רשתות מערך – זריזות וביצועים


Array Networks הינה חברה מובילה עולמית בתחום פתרונות רשת ואבטחת משלוח יישומים. הם מציעים לארגונים אפשרות לבחור בין פתרונות חומרה או פתרונות תוכנה שקולים לתפקוד לפריסה במרכזי הנתונים הפנימיים שלהם או בעננים ציבוריים (כלומר Amazon Web Services או Microsoft Azure).

בדיוני עם פול אנדרסן של Array Networks, דנו בהיסטוריה של מוצרי VPN בגישה מרחוק, כיצד מחשוב ענן ומובייל משנה את נוף אבטחת היישומים וכיצד מוצר הפלטפורמה האחרון שהוכרז על ידי Array Networks מנסה לאפשר ללקוחות שלהם "לקבל את שלהם עוגה ותאכל אותה גם. "

נתחיל עם קצת על עצמך ועל הרקע שלך.

אני נמצא במרחב הרשתות והאבטחה כ 20 שנה, עובד בחברות סטארט-אפ וגם בחברות גדולות. אחרי שביליתי בערך שנתיים וחצי בסיסקו, אני שוב בחזרה למערך רשתות בפעם השנייה. בחמש השנים האחרונות כאן הייתי אחראי לכל ההיבטים של מאמצי השיווק והתקשורת של החברה.

אנא ספר לי על המוצרים השונים שלך. נראה שזה בעצם שילוב של CDN (Network Delivery Content) ותוכנת חומת אש.

התיאור הזה די קרוב, אך לא מדויק במאה אחוז. מוצר הליבה שלנו הוא ADCs - בקרי מסירת יישומים. בקרים אלה, שהתפתחו מאזני עומס קלאסיים, מספקים שיפור ביצועים וגם אבטחה. היינו החברה הראשונה שהציגה סוג זה של מוצר.

הצגנו גם VPN VPL בדרגה ארגונית (Secure Socket Layer Network Private Network Network). באותה תקופה (2005), מרבית מוצרי ה- SSL VPN שהיו זמינים לא היו צריכים להיות מאוד "כבדים" ולא היו חזקים מאוד או מדרגיים. מוצר ה- VPN שלנו ניתן להרחבה מאוד ומשתלב היטב באסטרטגיות ארגוניות וניידות ארגוניות.

בניגוד לרוב החברות בתחום זה, נראה שאתה מספק פיתרון חומרה עם תוכנה נלווית. האם זה נכון?

נכון שמקורנו בפתרונות חומרה, אך זה השתנה בחמש השנים האחרונות, עם הפופולריות הגוברת של וירטואליזציה ועננים ציבוריים. הלקוחות רוצים כעת שהתכונות שאנו מספקים בחומרה יהיו זמינות בפתרונות תוכנה (בלבד). אנו מציעים כעת את כל פונקציונליות החומרה שלנו גם בתוכנה. אתה יכול אפילו ללכת לחנות AWS (Amazon Web Services) או Microsoft Azure לחנות ולקנות את מוצרי התוכנה שלנו על בסיס שירות / צריכה [לשלם ככל שאתה הולך].

מבחינת ההכנסות, מכירות החומרה עדיין חולשות והן עדיין 70-80% מההכנסות שלנו. עם זאת, רכיבי תוכנה הם החלק הצומח ביותר בעסק שלנו, הן באמצעות מכירות ישירות והן דרך העננים הציבוריים.

איך אתה מגדיר את השוק שלך? מיהו קהל היעד הספציפי שלך בשוק ההוא?

באופן מסורתי, התמקדנו בשוק הארגוני, כגון שירותים פיננסיים, שירותי בריאות ומסחר אלקטרוני. נראה כי ההתאמה הטובה ביותר שלנו היא עם ארגונים בינוניים. בדרך כלל המוצרים שלנו מהירים, פונקציונאליים ויקרים לעסקים קטנים ובינוניים.

המוצרים שלנו מיועדים להיות חסכוניים ופשוטים מאוד לניהול. זה עושה את זה מתאים יותר לארגונים שאין להם צוות IT גדול ו / או תקציב.

איך אתה רואה טכנולוגיות ענן ונייד המשפיעות על מוצרי אבטחה כמו שלך?

כאשר הצגנו לראשונה את מוצר ה- VPN שלנו, היו רק מספר קטן של אנשים המשתמשים ב- VPN שכבת רשת כדי לעבוד מהבית. משתמשים אלה קיבלו גישה מרחוק לרשת הארגונית והמחשבים הביתיים או המחשבים הניידים שלהם היו למעשה מחוברים לרשת עם כתובת IP משלהם.

