NordVPN לעומת נורטון VPN מאובטח: מה הכי טוב בשבילך בשנת 2020?


NordVPN ו- Norton Secure VPN הם שניהם שירותי VPN פופולריים אשר פותחו על ידי שתיים מחברות האבטחה הכי נחשבות בעולם..

כשמדובר בביצועי VPN ואבטחה, קשה לנצח NordVPN; יש סיבה טובה ש- NordVPN עולה באופן עקבי לראש שלנו רשימת דירוג VPN הכוללת.

מצד שני, נורטון היא ספקית אבטחת סייבר מבוססת הידועה בעיקר בזכות תוכנת האנטי-וירוס שלה. VPN Norton Secure, שנקראה בעבר Norton WiFi Privacy, הוא VPN חזק שיש לו הרבה מה להציע.

יש רק דרך אחת לגלות איזה VPN ייצא למעלה; תתכונן להצגה אפית לתואר "ה- VPN הטוב ביותר".

במאמר זה, אנחנו הולכים לבקש את NordVPN ו- Norton Secure VPN זה מול זה בקטגוריות מרובות כדי לגלות איזה VPN הוא המנצח.

אל תהסס לקפוץ לקטעים שהכי אכפת לך מהם. אנו יודעים שהבחירה הטובה ביותר עבורך תהיה תלויה בצרכים הספציפיים שלך, כך אנו הולכים לכסות את כל הפרטים בשני השירותים על מנת להקל על ההחלטה שלך ככל האפשר.

לקבלת מידע נוסף על שני שירותי ה- VPN הפופולריים הללו, עיין בביקורות המומחים המעמיקות שלנו בנושא NordVPN ו VPN Norton Secure.

תוכן העניינים

 1. סטרימינג
 2. מפחיד
 3. עלות
 4. קלות שימוש
 5. תאימות
 6. מהירות
 7. שרתים ורשת
 8. פרטיות ואבטחה
 9. פסק דין סופי

NordVPN לעומת נורטון VPN מאובטח - הקטגוריות

אנו הולכים להשוות את NordVPN ו- Norton Secure VPN בין שמונה קטגוריות חשובות כדי לגלות את נקודות החוזק והחולשה של כל שירות.

חובבי טלוויזיה יכולים להסתכל בקטגוריה הראשונה שלנו, שם אנו מגלים לאיזה ספק יש את זה שירות ה- VPN הטוב ביותר לסטרימינג. בשלב הבא, שני VPNs יתמודדו על התואר של ה- VPN הטוב ביותר לסיבוב.

לאחר מכן נעבור להשוואה עלות וקלות שימוש כדי לגלות איזה VPN הוא הכי ידידותי למשתמש והכי טוב עבור התקציב שלך.

חוששת שמערכת ההפעלה שלך לא תתמוך? אנו הולכים לדון תאימות פלטפורמה בפירוט, כך שתוכל להיות בטוח שאתה מכוסה בכל המכשירים שלך.

אנו נסקור גם את איכות חיבור ורשתות שרת של NordVPN ו- Norton Secure VPN כדי לגלות איזה שירות יעניק לך את המהירויות והביצועים הטובים ביותר. VPNs.

לבסוף, אנו נגלה איזה VPN יגן על המכשירים שלך באמצעות האבטחה הכוללת הטובה ביותר.

מוכנים לגלות איזה VPN ייצא כמנצח? תנו לקרב להתחיל!

1. סטרימינג

NordVPN היא בחירה מצוינת לסטרימינג, בזכות רוחב הפס הבלתי מוגבל והרשת הגדולה שלה 5,100+ שרתים מהירים יותר ב- 60+ מדינות. זה גם לא מתקשה לעקוף מגבלות גיאוגרפיות קשות וחסימות VPN באתרי סטרימינג.

במהלך הבדיקות שלנו, NordVPN הצליחה לגשת לקטלוגים של נטפליקס בארצות הברית, בריטניה, קנדה, גרמניה, צרפת, ברזיל ויפן..

ה- VPN מסוגל גם להזרים תוכן על HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video, SlingTv, ועוד. כשמדובר בזיוף גיאוגרפי ובעקיפת חסימות VPN, זה לא משתפר הרבה יותר מזה.

