עשרת ה- VPN החינמיים באמת עבור נקודות חמות Wi-Fi לשנת 2020


זקוק ל- VPN שיגן עליך כשאתה מתחבר לנקודות חמות Wi-Fi ציבוריות אך אינך רוצה לשלם מחירי פרמיום? אני מבין. זו הסיבה שאיתרתי ובדקתי את ה- VPNs המובילים בחינם עבור נקודות Wi-Fi. 

אף "VPN בחינם" אינו מעולם 100% בחינם. VPNs בחינם נוטים להשתמש מדיניות רישום מורכבת שקשה להבין אותם, ומקל עליהם את מעקב התעבורה שלך ויומן. חלקם אפילו לא מסתירים את העובדה שהם מאחסנים את פעילות הגלישה שלך ואת המידע האישי שלך.  בסופו של דבר אתה משלם עם פרטיותך, אבטחת המכשירים ונתונים רגישים. 

אני מעדיף שירותי פרימיום כמו NordVPN מכיוון שהם מציעים חיבורים מהימנים מהירים, תכונות אבטחה מתקדמות וגישה לכל שירותי הסטרימינג המועדפים עלי. זה לא הכל. NordVPN מציע גם א התחייבות ללא 30 יום להחזר כספים ללא סיכון כך שתוכלו לבדוק זאת ללא סיכון וללא התחייבות.

עדיין, כמה שירותי VPN בחינם בטוחים לשימוש לפרקי זמן קצרים. בדקתי 33 שירותי VPN בחינם וניסויים כדי למצוא את 10 ה- VPN הטובים ביותר בחינם זה ישמור על המכשירים שלך בטוחים כשאתה מחובר לנקודה חמה Wi-Fi.

מיטבי ה- VPN החינמיים הטובים ביותר לנקודות חמות של Wi-Fi - מדריך מהיר

 1. NordVPN: מאפייני אבטחה מתקדמים, כולל פרוטוקולי OpenVPN ו- IKEv2 / IPSec. אתה יכול לנסות את זה ללא סיכון באמצעות 30 ימי ההחזר הכספי שלו.
 2. מינוי רוח: הצפנה בדרגה צבאית, מהירויות במהירות הבזק ונתונים בחינם של 10 ג'יגה-בתים בחודש, אך היא אינה יכולה לגשת לשירותי סטרימינג.
 3. דוברות מנהרה: 500MB של נתונים בחינם מדי חודש. זה מספיק כדי לבדוק את הדוא"ל שלך ואת המדיה החברתית, אבל לא עבור סטרימינג או סיבוב.
 4. מגן נקודה חמה: אפליקציות ידידותיות למשתמש ופרוטוקולי אבטחה חזקים. אתה מקבל 500MB נתונים בחינם ליום, אך יש רק מיקום שרת אחד בחינם.
 5. hide.me: 2GB של נתונים בחינם בחודש, חמישה מיקומי שרת בחינם ומתג להרוג אוטומטי, אך אינך יכול לצפות ב- BBC iPlayer.

 

בדוק את ה- VPNs האחרים המומלצים שלנו בחינם לקבלת נקודות חמות Wi-Fi!

מה התפיסה עם VPNs בחינם?

כולם אוהבים דברים בחינם, אך למרבה הצער, בדרך כלל אתה מקבל את מה שאתה משלם עבור VPNs. הנה כמה דרכים בהן שימוש ב- VPN בחינם יכול לעלות לך יותר מ- VPN פרמיום.

אבטחה

VPNs יקרים לבנות ולתחזק. VPNs רבים בחינם מקצצים בעלויות על ידי ביטול מאפייני אבטחה חשובים כמו מתגי הרג, הצפנה מתקדמת ועדכוני שרת נחוצים.

חלקם אף נתפסו בהתקנת תוכנות פרסום, רוגלות ותוכנות זדוניות במכשירים של משתמשים. הם מוכרים מידע זה לצדדים שלישיים המשתמשים בו למטרות פרסום.

