עשרת ה- VPN החינמיים באמת עבור Fortnite


קל למצוא VPN בחינם, יש המון מה לבחירה. אבל לא כל כך קל למצוא אחד אמין ללא עלויות נסתרות שיאפשר לך לשחק Fortnite בכל מכשיר תוך שמירה על אבטחת הנתונים ומהירויותיך במהירות.

בדקתי למעלה מ- 40 VPNs בחינם עבור Fortnite ורבים מהם השפיעו לרעה על המשחק שלי. תאימות לקויה, מהירויות איטיות ומגבלות נתונים קמצניות גרם לי לזרוק את הבקר שלי לקיר. זו הסיבה שצירפתי את NordVPN ברשימה שלי. אמנם זה לא בחינם, אך לא תחווי אף אחד מהחסרונות שיש ל- VPNs בחינם.

עם בדיקות מעמיקות, הרכבתי רשימה של ה- VPNs החינמיים הטובים ביותר עבור Fortnite הבטוחים לשימוש, לא ימכרו את המידע שלכם ואינם הונאות.

אפילו ה- VPN החינמי הטוב ביותר מגיעים עם מגבלות. הם עלולים להטיל מגבלות על רוחב הפס או על הנתונים או שיש רק כמה שרתים זמינים שהן סופר איטיות בתקופות עמוסות. עם VPNs מוצללים יותר בחינם אתה יכול בסופו של דבר משלם עם שלך מידע על בטיחות, אבטחה ונתונים אישיים. 

עם 250 מיליון שחקנים, Fortnite הוא יעד להאקרים באינטרנט. על ידי שימוש ב- VPN בחינם, אתה יכול להעמיד את הנתונים האישיים שלך בסיכון רציני. זו הסיבה שחקרתי כל כך הרבה: ברשימה שלמטה יש רק VPN חינם המציעים מהירויות מהירות, תאימות טובה והגנה נהדרת.

מוכנים? בוא נשחק!

שחק Fortnite עם NordVPN!

קצר בזמן? להלן סיכום מיטב ה- VPN החינמי הטוב ביותר

 1. NordVPNליהנות מהירויות במהירות הבזק ומאבטחת מומחים כולל הגנת DDoS. נסה ללא סיכון עם אחריות להחזר הכסף למשך 30 יום.
 2. מגן נקודה חמה: מציע הצפנה סטנדרטית בתעשייה אך מגבלת נתונים יומית של 500MB מגבילה אותך לכ- 25 סיבובים של Fortnite ביום.
 3. רישום רוח: נתונים של 10 ג'יגה-בתים לחודש מעניקים לך עד 500 משחקי Fortnite אך התוכנית החינמית כוללת פחות מאפייני אבטחה.
 4. ProtonVPN: ליהנות מנתונים ללא הגבלה ללא מודעות אך מהירויות מוגבלות יכולות להשפיע על המשחק שלך.
 5. hide.me: שירות ידידותי למשתמש המציע נתונים של 2GB לחודש אך בחירת שרת מוגבלת עשויה להאט את המהירות שלך.
 • פלוס 5 VPNs נוספים בחינם
 • שאלות נפוצות

שחק Fortnite עם NordVPN!

מיטב ה- VPN החינמי הטוב ביותר עבור Fortnite (מעודכן 2020)

אתה יכול למצוא VPN בטוח וחינמי עבור Fortnite די בקלות. אך זכרו, אפילו ל- VPNs החינמיים הטובים ביותר יש מגבלות. הכנסתי עשרות VPNs בחינם דרך הקצב שלהם כדי למצוא את הטובים ביותר עבור Fortnite, כך שתוכלו לשחק בבטחה ואנונימית מכל מקום. להלן המועדפים שלי על סמך מהירויות, מגבלות נתונים ותכונות אבטחה.

1. NordVPN

NordVPN

תכונות מפתח של NordVPN

 • 5,500+ שרת במהירות גבוהה ברחבי העולם
 • הצפנת AES 256 סיביות, מתג להרוג והגנה VPN כפולה
 • מדיניות ללא יומנים
 • נתב תואם
 • נסה ללא סיכון עם אחריות להחזר הכסף למשך 30 יום
 • עובד עם: נטפליקס, HBO GO, הולו, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video, YouTube
 • תואם: Chrome, Linux, Firefox, Windows, macOS, Android, iOS, רוב הנתבים

NordVPN תמיד היה ה- VPN האהוב עלי למשחקים. עם רשת גלובלית ענקית של 5,500 שרתים ומעלה 59 מדינות, זה נותן לך את אחד משירותי הסיכוך האמינים ביותר בשוק.

