כיצד למחוק את חשבון Tinder שלך לצמיתות – עדכון 2020


אם אתה אחד ממיליוני משתמשי Tinder המחפשים להתאים, המשך לקרוא כדי לגלות עוד אודותיו בעיות האבטחה והפרטיות של טינדר. אם נושאים אלה נוגעים לך, מאמר זה יראה לך כיצד לעשות זאת מחק לצמיתות את חשבון Tinder שלך.

הדבר הראשון שיש לקחת בחשבון זה טינדר אוספת הרבה יותר מהמידע שלך ממה שאתה יכול לצפות (עוד על כך בקטע הורדת נתוני Tinder שלך). מידע זה רגיל להציג בפניך מודעות ממוקדות וניתן להשתמש בהם גם בכל דרך אחרת שטיינדר יכולה לבחור, כולל מכירתו לצדדים שלישיים.

יתר על כן, רק בשנת 2018 התחילה טינדר להצפין את התמונות שלהם. נמצא כי כל התמונות מהטלפונים של המשתמשים הועברו דרך HTTP (כלומר ללא הצפנה), מה שאומר שזה כל מי שמשתמש באותה רשת יכול לקבל גישה אליהם.

בנוסף, בעוד החלקות, התאמות והודעות כולם הוצפנו, האקרים עדיין יכלו לקבוע את פעילות המשתמש. הסיבה לכך הייתה שלפעולות של החלקה ימינה, החלקה שמאלה ומציאת התאמה, לכל אלה היו כמויות שונות של נתונים, ולכן האקר יוכל לדעת איזו פעולה נעשית על ידי משתמש.

טינדר הגיב זמן קצר לאחר עליית הנושאים הללו והבטיח שהם נפתרו. עם זאת, היא אכן מעלה את השאלה האם יהיו יותר בעיות אבטחה בעתיד.

ביטול הפעלה לעומת מחיקה: מה שאתה צריך לדעת

ל- Tinder יש אפשרויות לבטל את חשבונך באופן זמני או למחוק אותו לצמיתות. כאשר אתה השהה את חשבונך באופן זמני, פונקציית הגילוי מושבתת, כלומר כרטיס הפרופיל שלך יוסתר מכל מי שמחלף דרך טינדר. עם זאת, בזמן שחשבונך מושהה, עדיין תוכל לשלוח הודעות למשחקים הקיימים שלך.

מחיקת חשבונך תמחק גם את כל ההתאמות וההודעות שלך, וכל מידע אחר הקשור לחשבונך. אם תשנה את דעתך במועד מאוחר יותר, תצטרך ליצור חשבון חדש.

מבטל מנוי טינדר זהב או מנוי טינדר פלוס

מחיקת חשבונך אינה מבטלת אוטומטית את המינוי שלך לטינדר פלוס או זהב. ל בטל את המנוי שאתה צריך לעבור לחנות האפליקציות של iOS או לחנות Google Play. אם אתה משתמש ב- iOS, תצטרך להגיש בקשה להחזר כספי באמצעות התמיכה של Apple. משתמשי אנדרואיד יצטרכו לשלוח דוא"ל לצוות העזרה של Tinder בכתובת [email protected]

מדריך שלב אחר שלב: כיצד למחוק את חשבון Tinder שלך

אתה יכול מחק את חשבון Tinder שלך דרך האפליקציה לנייד או באמצעות דפדפן האינטרנט שלך, על ידי ביצוע ההוראות הפשוטות הבאות:

 1. היכנס לחשבון Tinder שלך באפליקציה או בדפדפן האינטרנט שלך.
 2. לחץ על סמל הפרופיל ובחר 'הגדרות'(סמל גלגל השיניים). מחיקה לצמיתות של טינדר - הגדרות
 3. גלול מטה לתחתית הדף ובחר 'מחק חשבון'. מחיקת טינדר לצמיתות - מחיקת חשבון
 4. ניתנת לך האפשרות להשהות את חשבונך או למחוק. בחר 'מחק את חשבוני'. מחיקת טינדר לצמיתות - השהיית חשבון טינדר
 5. תישאל אם אתה בטוח שברצונך למחוק את חשבון Tinder שלך ותתבקש לספק סיבה לכך. בחר סיבה לעזיבה. מחיקת טינדר לצמיתות - סיבה לעזיבה
 6. תזכרו את זה לא ניתן לבטל פעולה. בחר 'מחק את חשבוני'. מחיקת טינדר לצמיתות - האם אתה בטוח
 7. יש לך בהצלחה מחק לצמיתות את חשבון Tinder שלך והוא יכול למחוק את האפליקציה.