אחת הסיבות לכך ש- NordVPN היא בחירה נהדרת כל כך לסטרימינג היא שלה תכונת DNS SmartPlay קניינית.

כאשר SmartPlay מופעל, NordVPN תחבר אותך אוטומטית לשרת סטרימינג אופטימלי שיכול גש לתוכן שאתה מנסה לצפות.

זה אומר שאתה יכול לצפות בפרק ב- Hulu (זמין רק בארה"ב) ואז לפתוח BBC iPlayer (זמין רק בבריטניה) מבלי להשהות כדי להגדיר את החיבור שלך.

Norton Secure VPN לא משחרר את מספר השרתים המדויק שלו (זה נפוץ למדי) אבל אנחנו כן יודעים שיש להם שרתים ב 28 מדינות. זה אומר לנו את זה ל- Norton Secure VPN יש רשת שרתים קטנה בהרבה מאשר המתחרה שלה, שאינו אידיאלי לסטרימינג במהירות גבוהה.

זה כשלעצמו לא יספיק בכדי לשלול VPN כבחירה טובה לסטרימינג. לרוע המזל, זה לא היה נושא הסטרימינג היחיד שנתקלנו בו ב- Norton Secure VPN.

לא הצלחנו לגשת לאף אחד מהקטלוגים של נטפליקס שבדקנו בשרתי VPN של Norton Secure. קיבלנו את הודעת השגיאה הבאה כאשר התחברנו ל- VPN:

הודעת שגיאה של Netflix

Norton Secure VPN היה גם כן חסום משירותי הסטרימינג האחרים שבדקנו, כולל Hulu, BBC iPlayer ו- Amazon Video.

אתר נורטון מבהיר כי ביטול חסימת תוכן הזרמת אינו חלק משירות VPN של Norton Secure:

מדיניות סטרימינג של נורטון

זה מוביל אותנו בספק אם החלק הזה בשירות VPN של Norton Secure יתחרה ביכולות הגיאו-זיוף של NordVPN בכל עת בקרוב.

הזוכה בסטרימינג: NordVPN

בקטגוריה זו המנצח ברור. אם אתה מנסה למצוא VPN לזרם, NordVPN היא הבחירה הטובה ביותר שלך. הזרמה עם NordVPN היא משב רוח בזכות תכונת ה- DNS הידידותית למשתמש שלה SmartPlay. ה- VPN הצליח לגשת לקטלוגים של Netflix בכל מדינה שבדקנו.

נסה להזרים עם NordVPN!

2. אימה

כשמדובר בסיבוב, קשה לנצח את NordVPN. ה- VPN מפרסם את עצמו כ- סיקור ידידותי אפשרות, וטרנינג מותר בתאריך 4,300+ שרתי P2P ייעודיים.

אתה יכול למצוא שפע של תמיכה בשיתוף קבצים P2P באתר, כולל הדרכות עומק כיצד להשתמש ב- NordVPN עם לקוחות P2P שונים.

המהירויות המצוינות של ה- VPN ורוחב הפס הבלתי מוגבל אידיאליות לשיתוף והורדת קבצים גדולים. כדי להסתובב בבטחה עם NordVPN, כל שעליך לעשות הוא להתחבר לשרת ברשימת P2P בכרטיסיית שרתי הייחוד:

NordVPN לעומת נורטון VPN מאובטח: מה הכי טוב בשבילך בשנת 2020?

בסופו של דבר, Norton Secure VPN מפסיד את המשחק הזה. אסור לבצע אימה על אף שרתי VPN Secure VPN, מה שהופך אותה לבחירה לא מתאימה לפעילות P2P.

הזוכה בטורנינג: NordVPN

Norton Secure VPN אינו מאפשר סיבוב על שרתים כלשהם, מה שהופך את NordVPN למנצח הברור בקטגוריה זו..

נסה לערוך השתתפות עם NordVPN!

3. עלות

אם אתם מחפשים את ההסכם הטוב ביותר, בדרך כלל עדיף להימנע מנויים VPN חודשיים מכיוון שהם נוטים להיות היקרים ביותר.

שני ה- VPNs מציעים הנחות משמעותיות על מינויים ארוכי טווח. בין השניים, NordVPN הוא במחיר סביר יותר ומציע מבצעים והנחות תכופים יותר.