בשונה מרוב ה- VPN החינמי, אתה מקבל מיתוג שרת ללא הגבלה. זה אומר שאתה יכול לשנות מיקום במהירות אם אתה נפגע מהתקפה של DDoS.

זה גם מהיר מאוד. במבחנים שלי מדדתי מהירויות נהדרות ללא אחסון או פיגור נוסף. ואם אתה בדרך, הבחירה הגדולה של שרתים של NordVPN פירושה שאתה יכול להתחבר לשרתי Fortnite המהירים בעולם.

היתרון הגדול הוא תאימות הנתבים של NordVPN. VPNs רבים בחינם אינם מציעים אפליקציות בהתאמה אישית לקונסולות אלא קל להתקין את NordVPN בנתב שלך. ככה, אתה יכול להגן על כל המכשירים שלך בבת אחת. פשוט עקוב אחר מדריך ההתקנה של הנתב הצעד-אחר-שלב של NordVPN.

אם ברצונך להגן על ה- IP שלך מפני מעקב לא רצוי, NordVPN מצפין את הנתונים שלך בדרגה צבאית הצפנת AES 256 סיביות, מוגבר על ידי א תכונה DoubleVPN. אנונימיות נוספת זו שימושית אם ספק האינטרנט שלך מצמצם את רוחב הפס בזמן המשחק.

גם נתונים אינם בעיה. כל תכניות NordVPN כוללות נתונים ללא הגבלה כדי לשמור על הגנה במהלך הפעלות Fortnite ענקיות. בנוסף, א מתג להרוג אוטומטי - - שומר על אבטחת הנתונים שלך גם אם החיבור שלך נופל.

של NordVPN תכונת CyberSec זה נהדר להגנה על עצמך מפני תוכנות זדוניות מוסתר בעדכוני Fortnite. צוות התמיכה בלקוחות עטור הפרסים עומד לרשותך 24/7 בכל בעיה.

גלה מדוע NordVPN הוא ה- VPN המובילים שלי למשחקים וראה את תוצאות הבדיקה שלנו לעומק סקירה. או נסה את זה ללא מהומה עם א ערבות 30 יום הכסף בחזרה.

התחל לעבוד עם NordVPN!

2. מגן נקודה חמה

עשרת ה- VPN החינמיים באמת עבור Fortnite

תכונות עיקריות של מגן נקודה חמה

 • 3,200+ שרתים ב- 80+ מדינות
 • הצפנת AES 256 סיביות
 • כובע נתונים יומי של 500MB
 • VPN ידידותי P2P
 • מודעות בתוך האפליקציה
 • עובד עם: YouTube, Spotify; עם תוכנית פרמיה נטפליקס, BBC iPlayer, Hulu, Amazon Prime Video
 • תואם: Windows, macOS, iOS, Android, Chrome, Firefox

Hotspot Shield הוא אחד ה- VPN החינמיים המהירים ביותר בשוק. פרוטוקול Catapult Hydra המהיר שלה זמין לכל המשתמשים. בבדיקות שלי הצלחתי להחליף מחדש את הנתונים שלי מבלי שהמשחק שלי היה מפגר.

המהירות תשתנה בהתאם למיקומך. מגן נקודה חמה משתמשים חינמיים מקבלים גישה לשרת אחד בלבד בארה"ב. אם אתה משחק בצד השני של העולם, צפה לחביון גדול יותר וצניחה במהירויות.

רוחב הפס הוא גם בעיה. קצב העברת הנתונים מוגבל בתכנית החינמית. עבור רוחב פס בלתי מוגבל ומשחקים ללא פיגור, שדרג לתוכנית הפרימיום. 

Hotspot Shield די נדיב עם נתונים. אתה מקבל 15 ג'יגה-בתים בחודש. זה מספיק בערך 20-25 משחקי Fortnite ביום. למרות שזה נהדר לשחקנים במשרה חלקית, גיימרים רגילים עשויים להזדקק ליותר. שלה פונקציונליות P2P זה יתרון גדול למשחקים מקוונים אחרים.

