עשרת ה- VPN החינמיים באמת לבתי ספר בשנת 2020


חשוב להגן על כל מכשירי בית הספר שלך בזמן שאתה ניגש לאפליקציות שאתה צריך, אבל VPN פרמיום לא תמיד ידידותי לתקציב. אני מבין את הערעור של VPN בחינם. זו הסיבה שיצרתי רשימה של ה- 10 ה- VPN המובילים לבית הספר.

בתי ספר מציבים לרוב מגבלות על אתרי מדיה חברתית ויישומי צ'ט כמו Skype ו- Snapchat, מה שמאפשר להשתמש בהם ללא VPN.

אבל, אף VPN "בחינם" אינו מעולם בחינם. מרבית לא מפסיקים תכונות אבטחה חשובות ומגבלות על נתונים ורוחב פס.

אבטחה כמו הצפנה בדרגה צבאית, מדיניות ללא יומנים ותכונות ערפול מתקדמות הן סטנדרטיות אצל ספקי פרימיום. זו הסיבה אני ממליץ על ספק פרמיום כמו NordVPN. מלבד מאפייני אבטחה מדהימים, הוא יכול לבטל את חסימת שירותי הסטרימינג ב -140 מקומות ברחבי העולם.

ישנם כמה VPNs בחינם שבטוחים לשימוש. בחנתי 43 VPNs בחינם למצוא את האפשרויות הטובות ביותר לבית הספר. תלמד גם כיצד לנסות שני ספקי פרמיום בחינם.

מדריך ה- VPN החינמי הטוב ביותר - מדריך מהיר

 1. NordVPN: הגנת דליפות IPv6 ו- DNS ומדיניות קפדנית ללא יומנים הופכת את NordVPN מספר 1 לרשימה שלי. בדוק את מאפייני האבטחה שלה ללא סיכון באמצעות אחריות ההחזר הכספי שלה ל 30 יום.
 2. רישום רוח: מצב התגנבות והצפנה בדרגה צבאית שומרים על הגנתך בעת העלאת קבצים לענן. הוא מציע נתונים של 10 ג'יגה-בתים בחינם, וזה מספיק כדי להזרים 4 שעות של וידאו HD.
 3. ProtonVPN: VPN זה תומך בסודיות קדימה מושלמת, על מנת להבטיח שהגלישה ופרטי החשבון שלך יישארו פרטיים. הוא מציע נתונים ורוחב פס ללא הגבלה בתוכנית החינמית.
 4. הסתר: העלה תמונות וקבצים לפלטפורמת שיתוף הקבצים של בית הספר שלך במהירויות של עד 23 מגהביט לשנייה, המהירה מספיק כדי להזרים בנוחות סרטי HD ללא חיץ. הוא מציע מנויים בחינם 2GB בחודש.
 5. מגן נקודה חמה: השתמש ביישומי P2P כרצונך והישאר מוגן באמצעות פרוטוקול Catapult Hydra המאובטח שלה. אתה מקבל 500MB נתונים בחינם ליום, מספיק כדי להתעדכן במשימות ולבדוק באופן קבוע את הדוא"ל שלך.

בדוק את חמשת VPNs האחרים החינמיים שלנו לבתי ספר

מה התפיסה עם VPNs בחינם?

VPNs החינמיים ברשימה זו בטוחים לשימוש, אך לרבים מהם אין את מאפייני האבטחה המתקדמים הנמצאים ב- VPN פרמיום כדי לשמור על בטיחותך. ישנם כמה תחומים בהם VPNs בחינם יכולים להיכשל כשמדובר בהגנה על האנונימיות שלך ומתן התכונות הדרושות לך.

אבטחה

לחסוך כסף, רוב ה- VPN החינמי בחינם גוזרים פינות בתכונות אבטחה חשובות. VPN מאובטח הוא יקר לבנייה והעלויות רק גדלות עם עדכונים ותיקוני אבטחה. VPNs בחינם לא יכולים לעמוד בקצב של ספקי פרמיום בכל הקשור לאבטחה מתקדמת.

היעדר תכונות אבטחה פירושו שהנתונים שלך עלולים להסתיים באינטרנט האפל או להותיר אותך חשוף לתוכנות זדוניות. כמה VPNs בחינם נתפסו גם ביודעין לאסוף ולהפיץ נתוני משתמשים לצדדים שלישיים למטרות שיווק.