ל- NordVPN באופן עקבי מבצעים עסקאות גדולים בתכניות לשנה ושנתיים (בהתאמה 41% ו -66% זולים מהאופציה החודשית). בחדשות אפילו טובות יותר, כעת אתה יכול לחסוך 70% במנוי NordVPN שלך באמצעות קודי הקופון הבלעדיים שלנו!

תוכנית התמחור של נורטון Secure VPN שונה במקצת. בדומה ל- NordVPN, המנויים השנתיים של Norton Secure VPN זולים יותר מאשר לשלם מדי חודש (חוסכים לך 20-40%).

אבל בניגוד ל- NordVPN, Norton Secure VPN מציע תוכניות מנוי שונות בהתבסס על מספר המכשירים שתרצה לתמוך בהם. אתה יכול לבחור תוכנית המכסה מכשיר אחד, 5 מכשירים או 10 מכשירים.

לשם השוואה, כל המנויים של NordVPN מאפשרים עד שישה חיבורים בו זמנית.

אם אתה זקוק ל- VPN רק למכשיר אחד, Norton Secure VPN מתומחר במחיר סביר, במיוחד אם אתה רוצה VPN רק לפרק זמן קצר.

אך בסופו של דבר, ההנחות של NordVPN אינן מורגשות אם אתם מחפשים כיסוי לטווח הארוך. התוכנית השנתית הזולה ביותר של Norton Secure VPN (המכסה מכשיר אחד בלבד) היא עדיין יקרה יותר בחודש מהתוכנית לשלוש השנים של NordVPN (התומכת בעד 6 מכשירים בו זמנית.)

שני ה- VPNs מציעים ערבויות להחזר הכסף שתוכל להשתמש בהן כדי לבדוק את השירות. כל המנויים של NordVPN מגיעים עם אחריות להחזר הכסף בחזרה למשך 30 יום, ואילו ל- Norton Secure VPN יש אחריות להחזר הכסף עבור 60 יום החלה על תוכניות שנתיות בלבד. מנויים חודשיים לנורטון אינם זכאים להחזרים כספיים.

הזוכה בעלות: NordVPN

בזכות המבצעים וההנחות וההנחות הכספיות המדהימות על כל המנויים, NordVPN יוצא בראש הקטגוריה הזו. VPN Norton Secure יכול להיות ידידותי לתקציב בטווח הקצר, אך הוא אינו יכול להתחרות בעסקאות והנחות לטווח הארוך של NordVPN.

נסה את NordVPN!

4. קלות שימוש

שני ה- VPNs הם צוואר וצוואר כשמדובר ביצירת חווית משתמש נעימה. גם Norton Secure VPN וגם NordVPN הופכים את תהליך ההתקנה לכאב ככל האפשר עם אתרים מאורגנים היטב והוראות הגדרה ברורות.

שני VPNs מציעים גם אפליקציות ידידותיות למשתמש עם ממשקים פשוטים לניווט. חיבור לשירות אחד לוקח רק א לחיצה אחת.

הנה מה שתראה כשאתה מחובר ל- Norton Secure VPN:

VPN Norton Secure

המיקום הווירטואלי הנוכחי שלך מוצג על המפה, וניתן להפעיל ולכבות את ה- VPN בפינה השמאלית התחתונה. זה גם קל לגישה והתאמה של הגדרות חשובות על ידי לחיצה על אחת מהכרטיסיות בראש האפליקציה.

הממשק של NordVPN פשוט באותה מידה והוא משיג נקודות נוספות עבור עיצוב יותר מסוגנן.

ממשק NordVPN

אתה יכול להשתמש ב- NordVPN חיבור מהיר כדי למצוא שרת מהיר בסמוך למיקומך או בחר מיקום מהרשימה משמאל. אתה יכול גם לבחור שרת ישירות מממשק המפה.

אם אתה מחפש אבטחה מתקדמת או תמיכה P2P, קל לגשת לשרתי המומחיות של NordVPN עבור P2P, VPN כפול, Onion Over VPN, ועוד מרשימת השרתים..

בניגוד ל- Norton Secure VPN, שמאפשר רק לבחור מדינה, אפליקציית NordVPN מעניקה לך את חופש לבחור במהירות את מיקומך לעיר או לשרת ספציפי.

