חמשת ה- VPN המובילות שלא שומרות יומנים עבור מחפש הפרטיות


VPNs (והמדיניות שלהם) משתנים כל הזמן. לרשימה מעודכנת של VPNs שלא שומרים ביומנים, לחץ כאן

כמו בהרבה דברים בחיים, ישנם סוגים רבים ושונים של משתמשי VPN, ולכן צרכים שונים. חלק מהמשתמשים זקוקים ל- VPN כדי לעקוף חסימה גיאוגרפית כדי לגשת לתוכן זרימה, בעוד שאחרים רוצים לאבטח את החיבור שלהם בעת השימוש ב- Wifi. עם זאת, אחרים משתמשים ב- VPN כדי להוריד טורנטים בבטחה או בשטחים המגבילים אותם לחלוטין. אנשים אלה יצטרכו להכין שיעורי בית כדי לוודא ש- VPN שהם בוחרים יוכלו להתאים לצרכים שלהם.

קיימת קטגוריה אחרת של משתמשים שעבורם VPN ממלא תפקיד קצת יותר קריטי - זה יכול להיות אפילו זה הבדל בין חיים למוות. זהו המשתמש שבאמת צריך לוודא שהוא נשאר אנונימי ומוכן להקריב בתחומים אחרים, כמו מהירות, מספר השרתים, שירות לקוחות או גישה לנטפליקס (התנשמות!). פעילים ועיתונאים פוליטיים, לדוגמא, סמכו על VPN כדי לעקוף צנזורה ממשלתית כדי שתוכלו לתקשר בבטחה עם העולם שבחוץ. תלוי במדינה בה הם נמצאים, פעולה זו עשויה להיות בניגוד לחוק.

חמשת ה- VPN המובילות שלא שומרות יומנים עבור מחפש הפרטיות

ההיבטים החשובים ביותר שיש לבחון כאשר מחפשים את ספק ה- VPN המאובטח הטוב ביותר הם שיפוט (היכן ש- VPN מבוסס), מדיניות כריתת עצים, וקבלה של ביטקוין. אחרי הכל, אם ספק VPN נושא יומני פעילות של המשתמשים שלהם, הסיכוי שהם יוכלו לעמוד בטענה שלהם להציע אנונימיות מתחיל לרדת במהירות. בנוסף, VPN שנמצא במדינה עם חוקים המאפשרים לממשלה לדרוש מהם למסור את נתוני המשתמש שלהם מזיק למשתמש כזה..

זה לא אומר שבטיחות 100% מובטחת אפילו עם VPN ללא כניסה במדינה הכי ידידותית ל- VPN, אבל זה הימור די בטוח. כל ספקי ה- VPN שאנו ממליצים עליהם במאמר זה נמצאים ב מדינות שאינן 14 עיניים, לא אוספים יומנים ומקבלים תשלום ביטקוין.

להלן חמשת ה- VPN העליונות ללא התחברות עבור אלו המחפשים את הפרטיות הטובה ביותר:

קקטוס

CactusVPN הוא VPN מבוסס מולדובה. הם חסרי התחברות לחלוטין (נכון לתחילת 2016) ומקבלים ביטקוין בתשלום. הם מאפשרים עד שלושה חיבורים בו זמנית, וזה מתאים, למשל, לעיתונאית שרוצה לחבר את המחשב הנייד והסלולר שלהם. אין להם רשימה גדולה של מדינות או שרתים שאפשר להתחבר אליהם, אך הם מספקים חיבור AES מאובטח ביותר של 256 סיביות. יש להם גם "רוצח אפליקציות", המהווה גרסה טובה יותר של מתג להרוג.

סייברגוסט

VPN מבוסס רומניה זה הכי שקוף, עם כתובת המשרד שלהם ופרטי הקשר של המנכ"ל מוצגים באתר שלהם! יש להם מבחר גדול של שרתים לבחירה כמו גם גרסה חינמית - גם אם מוגבלת - של ה- VPN שלהם. התוכנה שלהם מאוד אינטואיטיבית וכוללת מתג להרוג אותו אנו מעריכים.

נורד

NordVPN, שמקורו בפנמה, קשה לנצח ברוב הקטגוריות. הם טובים במיוחד כשמדובר באבטחה עם בחירות השרת הכפול-VPN וה- Tor-over-VPN שלהם. הם גם במקרה מאוד נוחים (בדוק את הקופונים הנוכחיים כאן). ואם במקרה מישהו שצריך את האבטחה הטובה ביותר ורוצה להיות מסוגל לגשת לנטלפליקס, יש להם גם שרתים מיוחדים לכך, שנקראים Ultra Fast TV. שלא לדבר על שפע גדול מאוד של מדינות ושרתים לבחירה.

Trust.Zone

סיישל היא מדינה ידידותית מאוד ל- VPN - או שמא לומר ארכיפלג - כפי שמעידים קומץ הגדול של VPNs שנגמרו לה, כולל Trust.Zone. התוכנה שלהם עושה עבודה טובה מאוד בבחירה אוטומטית של השרת הטוב ביותר עבורך, ויש להם גם מתג להרוג. החיסרון של Trust.Zone הוא שיש להם רק אפליקציית Windows מקורית.

מנהרת VPN

מבוסס על סיישל, VPNTunnel הוא שירות טוב אם אתה רוצה להישאר בעילום שם. כל מה שהם צריכים הוא כתובת דוא"ל, והם לא רושמים שום מידע פרטי על המשתמש. הם נהדרים גם למי שרוצה לצפות בתוכן פופולרי בארצות הברית ובבריטניה כמו פנדורה, הולו ונטפליקס או BBC iPlayer. עם זאת, משתמשים בעבר ציינו שתמיכת הלקוחות שלהם נופלת.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me