שירותי פרימיום מציעים הגנה מפני דליפות DNS ו- IPv6, חומות אש וחוסמי תוכנה זדונית כשירותים סטנדרטיים. לא תצטרך לדאוג לפספס עדכונים חיוניים או תיקוני אבטחה עם VPN מובחר, ומדיניות אי-יומני יציבה מונעת ממנו איסוף נתונים..

מגבלות

רוב השירותים החינמיים אין לך את תכונות האבטחה שעוקפות בדיקת מנות עמוקה (DPI) שיטות בהן משתמשים חברות כמו נטפליקס והולו. אם אתה מוצא VPN בחינם שיכול לעקוף חסימה גיאוגרפית וצנזורה, גישת השרת לרוב מוגבלת ביותר.

נושא נוסף שעשוי להתמודד איתו בזמן הזרמת או סיבוב הוא מגבלות על נתונים, מהירות ורוחב פס. מרבית ה- VPN החינמי החופשי משתמשים במצערת מהירות בכדי לספק למנויים בתשלום מהירויות טובות יותר, ולהשאיר את המנויים על התוכנית החינמית להתמודד עם זמני טעינה איטית וחציצה.

תאימות

VPNs רבים בחינם אינם תומכים באפליקציות, כך שלא תוכלו להשתמש בהם במכשירים ניידים ובכמה מערכות הפעלה חדשות למחשבים ניידים. אל תדאג, לרשת ה- VPN החינמית ברשימה זו יש כולם מדריכי תאימות, כך שקל לדעת אם אחד יעבוד בשבילך.

ה- VPNs החינמיים הטובים ביותר לבית הספר (עודכן2020)

האם ניתן למצוא VPN חינמי שעובד לבית הספר? כן. אך זכרו, שירותים בחינם מגיעים תמיד עם איזושהי מגבלה, בין אם זה המהירות, זמינות השרתים או הגבלות אחרות. ביצעתי בדיקות מקיפות כדי למצוא את ה- VPNs החינמיים הטובים ביותר לבית הספר, כך שתוכל לבטל את החסימה של יישומי מדיה, צ'אט ושיחות טלפון ולהשאיר את טביעת הרגל הדיגיטלית שלך מוסתרת.

1. NordVPN

NordVPN

 • הגנת דליפות IPv6 / DNS
 • תומך בפעילות P2P ומציע בצל דרך VPN עבור Tor
 • מדיניות ללא יומנים קפדנית והצפנת AES 256 סיביות
 • ערבות 30 יום הכסף בחזרה
 • משתמש בפרוטוקולי OpenVPN ו- IKEv2 / IPSec
 • עובד עם: Hulu, BBC iPlayer, Amazon Prime Video, Netflix US, HBO GO, Showtime, SlingTV, YouTube ו- Kodi
 • תואם: Windows, macOS, Linux, iOS, Android, Raspberry PI, Blackberry, Windows Phone, Firefox, Chrome, Routers, Android Smart TV, Amazon Fire TV, Anonabox ו- Xiaomi Mi Box

NordVPN הוא ספק פרימיום, אך הוא הפך לראש הרשימה שלי מכיוון שהוא מציע נדיב ערבות 30 יום הכסף בחזרה. חודש הוא די והותר זמן לראות אם הוא מתאים לך. יהיה לך גם נתונים ורוחב פס בלתי מוגבלים, וגישה לכל תכונות האבטחה שלה.

הגן על הנתונים הרגישים שלך באמצעות אפשרויות כשלות הכוללות א מתג להרוג, הגנת דליפות DNS ו- IPv6 והצפנת AES בדרגה צבאית. מתג ההרג מנתק אותך מהאינטרנט אם ה- VPN נכשל, והגנת דליפת DNS מסייעת במניעת התפשטות נתונים לערוצים אחרים. ל- NordVPN יש מדיניות ללא יומני קפדנית. זה רשום גם בפנמה, רחוק מה- 5/9/14-Eyes Alliance.