תפריט ההגדרות די פשוט כדי שאפילו משתמש VPN לא מנוסה יוכל לנווט בקלות.

הגדרות NordVPN

NordVPN מספק גם קבצי תצורה למי שמעדיף התקנה ידנית. האתר מדריכי התקנה שלב אחר שלב הפוך את התהליך לחלק ככל האפשר.

התקנה ידנית אינה אפשרות עם Norton Secure VPN, אבל זה לא אמור להיות נושא לרוב האנשים. בהמשך נדבר על תאימות מכשירים.

באופן כללי, שני ה- VPNs מציעים אפליקציות ידידותיות למשתמש עם ממשקים מסודרים היטב שהם לבושים כדי להרשים.

זוכה קלות שימוש: NordVPN

זה היה קרוב, אבל NordVPN לוקח את ההובלה. למשתמשים חדשים לא אמורות להיות שום בעיות בשימוש ב- VPN, אך משתמשים מנוסים יעריכו כמה קל לגשת לניווט בשרתים של NordVPN ובהגדרות המתקדמות..

נסה את NordVPN!

5. תאימות

NordVPN ו- Norton Secure VPN תואמים שניהם למערכות הפעלה מרכזיות, אך ישנם כמה הבדלים גדולים למדי כאשר אנו בוחנים מקרוב את התמיכה עבור כל פלטפורמה.

חלונות

כקבוצה הגדולה ביותר של משתמשי VPN, זה לא אמור להפתיע את משתמשי Windows ששני ה- VPN מציעים אפליקציות ייעודיות לחלונות. שתי האפליקציות תואמות ל- Windows 7 ומעלה.

אם אתה מעדיף התקנה ידנית, NordVPN הוא האפשרות הטובה ביותר שלך. קבצי תצורה ומדריכים מוצעים לפרוטוקולים מרובים וגירסאות שונות של Windows.

מק

NordVPN ו- Norton Secure VPN מציעים יישומי macOS ייעודיים הדומים בסגנון ותכונותיהם למקביליהם של חלונות. למחשב שלך יהיה צורך ב- macOS Yosemite (10.10) ומעלה כדי להתקין את האפליקציה.

בדיוק כמו ב- Windows, NordVPN מציע תמיכה רבה בהתקנה ידנית גם במכשירי מק.

אנדרואיד

אתה יכול להוריד בקלות אפליקציות אנדרואיד ייעודיות ל- NordVPN ו- Norton Secure VPN מחנות Google Play. שתי האפליקציות מתעדכנות לעיתים קרובות וידידותיות למשתמש.

NordVPN עובר את הקילומטר הנוסף מעצם היותו תואם לחלוטין ל- Android TV.

iOS

אתה יכול להגן על האייפון או האייפד שלך עם VPN או על ידי מעבר לחנות האפליקציות, שם תוכל להוריד אפליקציות iOS ייעודיות ידידותיות למשתמש מ- NordVPN ו- Norton Secure VPN.

לינוקס

אם אתה משתמש ב- Linux, תשמח ללמוד זאת NordVPN הוא אחד מספקי ה- VPN הבודדים המציעים יישום לינוקס ייעודי.

למשתמשי לינוקס אין מזל בכל מה שקשור ל- Norton Secure VPN, אשר לא מציעה יישום לינוקס ולא אפשרויות תצורה ידניות.

נתבים

Norton Secure VPN אינו תואם לנתבים. בצד השני, NordVPN תואם למגוון רחב של נתבים ואפילו מציעה יישום ייעודי עבור דגמים מסוימים.

אתה יכול התקן את ה- VPN בעצמך בנתב תואם (Asus, DD-WRT, עגבנייה, פדוואן, OpenWRT, מרלין ועוד), או רכשו נתב שהוגדר מראש כדי להימנע מההגדרה לגמרי..

פלטפורמות אחרות

Norton Secure VPN אינו תואם לפלטפורמות נוספות. אם אתם מחפשים VPN התואם למגוון רחב של מכשירים, NordVPN הוא בחירה טובה יותר.