מאז התפתחו הדברים בכמה אופנים:

 1. עם הצגת טלפונים חכמים, טאבלטים ומכשירים ניידים אחרים, עלינו לספק לקוחות VPN לכל אותם מכשירים ולהיות מסוגלים לנעול (לאבטח) מכשירים אלה..
 2. בשיטת הגישה הישנה ל- VPN, רק ה- מנהרה של ה- VPN היה מאובטח, אך ברגע שבתוך המנהרה תוכנה זדונית עלולה אז להפעיל התקפות ברשת מאותה נקודה.
 3. כיום חברות מסתמכות יותר על מתן גישה ליישומים מבוססי אינטרנט. המשמעות היא שהמשתמש המרוחק משתמש במשאבים במטה החברה, אך אין לו חיבור ישיר לרשת הארגונית, שהיא מודל גישה הרבה יותר מאובטח..
 4. בנוסף לשימוש ב- VPN כדי לספק גישה מרחוק למשתמשים, אנו רואים הרבה חברות עוברות למרכזי נתונים בענן, כלומר הן מעבירות את התשתית והיישומים שלהן לענן. זה יוצר מצב שגם מנהלי מערכות וגם משתמשים זקוקים לגישה אליו בכל מקום. כתוצאה מכך מוצרי VPN שלנו מותקנים כעת במרכזי נתונים עננים רבים. זה יצר עבורנו קטגוריית לקוחות חדשה - חברות אירוח.

באילו שיטות אתה משתמש בדרך כלל כדי למשוך ולקיים קשר עם לקוחות חדשים?

אנו משתמשים בתערובת של הכל ...

 • אמצעי מדיה - יחסי ציבור, יחסי אנליסטים וכו '.
 • נוכחות באינטרנט - קמפיינים לקידום אתרים, AdWords ומסעות פרסום מקדימים מחדש.
 • אירועים בתעשייה - שניהם קטנים כגדולים.
 • סדרת וובינר - מינימום שניים בחודש, תוך התמקדות באנכיות, תיאורי מקרה ו / או הסבר טכנולוגיות חדשות.

ועידת arraynetworks

כמה לקוחות פעילים יש לך היום? היכן הם נמצאים בעיקר?

אנו חברה גלובלית באמת, עם לקוחות בכל רחבי העולם. אנו נכנסים לשוק חדש כל 2-3 שנים. לפני כשנה, בפעם האחרונה שערכנו מחקר נרחב על בסיס הלקוחות שלנו, היו לנו מעל 5,000 לקוחות פעילים במסגרת חוזי תמיכה.

מכירות מוצרי ADC ו- VPN מהווים 90% מהלקוחות שלנו. ההתפלגות די מעניינת בכך ש- 1/3 מהלקוחות שלנו רוכשים ADC, 1/3 רכישת VPN ו- 1/3 רכש את שניהם. מבחינת ההכנסות, ההתפלגות היא כ- 65% ADC ו- 35% VPN.

מיהם כמה מהלקוחות הגדולים ביותר שלך?

כמה מהשמות הגדולים שאתה עשוי להכיר כוללים:

 • נבואה
 • אמדוקס
 • בנק המדינה של הודו
 • הומנה
 • אוניברסיטת בינגהמטון
 • תוכנה (ענן יבמ)

מדוע אין מידע על מחירים באתר האינטרנט שלך?

אם היינו במרחב ה- SMB (עסקים קטנים ובינוניים), כאשר כל המוצרים שלנו מתומחרים מתחת ל -10,000 דולר וזמינים לרכישה באינטרנט, היו מחירים באתר שלנו. בשווקים הנוכחיים, התמחור, השיווק וההפצה כולם שונים זה מזה, מה שהופך את המחירון המקוון הרגיל לבלתי ניתן לביצוע.

איך אתה רואה את הכלים שלך כשונים ו / או טובים יותר מאלו של המתחרים שלך?

המוצרים והפתרונות שלנו מציעים תכונות ויכולות עשירות במחלקה הארגונית.

בנוסף, המוצרים שלנו הם:

 • מאוד משתלם
 • פשוט לפריסה
 • ניתן להרחבה מאוד

מהן התוכניות העתידיות שלך למוצרים השונים שלך?

מה שגילינו בשיחה עם לקוחותינו הוא שיש פתרונות משמעותיים בין פתרונות חומרה ותוכנה.

חומרה - ביצועים אדירים ומדרגיות, אך לא זריזים במיוחד.

תוכנה - מאוד גמיש וזריז (פשוט פרוס לכל מקום / מתי שאתה זקוק לו). עם זאת, הוא פועל במחשבים למטרות כלליות וצורך משאבי מערכת משותפים, כך שהביצועים לוקחים מכה גדולה.

כמובן שלקוחות רוצים את שניהם - זריזות וגם ביצועים!

לאחרונה פרסמנו מוצר חדש לגמרי - פלטפורמת פונקציות הרשת AVX - המספקת ללקוחותינו בדיוק את זה. זוהי סביבה בנויה בהתאמה אישית המיועדת לארח פונקציות רשת ואבטחה וירטואליות. זוהי פלטפורמה פתוחה המספקת את הטוב שבשני העולמות - זריזות הענן והווירטואליזציה עם הביצועים של מכשירים ייעודיים.

avx - -

כמה עובדים יש לך היום? היכן הם נמצאים?

יש לנו כיום מעל 250 עובדים ברחבי העולם, כדלקמן:

צפון אמריקה 100+
חרסינה 30-40
הודו 30-40
יפן 30-40
אירופה < 10

 

כמה שעות ביום אתה עובד בדרך כלל? מה אתה אוהב לעשות כשאתה לא עובד?

בדרך כלל אני עובדת 50-60 שעות בכל שבוע. כשאני לא עובד, בדרך כלל אתה יכול למצוא אותי רוכב על אופני הדוקאטי שלי.

 

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 51 = 52

map