שירותי פרימיום מציעים הצפנת AES בדרגה צבאית, מדיניות ללא יומני קפדנית והורגת מתגים להגנה על נתונים מפני האקרים ורמאים.. מכיוון ש- VPN פרמיום מעריך מוניטין, הם אינם מתקינים תוכנות זדוניות מזיקות או משתפים את הנתונים הרגישים שלך.

מגבלות

לרוב ה- VPN החינמי בחירת שרתים קטנה במיוחד. שרתים מוגבלים ורענון IP לעתים רחוקות מקשים על עקיפת חסימות גיאוגרפיים וחסימות VPN.

אפילו גרוע יותר, VPNs בחינם מגבילים בדרך כלל את המהירות והנתונים שלך. 

VPN פרמיום מציע נתונים ללא הגבלה ורשתות גדולות של שרתים במהירות גבוהה. הם גם מרעננים את כתובות ה- IP שלהם באופן קבוע כדי לעזור לכם לעקוף חסימות VPN.

תאימות

אם אתה מחפש להגן על הטאבלט או הטלפון שלך באמצעות VPN בחינם, תתאכזב. מעט מאוד שירותים בחינם מציעים אפליקציות למכשירים ניידים.

שירותי פרימיום כמו NordVPN ו- ExpressVPN מציעים אפליקציות לרוב הפלטפורמות הגדולות. לחלקם יש אפילו אפליקציות לטלוויזיית Fire TV, Kindle וטלוויזיה חכמה שלך.

ה- VPNs המובילים בחינם עבור נקודות חמות Wi-Fi

בדקתי 33 VPNs בחינם כדי למצוא את ה- VPNs המובילים בחינם עבור נקודות חמות Wi-Fi.

הצגתי VPN פרמיום אחד שתוכל לנסות עם הערבות להחזר הכסף שלו, אך VPNs האחרים ברשימה זו מציעים 100% חשבונות בחינם. נתתי עדיפות לשירותים המשתמשים בפרוטוקולי הצפנה חזקים ואינם רושמים את פעילות הגלישה שלך.

1. NordVPN

nordvpndevices_optimized

 • רשום בפנמה, מחוץ לתחום השיפוט של 14-עיניים
 • הגנת דליפות DNS ו- IPv6
 • 5,600 שרתים ומעלה ב 60 מדינות
 • שרתי P2P ייעודיים זמינים
 • ערבות 30 יום הכסף בחזרה
 • עובד עם: נטפליקס, הולו, BBC iPlayer, Amazon Prime Video, Sling TV
 • תואם: Windows, Linux, macOS, Android, iOS, Blackberry, Raspberry Pi, Chrome, Firefox, routers

בעוד NordVPN הוא ספק פרימיום, הוספתי אותו לרשימה שלי מכיוון שהוא מציע נדיב התחייבות ללא 30 יום להחזר כספים ללא סיכון. זה מספק את הצפנה מתקדמת שאתה צריך כדי לגשת בבטחה לנקודות חמות של Wi-Fi במהלך טיולים וחופשות קצרים.

NordVPN מציע הצפנת AES 256 סיביות, ושומר על מדיניות ללא יומני קפדנית. הוא משתמש בכמה מפרוטוקולי VPN החזקים ביותר, כולל OpenVPN ו- IKEv2 / IPSec. מכיוון שזה מבוסס בפנמה, זה הרבה מעבר ליכולתו של 5/9/14-Eyes Alliance.

היא מפעילה רשת במהירות גבוהה של 5,200 שרתים ומעלה ב 509 מדינות, כולל שרתי סטרימינג ומיטוב P2P. הצלחתי לבטל את חסימת Netflix, Hulu, BBC iPlayer ו- SlingTV במהלך המבחן שלי.

האפליקציות של NordVPN ממש קלות לשימוש. הפריסה הישירה שלו מאפשרת לך למצוא ולהגדיר את התכונות וההגדרות שלה. אתה יכול להגדיר את האפליקציה להתחבר ל- Onion דרך VPN גם עבור Tor.

אתה יכול חבר עד שישה מכשירים בו זמנית באמצעות חשבון אחד ויש אפליקציות לכל הפלטפורמות העיקריות. זה מושלם אם אתה רוצה להגן על כל משק הבית שלך, או אם יש לך אוסף של מכשירים.