NordVPN תומך בפלטפורמות הנוספות הבאות:

 • תוספי דפדפן (Chrome, Firefox, Opera, Safari, Internet Explorer)
 • אוכמניות
 • קודי
 • קונסולות מדיה ומשחקים (באמצעות נתב)
 • טלוויזיות חכמות (באמצעות נתב)

הזוכה בתאימות: NordVPN

לא תתקל בבעיות עם אף VPN אם אתה רק מנסה לכסות מכשירים שמפעילים מערכות הפעלה מרכזיות. עם זאת, NordVPN תואם למכשירים רבים יותר משמעותית ומציע אפשרויות התקנה גמישות.

נסה את NordVPN!

6. מהירות

אף אחד לא רוצה להקריב מהירות למען הביטחון. אם ה- VPN שלך מאט אותך, זה יכול להרוס את כל החוויה המקוונת שלך.

למזלנו, זה לא בעיה עם NordVPN. ה- VPN זכה למוניטין בזכותו במהירויות מהירות בעקביות, בחלקו בזכות הספק רשת שרת עצומה.

שירות ה- VPN של נורטון אינו ידוע כמו חלק מהתוכנות האחרות של החברה, כך שקשה יותר לנחש כיצד יתפקד ה- VPN לעומת המהירות של NordVPN.

לברר איזה מתחרה הוא המהיר ביותר, בדקנו את מהירות החיבור של כל VPN בחמישה מיקומי שרת שונים ברחבי העולם.

ערכנו את הבדיקות שלנו ממקום במזרח ארה"ב. להלן מהירויות המידוד שלנו (ללא VPN):

מבחן מהירות

להלן תוצאות הבדיקות שלנו (ב- Mbps):

NordVPN:

 • ארה"ב: הורדה של 69.50, העלאה של 6.15
 • בריטניה: הורדה של 32.11, העלאה של 5.40
 • בלגיה: הורדה של 40.43, העלאה של 2.44
 • יפן: הורדה של 57.35, העלאה של 1.77
 • קנדה: 42.9 הורדה, 5.07 העלאה

VPN Secure Norton Secure:

 • ארה"ב: הורדה של 21.97, העלאה של 6.03
 • בריטניה: הורדה של 36.71, העלאה של 4.73
 • בלגיה: 38.74 הורדות, 5.56 העלאה
 • יפן: 29.6 הורדה, 4.23 העלאה
 • קנדה: הורדה של 56.5, העלאה של 4.62

הזוכה במהירות: NordVPN

המהירויות של Norton Secure VPN טובות מאוד בהשוואה לשירותים רבים. ה- VPN אפילו גבר על NordVPN בכמה בדיקות. אבל כשמשווים את הממוצעים שלו ל- NordVPN, אין תחרות. NordVPN הוא בהחלט המהיר ביותר מבין שני ה- VPNs, במיוחד כשמדובר בשרתים בארה"ב.

נסה את NordVPN!

7. שרתים ורשת

ל- NordVPN אחת מרשתות השרת הגדולות ביותר בהן נתקלנו מעולם. עם מנוי NordVPN, אתה מקבל גישה ל 5,100+ שרתים ברחבי העולם.

למרות שאיננו מכירים את מספר השרתים המדויק של Norton Secure VPN (מכיוון שהם לא משחררים מידע זה), קשה לדמיין שהמספר מגיע לשום מקום קרוב ל- NordVPN.

ההבדל בגודל הרשת בא לידי ביטוי גם במספר המיקומים שמציע כל VPN.

ל- Norton Secure VPN יש שרתים ב- 25+ מדינות ברחבי 5 יבשות, שזה מספר מכובד. אבל NordVPN שוב ושוב קדימה עם שרתים ב 60+ מדינות, כולל מספר מיקומים בכל יבשת פרט לאנטארקטיקה.

קשה לנצח כיסוי כזה. יותר שרתים פירושם פחות תנועה ומהירויות גבוהות יותר למשתמשים.

מספר השרתים חשוב במיוחד אם אתה מתכנן להשתמש ב- VPN לפעילויות כבדות נתונים כמו הזרמת HD, משחקי וידיעה.

חווינו גם כמה טיפות קצרות בשירות כאשר אתה מחובר ל- Norton Secure VPN. אמנם זה לא היה נושא ענק, אבל זה עדיין היה מתסכל לחכות לשרת להתחבר מחדש.

בינתיים, התנסינו אין טיפות בשירות כשהוא מחובר ל- NordVPN, שאומר הרבה על אמינות הרשת של ה- VPN.

