עשרת ה- VPN החינמיים הטובים ביותר למחשבים ניידים בשנת 2020


צריך להגן על המחשב הנייד שלך, אבל אתה לא רוצה לשלם הון עבור VPN פרימיום? אני מבין לחלוטין. זו הסיבה שהחלטתי למצוא את העשירים VPNs החינמיים הטובים ביותר למחשבים ניידים.

זכור את זה שום "VPN בחינם" אינו בחינם באמת. כמה הורדות VPN בחינם תוכנות זדוניות להתקן שלך ולעקוב אחר עקבות הדיגיטל שלך.

לכן אני ממליץ להשתמש בשירות פרימיום כמו NordVPN. היא משתמשת בתכונות אבטחה מתקדמות, ויש לה מדיניות ללא יומני קפדנית המבטיחה את האנונימיות שלך. בנוסף, זה יכול לבטל את החסימה של כל שירותי הסטרימינג המובילים, כולל Netflix US. ל- NordVPN יש ערבות להחזר כספי ללא תשלום 30 יום כך שתוכלו לנסות זאת לפני שתירשמו.

החדשות הטובות הן שיש כמה VPNs בחינם שבטוחים לשימוש. בדקתי 33 VPNs כדי למצוא את ה- VPNs בחינם הבטוחים ביותר להגן על המחשב הנייד שלך. 

מיטב ה- VPN החינמי הטוב ביותר למחשבים ניידים - מדריך מהיר

 1. NordVPN: נתונים ללא הגבלה, שרתים במהירות הבזק ותכונות אבטחה חזקות, כולל הגנת דליפות DNS ו- IPv6. אתה יכול לבדוק NordVPN עם אחריות הכספי ההחזר של 30 יום.
 2. רישום רוח: 10 ג'יגה-בתים של נתונים בחינם ויכולת לעקוף צנזורה וחסימה גיאוגרפית, אך זה לא יכול לבטל את חסימת Netflix US.
 3. מנהרת דוב: 500MB של נתונים בחינם ושרתים ב 22+ מדינות. זה מספיק נתונים כדי לבדוק את הדוא"ל שלך ואת המדיה החברתית, אבל אתה לא יכול להסתובב או להזרים.
 4. ZenMate: נתונים ללא הגבלה והצפנה בדרגה צבאית, אך הם מגבילים את המהירות שלך ל -2 Mbps. זה מתאים לגלישה, אך זה לא מספיק מהיר לצורך סיקור או סטרימינג בהפרדה גבוהה.
 5. ProtonVPN: נתונים ללא הגבלה וסודיות קדימה מושלמים, אך יש לך גישה לשלושה מיקומי שרת בלבד.

בדוק את חמשת ה- VPN האחרים האחרים עבור מחשבים ניידים

מה התפיסה עם VPNs בחינם?

VPNs בחינם נשמעים נהדר בתיאוריה, אבל הם יכולים לעלות לך יותר מ- VPN פרמיום בטווח הרחוק. הבה נבחן את הסיכונים שעומדים בפניך אם אתה משתמש ב- VPN חינם במחשב הנייד שלך.

אבטחה

בניית VPN מאובטח דורשת הרבה תכנון, והפיתוח הוא יקר מאוד. VPNs בחינם לא יכולים להשקיע כל כך הרבה כסף בבניית הרשת שלהם ותחזוקתם.

מרבית VPNs החינמיים חוסכים כסף על ידי חיתוך תכונות אבטחה חיוניות. הם משתמשים בפרוטוקולי הצפנה פחות מאובטחים, וחלקם אף מתעדים את פעילות הגלישה שלך למכירה למפרסמים.

אם כבר מדברים על מודעות, הרבה VPNs בחינם מציגים חלונות קופצים משבשים, וחלקם נתפסו כשהם מורידים תוכנות זדוניות מזיקות למכשירים של משתמשים. 

VPN פרמיום יכול להרשות לעצמו להשקיע בתכונות אבטחה חזקות יותר, כמו מתגי הרג והצפנה בדרגה צבאית. הם מצליחים או נכשלים על סמך המוניטין שלהם, כך שהם לא מסתכנים באובדן עסקים על ידי הדלפת המידע שלך לצדדים שלישיים.