שמתי לב שהיא מקבלת את PayPal רק באזורים מסוימים, אבל אתה יכול לשלם באמצעות cryptocurrencies כדי לשמור על האנונימיות שלך.

עדיין מתקשה למצוא תכונות? אין בעיה! נווט אל פרק השאלות הנפוצות של NordVPN, גש למרכז העזרה או שוחח עם נציג באמצעות צ'אט חי 24/7.

לקרוא סקירת NordVPN המלאה שלנו כדי לגלות יותר על הביצועים והתכונות שלו. או עיין בדף המבצעים והקופונים של NordVPN שלנו כדי לקבל את החיסכון הטוב ביותר במנוי שלך.

התחל לעבוד עם NordVPN!

2. רישום רוח

חלונות לרשום

 • 10GB של נתונים בחינם בחודש
 • הגנת דליפות DNS / IPv6 / WebRTC
 • מצב התגנבות עוקף צנזורה באזורים מגבילים
 • סודיות קדימה מושלמת
 • תומך בהסתה ברוב השרתים
 • עובד עם: קודי ויוטיוב
 • תואם: Windows, Linux, macOS, Android, iOS, Chrome, Firefox, Opera, Amazon Fire TV, Kodi ו- Nvidia Shield

Windscribe נדיב 10GB בחודש קצבת נתונים בחינם מספיק לזרום בהגדרה גבוהה עד שלוש שעות, לעדכן את המדיה החברתית שלך ולבדוק את הדוא"ל שלך. אם נגמרו לך הנתונים לפני סוף החודש, יש לך גם אפשרות לעשות זאת הרוויח 5GB נוספים בחינם. 

הגרסה החינמית אינה מאפשרת לך לבטל את חסימת שירותי ההזרמה כמו Netflix US והולו. השרתים המותאמים לזרימה זמינים רק למשתמשים מובחרים. בכל זאת תוכל לצפות בסרטונים ללא מאגר ב- YouTube ובקודי. זה תומך גם בחיבורי P2P כך שתוכלו להגן על עצמכם תוך כדי סיקור.

Windscribe מקפידה על מדיניות יומני קפדנית ומשתמש בהצפנה של חוזק צבאי. הוא מציע גם העברת נמל, מתג להרוג והגנה מפני דליפות DNS / IPv6 / WebRTC. סודיות קדימה מושלמת משנה את מפתחות ההצפנה שלך בכל הפעלה. גם אם אחד הפגישות הקודמות שלך נפגע, שאר פעילות הגלישה שלך תהיה בטוחה. מצב ההתגנבות שלה יכול לעקוף צנזורה באזורים מגבילים כמו סין ורוסיה.

אינך צריך לספק את הדוא"ל שלך או כל פרטי קשר אחרים כשתירשם לחשבון בחינם.

אם אתה מתקשה להתחבר לשרת או לאפשר אחת מהתכונות של Windscribe, תוכל לעשות זאת צור קשר עם התמיכה באמצעות צ'אט חי. צ'אט בוט, גארי, יכול לענות על רוב השאלות הבסיסיות. אם זה לא יכול, הוא מחבר אותך לנציג אנושי לקבלת תמיכה נוספת. ל- Windscribe יש גם קטע שאלות נפוצות גדול ומדריכי התקנה שלב אחר שלב.

גלה יותר על Windscribe על ידי קריאה הסקירה המעמיקה שלנו.

קבל מנוי רוח חינם היום!

3. TunnelBear

התקני לוברת מנהרה

 • 500MB של נתונים בחינם
 • מצבי אבטחה ערניים, GhostBear ו- Always On
 • תוסף חוסם מודעות נפרד זמין בחינם
 • מהירויות חיבור מהירות
 • תומך ביישומי P2P
 • עובד עם: HBO GO, YouTube וקודי
 • תואם: Windows, macOS, Android, iOS, Opera, Firefox ו- Chrome

TunnelBear מספק למשתמשים בחינם 500MB של נתונים בכל חודש. די בכך שתצפו בערך 30 דקות מתוכנית הטלוויזיה המועדפת עליכם בהגדרה סטנדרטית, אך אינכם יכולים להוריד קבצים גדולים או לצפות בסרטים.