הבעיה הגדולה ביותר היא תאימות נתבים. Hotspot Shield אינו תואם לנתבים כך שלא ניתן להשתמש בה כדי להגן על קונסולות.

החדשות הטובות הן שהמחשבים והמחשבים הניידים מקבלים הגנה נהדרת. מגן נקודה חמה משתמש הצפנת AES 256 סיביות והשרת החינמי שלה כולל הגנה מובנית מפני תוכנות זדוניות להדוף טרולי אינטרנט.

אתה צריך להשלים עם כמה מודעות בתוך האפליקציה. אבל קפדני מדיניות ללא יומנים פירוש הדבר שהמשחק שלך נשאר פרטי. עבור כל שאילתה, השתמש בקטע השאלות הנפוצות של Hotspot Shield. או שדרג לתוכנית הפרימיום לתמיכה טכנולוגית בשידור חי 24/7.

הורד את האפליקציה בחינם עוד היום או נסה את שירות הפרימיום בחינם באמצעות משפט בן 7 ימים. או להפיק את המרב מ ערבות 30 יום הכסף בחזרה ולנסות את זה יותר זמן. למידע נוסף על מהירויותיו המרשימות, עיינו במלואם סקירת Hotspot Shield.

השג חומת מגן בחינם!

3. רישום רוח

התקני מינוי רוח

 • מגבלת נתונים חודשית של 10 ג'יגה-בתים
 • חיבורי מכשירים ללא הגבלה
 • גישה ל -11 מיקומי שרת
 • אין יומני הפעלה או חותמות זמן IP
 • P2P ידידותי
 • עובד עם: קודי
 • תואם: חלונות, מק, iOS, לינוקס ואנדרואיד

בדיוק כמו NordVPN, Windscribe מציעה לגיימרים VPN ידידותי לנתב. המשמעות היא שהיא נהדרת להגנה על המסוף שלך. פשוט עקוב אחר מדריך ההתקנה של הנתב המקוון של Windscribe.

לאחר ההתקנה, Windscribe מציע מהירויות חזקות בכל המכשירים שלך. זה בזכות רשת השרתים הגדולה של Windscribe. משתמשים חינמיים מקבלים גישה אל 11 שרתים בעשר מדינות, שזה יותר מרוב ה- VPN החינמי. בכל זאת חוויתי פיגור קל בשעות משחק שיא.

Windscribe נותן לך 10GB של נתונים בחודש. זה לא כמו מגן Hotspot אבל זה עדיין מספיק ל-15-20 סיבובים של Fortnite בכל יום. כדי לקבל נתונים נוספים של 5 ג'יגה-בתים, פשוט ציוץ כמנוי ל- Wind ו- ליהנות מ- 60 שעות נוספות בחוות פרנזי.

אם אתה אוהב אירוח משחק P2P, אתה במזל. מרבית השרתים החינמיים של Windscribe תומכים בשיתוף P2P. שלה פיצול מנהור מפוצל הוא גם שימושי להגנה על המשחק שלך בזמן גלישה באינטרנט.

Windscribe שומר על ה- IP שלך מוסתר מהעין. הצפנת AES 256 סיביות עומד בתקן הענף. אתה גם מקבל הגנה אוטומטית מפני התקפות DDoS.

עם זאת, משתמשים בחינם אינם יכולים לגשת לתוכנה הזדונית הייעודית של Windscribe וחוסם הדיוג R.O.B.E.R.T. לקבלת אבטחה מלאה, שדרג לחבילת פרימיום. אתה יכול לבחור תוכנית משלך ולהצטייד בתכונות החשובות לך. כל תוכנית, כולל השירות בחינם, כוללת עזרה צ 'אט מקוון.

Windscribe הוא VPN נטול מהומה, ללא יומני עם רשת שרתים חזקה של משחקים. אבל כדי לשמור על המידע האישי שלך מפני האקרים, הייתי ממליץ על חבילת הפרימיום. נסה את זה היום עם א ערבות 30 יום הכסף בחזרה. או למידע נוסף, בדוק את שלנו ביקורת מומחים.

קבל מנוי רוח בחינם!