תאימות

לרוב VPNs החינמיים שבדקתי היו רק אפליקציות עבור Windows. אם המחשב הנייד שלך מפעיל מערכת הפעלה של MacOS, Linux או Chrome, אין לך מזל.

גם אם המחשב הנייד שלך מנהל מערכת Windows, לא תמצאו VPNs רבים בחינם עם אפליקציות Windows שמישות. שירותים בחינם לא משחררים טלאים ועדכונים לעתים קרובות מספיק, כך שהאפליקציות לרוב מפוזרות. במהלך הבדיקה שלי, חלקם אפילו הקפיאו את המחשב הנייד והייתי צריך להפעיל אותו מחדש כדי שזה יעבוד שוב. 

VPNs מובחרים מציעים אפליקציות לכל מערכות ההפעלה. לחלקם יש אפילו אפליקציות למסוף המשחקים שלכם וטלוויזיה חכמה. יישומים אלה מתעדכנים באופן שגרתי, כך שאינך צריך לדאוג בביצועים או בפיגור לקויים.

מגבלות

VPNs בחינם מגבילים את רוחב הפס, המהירות, מיקום השרתים והנתונים שלך לחסוך כסף ולעודד אותך לשדרג לתכנית פרימיום.

משמעות המיקום של שרתים מוגבלת VPNs בחינם בדרך כלל לא יכולים לעקוף חסימות גיאוגרפיים, כך שלא תוכלו לגשת לשירותי סטרימינג כמו Netflix ו- SlingTV. גם אם אתה יכול לבטל את חסימת השירות, רוחב הפס והנתונים מופחתים לא מאפשרים לצפות בהבחנה גבוהה. 

VPN פרמיום מפעיל רשתות שרת גלובליות, ולרבים מהם שרתים המותאמים לזרם שיכולים להתגבר על מגבלות גיאוגרפיות וחסימות VPN. הם מציעים גם נתונים, רוחב פס ומהירויות ללא הגבלה.

ה- VPNs החינמיים הטובים ביותר למחשבים ניידים

בדקתי 33 VPNs בחינם כדי למצוא את האפשרויות הטובות ביותר עבור מחשבים ניידים. חיפשתי שירותים עם תוספי דפדפן, אבטחה מתקדמת ותכונות ספציפיות למחשב נייד.

1. NordVPN

NordVPN

 • נתונים ללא הגבלה ומהירויות גבוהות
 • בצל ב- VPN עבור טור
 • עד שישה חיבורים בו זמנית
 • הגנת דליפות DNS ו- IPv6
 • 5,100 שרתים ומעלה ב 60 מדינות
 • שרתי P2P ומיטוב סטרימינג
 • עובד עם: Netflix, Hulu, BBC iPlayer, HBO GO, Amazon Prime Video, Showtime, SlingTV
 • תואם: Windows, macOS, Android, iOS, Linux, AndroidTV, Chrome, Firefox ונתבים

NordVPN הוא שירות פרימיום, אך הוא נדיב ערבות להחזר כספי ללא תשלום למשך 30 יום מציב אותה בראש הרשימה שלי. חודש הוא המון זמן להחליט אם אתה אוהב את השירות ואתה מקבל גישה לכל תכונות הפרימיום שלה בזמן שאתה בודק את זה.

הוא משתמש בהצפנת AES של 256 סיביות כדי להפוך את התנועה לאנונימית. NordVPN שומר מדיניות קפדנית ללא יומני, מה שאומר שאין שום תיעוד של פעילות הגלישה שלך בשום מקום. זה מבוסס על פנמה ידידותית לפרטיות, מחוץ ל 5/9/14-עינייםתחום השיפוט.

הגנת דליפות IPv6 ו- DNS פעלו למניעת פגמי אבטחה פוטנציאליים שמדלפים את מיקומכם ופעילות הגלישה לצדדים שלישיים, כמו ספק שירותי האינטרנט (ISP). אם אתה רוצה להזרים, הגנת דליפות DNS היא כלי חיוני לעקיפת חסימות VPN.

