כיצד להשתמש ב- Outlook וב- Microsoft Office 365 עם VPN


משתמשי Office 365 שמו לב בעיות בחיבור ל- Outlook וענן Office בעוד VPNs שלהם פעילים. המשתמשים שלנו דיווחו על בעיות מתמשכות כשניסו להשתמש ביישומי Office שלהם ו- OneDrive כשהם מחוברים ל- VPN.

זה בעיה מתמשכת עם כמה לקוחות VPN. זה מתסכל במיוחד אם, כמו אנשים רבים בשנת 2018, אתה מאחסן את הקבצים האישיים והמקצועיים שלך בענן.

אם אתה עובד מרוחק, אתה צריך לגשת לענן כדי להיות מסוגל לעבוד. עסקים עשויים להיות מושפעים במיוחד מכיוון שהם דורשים נסיעות, ניידות וגמישות ועליהם לנהל מספר גדול של קבצים.

בנוסף, נראה כי כל מוצרי Office 365 המשתמשים בענן לאחסון פגיעים - כולל שירותי מפתח כמו אפליקציית הדואר של Outlook.

במהלך הבדיקות הביתיות שלנו היו לנו גם בעיות הקשורות לענן עם כמה VPNs. לא נראה שיש בעיה בשירותי ענן אחרים. פנינו לתמיכה של מיקרוסופט לבדוק אם הם מתכננים לתקן את הבעיה בעתיד.

הם אמרו לנו שמיקרוסופט מחשיבה את הבעיה עם ספקי ה- VPN, וכי הם לא יכול להבטיח ש- OneDrive ושירותים אחרים מבוססי ענן של Office 365 יעבדו בעת חיבור VPN.

עם זאת, לא היו לנו בעיות להתחבר לשירותי ענן אחרים עם VPN מחובר. גם לא מצאנו דיווחי משתמשים משמעותיים על בעיות דומות עם שירותי ענן אחרים, מה שמרמז כי הבעיה היא אצל מיקרוסופט.

המשך לקרוא כדי ללמוד כיצד להשתמש ב- VPN לגישה ללא Office ל- Office.

כיצד להשתמש ב- Microsoft OneDrive עם VPN - מדריך מהיר

זכור ש- VPNs הטובים ביותר מציעים ערבויות להחזר כספי למשתמשים חדשים. רבים מציעים גם ניסויים בחינם. זה אומר אתה יכול לבדוק איך ענן Office עובד עם ה- VPN לפני שאתה מתחייב למינוי ארוך יותר.

  1. הירשם ל- VPN בעל מוניטין המאפשר גישה נוחה ל- Office Cloud. למאמר זה אנו נשתמש בדוגמה של NordVPN. במהלך הבדיקות הביתיות שלנו, לא היו לנו שום בעיות להתחבר ל- Office בזמן ש- VPN היה פעיל.
  2. הירשם למנוי באמצעות ערבות 30 יום להחזר הכסף או נצל את הניסיון החינמי של NordVPN.vpnoutlook (1)
  3. הורד את יישום ה- VPN למכשיר שלך והפעל.
  4. השתמש בלחצן 'התחברות מהירה' כדי להתחבר לשרת המהיר ביותר תלוי במיקומך.vpnoutlook (2)
  5. הפעל את Office ועבור ל- OneDrive.
  6. דפדף בקבצים שלך כרגיל.vpnoutlook (3)

סיכום

נראה כי Microsoft Office, OneDrive ואפליקציות אחרות אינן עובדות עם כל ה- VPN. זוהי בעיה אם אתה רוצה לעבוד בצורה מאובטחת ומרוחקת.

אנו מציעים את הדרך לעקיפת הבעיה הבאה:

  1. השתמש ב- VPN בעל מוניטין של חיבור לשירותי ענן של Microsoft 365 ו- OneDrive. אנו ממליצים על NordVPN ו- CyberGhost בהתבסס על בדיקות ודיווחי משתמשים משלנו.
  2. נסה לפני שתקנה! אחד הדברים הטובים ביותר בערבויות הכספי החזר 30 יום שמציעות ספקי VPN טובים יותר הוא שתוכלו לנסות את המוצר לפני שתתחייבו. הורד והפעל את ה- VPN שאליו ברצונך להירשם ו לבדוק שזה עובד עם OneDrive ו- Microsoft Office.
  3. אם אתה מתקשה להתחבר לאפליקציית Outlook - אתה תמיד יכול להשתמש בגרסת הדפדפן.

כאן ב- vpnMentor, אנו מחויבים לבחון, לפתור תקלות ולסקור כיצד ספקי VPN עובדים עם מוצרים ואילו הם הטובים ביותר לצרכים מסוימים..

אם אתה רוצה לדעת אילו VPNs מציעים ניסויים בחינם, קרא עוד על זה כאן.

התחל את ניסיון NordVPN בחינם שלך עכשיו

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me