התכונה SmartPlay של NordVPN יכולה בטל את חסימת שירותי ההזרמה בלמעלה מ- 140 מיקומים מכל אחד מ -5,200 השרתים שלו ומעלה ב 59 מדינות. זה גם תומך בפעילות P2P כמו סיבוב ומציע בצל דרך VPN עבור Tor. בצל ב- VPN הוא תכונה משולבת באפליקציה של NordVPN, כך שלא תצטרך להתקין אותו בנפרד. בנוסף, שרתי המומחיות P2P מציעים מהירויות העלאה והורדה במהירות הבזק. אתה יכול לכסות את כל המכשירים הניידים והשולחניים שלך חובה לבית הספר. זה מאפשר לך חבר עד שישה מכשירים בו זמנית.

אם אתה שומר על NordVPN לאחר תקופת הניסיון של 30 יום, אתה יכול לחסוך בעלות המנוי על ידי ביקור בספק שלנו דף קופון. זה היה מאכזב לגלות לא יכולתי לשלם באמצעות PayPal, אך היא כן מציעה ביטקוין דרך BitPay כחלופה.

מעוניין ללמוד עוד אודות NordVPN? גלה כיצד זה עמד בכל הבדיקות שלנו בקולגות שלי סקירת ספק מעמיקה.

בדוק את NordVPN בחינם עכשיו!

2. רישום רוח

חלונות לרשום

 • 10GB של נתונים חינמיים בחודש עם סיכוי להרוויח יותר
 • הגנת דליפות DNS / IPv6 / WebRTC
 • תומך בהסתה ברוב השרתים
 • סודיות קדימה מושלמת והצפנה בדרגה צבאית
 • מצב התגנבות כדי להסתיר את טביעות הרגל הדיגיטליות שלך
 • עובד עם: יוטיוב, נטפליקס ארה"ב, הולו, קודי, ועוד
 • תואם: לינוקס, macOS, Windows, iOS, Windows Phone, Android, Opera, Firefox, Chrome, Routers, Amazon Fire TV ו- Nvidia Shield.

הספק החינמי הטוב ביותר שלי לבית הספר הוא Windscribe. זה מציע משמעותי קצבת נתונים של 10 ג'יגה-בתים לחודש. אתה יכול גם הרוויחו 5 GB יותר בכל חודש על ידי ציוץ ציוץ על השירות. אל תדאג אם אין לך טוויטר. די בנתונים המקוריים של 10 ג'יגה-בתים כדי לבדוק אימיילים ומדיה חברתית באופן קבוע, ו צפו בווידאו HD של שלוש שעות.

מכתבי רוח מצב התגנבות מאפשר לך לעקוף חסימה גיאוגרפית וצנזורה אפילו באזורים המגבילים ביותר בעולם. סודיות קדימה מושלמת מגנה על המיקום והנתונים שלך על ידי שינוי מפתחות הצפנה לעיתים קרובות. שינויים אלה יכולים להיות בתדירות גבוהה בכל פעם שאתה מרענן עמוד, או שולחים הודעה. ככה, אם נפגע מפתח, רק פיסת נתונים קטנטנה נפגעת. במקרה הנדיר ש- VPN אמור להיכשל, Windscribe מגן עליך עם תכונות כמו הגנת דליפות DNS / IPv6 / WebRTC ומתג להרוג.

לא יכולתי לבטל את החסימה של נטפליקס בגירסה החינמית של Windscribe. זה אמר לי לשדרג ולרכוש את התוסף WindFlix לגישה לשרתי סטרימינג..אין דאגות למעריצי הווידיאו! אתה יכול צפה בכל הסרטונים של YouTube שאתה רוצה. זה תומך בפעילות P2P, כך שיהיה לך מה לעשות בזמנך הפנוי. ל- Windscribe יש גם מהירויות במהירות הבזק המפחיתים את המאגר ומונעים זמני טעינה איטית.

מנוי רוח צ'אט בוט גארי די מגניב. הוא עונה על שאלות על תכניות ותכונות אבטחה, ואם זה לא יכול, הוא מעביר אותך לנציג חי. ל- Windscribe יש גם מדריכי התקנה שימושיים וסעיף שאלות נפוצות נרחב.

גלה כיצד Windscribe עמד בבדיקות מקיפות בקריאת חברי הצוות המלאים ביקורת ספק.

בדוק מנוי רוח בחינם עכשיו!