הרשת שלה מורכבת מ- 5,100+ שרתים מהירים יותר ב 59 מדינות, כולל שרתים המותאמים לזרימה שיכולים לבטל את חסימת Netflix בארה"ב והולו. התכונה CyberSec חוסמת מודעות ועוקבים בזמן שאתה זורם וגולש. זה גם מסייע במניעת זיהומים זדוניים על ידי חסימת אתרים חשודים לפני שהם נטענים.

ל- NordVPN שרתי P2P ייעודיים. שרתים אלה מהירים ומותאמים במיוחד לסיבוב. אתה יכול להפעיל את התכונה Onion over VPN באפליקציה לגישה נוחה לאתרי Tor and.onion.

יש יישומים כמעט לכל מערכת הפעלה, ו אתה יכול לאבטח עד שישה מהמכשירים שלך באמצעות חשבון יחיד. אז אתה יכול להגן על הטלפון, הטלוויזיה והטאבלט שלך מבלי לשלם עבור הרשמות נוספות.

התמיכה זמינה 24/7 באמצעות הצ'אט החי בדף הבית של NordVPN.

בדקנו את NordVPN כדי לראות כיצד הוא משתווה לשירותי פרימיום וחינם אחרים. תוכלו לקרוא את הסקירה הרחבה של חברי על התוצאות המלאות. 

התחל לעבוד עם NordVPN עכשיו!

2. רישום רוח

התקני מינוי רוח

 • 10GB של נתונים בחינם בחודש
 • הגנת דליפות WebRTC / IPv6 / DNS
 • שרתים בעשרה לוקיישנים
 • תומך בחיבורי P2P
 • עובד עם: HBO GO, YouTube וקודי
 • תואם: Windows, macOS, Android, iOS, Linux, Chrome, Firefox, Opera, Amazon Fire TV, Nvidia Shield, Kodi, and routers

מינוי רוח הוא א שירות VPN בחינם באמת עם 10GB של נתונים בחודש ותכונות אבטחה מתקדמות. זה מספיק כדי לצפות בעשר שעות של וידאו, אבל אתה לא יכול לגשת לשירותי סטרימינג אלא אם תשדרג. אם אתה זקוק לנתונים נוספים, אתה יכול להרוויח 5GB נוספים על ידי ציוץ של החברה.

שלא כמו מרבית ה- VPN החינמי, זה לא דורש שום מידע אישי כדי להירשם. אתה צריך רק לספק את כתובת הדוא"ל שלך, מה שאומר שהיא לא שומרת אף מידע שמזהה שלך.

זה קפדני מדיניות ללא יומנים והצפנה בדרגה צבאית שמור את הפעילות שלך בעילום שם. אתה יכול להשתמש במצב התגנבות של Windscribe כדי עוקף צנזורה וג'ימבלוקים אפילו באזורים המגבילים ביותר בעולם, כולל סין ורוסיה.

מינוי רוח מאפשר סיקור, וזה מהיר מספיק כדי להוריד קבצים גדולים במהירות. למרות שהוא לא יכול לגשת לנטפליקס או להולו, הצלחתי להזרים את YouTube וקודי בצורה חלקה.

יש לך שרתי גישה בעשרה מיקומים גלובליים. זה לא מגביל כמו רוב ה- VPN החינמי, אבל זה אומר שאתה לא יכול לבטל את החסימה של אתרים מוגבלים גיאוגרפיים מכל מדינות אחרות..

האפליקציות קלות להתקנה וכוללות חומת אש מובנית ובקרת שיוט, המחבר אותך לשרת המהיר ביותר. זה לא משמש לך חלונות קופצים באפליקציה, אבל אין חוסם מודעות, כך שתוכלו עדיין לראות מודעות באתרי צד שלישי כמו YouTube.

צ'אט בוטים של Windscribe יכול לענות כמעט על כל שאלה שיש לך לגבי תכונות ותוכניות. אם זה לא יכול, הוא מחבר אותך לנציג אנושי לתמיכה בצ'אט חי.

רוצה ללמוד עוד על Windscribe? עיין טוב יותר באיך זה עמד במבחנינו בסקירתנו.

התחל עם רישום Wind עכשיו!

