VPNs הטובים ביותר עבור BitTorrent – הורידו במהירות המהירה בשנת 2020


אמנם סיבוב עצמו אינו בהכרח לא חוקי, מדינות רבות הוציאו אל מחוץ לחוק לקוחות סוחפים כמו BitTorrent כדי למנוע הורדת חומרים המוגנים בזכויות יוצרים.

ממשלות ב איטליה, רוסיה, סין, אוסטרליה, דרום אפריקה וארה"ב כרגע פועל לסגירת אתרים סוערים. מדינות אחרות, כגון בריטניה, צרפת, גרמניה ופינלנד יהיה קנס את כל המשתמשים שנמצאו מפרטים תוכנה או מדיה המוגנים בזכויות יוצרים.

גם אם אינך מתגורר באחת המדינות הללו, השימוש ב- BitTorrent אינו ללא סיכוניו. מ טרולי זכויות יוצרים ומצערת ספק שירותי אינטרנט ל תוכנות זדוניות להאקרים, סיקור יכול לפתוח אותך לכל מיני איומי אבטחת רשת.

אם אתה עדיין רוצה להמשיך לגשת ל- BitTorrent, השתמש בזה עם VPN היא הבחירה הבטוחה ביותר.

ה- VPNs הטובים ביותר עבור BitTorrent: תצוגה מהירה

 1. NordVPN - NordVPN מציעה שרתי P2P ייעודיים ומהירות הברק הנחוצה לך כדי להסתלק במהירות ובקלות.
 2. CyberGhost - מציע אבטחה מעולה כדי להגן עליך בזמן סיקור, CyberGhost לא שומר על יומני ואפילו כולל תוכנות נגד תוכנות זדוניות..
 3. ExpressVPN - עם רשת גלובלית ענקית ואפשרויות אבטחה פנטסטיות, ExpressVPN מספק את המהירויות המהירות ביותר לסיבוב מהיר.
 4. כריש גולש - מציע שרתים המותאמים לסיקור ב 50- מדינות ומעלה, Surfshark היא דרך בטוחה, אמינה ומהירה להשתמש ב- BitTorrent.
 5. PrivateVPN - PrivateVPN פשוט וקל לשימוש, שירות ידידותי למתחילים לסיבוב מהיר ונטול סיכון.

מדוע אתה צריך להשתמש ב- VPN לצורך אימה??

VPN מסתיר את כתובת ה- IP שלך על ידי הפניית כל התעבורה שלך באינטרנט דרך שרת ייעודי במקום שונה משלך. זה גם מצפין את כל הנתונים שלך ו מונע כל מעקב או מעקב על ידי ספק שירותי האינטרנט שלך (ISP) או על ידי צדדים שלישיים אחרים.

זה יכול להיות שימושי ממספר סיבות שונות כשמדובר בשימוש ב- BitTorrent.

ראשית, אם אתה גר במקום שאינו חוקי סיבוב, אתה עשוי לגלות ש- BitTorrent חסום במדינה שלך. שימוש ב- VPN יסתיר את הפעילות שלך מספק האינטרנט שלך, ומונע ממנו לחסום את BitTorrent.

הסתרת סחף מהספק שלך יכולה גם להיות שימושית בכל מה שקשור למצערת. טורנינג לוקח כמות אדירה של רוחב פס כך ספקי שירותי אינטרנט רבים יחרטו את רוחב הפס שלך ויפחיתו את המהירות שלך אם הם מגלים פעילות חשודה.

עם זאת VPN, ההתנהגות המקוונת שלך מוסתרת מספק האינטרנט שלך. זה לא יוכלו לאתר סיקור וכך לא תציב הגבלות על רוחב הפס או מהירויות החיבור שלך.

לבסוף, באמצעות VPN יגן עליך מפני איומי אבטחת רשת בזמן שאתה סיקור.

כשאתה מצטרף לנחיל סוער, שלך כתובת ה- IP הופכת לגלויה לכל עמיתים אחרים בנחיל זה. לא זו בלבד להשאיר אותך פתוחה לגילוי על ידי אכיפת החוק או טרולי זכויות יוצרים, זה גם גורם לך להיות חשוף לפריצה.

VPN יסתיר את כתובת ה- IP שלך, יבטיח שתישאר בלתי נראה לכל צד שלישי זדוני.

השימוש ב- BitTorrent מגיע גם עם ה- סיכון לתוכנות זדוניות. קבצי תוכנה באתרי סחף נפרצו לעתים קרובות כדי להפוך אותם לשימושיים. לפעמים BitTorrent יאפשר לך גם להוריד את הסדק עצמו, או תיקונים ומחוללי מפתחות המאפשרים לך לגשת לתוכנה בתשלום בחינם.

תוכנה סדוקה, מטבעה, שונתה. זה אומר שלה האקרים קלים לשנות את התוכנה גם בדרכים אחרות, להסוות תוכנה זדונית לקבצים לגיטימיים או להסתיר אותה בהורדה לגיטימית.

המון VPNs מגיעים עם תוכנה מובנית נגד תוכנות זדוניות, מה שאמור ללכת בדרך כלשהי כדי להגן עליך מפני איומים.

מה עליך לחפש ב- VPN עבור BitTorrent?