הזוכה לשרתים ולרשת: NordVPN

VPN של נורטון מאובטח הפעיל קטטה טובה, אך הוא לא יכול היה להתחרות ברשת הענק של NordVPN. בין אם אתה נמצא במיקום מרוחק או באזור עם תנועה גבוהה, הרשת של NordVPN סיפקה אותך.

נסה את NordVPN!

8. פרטיות ואבטחה

נורטון היא חברה שמייצרת מוצרי איכות Cyber ​​באיכות גבוהה מזה זמן רב, אך VPN של החברה הוא די חדש ולא הוכיח את עצמו כמו רבים מהמוצרים האחרים של נורטון..

בהתחשב בהצלחתה של חברת האם שלה, ל- Norton Secure VPN יש הרבה מה לעמוד בהם בכל הקשור לפרטיות ואבטחה.

בצד האחורי, NordVPN עמד במבחן הזמן ועלתה להיות אחד המובילים בתעשייה בעולם אבטחת ה- VPN.

אנו נצטרך להעמיק ולברר איזה VPN הוא המנצח בקטגוריה זו.

מדיניות רישום

NordVPN פועלת מחוץ לפנמה, מחוץ לתחום השיפוט של הברית 5/9/14-Eyes. פנמה שומרת על כמה חוקים ותקנות ידידותיים מאוד לפרטיות, התומכים בחוקי ה- VPN מדיניות קפדנית ללא רישום.

ל- Norton Secure VPN קיימת מדיניות ללא כניסה. החיסרון הוא שחברת האם של VPN, סימנטק, ממוקמת בארה"ב. כאחד החברים המייסדים בברית 5/9/14-Eyes, ארה"ב בהחלט לא אחת המדינות הידידותיות לפרטיות לפעול מתוך.

הצפנה ופרוטוקולים

נורטון מפרסם כי ה- VPN שלה יגן עליך באמצעות הצפנה "בנקאית". נכון להבטחתו, VPN משתמש הצפנת AES-256 חזקה כדי לאבטח את המכשירים שלך. זה אחד האלגוריתמים המאובטחים ביותר שקודמים לו.

NordVPN משתמש באותה רמה של הצפנה, אך עם ה- הגנה נוספת על סודיות קדימה מושלמת. פרוטוקול הסכם מפתח זה מייצר אוטומטית מפתחות הצפנה חדשים במהלך כל מושב ה- VPN שלכם, וכך הופך אותו כמעט בלתי אפשרי להתפשר על ההצפנה שלך.

מבחינת פרוטוקולי VPN, NordVPN ו- Norton Secure VPN שניהם משתמשים בפרוטוקולי OpenVPN עבור אפליקציות Windows, Mac ו- Android שלהם..

NordVPN זוכה בכמה נקודות בכך שהוא נותן לך את החופש לבחור בין חיבורי UDP ו- TCP OpenVPN בתוך האפליקציה, אפשרות שנורטון חסר לה.

אפליקציית iOS NordVPN פועלת באמצעות פרוטוקול IKEv2 / IPsec, בעוד ש- Norton Secure VPN משתמש ב- פרוטוקול L2TP / IPsec. מקובל שליישומי VPN iOS להימנע מ- OpenVPN בגלל תקנות שונות של App Store.

מבין שני הפרוטוקולים המשמשים לפלטפורמות iOS, IKEv2 / IPsec הוא מודרני יותר ומציע הגנה חזקה יותר מ- L2TP / IPsec, מה שמעניק ל- NordVPN יתרון קל.

מאפייני אבטחה

שני VPNs עם מחשבי אבטחה אלה כיסו אתכם בהצפנה החזקה שלהם, אך ההבדלים בין שני השירותים גדלים ככל שנכנס לתכונות האבטחה הנוספות שהם מציעים..

VPN Norton Secure ממוקד יותר במתן שירות פשוט אך מאובטח כדי להגן על האדם הממוצע מפני סיכונים נפוצים ברשת, כגון חיבור לרשת wifi ציבורית לא מאובטחת בבית הקפה המקומי.

לעומת זאת, NordVPN ידוע בכך רשימה ארוכה של תכונות אבטחה וסוגי הגנה מתקדמים.