3. TunnelBear

עשרת ה- VPN החינמיים הטובים ביותר למחשבים ניידים בשנת 2020

 • 500MB של נתונים בחינם
 • שרתים מהירים ב 22+ מדינות
 • חוסם מודעות נפרד וחינם עבור Chrome
 • עובד עם: HBO GO, YouTube, Kodi
 • תואם: מק, חלונות, iOS, אנדרואיד, אופרה, כרום ופיירפוקס

TunnelBear מעניק לך 500MB נתונים בחינם בחודש. אתה יכול להתעדכן במדיה החברתית ובהודעות הדוא"ל שלך או לצפות בסרטונים בסביבות 30 דקות, אבל אין די נתונים כדי להוריד קבצים גדולים או טורנטים.

האפליקציות החמודות עם נושא הדוב קלות להורדה ושימוש בהן. הצלחתי להתקין ולהגדיר אותו בפחות מחמש דקות. 

TunnelBear משתמש בהצפנת AES 256 סיביות ושומר על מדיניות ללא יומני קפדנית. מצב GhostBear שלו גורם לנתונים המוצפנים שלך להיראות כמו תנועה רגילה תחת בדיקת מנות עמוקה (DPI). זה חיוני במדינות כמו סין, בהן הממשלה חוסמת את חיבורי ה- VPN באופן שגרתי. כשאתה מפעיל את מצב GhostBear, סוכנויות מעקב אינן יודעות שאתה משתמש ב- VPN בכלל.

יש סיומת של Chrome בשם TunnelBear Blocker חוסם מודעות, עוקבים ופלאש. עם זאת, היא אינה מובנית באפליקציה, כך שתצטרך להוריד אותה בנפרד.

TunnelBear's תמיד במצב משיקה את האפליקציה ומחברת אותך לשרת ה- VPN הזמין ביותר ברגע שאתה מפעיל את המכשיר שלך, כך שלעולם לא תוגן להגנה. מצב ערנות הוא, למעשה, מתג להרוג שמונע דליפות נתונים במקרה הנדיר שחיבור ה- VPN שלך נופל.

אתה יכול להשתמש בהגדרת המנהרה הקרובה ביותר ל התחבר אוטומטית לשרת המהיר ביותר על סמך המיקום שלך. זה מתאים להגנה בסיסית כשאתה גולש, אבל זה לא שימושי אם אתה מנסה לעקוף חסימת גאוגרפיה.

TunnelBear לא יכול לגשת לשירותי סטרימינג כמו Netflix, Hulu או BBC iPlayer. בכל זאת הצלחתי להשתמש בו כדי לבטל את החסימה של סרטוני YouTube עם הגבלה גיאוגרפית ותוספות Kodi.

לא בטוח TunnelBear הוא בשבילך? למידע נוסף על התכונות בסקירת הספק המלא. 

התחל לעבוד עם TunnelBear עכשיו!

4. ZenMate

Zenmate-התקנים-חדשים

 • נתונים ללא הגבלה בחינם
 • הצפנת 128 סיביות
 • ארבעה מיקומי שרת
 • עובד עם: Netflix US, HBO GO, Hulu ו- Amazon Prime Video
 • תואם: Chrome, Firefox ואופרה

הגרסה החינמית של ZenMate מציעה נתונים בחינם ללא הגבלה, אבל זה זמין רק כתוסף לדפדפן. תוספים הם קלים ונוחים לשימוש, אך הם רק מגנים על תנועת הדפדפן שלך. נתונים מאפליקציות ותוכניות אחרות אינן מוצפנות.

תוספי הדפדפן משתמשים בהצפנה של 128 סיביות. למרות שהוא נמוך מ- 256 סיביות, הוא עדיין חזק מספיק כדי להגן על המידע האישי שלך. ZenMate לא מקליט את פעילות הגלישה שלך, או.

זה יכול לבטל את חסימת שירותי הסטרימינג, כולל נטפליקס ארה"ב והולו. עם זאת, מהירות החיבור שלך מוגבלת ל -2 Mbps. המהירות המינימלית הנדרשת כדי להזרים את נטפליקס בהגדרה סטנדרטית היא 3 מגהביט לשנייה. עדיין הצלחתי להזרים במהלך הבדיקות שלי, אך הגבלת המהירות גרמה למאגר והורידה את איכות הווידיאו שלי. 