יש לך גישה ל שרתים ב 22+ מדינות, ויש אפליקציות כמעט לכל מכשיר. TunnelBear לא מגביל בכוונה את מהירות החיבור שלך, אבל מצאתי שהוא יכול להיות איטי במהלך זמני שיא.

לרוע המזל, TunnelBear אינה הבחירה הטובה ביותר לסטרימינג. זה לא יכול לגשת לנטפליקס ארה"ב, הולו או SlingTV.  עם זאת, הצלחתי לבטל את החסימה של תוספות קודי של HBO GO, YouTube ו- Geo חסימת גיאוגרפיים ללא כל חציצה.

תכונות האבטחה המתקדמות של TunnelBear הן חזקות מספיק כדי להגן עליך כשאתה משתמש בנקודה חמה Wi-Fi. הוא מציע הצפנה בדרגה צבאית והוא לא מתעד את פעילות הגלישה שלך. 

אתה יכול להשתמש במצב GhostBear שלו כדי לגרום לתעבורת ה- VPN שלך להראות כמו תנועה רגילה, כך שהיא יכולה לעקוף בדיקת מנות עמוקה (DPI) שלא תגלה. זה שימושי אם אתה נמצא במדינה שחוסמת או מגבילה את השימוש ב- VPN, כמו סין.

ישנם שני מצבי אבטחה נוספים לבחירה. שלה במצב פועל תמיד משיק את אפליקציית TunnelBear ומתחבר לשרת VPN ברגע שתפעיל את המכשיר. מצב Vigilant פועל כמו מתג להרוג אוטומטי ומפסיק תנועה לא מוגנת היוצאת מהרשת שלך אם חיבור ה- VPN שלך נכשל.

אתה יכול להוריד את זה סיומת TunnelBear Blocker בחינם ונפרדת. התוסף חוסם מודעות ועוקבים, אך הוא זמין רק לדפדפן Chrome.

אתה יכול להשתמש בבוט הצ'אט החי שלה כדי למצוא תשובות לשאלות הבסיסיות שלך, אך אם אתה צריך לדבר עם בן אדם, תצטרך להשאיר הודעה ולחכות שתענה באמצעות הדוא"ל..

רוצה לדעת יותר על TunnelBear? אנחנו מעבירים את זה דרך הקצב שלה, ואתה יכול מצא את תוצאות הבדיקה המלאות שלה בסקירתנו

קבל היום את TunnelBear בחינם!

4. מגן נקודה חמה

מגן נקודה חמה

 • 500MB של נתונים בחינם ליום
 • גישה למיקום שרת אחד בארה"ב
 • פרוטוקול Catapult Hydra מבוסס TLS
 • תומך בתעבורת P2P
 • עובד עם: יוטיוב וקודי
 • תואם: Windows, macOS, Android, iOS ו- Chrome

Hotspot Shield מציע 500MB נתונים בחינם ליום. אתה יכול להשתמש בו כדי להתעדכן בדוא"ל שלך, לעדכן את המדיה החברתית שלך ולצפות ב- YouTube למשך כ -30 דקות, אך לא תוכל להזרים סרטים.

במהלך הבדיקות שלי גיליתי את זה Hotspot Shield אינו מאפשר הזרמה עם הגרסה החינמית. כשניסיתי לטעון את נטפליקס והולו, עליתי בתשלום פרמי שמצביע על כך שאצטרך לשדרג לגישה לשירותי סטרימינג. עם זאת, הצלחתי לבטל את החסימה של סרטוני YouTube והתוספות של Kodi מאזורים אחרים.

זה משתמש פרוטוקול אבטחה מבוסס TLS בשם Catapult Hydra. פרוטוקול זה נועד לשפר את מהירות החיבור ואת החביון שלך. מגן נקודה חמה הוא בדרך כלל מהיר, אך מכיוון שכל המשתמשים החופשיים שלו מחוברים לאותו שרת, החיבור שלך ישהה ​​בתקופות שיא..

