמדה די עניינית (עבור האזרח הממוצע) בנושאים הקשורים לחופש מקוון. עם זאת, גם חוקי שמירת נתונים אינם מהווים בעיה עבור ספקי VPN במדינה זו.

אבל בניגוד לפנמה, קנדה היא חברה מייסדת בברית חמש העיניים. המשמעות היא שזה חלק מכמה הסכמים על חילופי נתונים דיגיטליים בין המדינות המשתתפות - שכולל לעתים קרובות מידע רגיש למשתמשים.

האם זו בעיה אדירה? אם אתה מודע לפרטיות, זה יכול להיות. זכור כי TunnelBear אישרה ללא רבב את טענותיה לגבי אפס רישום נתונים עד כה, ולא נותן לנו סיבה לפקפק בספק זה.

עם זאת, אם אתה רוצה שקט נפשי נוסף זה, NordVPN עשוי להיות הבחירה הטובה יותר.

הצפנה ופרוטוקולים

NordVPN ו- TunnelBear זהים כמעט זה לזה.

נתחיל עם תקן ההצפנה. שני ה- VPNs מיישמים את AES-256 בכל רחבי הלוח. כפי שהשם מרמז, זהו הצפנה של 256 סיביות - נעשה שימוש נרחב ברוב שירותי ה- VPN המובחרים בגלל האבטחה הבלתי ניתנת לשבירה וההשפעה הכללית הקטנה על המהירויות.

סודיות קדימה מושלמת משמש גם על ידי NordVPN ו- TunnelBear. בקיצור, המשמעות היא שמקשי הצפנה דינאמיים משמשים לאבטחה נוספת במקום מקשים סטטיים.

לפרוטוקולים אתה מקבל את הסטנדרט בתעשייה OpenVPN בשני VPN חלונות, מק, ו אנדרואיד אפליקציות. על iOS, שני VPNs משתמשים ב- פרוטוקול IKEv2 / IPSec. שוב, NordVPN הוא קצת יותר גמיש, כפי שהוא מאפשר הגדרות ידניות של OpenVPN באמצעות ממשקי צד שלישי.

מאפייני אבטחה

ארסנל התכונות של NordVPN הוא אחד החוזקות הגדולות ביותר שלו.

הנה, תמצאו חסימת מודעות מובנית והגנה נגד תוכנות זדוניות, הודות ל חבילת CyberSec קניינית.

הרשימה ממשיכה עם שני מתגי הרג שונים - אחד בשבילך חיבור שלם, ועוד עבור אפליקציות ספציפיות.

אתה גם מקבל הגנת דליפות DNS מתקדמת, עם אפשרות להשתמש בכתובות DNS מותאמות אישית.

לעומת שילוב חזק זה של תכונות אבטחה, TunnelBear קצת חסר.

יש אין הגנה מפני דליפות DNS, למרות ש- VPN היה עמיד בפני דליפות בבדיקות שלנו. חסימת מודעות גם לא באה באופן טבעי תצטרך להתקין את ה- הרחבת TunnelBear Blocker בשביל זה, וגם אז, זה זמין רק בשולחן העבודה.

במילים אחרות, הגדרות האבטחה TunnelBear נראות ריקות למדי. עם זאת, אתה מקבל את החובה מתג להרוג חיבור - ו כלי אחר חשוב מאוד (עבור חלק).

NordVPN לעומת TunnelBear השוואה - מה הכי טוב בשבילך בשנת 2020?

ה תכונת GhostBear היא התשובה של TunnelBear לצנזורה מקוונת קפדנית. זה נועד לספק ערפול נוסף למשתמשים במדינות עם מגבלות אינטרנט כבדות. זה הופך את TunnelBear לאחת ה- VPN הבודדות שעדיין פועלות באופן מהימן בסין.

NordVPN הוא גם חלק מהמועדון הבלעדי הזה. הפעלת השרתים המעורפלים מאפשרת לך לעקוף את חומת האש הגדולה, אך זכור שלא תהיה לך גישה לשרתים הסטנדרטיים עד שתשבית את המצב הזה.

NordVPN לעומת TunnelBear השוואה - מה הכי טוב בשבילך בשנת 2020?

בסך הכל, הצגה חזקה עבור NordVPN ו- TunnelBear כאן.

הזוכה לפרטיות וביטחון: NordVPN

שני VPNs הם אלופים לפרטיות וביטחון, אך כמה יתרונות קטנים מציבים את NordVPN. TunnelBear הוא המרשים ביותר בקטגוריה זו, אך עדיין לא מצליח לנצח את היריב.

נסה את NordVPN!

9. פסק דין סופי

למותר לציין כי NordVPN ו- TunnelBear לא היו בדיוק מתנגדים שווים בהשוואה זו.

NordVPN זוכה לניצחון ראוי בכל שמונה הקטגוריות שלנו. זהו השירות המסובב טוב יותר בכל היבט, ולמרות שניתן לעשות מקרה חזק עבור TunnelBear בכמה קטעים, VPN זה נופל מאחור בסופו של דבר.

נכון לעכשיו, TunnelBear פשוט לא מוסיפה מספיק ערך בגרסתו בתשלום כדי להצדיק נקודת מחיר שנמצאת בטווח זהה ל- NordVPN. כנראה שתוכלו לסבול מהירויות מטלטלות ורשת שרתים פחות מפותחת ב- VPN חינמי, אך דברים צריכים להשתפר כשאתה מתחיל לשלם עבור רמות ביצועים מובחרות. לא כאן, נראה.

עלינו לתת קרדיט למקרה שהוא נובע - TunnelBear מספק פרטיות ואבטחה ללא רבב, כמו גם אפליקציות חדות למחשבים שולחניים וניידים. אך כך גם NordVPN, בנוסף ל אלפי שרתים מהירים, סטרימינג ללא מאמץ, ו תמיכה נהדרת P2P.

כל זה עושה NordVPNההנצחה הבלתי מעורערת בהשוואה זו.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 76 = 80

map