יש לך גישה ל שרתים בגרמניה, הונג קונג, רומניה וארה"ב. מכיוון שאתה יכול לגשת רק לתוכן חסום גיאוגרפי הזמין במדינות אלה, אינך יכול להזרים BBC iPlayer.

ZenMate מבוסס בגרמניה, שהיא חברה בארה"ב 14-Eyes Alliance. אבל זה לא קשור מכיוון ש- ZenMate לא רושם אף אחד מהנתונים שלך. גם אם ממשלת בעלות הברית הייתה מבקשת מידע אודותיך, ל- ZenMate לא היה מה לתת להם.

כשאתה נרשם לראשונה לחשבון ZenMate בחינם, תקבל ניסיון בחינם למשך 7 יום של שירות הפרימיום שלו. זה לא מנוי, וכאשר תקופת הניסיון פג תוקף זה לא יחייב אותך.

אין צ'אט חי, אך ניתן ליצור קשר עם תמיכת הלקוחות באמצעות טופס יצירת הקשר שבאתר שלו. כאשר הושטתי יד קיבלתי תשובה תוך 24 שעות.

קח למידע נוסף על ZenMate? ראה כיצד זה עמד בבדיקות מקיפות בסקירת ZenMate שלנו.

התחל לעבוד עם ZenMate עכשיו!

5. ProtonVPN

התקני protonvpn

 • נתונים ורוחב פס ללא הגבלה
 • פרוטוקולי IKEv2 / IPSec ו- OpenVPN
 • שרתים ביפן, הולנד וארה"ב
 • עובד עם: יוטיוב, קודי, נטפליקס והולו
 • תואם: Windows, macOS, Android, iOS ו- Linux

ProtonVPN מעניק לך נתונים ורוחב פס ללא הגבלה. זה לא רושם אף אחת מפעילות הגלישה שלך ומציע סודיות קדימה מושלמת.

סודיות קדימה מושלמת מבטיח שיש לך מפתח הצפנה זמני חדש עבור כל הפעלה. המשמעות היא שגם אם האקר מתפשר על אחד ממפתחות ההצפנה שלך, שאר ההפעלות שלך מאובטחות.

זה גם משתמש הצפנת AES 256 סיביות, הגנת דליפות DNS ומתג להרוג אוטומטי. זה מבוסס בשוויץ, מחוץ ל סמכות השיפוט של 5/9/14-Eyes.

האפליקציות תמיד בהגדרה יוצר חיבור VPN ברגע שהמחשב הנייד שלך מופעל, כך שאתה תמיד מוגן.

ProtonVPN לא מציג מודעות אך אין חוסם מובנה. עדיין תראה מודעות של צדדים שלישיים כשאתה גולש וזורם.

הצלחתי להזרים את נטפליקס והולו בהגדרה סטנדרטית עם חציצה מינימלית. מכיוון ש- ProtonVPN מפעילה שרתי חינם בלבד ביפן, הולנד וארה"ב, עליך לשדרג לפרמיום לגישה לשרתי בבריטניה ובמיקומים אחרים. השרתים החינמיים תומכים בחיבורי P2P. 

בחירת השרתים המוגבלת שלה גורמת לגודש ברשת במהלך זמני שיא. עם כל כך הרבה משתמשים חינמיים המחוברים לשלושה שרתים בלבד, השרתים עומסים על עומס ומאטים. גיליתי שבתקופות איטיות זה עדיין היה מספיק מהיר כדי לבדוק את המיילים והפייסבוק שלי, אבל לא יכולתי לטעון סרטון יוטיוב עד שהקלת הגודש. 

קיים בסיס ידע נרחב באתר. אם אינך מצליח למצוא שם את התשובה לשאלתך, אתה יכול ליצור קשר עם תמיכת הלקוחות באמצעות מערכת הכרטיסים במרכז העזרה.

תוכל לקרוא עוד על התכונות של ProtonVPN בסקירה המקיפה שלנו.

התחל עם ProtonVPN עכשיו!