מוריד את נתוני Tinder שלך

טינדר שומר את הנתונים שלך במשך שלושה חודשים, לשמש פוטנציאל למטרות פרסום או לשיתוף עם צדדים שלישיים. לכן אתה אולי תרצה לדעת אילו נתונים טינדר אסף ממך לפני שתמחק את חשבונך, מכיוון שלא יהיה לך סיכוי ברגע שהוא ייעלם. להורדת הנתונים שלך:

  1. עבור אל 'טינדר'הורד את הנתונים שלידרך דפדפן אינטרנט.
  2. התחבר חשבון Tinder שלך.
  3. ציין את כתובת הדוא"ל שאליה תרצה שתישלח קישור לנתונים שלך.
  4. טינדר אינו ספציפי לגבי כמה זמן ייקח עד שהקישור שלך יעבור (2-4 ימים) בדוק את חשבונך באופן קבוע מכיוון שהוא יפוג תוך 24 שעות. לחץ על הקישור כדי להוריד את הנתונים שלך. אתה יכול לפתוח את הנתונים שלך באמצעות עורך JSON או על ידי פתיחת קובץ ה- HTML.

טינדר טוענת כי כל הנתונים שאתה מקבל באמצעות הכלי 'הורד את הנתונים שלי' זמינים ברובם כבר דרך האפליקציה. עם זאת, א כתבה בעיתון "גרדיאן" בשנת 2017 נחשף כמה נתונים רגישים אסף טינדר, שכלל דברים כמו 'אהבתי' בפייסבוק, קישורים לתמונות אינסטגרם, חינוך והמיקום של כל שיחה מקוונת בכל משחק.

דרכים אחרות לשמור על אבטחת המידע שלך באינטרנט

אחת הדרכים הפשוטות ביותר אך היעילות ביותר לשמור על בטיחות הנתונים שלך באינטרנט ובאפליקציות היא על ידי בחירה ושמירה על סיסמאות מאובטחות. זה רעיון רע להשתמש באותה סיסמה עבור מספר חשבונות מקוונים.

כדי לשמור על סיסמתך מאובטחת, השתמש אימות דו-גורמי במידת האפשר, שנה את הסיסמאות שלך באופן קבוע וצור סיסמאות ארוכות כמו עם כל תו שמתווסף, כך יהיה קשה יותר לפצח. אם אתה רוצה ליצור סיסמאות חזקות ומאובטחות לחשבונות המקוונים שלך, אנו שיהיה לך כלי זה יעזור לך לייצר אותם.

אתה יכול ללכת צעד אחד קדימה כדי להגן על הסיסמאות שלך באמצעות א מנהל סיסמאות מאובטח, אשר יעקוב אחר הסיסמאות שלך בתוך בסיס נתונים מוצפן. לאחר מכן, הסיסמאות שלך יתמלאו אוטומטית כשתזדקק להן. לדפדפני אינטרנט רבים מנהלי סיסמאות מובנים, אך הם עשויים להיות חשופים יותר לסיכוני אבטחה מאשר תוכנית של צד שלישי.

לקריאה נוספת

אם ברצונך להמשיך להשתמש באתרי היכרויות ואפליקציות, תוכל לאבטח עוד נתונים רגישים באמצעות VPN. הנתונים שלך יוצפנו מהאקרים, אפילו בעת שימוש ברשתות Wi-Fi ציבוריות.

בדוק את ה- VPN המהיר ביותר כך שלעולם לא תצטרך להחמיץ משחק.

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me