זה מאפשר תנועה P2P, אך מסמך התנאים וההגבלות שלו קובע שהוא חייב ליידע גורמי אכיפת החוק על כל הפרת זכויות יוצרים מדווח על ידי צדדים שלישיים. היא גם שומרת לעצמה את הזכות לסיים חשבונות המפרים תקנות אלה. אז אם בטעות הורדת קובץ המוגן בזכויות יוצרים ב- BitTorrent ובעל זכויות היוצרים מדווח עליך, Hotspot Shield יתריע בפני הרשויות.

מגן נקודה חמה לא יומן את פעילות הגלישה שלך, אך הוא אכן מקליט מידע על משך ההפעלה שלך.

הגרסה החינמית נתמכת על ידי מודעות ש- Hotspot Shield מיישמת באמצעות SDK הפרסום של גוגל. ליצירת מודעות ממוקדות, Hotspot Shield מספקת ל- Google את המיקום המשוער שלך ברמת העיר. מדיניות הפרטיות שלה קובעת גם ש- SDK זה עשוי לשלוח ל- Google מידע על המכשיר שלך וכתובת ה- IP שלך. אך מכיוון שאתה משתמש ב- VPN, Google תראה רק את כתובת ה- IP של השרת שאליו אתה מחובר.

אתה יכול ליצור קשר עם צוות התמיכה של Hotspot Shield 24/7 דרך מרכז העזרה באתר שלה, אך גיליתי שצוות שירות הלקוחות שלה איטי להגיב. פרק השאלות הנפוצות ומדריכי פתרון בעיות יכולים לענות על רוב השאלות הבסיסיות.

רוצה ללמוד עוד על מגן Hotspot? גלה כיצד זה עמד בבדיקות קפדניות בסקירתנו.

השג מגן נקודה חמה היום!

5. להסתירמכשירי hideme

 • נתונים בחינם 2GB בחודש
 • גישה לחמישה מיקומי שרת
 • מתג הרג אוטומטי והגנת דליפות IP
 • מיתוג שרת ללא הגבלה
 • עובד עם: Hulu, Netflix, HBO GO, Spotify, YouTube ו- Amazon Prime Video
 • תואם: macOS, Windows, Android, iOS

הגרסה החינמית של hide.me נותנת לך נתונים של 2GB בחינם. זה מספיק כדי להזרים שעתיים בהגדרה סטנדרטית או לגלוש באינטרנט כ 15 שעות. עם זאת, נתונים אלה לא יחזיקו מעמד זמן רב אם אתה מוריד משחקים, תוכנות או קבצים גדולים אחרים.

hide.me מציע מתג הרג אוטומטי, מדיניות ללא יומני קפדנית, הצפנה של 256 סיביות בדרגה צבאית והגנת דליפות IP. יש מגוון רחב של פרוטוקולי VPN לבחירתך, כולל OpenVPN, SoftEther, IKEv2, SSTP ו- PPTP.

קל להתקין ולהשתמש באפליקציות. מכיוון שהיא כוללת מאפיין מנהור מפוצל, אתה יכול לגשת למכשירים אחרים ברשת המקומית שלך מבלי לכבות את ה- VPN שלך. זה שימושי אם יש לך משרד ביתי קטן, או אם ברצונך להתחבר למדפסת או לסורק אלחוטי.

אתה יכול השתמש בתכונה של hide.me התגנבות כדי להפסיק אפליקציות מסוימות לפעול כשאינך מחובר ל- VPN. זה מספק שכבה נוספת של אבטחה בכך שתוודא שתוכניות כמו uTorrent לא יכולות לחשוף בטעות את כתובת ה- IP האמיתית שלך.

ישנם שרתים בחינם בסינגפור, קנדה, הולנד, מזרח ארה"ב ומערב ארה"ב. הצלחתי לבטל את החסימה של נטפליקס ארה"ב, הולו ו- HBO GO באמצעות שרת המזרח האמריקאי. hide.me אינו מגביל את רוחב הפס, כך שתוכל להזרים עם חציצה מינימלית.

תמיכת לקוחות זמינה 24/7 באמצעות צ'אט חי, דוא"ל וטופס יצירת קשר באתר hide.me.

הסתכל בתוצאות בדיקת הביצועים של hide.me ב- הסקירה המעמיקה שלנו.

השג את hide.me בחינם היום!