6. PrivateVPN

התקני PrivateVPN

 • ניסיון חינם למשך 7 ימים עם נתונים ללא הגבלה
 • פרוטוקולי OpenVPN, PPTP, L2TP, IKEv2 / IPSec
 • הגנת דליפות IPv6
 • עובד עם: נטפליקס, BBCiPlayer, YouTube וקודי
 • תואם: Windows, Mac, iOS, Android

PrivateVPN נותן לך נתונים, מהירות ורוחב פס ללא הגבלה במהלך תקופת הניסיון ללא תשלום שבעה ימים. אתה יכול לחבר עד שישה מהמכשירים שלך גם עם חשבון אחד.

זה שומר על נתונים בטוחים שלך הצפנה בדרגה צבאית ופרוטוקולי VPN מאובטחים, כמו OpenVPN, PPTP, L2TP ו- IKEv2 / IPSec. פרטיים של VPN הגנת דליפות IPv6 שומר את כתובת ה- IP שלך מוסתרת, כך שאתה לא צריך לדאוג לגבי אפליקציות אחרות שידליפו את מיקומך.

PrivateVPN מבוסס בשבדיה, שהיא חלק מברית 14-Eyes. אבל אינך צריך לדאוג, כי PrivateVPN שומר על מדיניות ללא יומני קפדנית. אין לו תיעוד של פעילות הגלישה שלך לדליפה.

יש לך גישה ל 150+ שרתים מהירים ב- 60 מדינות. זה יכול לבטל את חסימת שירותי הסטרימינג הפופולריים ביותר, כולל Netflix US ו- BBC iPlayer. אתה יכול גם השתמש ב- PrivateVPN כדי לעקוף את חומת האש הגדולה של סין באמצעות פרוטוקול L2TP.

אם אתה נתקל בבעיות ויצירת קשר עם התמיכה, אתה צריך לדבר ישירות עם מפתחים, כך שתמיד תקבל תשובה שתוכל לסמוך עליה.

רוצה ללמוד עוד על PrivateVPN? קרא את תוצאות בדיקות הביצועים שלה בסקירתנו. 

התחל עם PrivateVPN עכשיו!

7. VPN של אופרה

תמונה של מכשיר אופרה

 • נתונים ורוחב פס ללא הגבלה
 • שרתים בשלושה אזורים
 • אין צורך בהרשמה
 • עובד עם: יוטיוב וקודי
 • תואם: Windows, macOS, Linux ואנדרואיד

VPN של אופרה הוא הרחבת דפדפן בחינם עבור אופרה ו- OperaGX. זה נותן לך נתונים ורוחב פס ללא הגבלה, אך השרתים מוגבלים לאסיה, אירופה ויבשת אמריקה. אינך יכול לבחור שרת מאזור ספציפי באזורים אלה, כך שקשה לעקוף חסימות גיאוגרפיים עם VPN של Opera.

מכיוון שמדובר בתוסף דפדפן, VPN של אופרה מגן רק על תנועת האופרה שלך. הוא אינו זמין לדפדפנים אחרים.

הוא משתמש בהצפנה של 256 סיביות ושומר על מדיניות ללא יומני קפדנית. גיליתי במהלך הבדיקה שלי ששרתי VPN של אופרה הם איטיים. הצלחתי לצפות בסרטון יוטיוב בהגדרה נמוכה, אך חוויתי חציצה רבה. זה לא יכול לבטל את חסימת Netflix או שירותי סטרימינג אחרים.

יש קטע שאלות ותשובות קצר בנושא VPN באתר הראשי של אופרה, אך אין תמיכה זמינה לתוסף הדפדפן.

תוכל ללמוד עוד על היתרונות והחסרונות של השימוש ב- VPN Opera של Opera על ידי קריאת הסקירה המעמיקה של חברי. 

התחל עם OperaVPN עכשיו!

8. להסתיר

windows windows

 • נתונים של 2GB בחינם
 • מתג להרוג אוטומטי והצפנה של 256 סיביות
 • מנהור מפוצל
 • עובד עם: Hulu, Netflix, HBO Go, Spotify, ו- Amazon Prime Video
 • תואם: Windows, macOS, iOS, Android, מערכת ההפעלה אמזון פייר, Windows Phone, Linux, Blackberry, Chrome, Firefox, נתבים ו- NAS

אתה מקבל נתונים של 2GB בחינם בכל חודש באמצעות hide.me. מספיק לבדוק את הדוא"ל שלך ולעדכן את הפייסבוק שלך, או להזרים בהגדרה סטנדרטית כשעתיים.