שני ה- VPNs כוללים שירות חסימת מודעות, וזה יתרון גדול. האפליקציה של Norton Secure VPN מציגה תיעוד של מספר המודעות שחסמה בהצלחה כל הפעלה:

חסימת מודעות ל- VPN של נורטון

יכולות חסימת הפרסום המצוינות של NordVPN הן חלק ממנה חבילת CyberSec, שגם מגן עליכם תוכנות זדוניות, עוקבים ומונע מההתקן שלך להשתתף ב- DDoS (הפצת מניעת השירות) גם אם המכשיר שלך כבר נגוע בתוכנה זדונית.

ליקוי אחד משמעותי בשירות VPN של Norton Secure הוא היעדר הגנת הדליפות של DNS ו- IPv6. בדקנו אם קיימות דליפות IP ו- DNS כאשר אנו מחוברים לשרת נורטון בבריטניה.

ה- VPN מיסכה בהצלחה את כתובת ה- IPv4 שלנו, אך הותירה את כתובת ה- IPv6 שלנו:

בדיקת דליפת VPN של נורטון

כמו שאתה רואה, המיקום האמיתי שלנו בארה"ב הודלף על ידי Norton Secure VPN דרך כתובת ה- IPv6 שלנו (השחיקה עבור צילום המסך). התוצאה הייתה זהה בכל אתר שבדקנו.

לשם השוואה, כך נראה כשאנחנו מחוברים לשרת NordVPN בבריטניה:

מבחן דליפת nordvpnהודות להגנת ה- IPv6 המתקדמת של NordVPN, כתובת ה- IPv6 שלנו מוסתרת לחלוטין מאתרי האינטרנט בהם אנו מבקרים.

NordVPN הוא גם היחיד משני ה- VPN שיש לו מתג להרוג אוטומטי - -, מה ששומר על בטיחות הנתונים שלך גם אם חיבור ה- VPN שלך צונח פתאום.

רשת ה- VPN מארחת מספר לשרתים מיוחדים שאפשר להתחבר אליהם לצורך אבטחה נוספת, כולל שרתים ייעודיים עבור DoubleVPN ו- Onion Over VPN, שמנתב את התנועה שלך דרך רשת טור.

אתה יכול גם לנצל השרתים המעורפלים של NordVPN להסתיר את העובדה שאתה משתמש ב- VPN, וזה נהדר לעקוף בבטחה צנזורה קשה. הם יכולים אפילו עוקפים את חומת האש הגדולה של סין, משהו שמעט מאוד VPNs יכולים להשיג.

הזוכה באבטחה ופרטיות: NordVPN

שני ה- VPNs ישמרו על בטיחות הנתונים שלך בזמן שאתה גולש באינטרנט, אך רק NordVPN יכול להסוות את המיקום שלך באופן מלא ולהגן על פרטיותך. NordVPN מציעה גם אפשרויות אבטחה מתקדמות משמעותית יותר למי שמחפש את ההגנה הקשה ביותר.

נסה את NordVPN!

9. פסק דין סופי

VPN של נורטון מאובטח ניהל קטטה טובה והופיע היטב ברבות מהקטגוריות שלנו, אך הוא לא יכול היה להתמודד עם הכוח שהוא NordVPN.

בכל אחת משמונה הקטגוריות שלנו, NordVPN המשיכה להתקדם כמנצחת ברורה. Norton Secure VPN הוכיח את עצמו כשירות אמין וידידותי למשתמש שיכול להגן על הנתונים שלך מפני איומי אבטחה נפוצים רבים, אך העובדה שהיא לא תמיד מסתירה את המיקום האמיתי שלך היא נושא גדול.

יתכן ששווה לקחת בחשבון VPN Norton Secure אם אתה מחפש שירות VPN קל משקל שילווה מוצרים אחרים של נורטון, כמו תוכנת האנטי-וירוס של נורטון..

אך בסופו של דבר, ה- VPN לא הצליח להגן על פרטיותנו באופן מלא ולא יכול היה לעמוד בקצב רשימת התכונות הנרחבת של NordVPN ותוכניות מנוי לטווח ארוך.

NordVPN הוכיח שוב מדוע זה ה- VPN הכללי המדורג שלנו. זוהי בחירה מצוינת לסטרימינג, סיקור, עקיפת צנזורה ושמירה על פעילות מקוונת שלך בטוחה ופרטית.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

49 − 48 =

map