3. ProtonVPN

מכשירי ProtonVPN iOS

 • התוכנית בחינם מציעה נתונים ורוחב פס ללא הגבלה
 • תומך ביישומי P2P
 • מתג הרג אוטומטי והצפנת AES 256 סיביות
 • גישה לשרתי בארה"ב, הולנד ויפן
 • תומך בשימוש ב- VPN כפול
 • עובד עם: נטפליקס, הולו, קודי, יוטיוב ועוד
 • תואם: לינוקס, חלונות, macOS, iOS ואנדרואיד

לא רק אתה יכול בטל את החסימה של נטפליקס והולו עם ProtonVPN בחינם, הוא מציע נתונים ורוחב פס ללא הגבלה. על החיסרון, יש לך רק גישה לשרתים בהולנד, ארה"ב ויפן. נטפליקס והולו שניהם בארה"ב, כך שזו אפשרות טובה לסטודנטים המחפשים לגשת לשירותי הזרמתם.

ProtonVPN מציע תמיד הפעלה תכונה המחברת את ה- VPN ברגע שהמכשיר מתחיל, אז אתה אף פעם לא חסר הגנה. זה גם מספק את שניהם פרוטוקולי IKEv2 / IPSec ו- OpenVPN ליצור מנהרות מאובטחות לנתונים שלך, תכונה מרשימה ב- VPN בחינם.

אתה מקבל מאפייני אבטחה סטנדרטיים כמו הגנת דליפות DNS ומתג להרוג כדי לעזור לשמור על פרטיות הנתונים שלך אם ה- VPN נכשל. זה גם תומך בשימוש ב- VPN כפול, כך שתוכלו להצפין את הנתונים כפול כדי שיהיה לכם קשה עוד יותר לגשת. מאז ProtonVPN כבר מציע קידוד AES 256 סיביות בדרגה צבאית, הנתונים שלך הופכים בלתי חדירים כמעט.

זה זורם את YouTube ו- Netflix בצורה חלקה מכיוון שיש לך נתונים, רוחב פס ומהירות בלתי מוגבלת. עם זאת, אתה מקבל כיסוי רק למכשיר אחד, לכן אני ממליץ להתקין אותו במכשיר בית הספר בו אתה משתמש ביותר. ProtonVPN אינו מאפשר סיקור על הגרסה החינמית.

במהלך הבדיקה שמתי לב אין בו חוסם מודעות - משהו לשקול אם אינך רוצה להוריד פיסת תוכנה נוספת. מצאתי חוסם מודעות שעבד טוב עם ProtonVPN ו- היתרונות שלה עדיין עולים על חסרונותיה, אז זה ראוי למקום הראשון שלוש.

קרא עוד על היתרונות והחסרונות של השימוש ב- ProtonVPN אצלנו סקירת ספק מעמיקה.

בחן את ProtonVPN בחינם עכשיו!

4. להסתיר

windows windows

 • נתונים בחינם 2GB בחודש
 • מנהור מפוצל ושילוח נמל מותר
 • חומת אש מובנית ומתג להרוג אוטומטי
 • גישה לחמישה שרתים בהולנד ובקנדה
 • מיתוג שרת ללא הגבלה
 • עובד עם: Netflix, Hulu, Amazon Prime Video, DAZN, HBO GO, Spotify, Kodi ו- YouTube
 • תואם: מערכת ההפעלה Chrome, Windows, macOS, Linus, Windows Phone, Android, iOS, Blackberry, Firefox, Chrome, Routers, Android Smart TV ו- Amazon Fire TV

מבצעים של hide.me נתונים של 2GB בחינם, מספיק כדי להזרים כ -200 שירים ו הורד והעלה משימות באופן קבוע. על החיסרון, יש לך רק גישה לחמישה שרתים המפוצלים בין קנדה להולנד.

הגנת דליפות DNS, מתג להרוג אוטומטי וחומת אש הן רק תכונות האבטחה הסטנדרטיות המציעה hide.me. זה תומך גם במנהור מפוצל ושילוח נמל. מנהור מפוצל מאפשר לך לבחור אילו אפליקציות יכולות לעקוף את ה- VPN. תכונה זו חוסכת נתונים בכך שהיא מאפשרת לך לגשת ישירות לאינטרנט באמצעות כמה אפליקציות במקום להריץ את כולם דרך ה- VPN. שימוש בהעברת יציאה מאפשר לך להגדיר העדפות עבור המכשירים והשרתים שלך, ולתת לך שליטה רבה יותר על ההגדרות שלך.