אתה יכול גישה לחמישה מיקומי שרת עם התוכנית החינמית שלו, אך אתה יכול להגן רק על מכשיר אחד לכל חשבון. hide.me אינו מתאים אם ברצונך לחבר את כל משק הבית שלך בבת אחת.

הוא משתמש בתכונות אבטחה מובחרות, כולל הצפנה של 256 סיביות, הגנת דליפות IP ומתג להרוג אוטומטי. גם זה לא רושם אף אחד מהנתונים שלך.

אתה יכול להשתמש ב- פיצול מנהור מפוצל כדי להתאים אישית איזו תנועה עוברת דרך ה- VPN שלך, ואשר משתמש בכתובת ה- IP המקומית שלך. רק מספר VPN פרמיום בודדים מציעים מנהור מפוצל, ונדיר לראות ב- VPN חינם.

זה יכול לבטל את חסימת Netflix US, Amazon Prime Video ו- Hulu. זה גם תומך בטרנינג. זה לא מצמצם את מהירות החיבור שלך, מה שאומר שאתה יכול להסתובב ולזרום ללא פיגור.

למידע נוסף על hide.me בסקירת המומחים שלנו.

התחל עם hide.me עכשיו!

9. מהירות

עשרת ה- VPN החינמיים הטובים ביותר למחשבים ניידים בשנת 2020

 • נתונים בחינם של 2 ג'יגה בייט
 • תומך בחיבורי P2P
 • 200+ שרתים ב 50 מדינות
 • עובד עם: YouTube, HBO GO וקודי
 • תואם: Windows, macOS, Linux, iOS, and Android

Speedify מספקת לך נתונים של 2GB בחינם בכל חודש. אינך צריך להירשם או לספק מידע רגיש, וכן אתה יכול לגשת ל 200+ שרתי ברחבי 50 מדינות.

למרות שיש לו שרתי ארה"ב ובריטניה, זה לא יכול לבטל את חסימת ה- iPlayer של Netflix, Hulu או BBC. הצלחתי לגשת ל- HBO GO, YouTube וקודי במהלך הבדיקות שלי.

הוא משתמש בהצפנת AES 128-GCM. זה לא חזק כמו 256 סיביות, אך הוא עדיין מאוד מאובטח. זה לא יומן את פעילות הגלישה שלך, והוא מציע גם הגנה מפני דליפות DNS.

מהירות ההצעות תכונה מליטה ערוצים הטוענת להגדיל את המהירות והאמינות של החיבור שלך על ידי שילוב חיבורי ה- Wi-Fi, הנייד והאתר שלך. עם זאת, במהלך הבדיקה שלי גיליתי כי מליטה בערוצים לא עזרה. החיבור שלי היה איטי אפילו עם הפעלת תכונה זו. 

חשוב גם לציין את זה מליטה בערוצים משתמשת בכמות גדולה יותר של נתונים. לכן, אם אתה משתמש בתוכנית נתונים מוגבלת עם הטלפון הסלולרי או ה- Wi-Fi שלך, עליך להפסיק לכבות אותה.

רוצה לדעת יותר על Speedify? בדוק כיצד הוא משווה לשירותים המדורגים האחרים בסקירתנו. 

התחל עם Speedify עכשיו!

10. בטרנט

-

 • 500MB של נתונים בחינם ליום
 • הצפנה בדרגה צבאית
 • עובד עם: יוטיוב וקודי
 • תואם: Mac, Windows, iOS, Android ו- Chrome

התוכנית החינמית הנתמכת על ידי Betternet כוללת אבטחה ברמה הצבאית ו- 500MB נתונים ליום. די בכך כדי לגלוש כשמונה שעות או להזרים במשך 30 דקות. לצערי, Betternet לא יכול לבטל את החסימה של שירותי סטרימינג כמו Netflix, אבל הצלחתי לצפות ב- YouTube ובקודי בהגדרה סטנדרטית.