4. ProtonVPN

חלונות

 • נתונים ללא הגבלה
 • נטול פרסומות
 • מיקומי שרת בשלוש מדינות
 • תואם לנתב
 • אימה לא זמין בתכנית החינמית
 • שדרוג חינם בן 7 ימים לתוכנית הפרימיום
 • עובד עם: יוטיוב, קודי. הזרמת הווידיאו של נטפליקס, הולו ואמזון פריים חסומה בתכנית החינמית
 • תואם: חלונות, מק, iOS, אנדרואיד, לינוקס וכמה נתבים

ProtonVPN הוא שירות פרימיום המציע שכבת חינם מוגבלת. אבל אם אתה רוצה כיסוי מקיף, אתה יכול לנסות את תוכנית Proton Plus בחינם באמצעות ניסיון ל -7 יום. כך או כך, אינך צריך לבזבז אגורה.

ProtonVPN מציע למשתמשים בחינם נתונים ללא הגבלה. זה אומר שאתה יכול להילחם כל עוד תרצה ללא הגבלות. אלה חדשות נהדרות עבור גיימרים במשרה מלאה.

שלא כמו שירותים חינמיים רבים, האפליקציה של ProtonVPN תואמת לחלוטין לנתבי DD-WRT. זו הדרך המהירה והקלה ביותר להוסיף VPN לקונסולה שלך. פשוט עקוב אחר מדריך ההתקנה המקוון והשימושי.

החיסרון הוא רשת השרתים הקטנה. משתמשים בחינם מקבלים גישה אל שרתים בשלושה מיקומים, יפן, הולנד וארה"ב. זה אומר המהירויות איטיות בהרבה מתוכנית הפרימיום. ProtonVPN גם מכסה את מהירויות התוכנית החינמיות שלה כדי לעודד משתמשים חופשיים לשדרג.

אירוח משחקי P2P לא בא בחשבון. אף אחד מהשרתים החינמיים של ProtonVPN אינו תומך בטרנינג. אבל זו לא בעיה אם רק תשחקו בפורטניט.

הקפידו למשפט ProtonPlus בן 7 ימים ותקבלו שפע של תכונות נוספות. ליהנות מגישה אל 568 שרתים ב 43 מדינות, הגנה מאובטחת מפני התקפות רשת ומהירויות מהירות במיוחד למשחקים משופרים.

שתי התוכניות מציעות ביטחון חזק. אתה מקבל הצפנת AES-256, מניעת דליפת DNS ומתג להרוג אוטומטי כדי לשמור על אבטחת הנתונים שלך בכל עת. אבל בכל תכנית, תמיכת הלקוחות מוגבלת לסיוע בדוא"ל.

לקבלת ניסיון ארוך יותר, השתמש בפרוטונים של VPN ערבות 30 יום הכסף בחזרה. או למידע נוסף על מגבלות המהירות של ProtonVPN, קרא את שלנו סקירה מלאה.

קבלו את ProtonVPN בחינם!

5. להסתיר

windows windows

 • הצפנת AES 256 סיביות
 • קצבת נתונים חודשית של 2 ג'יגה-בתים
 • 5 מיקומי שרת
 • הגנת דליפות IP
 • נטול פרסומות
 • עובד עם: יוטיוב, קודי וספוטיפיי. תוכנית פרימיום מבטלת חסימה של ה- BBC iPlayer, Amazon Prime Video, Sling TV, Showtime, Crackle, HBO GO, Kodi ו- Sky Go
 • תואם: חלונות, מק, iOS, ואנדרואיד, אמזון פייר TV, לינוקס וכמה נתבים

hide.me מציע רק הגנה על מכשיר אחד בתוכנית החינמית שלו. אבל הסיבה שהיא הופכת את הרשימה שלי היא שלה תאימות נתבים טובה. ניתן להתקין אותו בנתבים תואמים DD-WRT ותומך ברוב הפרוטוקולים העיקריים. זה אומר שאתה יכול להגן על כל הפגישות שלך ב- Fortnite, בין אם אתה משחק בקונסולה, PC או נייד.

המהירויות שלה בסדר. בבדיקות שלי מדדתי מהירויות הורדה הגון כשמחובר לשרתים החינמיים של hide.me. פיגור במשחק היה נדיר אך hide.me אינו מהיר כמו כמה VPNs בחינם אחרים עבור Fortnite.