אני לא יכול היה לבטל את החסימה של נטפליקס והולו בגרסה החינמית, אבל יכולתי להזרים תכנות של YouTube ללא מאגר עם זמני טעינה מהירים. הגרסה החינמית של hide.me בלבד מאפשר לך להתחבר למכשיר אחד, ועם נתונים של 2GB בלבד אתה יכול לצפות בסביבות ארבע שעות של וידאו SD. גם hide.me לא מצמצם את מהירויות החיבור, כך שהוא עובד היטב לסיבוב.

א קטע שאלות נפוצות גדול, תמיכה בצ'אט חי 24/7 ותכונת כרטוס ספק עזרה אם אתה מתקשה לגשת לתכונות או להפעיל אותן. פרק השאלות הנפוצות מספק תשובות לשאלות בסיסיות אודות תכונות ותוכניות. עם זאת, הגדרת hide.me אינה קשה והממשק אינטואיטיבי ביותר.

רוצה ללמוד עוד על מה שיש ל- hide.me להציע? בדוק את שלנו סקירת ספק מעמיקה למידע נוסף.

בחן את hide.me בחינם עכשיו!

5. מגן נקודה חמה

חלונות נקודה

 • נתונים ללא תשלום של 500MB ליום
 • גישה לשרת ארה"ב יחיד
 • משתמש בפרוטוקול Catapult Hydra כדי לשפר את הכלל
 • תמיכה בשידור חי 24/7
 • עובד עם: Netflix, Hulu, Amazon Prime Video, BBC iPlayer, HBO GO, SkyGo, Showtime, DAZN, YouTube, Skype ו- Spotify
 • תואם: Windows, macOS, Chrome OS, iOS, Android, Blackberry, Chrome, Firefox, Android Smart TV ו- Amazon Fire TV

תתפוס את המשימות, האימיילים החשובים שלך ותיהנה מכמה סרטונים בסרטוני Hotspot תוכנית נתונים בחינם של 500MB. אמנם אין בו זמינות שרת רחבה בגרסה החינמית, אך עובד טוב לסטודנטים הלומדים בארה"ב או שצריך לגשת לאתרים מבוססי ארה"ב.

מגן נקודה חמה משתמש הצפנת AES 256 סיביות וסודיות קדימה מושלמת. שלה פרוטוקול מאובטח מבוסס Catapult Hydra מבוסס TLS משפר את המהירות וההשהיה הכללית.  זה לא רושם פעילות גלישה אך עשוי לשמור מידע על משך ההפעלה. Hotspot Shield מציע גם מתג להרוג למכשירי Windows.

זה לא יבטל את חסימת נטפליקס או הולו. כשבדקתי את זה, קיבלתי קיר תשלום שעודד אותי לרכוש תוכנית לביטול חסימה של שרתי הסטרימינג. זה לא נושא ללימודים, אבל זה משהו שאתה צריך להיות מודע אליו אם אתה נהנה מזרם. ובכל זאת, ה- מהירויות העלאה והורדה מהירות הקל על צפייה בסרטוני YouTube בצורה חלקה.

מגן נקודה חמה גם תומך בפעילויות שיתוף קבצים של P2P כמו סיבוב, כך שתוכל להוריד מוסיקה וסרטוני וידיאו עם הקוד הפתוח המועדפים עליך. ה הגרסה החינמית נתמכת במודעות, אבל זה לא משפיע על המהירות או השימושיות.

אם אתה חדש ב- VPN, תוכל להעריך את עמוד התמיכה המסודר היטב מדריכי התחלה נפרדים עבור כל פלטפורמה תומכת ב- Hotspot Shield. הוא מציע גם תכונת חיפוש, מספר קטגוריות עזרה ותמיכה בדוא"ל או צ'אט חי.

רוצה ללמוד עוד כיצד תכונות האבטחה של Hotspot Shield יכולות לשמור עליך מוגן בבית הספר? גלה יותר מהיתרונות והחסרונות שמצאנו במהלך הבדיקה שלנו סקירת ספקים נרחבת.

בדוק מגן נקודה חמה בחינם עכשיו!

