הונאת תוקפים בזמן אמת עם ביטים מתעתעים

מה מייחד את הביטים המתעתעים?

מרבית חברות הסייבר בימינו משתמשות AI ולמידת מכונות, אך מערכות אלה מורכבות, דורשות כמויות אדירות של נתונים ופגיעות אפילו לשינויים קטנים ושגיאות. יתר על כן, התוקפים משתמשים באותן טכנולוגיות כדי לנטרל את ה- AI / ML ההגנתי. יש לנו גישה אחרת.

יש שם הרבה תוכנות זדוניות שזה מאוד חכם ומתחמק. כאשר מתכננים פיגוע, התוקפים מנסים להבין אילו מערכות אבטחה מותקנות. הם אוספים מידע כדי לקבוע אם המתקפה שווה את מאמץם ואם זה בטוח להם.

טכנולוגיית ההונאה שלנו עוצרת את התוקפים על ידי הפקת מידע כוזב, והונאת אותם להאמין שהם בסביבה עוינת או לא מושכת לתקוף.

בצד ההתקפי, אנו מפסיקים תוכנות זדוניות בכך שהם נותנים להם את הרושם שההתקפה שלהם הצליחה למרות ששום דבר לא קרה והמכונה שלמה.

הפיתרון שלנו מוכיח שפתרונות פשוטים יותר (בניגוד ל- AI / ML) יכולים לעצור נגיפים בבת אחת. למרות שזה נראה פשוט, זה למעשה יעיל מאוד. קח לדוגמא את NotPetya ו- WannaCry, שני וירוסים עיקריים שהפתרון שלנו הצליח להפסיק תוך 2 שניות ללא שום נזק למכונה וללא ידיעה מוקדמת, ואילו אנטי-וירוס מסורתי נדרש עד שבוע כדי להבין זאת, עם נזקים אדירים שעדיין לא נראו. התאושש.

מיהו הלקוח הטיפוסי שלך?

פיתרון ה- Bytes המתעתע מתאים לארגונים המודעים לכך שפתרונות עדכניים, כמו אנטי-וירוס מסורתיים, מכסים רק כ 20-40% מההגנה שלהם; ארגונים שמבינים כי האיומים מתפתחים וכי גם הביטחון שלהם צריך להתפתח.

השתמשנו בשילוב של ידע וטכנולוגיה לבניית פיתרון ממש קל ממש, שניתן לפרוס תוך שניות. בנוסף, זה לא מפריע לחוויית המשתמש, זה לא דורש משאבים רבים וזה מקל על ההגנה על נקודות הקצה שלך.

איך מתמודדים עם חיובי שווא?

בגלל השיטה שלנו, שכמעט ואינה משמשת תוכנה לגיטימית, חיוביות שגויות נמוכות ביותר עד שאינן קיימות, מכיוון שאיננו מנסים להבין את הסביבה או את התוקף. במקום זאת, התוכנה מופעלת אוטומטית כדי להבריח אפילו סיכונים קלים. יישמנו גם יכולות אחרות כדי לצמצם את ההפרעה לתוכנה לגיטימית, כך שהיא יכולה לעבוד ברקע מבלי שהמשתמש יצטרך לעשות דבר.

האם אי פעם תופס תוקפים בזמן אמת?

יש חברות שמתמקדות בהכרת התוקפים ודרכיהם, אך זה לא בתחום שלנו. במקום זאת, העדיפות שלנו היא לעצור את התוקפים במהירות האפשרית מכיוון שכל שנייה שהתוקף נע לרוחב ברשת או מוצא גישה לארגון, נותן להם סיכויים טובים יותר להצליח.

לדעתך, מה צופן העתיד לטכנולוגיית ההונאה?

זו טכנולוגיה הולכת וגדלה עם פוטנציאל עצום והיא עתידה לשנות את האופן בו אנו מגנים על נקודות קצה בשנים הבאות. גרטנר דיבר על הונאה כטכנולוגיית הסייבר של העתיד, הם גם הזכירו אותנו מוקדם יותר השנה בנושא זה. הם אמרו כי הטעיה הינה היבט מרכזי לשמירה על הנכסים והעסק שלך, מכיוון שהיא מאפשרת להם ליצור מידע כוזב ולהפסיק את התוקפים במהירות.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me