כשאתה בוחר את ה- VPN הטוב ביותר עבור BitTorrent, עליך לפקוח עין אחר התכונות הבאות:

 • שרתי P2P המאפשרים מכיוון שהשימוש ב- BitTorrent גוזל רוחב פס כה רב, לא כל ה- VPN תומכים בו. חפש שירות ידידותי לסיקור או, עדיף, שיש בו שרתים המותאמים במיוחד לסיבוב.
 • רוחב פס בלתי מוגבל אם כבר מדברים על רוחב פס, תצטרך לבחור VPN שלא יגביל את שלך.
 • מהירויות במהירות הבזק - מהירויות חיבור לא טובות עלולות להפוך את הסחף לאט בלתי נסבל. בחר VPN שיכול להציע את המהירויות המהירות ביותר.
 • אבטחה - VPN יסתיר את כתובת ה- IP שלך, אך חשוב מאוד שלא תישאר פגיעים במקרה של חיבור שנשמט כשאתה מסתובב. בחר VPN עם הצפנה בדרגה הגבוהה ביותר, הגנת דליפות DNS ובורר מתגים כדי לשמור על כתובת ה- IP והנתונים שלך מוגנים.
 • תכונות נגד תוכנות זדוניות - למרות שתזדקק באמת לחבילת חומת אש או אנטי-וירוס ייעודית כדי לשמור על בטיחותך באמת, כדאי להשתמש ב- VPN הכולל תוכנה נגד תוכנות זדוניות. זה יכול לאתר ולחסום את הגישה שלך לאתרים וקבצים חשודים.
 • מדיניות ללא יומנים - שימוש ב- VPN לצורך פרטיות אינו מועיל אם אותו VPN יאחסן את הנתונים שלך ומעביר אותם לצד שלישי. בחר VPN עם מדיניות ללא יומני קפדנית כדי להבטיח שהשימוש שלך ב- BitTorrent יישאר פרטי לחלוטין.

ה- VPNs הטובים ביותר עבור BitTorrent

1. NordVPN

מכשירי NordVPN

NordVPN היא הבחירה מספר 1 שלנו עבור BitTorrent בגלל המהירויות המדהימות שלה ואבטחת המדרגה הראשונה. אתה יכול להתחבר אוטומטית אל שרתים המותאמים לסיקור בלחיצה אחת ו - ליהנות מהירויות מהירות סופר מהירות. אתה תהיה מוגן על ידי הצפנת AES 256 סיביות והתוכנה הייחודית CyberSec נגד תוכנות זדוניות ותוכנות חסימת מודעות של NordVPN. השירות מבוסס גם בפנמה ולכן פועל מדיניות ללא יומני קפדנית. זו הסיבה שהמשתמשים שלנו מדרגים את NordVPN כל כך גבוה.

קבל את NordVPN עבור BitTorrent עכשיו

2. CyberGhost

VPNs הטובים ביותר עבור BitTorrent - הורידו במהירות המהירה בשנת 2020

CyberGhost מאפשר יותר מסתם תנועה של BitTorrent, הוא מציע ייעודי 'מצב אימה אנונימי'. זה יהיה מחבר אותך אוטומטית לשרת הטוב ביותר לסיבוב ולהפעיל את לקוח ה- BitTorrent שלך במקביל. הנתונים שלך מוגנים על ידי הצפנה בדרגה צבאית, בזמן תוכנה זדונית מובנית יתריע בפניך על כל קבצים חשודים. ראה מה יש למשתמשים אמיתיים לומר על האהוב הזה על אבטחת סייבר.

השג את CyberGhost עבור BitTorrent עכשיו

3. ExpressVPN

התקני ExpressVPN

אם אתה מחפש את הורדות והעלאות BitTorrent המהירות ביותר, ExpressVPN הוא השמור ביותר כאחת האפשרויות הטובות ביותר. מציע כמה מהמהירות המהירה ביותר הזמינה באמצעות VPN, ExpressVPN אינו מציב מגבלות על רוחב הפס או. אבטחה מהשורה הראשונה ו מדיניות ללא יומני קפדנית עגול את רשימת הדגשים עבור ה- VPN המצוין הזה.

קבל ExpressVPN עבור BitTorrent עכשיו

4. גולש

VPNs הטובים ביותר עבור BitTorrent - הורידו במהירות המהירה בשנת 2020

לא רק Surfshark תומך באופן מלא בשיתוף קבצים ב- P2P, רוב השרתים ברחבי הרשת שלה הם אחידים מותאם לסיבוב. מהירויות הגון מבטיחות עיכובים מעצבנים והשירות מציע את כל מאפייני האבטחה הדרושים כולל הצפנה חזקה, הגנת דליפות DNS, ו מתג להרוג אוטומטי - -. קרא את ביקורות המשתמשים שלנו למידע נוסף.

קבלו Surfshark עבור BitTorrent עכשיו

5. PrivateVPN

התקני PrivateVPN

למתחילים ב- VPN המחפשים דרך בטוחה להשתמש ב- BitTorrent, PrivateVPN הוא אפשרות בעלת דירוג גבוה. פשוט וידידותי מאוד למשתמש, השירות אינו כולל הגדרות תצורה מבלבלות. למרות הפשטות הזו, PrivateVPN מוגדר לא פחות טוב לסיבוב כמו מקביליו. יש לו שרתים ידידותיים לסיקור, כולל שרתים ייעודיים להעברת יציאות. זה מציע גם רוחב פס בלתי מוגבל, ביטחון טוב, ו מדיניות ללא יומנים.

קבל PrivateVPN עבור BitTorrent עכשיו

סיכום וקריאה נוספת

בחירת ה- VPN הטובה ביותר לטורנטים מסתכמת בצרכים שלך, אך אינך יכול להשתבש באף אחת מחמשת האפשרויות המובילות שלנו.

לא רוצים להשתמש בשירות בתשלום? להלן חמשת ה- VPN החינמי הטוב ביותר לטורנינג.

אם אתה מתגורר בארה"ב ורוצה עצות ספציפיות יותר בנושא BitTorrent, קרא את המדריך שלנו לטרור בארה"ב.

אם אינך בטוח לגבי החוקים סביב סיקור במקום מגוריך, אתה יכול גם להציץ במדריך שלנו למדינה לחקיקת טרור..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me