6. Speedify

להאיץ מכשירים

 • נתונים בחינם של 2GB בחודש
 • הצפנה מבוססת AES ומדיניות ללא יומנים
 • מליטה ערוצים למהירויות מוגברות
 • תומך בפעילות P2P
 • עובד עם: יוטיוב וקודי
 • תואם: Windows, macOS, Linux, iOS, and Android

מהירות ההצעות נתונים של 2GB בחינם בכל חודש, כך שתוכלו להזרים שעתיים בהגדרה סטנדרטית. אינך צריך להירשם לפני שתשתמש בשירות, כלומר אינך צריך למסור לו את כל הפרטים האישיים שלך או ליצירת קשר.

זה משתמש בקפדנות מדיניות ללא יומנים, הגנת דליפות DNS, ו הצפנת AES 128-GCM חזקה. נכון, הוא לא חזק כמו הצפנה של 256 סיביות, אך הוא עדיין יגן על המכשירים והנתונים שלך מפני התקפות גניבה..

ל- Speedify יש גם 200 שרתים ב 50 מדינות. זה שימושי מכיוון שאתה יכול להתחבר לשרת קרוב, בכל מקום בו אתה נמצא בעולם.

זהו אחד ה- VPN החינמיים היחידים המציעים מליטה בערוצים. מליטה בערוצים עוזרת להגדיל את המהירות, האמינות והביצועים הכללי של הקשר שלך. זה עושה זאת על ידי שילוב של שני חיבורים, כמו חיבור האינטרנט וה- Wi-Fi של הטלפון הנייד שלך.

זה שימושי להפחתת המאגר בזמן שאתה זורם, אך הוא משתמש בכמות גדולה יותר של נתונים. אם אתה משתמש בתוכנית נתונים בלתי מוגבלת עם ספק שירותי האינטרנט שלך, זו אינה בעיה אדירה. עם זאת, אם הטלפון הסלולרי שלך מוגדר לתוכנית נתונים מוגבלת, הוא יכול לשלוח לך מעבר למגבלה החודשית שלך.

לא הצלחתי לגשת לנטפליקס ארה"ב או לחולו בזמן השימוש ב- Speedify. גיליתי שזה יכול לבטל את חסימת הרחבות HBO GO, YouTube ו- Kodi.

רוצה לדעת יותר? ראה את תוצאות בדיקות Speefidy המעמיקות שלנו בסקירתנו.

קבל היום Speedify בחינם!

7. ZenMateZenmate-apparaten-1024x768_optimized

 • נתונים ללא הגבלה בחינם
 • שרתים מותאמים P2P
 • עובד עם: נטפליקס ארה"ב, אמזון פריים וידיאו, הולו, HBO GO, יוטיוב, קודי
 • תואם: Windows, Linux, macOS, iOS, Android, Chrome, Firefox ואופרה

הגרסה החינמית של ZenMate נותנת לך נתונים ללא הגבלה במהירות של עד 2Mbps. זה לא מספיק מהיר לזרם בהגדרה גבוהה, אבל אתה יכול להזרים בהגדרה סטנדרטית עם חציצה מינימלית.

זה מציע חומת אש של NAT, מדיניות ללא יומנים והצפנה חזקה. תוספי הדפדפן משתמשים בהצפנה נמוכה יותר של 128 סיביות, ואילו יישומי שולחן העבודה והנייד משתמשים ב- AES 256 סיביות. הוא משתמש בהגנה מפני דליפות DNS, המפסיקת פגמי אבטחה במכשיר שלך וחושף את בקשות ה- DNS שלך לספק האינטרנט שלך.

ZenMate הוא VPN גרמני, אך מכיוון שהוא לא שומר ביומנים, אין לה מה לדווח למדינות אחרות במדינה 5/9/14-Eyes Alliance

אתה יכול לגשת לשרתים בגרמניה, רומניה, הונג קונג, וארצות הברית. ZenMate לא עובד בסין, איראן או סעודיה בגלל חסימות VPN קפדניות.

רוצה לדעת יותר? קבל את תוצאות הבדיקה המפורטות בסקירת ZenMate שלנו.

קבל את ZenMate בחינם עוד היום!