עם hide.me, אתה מקבל רק גישה לחמישה שרתים גלובליים. זה אומר שאין לך ברירה מצוינת בכל מה שקשור למציאת השרת המהיר ביותר עבור Fortnite. שדרג לתכנית הפרימיום ותקבל גישה לשרתים ב- 49 מיקומים. זה אמור לפתור כל בעיות חביון.

הדאגה הגדולה ביותר שלי היא של hide.me קצבת נתונים חודשית של 2 ג'יגה-בתים. זה מסתדר במהירות של 66MB ליום. זה מספיק בערך שעה של Fortnite. הייתי ממליץ לשחקני הארדקור לשדרג לתוכנית הפרימיום.

Hide.me הוא אחד ה- VPN הבטוחים ביותר בשוק. אפילו על התוכנית החינמית, אתה מבין הצפנת AES-256, הגנת דליפות IP ומתג להרוג אוטומטי כך שתוכל לשמור על הפעלות Fortnite מוסתרות מפני גשרי ספקי רשת, טרמים וטרולים. בנוסף, אתה מבין תמיכה טכנית 24/7 ללא עלות נוספת.

נסה את תכונות הפרימיום של hide.me באמצעות א ערבות 30 יום הכסף בחזרה. לחלופין, למידע נוסף על הקצאת הנתונים בחינם, קרא את המקיף שלנו סקירה.

השג את hide.me בחינם!

6. TunnelBear

עשרת ה- VPN החינמיים באמת עבור Fortnite

 • 500MB של נתונים בחודש
 • שרתים ב 22 מדינות
 • הצפנת AES-256 סיביות
 • עובד עם: HBO Go
 • תואם: Windows, MacOS, iOS, Android

אם אתה רוצה VPN חינמי קל לשימוש, TunnelBear הוא בשבילך. שלה הצפנת AES 256 סיביות מגן על ה- IP שלך כך שתוכלו לשחק ב- Fortnite בכל מכשיר.

אל תתרגש יותר מדי. TunnelBear אינו תואם לנתבים. המשמעות היא שלא תוכל לחבר את המסוף שלך. למעשה, אתה יכול רק להגן על מכשיר תואם אחד באמצעות התוכנית החינמית.

אם אתה גיימר למחשבים ניידים או ניידים, TunnelBear מציע מהירויות טובות ואבטחה איתנה. משתמשים חינמיים מקבלים גישה אל שרתים ב 22 מיקומים בארבע יבשות. המשמעות היא שאתה נהנה ממהירויות חזקות, אפילו בזמן המשחק.

החיסרון העיקרי הוא TunnelBear כובע נתונים חודשי של 500MB. זה מספיק רק לשש שעות של פורטניט. אם אתה רוצה לשחק עם נתונים ללא הגבלה, שדרג לתוכנית הפרימיום. אתה לא יכול לנסות את זה בחינם כיוון שכך TunnelBear אינו מציע התחייבות להחזר כספי.

TunnelBear מציע כמה תכונות אבטחה טובות כולל א תוכנה זדונית החוסמת את מצב המשמר שמגן על הנתונים שלך במהלך כל טיפות בחיבור. אבל עם קצבת נתונים קטנה ותאימות לקויה, TunnelBear היא בחירה טובה יותר עבור גיימרים במשרה חלקית. בדוק כיצד זה ביצע בבדיקה לעומק שלנו סקירת TunnelBear.

קבלו את TunnelBear בחינם!

7. VPN של אופרה

חלונות

 • דפדפן אינטרנט עם VPN מובנה
 • נתונים ללא הגבלה
 • לא תומך בטרנינג
 • עובד עם: YouTube
 • תואם עם: שולחן עבודה בלבד

VPN של אופרה היא בחירה טובה אם אתה משחק Fortnite בדפדפן. ה- VPN המובנה שלה עוזר לך להגן על ה- IP שלך באמצעות קידוד AES 256 סיביות. אלא מכיוון שהוא פועל כפרוקסי ולא כ VPN עצמאי, הפעילות שלך אינה מוגנת באותה מידה.