הוא משתמש בהצפנה של 256 סיביות, אבל אין מתג להרוג אוטומטי. פרוטוקול Catapult Hydra שלה נועד למקסם את מהירות החיבור שלך.

מבוסס על ארה"ב, Betternet נמצאת בתחום סמכות השיפוט של 5/9/14-Eyes. כשבדקתי את מדיניות הפרטיות שלה, גיליתי זאת זה לא יומן את פעילות הגלישה שלך, אך שומר כמה רשומות על החיבור שלך, כולל מידע על המכשיר והרשת שלך. היא אוספת ומצפינה את כתובת ה- IP האמיתית שלך, אך היא מוחקת מידע זה לאחר הניתוק.

יש קטע שאלות נפוצות נרחבות שיכולות לענות כמעט על כל שאלה. ניתן ליצור קשר עם שירות לקוחות באמצעות טופס יצירת הקשר שבאתר שלו.

עיין בסקירה המקיפה שלנו של Betternet למידע נוסף על תכונות האבטחה שלה. 

התחל עם Betternet עכשיו!

שאלות נפוצות

מדוע חשוב הצפנה עבור משתמשי מחשב נייד?

כשאתה גולש באינטרנט ללא VPN, כל אחד יכול לרגל אחר פעילות הגלישה שלך. זה כולל את כל ההודעות שאתה שולח ואת כל הסיסמאות שאתה מזין באתרים

הצפנה נועלת את תנועת האינטרנט שלך כך שהאקרים ומרגלים לא יוכלו לגשת אליה. אם האקר מיירט את החיבור שלך והנתונים שלך מוצפנים, הם רואים סדרה של אותיות ומספרים אקראיים במקום המידע האישי שלך.

משתמשי מחשב נייד עומדים בפני סיכון ייחודי מכיוון שהם משתמשים ברשתות Wi-Fi ציבוריות. כל אחד יכול להפעיל רשת Wi-Fi ציבורית, כולל פושעי רשת. אתה יכול להתחבר לרשת מסוכנת אפילו בלי לדעת, ולכן חיוני שהמידע האישי שלך יהיה מוצפן.

האם VPNs חוקיים?

כן. VPNs הם חוקיים לחלוטין ברוב המדינות. רק אזורים בודדים מגבילים או אוסרים שימוש ב- VPN.

אך אל תדאגו, אף תייר מעולם לא נעצר בגלל השימוש ב- VPN במהלך חופשה.

מה הסיכונים של שימוש ב- VPN בחינם במחשב נייד?

התקשיתי למצוא עשרה VPNs בחינם בטוחים לרשימה זו. רוב השירותים שבדקתי משתמשים בהצפנה נמוכה, רושמים את נתוני המשתמשים או שיש להם אפליקציות שאינן עובדות.

גיליתי שרוב ה- VPN החינמי החינמי חותך פינות בכל הקשור לתכונות אבטחה. על ידי שימוש ב- VPN פחות מאובטח, אתה סכן את המידע האישי שלך. זה כולל את סיסמאות הבנקאות שלך, פרטי כרטיסי האשראי שלך והתחברות.

סיכום

מציאת VPN חינמי באמת זה כמעט בלתי אפשרי. אפילו השירותים החינמיים הטובים ביותר מגבילים נתונים, מהירויות וזרם. חלקם אף מגבילים את תכונות האבטחה, כך שלעולם לא תדע אם הנתונים שלך באמת בטוחים.

זה משהו שאתה לא צריך לדאוג לו אם אתה משתמש ב- VPN פרמיום. רוב שירותי הפרימיום, כמו NordVPN, הציעו ניסויים בחינם והתחייבויות להחזר כספי, כך שתוכלו לבדוק אותם בחינם. אין צורך להסתכן בביטחון שלך או להגביל את עצמך באמצעות VPN בחינם.

תוכל ללמוד עוד על VPN למכשירים האחרים שלך במדריך של חברי VPNs הטובים ביותר לחיבורים מרוביםלחלופין, חסוך לעצמך קצת כסף בשירות פרימיום באמצעות שלנו עסקאות וקופונים.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me