8. בטרנטמכשירי betternet

 • 500MB של נתונים בחינם ליום
 • הצפנה בדרגה צבאית
 • גישה לשרת אחד בארה"ב
 • עובד עם: יוטיוב וקודי
 • תואם: Windows, macOS, Android, Chrome ו- iOS

אתה יכול לקבל 500MB של נתונים בחינם ליום במכשיר אחד עם VPN של Betternet. זה אידיאלי אם אתם מטיילים, או סתם רוצים לגשת למתחם Wi-Fi ציבורי בבית קפה מקומי או אטרקציה תיירותית כדי לעדכן את המדיה החברתית שלכם או לבדוק את הדוא"ל שלכם..

Betternet לא יכול לעקוף חסימות VPN. זה אומר אינך יכול להזרים את נטפליקס, אך אתה יכול לגשת ל- YouTube ולתוספות קודי חסומות geo-blocked. עם זאת, מגבלת הנתונים של 500MB פירושה שאתה יכול לצפות בסרטונים רק במשך כ -30 דקות ביום.

יש שרת אחד בחינם, והוא מבוסס בארה"ב. פירוש הדבר שלא תוכל לגשת לאתרים חסומים גיאוגרפיים ממדינות אחרות. אם אתה קרוב לשרת מבוסס ארה"ב, תיהנה מהמהירות האופטימאלית - אבל אם אתה נמצא במדינה אחרת, החיבור שלך ישהה ​​בגלל שהנתונים שלך חייבים לנסוע ברחבי העולם.

בטרנט משתמשת הצפנה בדרגה צבאית ושומרת על מדיניות ללא יומנים כדי להגן על הנתונים והמכשירים שלך. אם יש לך שאלות, יש לך מזל כי יש לו קטע שאלות נפוצות נרחב. הצלחתי למצוא תשובות לשאלות בסיסיות על תוכניות ושירותים במהירות ובקלות.

למידע נוסף על התכונות המתקדמות של Betternet ב סקירת הספקים המעמיקה שלנו.

קבל היום את Betternet בחינם!

9. PrivateVPNמכשירים פרטיים

 • ניסיון חינם למשך 7 ימים עם נתונים ללא הגבלה
 • 150+ מיקומי שרתים ב- 60 מדינות
 • פרוטוקולי אבטחה מרובים, כולל OpenVPN
 • עובד עם: Netflix, BBC iPlayer ו- YouTube
 • תואם: Windows, iOS, Android ו- macOS

PrivateVPN הוא שירות פרימיום נוסף שתוכלו לנסות בחינם באמצעות ניסיון למשך 7 ימים. השירות השוודי הזה לא שומר רישומי תנועה, והנתונים שלך מוגנים על ידי חוקי פרטיות נוקשים.

PrivateVPN משתמש במגוון פרוטוקולים מאובטחים כולל OpenVPN, PPTP, L2TP ו- IKEv2 / IPSec. VPN פרטי מאפשר גם לך התחבר לשישה מכשירים בו זמנית באמצעות חשבון אחד. זה נהדר אם אתה מחפש להגן על כל המשפחה שלך מכיוון שאתה לא צריך לשלם עבור מספר מנויים.

במהלך הבדיקות שלי גיליתי את זה PrivateVPN יכול לבטל את החסימה של Netflix US ו- BBC iPlayer. עם זאת, הוא אינו מסוגל לעקוף את חומת האש הגדולה, ולכן אין זו ברירה טובה אם אתם נוסעים לסין.

אם אתה זקוק לעזרה בכל נקודה, אתה יכול ליצור קשר עם PrivateVPN באמצעות צ'אט חי או באמצעות טופס יצירת הקשר שבאתר שלו. אתה יכול אפילו לקבל סיוע מהמפתחים בפועל.

גלה את תוצאות בדיקות הספק הנרחבות ב- סקירת PrivateVPN שלנו.

קבל חינם PrivateVPN היום!