6. OperaVPN

תמונה של מכשיר אופרה

 • VPN מבוסס דפדפן בחינם מציע נתונים ללא הגבלה
 • תכונת חיסכון בסוללות שימושית עבור מחשבים ניידים ומכשירים ניידים
 • נתמך באופרה, OperaGX וב- OperaMini עבור אנדרואיד
 • תכונת עדכון אוטומטית
 • מדיניות פרטיות ויומני ישרים פשוטה
 • עובד עם: פנדורה, יוטיוב, ספוטיפיי וקודי
 • תואם: macOS, Linux, Windows, and Android

OperaVPN היא תכונה מובנית בדפדפני האופרה, כך אינך יכול להשתמש בו ליישומים מחוץ לאופרה. כדאי לבדוק זאת למרות שהיא צריכה להוריד את הדפדפן שלו לשימוש מכיוון זה לא מגביל נתונים או רוחב פס ומציע תכונות אבטחה מרשימות. דפדפני Opera ו- OperaGX תומכים שניהם בשימוש ב- OperaVPN.

ל- OperaVPN יש תכונה של עדכון אוטומטי מתקין את תיקוני האבטחה וההגדרות החדשים ביותר עבור אופרה. זה גם משתמש הצפנת AES 256 סיביות כדי להגן על הנתונים שלך בזמן שהם עוברים דרך רשתות ציבוריות.

בעוד שהשירות אכן שומר על דוחות קריסה ומידע על מכשירים, זה לא רושם אף אחד מהפרטים האישיים שלך המאפשרים זיהוי אישי. מצאתי את מדיניות הפרטיות מאוד מובנת וברורה.

לא יכולתי לבטל את החסימה של Netflix ושירותי סטרימינג פופולריים אחרים עם OperaVPN. זה לא אומר שלא תוכלו להירגע עם קצת בידור אחרי יום ארוך של לימודים. אתה יכול להזרים מוזיקה דרך ספוטיפיי ופנדורה, ולראות סרטונים וסרטים ב- YouTube.

גלה עוד מהתכונות של OperaVPN בתכונות שלנו סקירת ספק מעמיקה.

בדוק את OperaVPN בחינם עכשיו!

7. TunnelBear

עשרת ה- VPN החינמיים באמת לבתי ספר בשנת 2020

 • 500MB של נתונים בחינם
 • מצבי GhostBear, Always-On ו- Vigilant
 • מציעה תוכנה נפרדת לחוסם מודעות ללא תשלום
 • בצל ב- VPN
 • תכונת המנהרה הקרובה ביותר לחיבור השרת הטוב ביותר
 • עובד עם: YouTube, HBO GO וקודי
 • תואם: macOS, Chrome OS, Linux, Windows, Raspberry PI, Blackberry, iOS, Android, Chrome, Firefox, Opera, Routers, Nvidia Shield ו- Roku

אל תתנו לסרט הקריקטורה החמוד של TunnelBear להטעות אתכם, הגרסה החינמית של ה- VPN הזה מציע מצבי אבטחה מתקדמים. אתה מקבל 500MB של נתונים בחינם. זה מספיק כדי לתקשר עם חברי צוות, לשלוח דוא"ל חשוב ולעדכן את דפי המדיה החברתית שלך באופן קבוע.

מצב GhostBear מסתיר את תנועת ה- VPN כתנועה רגילה, מה שהופך את הנתונים המוצפנים שלך כבר בכיתה צבאית לאיתור עוד פחות בשיטות פיקוח עמוק (DPI). תכונת המנהרה הקרובה ביותר מחברת אותך אוטומטית לשרת הקרוב והטוב ביותר, ו מצב המשמר הוא מתג ההרג של TunnelBear. במצב פועל תמיד מפעיל את ה- VPN ברגע שהמכשיר שלך מופעל.

במהלך הבדיקה לא הצלחתי לבטל את החסימה של נטפליקס או הולו, אך ניגשתי ל- HBO GO. הגבלת הנתונים הנמוכה מספיקה בכדי לצפות בשעה של הזרמת SD, כך שעדיף לסדרות מאשר לסרטים.

אמנם סקרתי את היסודות, ל- TunnelBear יש יותר מדי תכונות נהדרות בכדי להשתלב בסיכום זה. לגלות את כל היתרונות והחסרונות שלה עיין בסקירת הספק שלנו.

בחן את מנהרת ההלבשה בחינם עכשיו!

