האם Time4Popcorn בטוח?

למותר לציין שמי שקורא את הפוסטים שלנו על בסיס קבוע יידע שאנחנו אוהדים מושבעים של אפליקציית Netflix for Pirates המכונה גם פופקורן טיים. עם זאת, מסיבה מוזרה כלשהי המפתחים המקוריים הורידו את הפרויקט באופן פתאומי למדי. עם זאת, מספר מפתחים שונים ניצלו את ההזדמנות הזו והחלו לפתח גרסאות חדשות של Popcorn Time על בסיס קוד המקור שלה.

Time4Popcorn- מסתכל על התמונה הגדולה יותר

גרסה מסוימת אחת משכה את תשומת ליבנו כמעט באופן מיידי בגלל הבטחתה שהיא תישאר פעילה עוד שנים רבות. זו הבטחה ש- Time4Popcorn הצליחה לעמוד בה עד כה. מלבד פיתוח תכונות חדשות שלא הוצעו לפני כן הוא כולל תכונות חדשניות כמו תמיכה ב- Chromecast ו- VPN מובנה.

מחלוקות סביב Time4Popcorn

מדחס פופקורן

מרק אכזרי התפתח בין T4P לקהילת הזרם המרכזי של פופקורן. הקהילה טוענת כי Time4Popcorn אינו רק מוצל, אלא מסוכן למדי בו זמנית. חלק מההאשמות הללו מופיעות לעיתים רחוקות למדי והן קטנוניות לעיתים, אך יש כאלה שמפחידות באותה מידה באותה עת.

דאגה רבה מהעובדה כי T4P עושה שימוש נרחב במערכות שרתים מרכזיות. בתיאוריה, הם פגיעים יותר ועמוסים בקוד זדוני שעלול להזיק יותר מתועלת בטווח הרחוק. יתר על כן, יש קטע קוד הרגיש יותר להתקפות באמצעות אדם במתקפה אמצעית. אבל שוב, זה נראה מופרך מכיוון שקוד המקור של T4P זמין לבדיקה באתר GitHib. אפשר לומר שקוד המקור לא מגלה שום דלתות אחור או קוד מזיק כזה באפליקציה עצמה.

ויכוח אפילו יותר הוא הוויכוח בשאלה האם צוות T4P זיכה כראוי את המפתחים של קוד המקור המקורי. על פי רישיון ה- GPL, יש להציב כותרת בזכויות יוצרים לכל פיסת קוד בכדי לזכות את הבעלים המקוריים כראוי. אם מסיבה כלשהי, מפתחי T4P אשמים בהקשר זה, הרי שלבעלים המקוריים יש את כל הזכויות לחוש עצבנות.

יש סיבה די טובה לכך שצוות T4P התייחס ליישום שלה כ"זמן פופקורן ". האתר נראה די דומה לאתר המקורי ומתפקד בערך אותו דבר מה שעורר הרבה מחלוקת גם כן.

פסק הדין

לרוע המזל, הוויכוח התחזק עד כדי כך שאנחנו מעדיפים להתרחק מהנושא לחלוטין. עם זאת, דבק אדמדם משך את העניין ואת ההאשמות שהציב קודם לכן, ואמר כי T4P אינו מסוכן ומעולם לא היה.

בלי קשר לעובדה שמפתחי T4P פעלו בצורה מוצלת או לא, נשאיר את זה לקוראינו להחליט.

ספק דירוג ציון המשתמשים שלנו
בחירת העורכים 5.0 / 5
קרא את הביקורת
גלה עוד להתחיל >> בקר באתר
2 4.9 / 5
קרא את הביקורת
גלה עוד להתחיל >> בקר באתר
3 4.8 / 5
קרא את הביקורת
גלה עוד להתחיל >> בקר באתר
4 4.8 / 5
קרא את הביקורת
גלה עוד להתחיל >> בקר באתר
5 4.7 / 5
קרא את הביקורת
גלה עוד להתחיל >> בקר באתר
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me