10. ProtonVPNחלונות

 • נתונים ללא הגבלה בחינם
 • ללא פרסומות
 • סודיות קדימה מושלמת וקידוד AES 256 סיביות
 • תמיכה ב- P2P ו- Tor over VPN
 • שלושה שרתים בחינם לבחירה
 • עובד עם: נטפליקס, יוטיוב, קודי והולו
 • תואם: macOS, Linux, Android, iOS ו- Windows

ל- ProtonVPN אין אין מגבלות על נתונים או רוחב פס, כך שתוכלו להסתלק ולהזרים כמה שתרצו. אתה יכול להתחבר לשרתים בארה"ב, הולנד ויפן. פירושם של שרתים מוגבלים לא ניתן לגשת לתוכן חסום גיאוגרפי מחוץ לשלוש המדינות הללו, אך במהלך המבחן שלי הוא הצליח לבטל את חסימת נטפליקס ארה"ב והולו. 

הוא משתמש בהצפנת AES של 256 סיביות, מתג להרוג אוטומטי והגנת דליפות DNS. PrivateVPN שומר על מדיניות ללא יומנים, מה שאומר שהיא אינה עוקבת כלל אחר פעילות הגלישה שלך. סודיות קדימה מושלמת פירושה ש- PrivateVPN משתמש במפתח פרטי זמני עבור כל הפעלה. לכן, גם אם אחד הפגישות הקודמות שלך נפגע, שאר המפגשים בטוחים.

ProtonVPN גם תומך ב- Tor באמצעות VPN, כך שתוכלו לגשת לאתרי אנונימיות.

למרות ש ProtonVPN אינו נתמך על ידי מודעות, אין חוסם מודעות מובנה. לכן, הפעלות הזרמת שלך עדיין עשויות להיות מופרעות על ידי מודעות צד שלישי.

למידע נוסף על היתרונות והחסרונות של ProtonVPN על ידי קריאה הסקירה המלאה שלנו.

קבל חינם ProtonVPN היום!

שאלות נפוצות

מדוע להשתמש ב- VPN עבור נקודות חמות של Wi-Fi?

כל אחד יכול ליצור נקודה חמה Wi-Fi.

בכל פעם שאתה מתחבר לנקודה חמה Wi-Fi ללא VPN, אתה חשוף להאקרים ותוקפים זה יעקוב אחרכם ויגנוב את הנתונים שלכם.

VPNs מסתירים את המיקום שלך ומצפינים את התנועה שלך. לכן, גם אם גנב סייבר מיירט את הקשר שלך, הוא לא יכול לגשת למידע הפרטי שלך או לגלות היכן אתה נמצא.

האם ספקי VPN בחינם שמרו יומנים?

מרבית ה- VPN החינמי מקליט את פעילות הגלישה שלך ואת המידע האישי שלך, כמו המיקום והסיסמאות שלך.

ה- VPNs החינמיים ברשימה שלי אינם רושמים את פעילות הגלישה שלך או כל מידע המאפשר זיהוי אישי. 

האם VPNs חוקיים?

VPNs הם חוקיים לשימוש ברוב המדינות. עם זאת, ישנם עדיין כמה מקומות המגבילים או אוסרים את השימוש ב- VPNs.

זה לא חוקי להשתמש ב- VPN בעירק, בלארוס וצפון קוריאה. סין, טורקיה ורוסיה מציבות הגבלות כבדות על השימוש ב- VPN. מרבית ה- VPN חסומים בסין. 

אם אתה מבקר באחת מהמדינות הללו, אל תיבהל. אף תייר מעולם לא הסתבך על שימוש ב- VPN במדינות אלה.

סיכום

אפילו VPNs הטובים ביותר בחינם מגיעים עם מגבלות. הם מגבילים את האבטחה, המהירות והיכולת שלך לעקוף חסימות גיאוגרפיים.

אם אתה זקוק ל- VPN לטווח קצר כדי לגשת לנקודות חמות של Wi-Fi בזמן שאתה בחופשה, אני ממליץ להשתמש בשירות פרימיום עם תקופת ניסיון בחינם או אחריות להחזר כספי, כמו NordVPN.

לא בטוחים באיזה שירות פרימיום לבחור? ללמוד על הבחירות העיקריות שלנו ב- VPN. ואז, בדוק דף המבצעים והקופונים שלנו כדי לקבל הצעות בלעדיות למנויים.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me