8. מהירות

להאיץ את המכשיר

 • נתונים בחינם 2GB בחודש
 • הצפנה מבוססת 128 GCM
 • גישה לכל השרתים שלה
 • מדיניות ללא יומנים והגנת דליפות DNS
 • מדור תמיכה מסודר היטב
 • עובד עם: BBC iPlayer, Netflix US, Hulu ו- YouTube
 • תואם: macOS, Linux, Windows, iOS, and Android

חקר באינטרנט כל היום או צפה בערך שעתיים של וידאו SD עם השירות החינמי של Speedify. אתה מקבל נתונים של 2GB בחינם וגישה מלאה לכל 200 השרתים ב -50 מדינות.

אמנם זה לא חזק כמו שיטות קידוד AES של 256 סיביות, הצפנת AES מבוססת 128-GCM הוא חזק דיו בכדי למנוע מהונאים גישה למידע רגיש. Speedify מציעה גם הגנת דליפות DNS ומדיניות ללא יומני קפדנית.

בטל חסימה של שירותי סטרימינג פופולריים כמו נטפליקס והולו לצפות בסדרה המקורית האהובה עליכם. Speedify מציעה מליטה בערוצים כדי להגדיל את מהירויות הזרימה והסיבוב, אך לא הייתי ממליץ עליה עם הגרסה החינמית. מליטה בערוצים יכולה לקחת נתונים כמעט פי שניים מאשר סטרימינג רגיל. בעוד של- Speedify יש שרתי ייעודי P2P ייעודיים, זה לא תומך בטרנינג.

אם אתה עדיין לא בטוח שתרצה לנסות את זה, קרא את הכתובת שלנו ביקורת ספק לקבלת מידע נוסף על היתרונות והחסרונות של השימוש ב- Speedify.

מבחן Speedify בחינם עכשיו!

9. בטרנט

מכשירי betternet

 • 500MB של נתונים בחינם מדי יום
 • גישה לשרת אחד בארה"ב
 • אי-יומנים והצפנה בדרגה צבאית
 • מהירויות במהירות הבזק
 • משתמש בפרוטוקול Catapult Hydra מאובטח
 • עובד עם: קודי ויוטיוב
 • תואם: macOS, Windows, iOS, Android ו- Chrome

לקבל 500MB נתונים peיום התוכנית החינמית של בטרנט. יש לך רק גישה לשרת ארה"ב אחד. למרות גישה מוגבלת לשרת, זה עדיין ספק VPN טוב לסטודנטים בארה"ב.

Betternet מאפשרת לך לבחור בין שתי רמות הצפנה חזקות, קידוד 128 סיביות לרשתות מהימנות או הצפנה 256 סיבית צבאית לרשתות לא מאובטחות. זה גם משתמש פרוטוקול Catapult Hydra מאובטח, באותו פרוטוקול מגן Hotspot משתמש.

אינך יכול לבטל את חסימת Netflix, אך היא עוקפת את החסימה הגיאוגרפית של YouTube וצנזורה הגבלות. מכיוון שהנתונים שלך מתאפסים כל יום, לא תצטרך לדאוג להשתמש בכל הנתונים שלך בשעה של וידאו SD. למחרת תוכל להוריד מסמכים ולבדוק מחדש דוא"ל. ועוד השרת האמריקני של Betternet מהיר וברק, כך שתוכלו לעשות את הכל בלי לחצוץ או לטעון איטי.

אם אתה זקוק למידע נוסף לפני שאתה בוחר בטרנט, אתה יכול למצוא את כל מה שאתה צריך במלואו ביקורת ספק.

בחן את Betternet בחינם עכשיו!

10. PrivateVPN

התקני PrivateVPN

 • ניסיון חינם למשך 7 יום של VPN מובחר
 • נתונים ורוחב פס ללא הגבלה
 • 150+ שרתי ב- 60 מדינות
 • פרוטוקולי OpenVPN, PPTP, IKEv2 / IPSec ו- L2TP זמינים
 • מפתחי האפליקציות מספקים את התמיכה שלהם
 • עובד עם: BBC iPlayer, Netflix, YouTube, Kodi, ועוד
 • תואם: מערכת ההפעלה Chrome, Linux, macOS, Windows, Blackberry, Windows 10 טלפונים, אנדרואיד, iOS, ספארי, Firefox, Chrome, Xbox, Playstation, Roku, Google Chromecast, נתבים, Amazon Fire TV ורוב הטלוויזיות החכמות.