הבעיה העיקרית היא תאימות מכשירים. VPN של אופרה עובד רק בשולחן העבודה ובאנדרואיד. אם אתה משחק על קונסולה או iOS, זה לא ה- VPN בשבילך. אבל אם אתה משתמש ב- Windows, אופרה דפדפן המשחקים המתמחה - GX - מציע לשחקנים חווית Fortnite משופרת.

החדשות הטובות הן שאופרה VPN כולל נתונים ללא הגבלה. עם חמישה שרתים ברחבי העולם לבחור, נהנתי מהירויות חזקות ומשחקים ללא פיגור. החלק השאלות הנפוצות הגדול שימושי בכל נושא התמיכה בלקוחות.

אופרה טובה לשחקני Fortnite שמשחקים מרובי משתתפים אחרים בדפדפן כמו ארז הפיצוץ או מתווכי מלחמה. אבל אם אתה גיימר קונסולות, יש אפשרויות טובות יותר בשוק.

למידע נוסף על VPN של אופרה בפירוט שלנו סקירה.

השג את VPN של אופרה בחינם!

8. בטרנט

מכשיר betternet

 • כובע רוחב פס יומי 500MB
 • מדיניות ללא יומנים
 • מודעות בתוך האפליקציה
 • מהירויות הורדה איטיות
 • עובד עם: YouTube
 • תואם: Mac, Windows, iOS, Android ו- Chrome

הרמה החינמית של Betternet מגבילה משתמשים 500MB של נתונים ליום. זו אחת הקצבאות הגדולות ברשימה שלי ומספקת לך עד שש שעות של Fortnite ביום.

אבל לבטרנט יש שתי בעיות עיקריות.

הראשון הוא תאימות נתבים. לא ניתן להתקין את Betternet על הנתב שלך כך שלא תוכלו להגן על המסוף שלכם. עם זאת, זה עובד עם מחשבים ניידים.

השנייה היא מהירות. משתמשים בחינם יכולים לגשת לשרת ארה"ב אחד בלבד. בבדיקות שלי ראיתי ירידות ענק במהירות ההורדה - - והרבה פיגור במשחק. אפילו משחק נתונים נמוך כמו פורטניט סובל מהביצועים האיטיים של בטנט.

החדשות הטובות הן שביתנט מציעה סטנדרטים בתעשייה הצפנת AES-256 סיביות לטרוף את כתובת ה- IP שלך. בנוסף, הנתונים שלך נשארים פרטיים הודות לברור מדיניות ללא יומנים.

עם זאת, אל תשגיח על מודעות. Betternet תומכת ברמת החינם שלה עם באנרים וקופצים שנעלמים רק אם אתה משדרג לתכנית הפרמיה. בנוסף, אינך מקבל גישה לצוות התמיכה בדוא"ל 24/7 בתכנית החינמית.

אתה יכול לבדוק את תכונות הפרימיום של Betternet ללא סיכון באמצעות אחריות להחזר הכסף למשך 45 יום. או למידע נוסף על הרמה החינמית של Betternet, עיין במקיף שלנו סקירה.

קבלו את Betternet בחינם!

9. מהירות

עשרת ה- VPN החינמיים באמת עבור Fortnite

 • VPN למניית ערוצים
 • מהירויות משחק נהדרות
 • קצבת נתונים חודשית של 2 ג'יגה-בתים
 • עובד עם נטפליקס, הולו, קודי וספוטיפיי
 • תואם לאנדרואיד, חלונות, macOS, iOS. לא תואם לנתבים

Speedify הוא הכל על מהירות. היא משתמשת בטכנולוגיית מליטה בערוצים כדי לרתום את כל החיבורים הזמינים (WiFi ונתונים ניידים) כדי לתת לך את זה מהירות החיבור המהירה ביותר האפשרית. 

המהירות הזו נהדרת למשחק Fortnite. בבדיקות שלי, היה אין האטה במשחקים וההפעלות שלי היו ללא פיגור לחלוטין.

החדשות הרעות? Speedify אינו תואם לנתבים. זה אומר שאתה לא יכול להגן ישירות על המסוף שלך. אבל לאתר יש מדריך שימושי לשיתוף החיבור שלך עם פלייסטיישן או Xbox.