PrivateVPN הוא ספק הפרמיה השני ברשימה שלי. אתה יכול בדוק את התכונות המלאות שלו באמצעות נתונים ורוחב פס ללא הגבלה באמצעות ניסיון חינם למשך 7 ימים. שבוע של גישה חופשית ל- VPN הוא מספיק כדי להגן על מכשירים ניידים במהלך טיול, וכדי שמשתמשי VPN חדשים יוכלו לבדוק זאת.

פרוטוקולי OpenVPN, PPTP, IKEv2 / IPSec ו- L2TP זמינים כדי להגן על שלמות הנתונים שלך בזמן שהם עוברים דרך חיבורי רשת. PrivateVPN ממוקם בשבדיה ולעולם אינו מחזיק ביומני תנועה או כל מידע המאפשר זיהוי אישי. שלך נתונים מוגנים גם על ידי מדינות יומני הפרטיות המחמירים.

בטל חסימה של שירותי סטרימינג כמו Netflix US ו- BBC iPlayer עם מהירויות במהירות הבזק ורוחב פס בלתי מוגבל, לחוויית צפייה חלקה. בנוסף, אתה יכול לצפות בסרטים במשך שעות כי יהיה לך נתונים ללא הגבלה לעבוד עם.

אם ברצונך ללמוד עוד אודות ביצועי PrivateVPN במהלך הבדיקה, תוכל לגלות את כל התוצאות במלואן ביקורת ספק.

בחן את PrivateVPN בחינם עכשיו!

שאלות נפוצות

האם VPNs אינם חוקיים?

השימוש ב- VPNs הוא חוקי ברוב המדינות, אך תחומים ספורים עדיין אוסרים VPN או מגבילים את השימוש בהם. עירק, בלארוס וצפון קוריאה הפכו את החוק לא חוקי לשימוש ב- VPN, בעוד שטורקיה, סין ורוסיה מציבות הגבלות כבדות רק על השימוש.

אם אתם מטיילים באחד מאותם אזורים אל תדאגו, לא היו מקרים מתועדים של תיירים שנקלעים לבעיה בשימוש באחד מהם.

האם אני זקוק ל- VPN לבית הספר?

בעל VPN בשולחן העבודה או במכשיר הנייד שלך הוא אף פעם לא רעיון רע, במיוחד כשאתה משתתף בשיתוף קבצים. אמנם אינך צריך להשתמש ב- VPN לבית הספר, אך זה מוסיף שכבת הגנה שאנטי-וירוס בלבד אינו יכול לספק.

יותר אנשים מתכוונים גם ליותר נקודות חמות ציבוריות, ואם אתה צריך להשתמש באחת מהן אתה תרצה את השקט הנפשי שמציע ספק פרמיום כמו NordVPN. אולי יותר חשוב, זה יכול למנוע מבית הספר או לספק האינטרנט לעקוב אחר היסטוריית הגלישה שלך בזמן שאתה מחובר לרשת בית הספר. ניתן גם לבטל את חסימת תוכנת הצ'אט ואתרים שבתי ספר רואים בהם הסחת דעת, כולל דפי מדיה חברתית או שירותי סטרימינג.

כיצד אוכל לבחור VPN הנכון?

אם אתה עדיין לא מתלבט לגבי VPN שמתאים לך לאחר קריאת מאמר זה, בדוק כיצד לבחור את ה- VPN הטוב ביותר לקבלת מידע נוסף על נקודות חשובות שיש לקחת בחשבון בעת ​​בחירת VPN. אתה יכול גם לחץ על קישור סקירת הספק בסוף כל סיכום VPN ברשימה, למידע נוסף על ספקים בודדים.

סיכום

בעוד ש- VPNs בחינם ברשימה זו בטוח לשימוש לבית הספר, רובם עדיין מציבים מגבלות כבדות על נתונים, שרתים ומיקומים ותכונות. מרבית ה- VPN החינמי בחינם אינם מספיק מאובטחים לשימוש ביישומי שיתוף קבצים בבית הספר מכיוון שהם חסרים תכונות אבטחה מתקדמות.

ספק פרימיום כמו NordVPN כולל את תכונות האבטחה המתקדמות שתצטרך כדי לשתף קבצים בבטחה עם חברי כיתה, מורים וקבוצות לימוד. לרשותך גם נתונים ורוחב פס בלתי מוגבלים, גישה לכל השרתים שלו, והכוח לבטל חסימה לעקוף חסימת גיאוגרפיים.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me