התוכנית החינמית של Speedify מגיעה נתונים של 2GB לחודש. זה מספיק כמעט 24 שעות של פורטניט. אבל מליטה בערוצים חוטפת את הנתונים שלך ומקטינה את זמן המשחק שלך. עבור נתונים ללא הגבלה, שדרג לתוכנית הפרימיום

החיסרון העיקרי הוא הביטחון. מהירות שימושים הצפנת 128 GCM וזה פחות מאובטח מהרבה VPN חינמי. פעילות המשחק שלך עשויה להיחשף לספק שירותי האינטרנט שלך ולהוביל למצערת רוחב הפס.

למשחקים ללא הפסקה, בדוק את תוכנית הנתונים הבלתי מוגבלת של Speedify באמצעות א ערבות 30 יום הכסף בחזרה. או גלה עוד אודות מליטה בערוצים במלואנו מהירות הסקירה.

קבל Speedify בחינם!

10. PrivateVPN

התקני PrivateVPN

 • ניסיון חינם למשך 7 ימים
 • נתונים ללא הגבלה
 • הצפנה של 2048 סיביות
 • שרתים ב- 60 מדינות
 • עובד עם: תוכנית פרימיום מבטלת חסימה של Netflix, Hulu, Amazon Prime Video
 • תואם: Windows, Mac, iOS, Android, Linux

אם אתה רוצה לבדוק VPN ב- Fortnite בחינם, PrivateVPN הוא הדבר הטוב ביותר שלך. תקופת הניסיון ללא תשלום של 7 ימים מעניקה לך גישה לכל התכונות של חבילת הפרימיום.

זה VPN נהדר עבור Fortnite. נתונים ללא הגבלה שומר לך משחק במשך שעות רוחב פס בלתי מוגבל מגן מפני מצערת IP. בנוסף, עם בחירה של 150 שרתים במהירות גבוהה ב- 60 מדינות, אתה יכול להילחם בהתקפות DDoS על ידי החלפת שרתים במהירות.

PrivateVPN תואם גם לנתב. אתה יכול להגן על כל המכשירים שלך בבת אחת, כולל המסוף שלך. פשוט עקוב אחר מדריך ההתקנה שלב אחר שלב או השתמש בפרוטוקול ה- VPN שימושי שירות תמיכה בשידור חי. 

אתה מקבל גם תכונות אבטחה מעולות. הצפנה של 2048 סיביות והגנת דליפות IPv6 שמור על הנתונים שלך מוגנים. בנוסף, פרטיVPN מצב התגנבות מבטיח שאפילו ספק שירותי האינטרנט שלך לא יידע שאתה משתמש ב- VPN.

החדשות הרעות הן PrivateVPN אינו מציע תוכנית חינמית שוטפת. אבל אם שבוע לא מספיק, תוכלו ליהנות מתכונות הפרימיום שלו ללא סיכון עם ערבות להחזר כספי של 30 יום. למידע נוסף על תקופת הניסיון בחינם של PrivateVPN, ניתן לעיין במעמקינו סקירה.

קבל PrivateVPN בחינם!

מה התפיסה עם VPNs בחינם?

לכל דבר יש עלות. אפילו VPNs בחינם צריכים להרוויח. זו הסיבה שירותים בחינם רבים מוכרים את הנתונים האישיים שלך. רובם יגבילו ביצועים בסגנון חופשי כדי לעודד גיימרים לשדרג לתוכניות פרימיום. בעוד ש- VPNs החינמיים ברשימה זו בטוחים לשימוש, לרוב יש מגבלות מסוימות.

אבטחה

Fortnite הוא יעד עבור האקרים, רמאים ורמאים באינטרנט. כדי להגן על עצמך מפני הפרות נתונים, אתה זקוק לאבטחה הטובה ביותר בשוק.

מגבלות

אף אחד לא רוצה משחק שיצמצם את מגבלות הנתונים. כמעט כל ה- VPN החינמי החופשי מטיל מגבלות נתונים קשות ורוחב פס זה יכול להרוס את הפגישות של Fortnite.

תאימות

אתה רוצה להישאר מוגן בכל מקום שאתה משחק בפורטניט. אך מרבית ה- VPN החינמי בחינם אינם תואמים לקונסולות כמו Xbox One ו- PS4. ה- VPN הפרמיום הטוב ביותר כמו NordVPN מציעים מדריכים צעד אחר צעד להתקנת תוכנה בכל המכשירים שלך.

שאלות נפוצות

האם ספקי ה- VPN החינמיים האלה ישמרו על קבצי יומן?

VPNs רבים בחינם טוענים כי קיימים מדיניות ללא יומני. אבל עם שירותים בחינם, חשוב עוד יותר לבדוק את הסכם המשתמש שלך. חלקם עשויים לעקוב אחר נתונים כמו כתובות IP וחותמות זמן. השירותים הכי פחות מאובטחים היו ידועים כמעקב אחר היסטוריית הגלישה.

עבור Fortnite, זה לא דאגה גדולה. אבל אם אתה משתמש ב- VPN שלך לפעילויות כמו סטרימינג, סיקור או גישה לחומר מצונזר, אתה צריך לדעת כיצד הנתונים שלך מאוחסנים. 

האם VPN משפיע על מהירות המשחק?

תלוי במיקומך, VPNs יגרמו לירידה קלה במהירויות. זה תוצאה של ניתוב מחדש של התנועה שלך דרך שרת מרוחק. צפו לראות ירידה של כ -5%, שעשויה לעלות עם VPNs בחינם. בשל מגבלות רוחב הפס ובחירה קטנה יותר של שרתים, מהירויות יכולות לטבול בשירותים בחינם. לקבלת ביצועים אופטימליים של Fortnite, בחר VPN מובחר.

האם VPNs בחינם יעבדו על כל המכשירים עליהם אני משחק Fortnite?

זה תלוי באיזה VPN בחינם תבחר וכמה מכשירים יש לך. מרבית ה- VPN החינמי בחינם מאפשרים לך להתחבר למכשיר אחד, ואילו ספק פרמיום כמו NordVPN מאפשר לך להתחבר לשישה בו זמנית במנוי אחד.

מרבית ה- VPN הפרמיום מציעים גם הוראות התקנה שלב אחר שלב להגנה על Xbox One ו- PS4 דרך הנתב שלך.

האם זה חוקי להשתמש ב- VPN למשחקים?

כן. תלוי במיקומך, השימוש ב- VPN למטרות עבודה ומטרות אישיות הוא חוקי לחלוטין. יש רק כמה מדינות שחוקקו VPN.

הישארו ערניים. VPNs נהדרים לגישה לפורטניט במחשבים מקומיים או בעבודה, אך חשוב להיות מודעים להשלכות. לקבלת עצות נוספות, בדוק את שלנו מדריך שימושי.

סיכום

אין דבר כזה VPN בחינם. כל השירותים בחינם משאירים אותך לשלם בדרך כלשהי. אם אתה רוצה להגן על כתובת ה- IP שלך מפני עיניים סקרניות, VPN בחינם עשוי למעשה להשאיר אותך חשוף.

גם המשחקים שלך ב- Fortnite יסבלו. עם בחירה קטנה יותר של שרתים ומהירויות מופחתות, VPNs בחינם יגדילו את זמני הפיגור והטעינה. לקבלת ביצועים מרביים של Fortnite, VPNs בחינם אינם עומדים בראש ובראשונה.

השירותים החינמיים הטובים ביותר מציעים נתונים ללא הגבלה ומהירויות סטנדרטיות בתעשייה. אבל VPNs אלה יכולים לשים את הנתונים שלך בידי האקרים שמכוונים לגיימרים של Fortnite מדי יום.

לקבלת החוויה הטובה ביותר של Fortnite, השתמש ב- VPN מובחר. אם אינך רוצה להיפרד ממזומניך, השתמש ב - ערבות 30 יום הכסף בחזרה מ- 30 יום NordVPN. מבלי לאבד אגורה, תקבל נתונים ללא הגבלה, הצפנה בדרגה צבאית והוספת הגנה DDoS.

אם אתה זקוק ל- VPN בחינם לטווח קצר, NordVPN היא האפשרות הטובה ביותר בשוק. להגנת Fortnite לטווח הארוך, NordVPN מציעה מגוון תוכניות חסכוניות המתאימות לצרכים שלך.

בכדי לחסוך קצת כסף ב- VPN פרמיום, עיין בהצעות האחרונות שלנו דף קופון. או להסתכל על שלנו VPNs מובילים בחינם למשחקים.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me