שלושת ה- VPNs בחינם באמת עבור Netflix | עודכן בינואר 2020


אינך יכול להשיג את התיקון שלך לפעולת זומבים מכיוון שהמתים המהלכים לא מוצגים באזור שלך? מטייל ומחסר את כל הדרמה מהכתר?

נטפליקס כוללת כמה מה- גיאוגרפים קשוחים ביותר בעולם ומציאת VPN אמין וחינמי המאפשר לך לבטל את חסימת התוכן הגלובלי של Netflix הוא קשה. אבל אני יכול לעזור.

ביליתי שעות בבדיקת VPNs בחינם בכדי להבטיח שלא תבזבזו את זמנכם בניסיון לצפות בנטפליקס עם VPN שכל כך איטי כל מה שתקבלו הוא חיץ נצחי.

לרוב אני ממליץ להשתמש שירות פרימיום בעלות נמוכה כמו NordVPN, עם מהירויותיו המהירות והעקבית לסטרימינג.

בעוד שרוב שירותי ה- VPN החינמיים אינם יכולים לעקוף את חסימות הגיאוגרפיים של Netflix, VPNs החינמיים ברשימה שלי יכולים.

התחל להזרים את Netflix באמצעות NordVPN!

קצר בזמן? להלן ה- VPNs החינמיים הטובים ביותר עבור Netflix

 1. NordVPN: גישה בלתי מוגבלת לרשת גלובלית עצומה, מהירויות במהירות הבזק, וביטחון ברמה העולמית. זה כן ההמלצה העיקרית שלי לסטרימינג, ותוכלו לנסות את זה ללא סיכון למשך חודש עם ערבות הכספים שלו.
 2. VPN של אופרה: זה חופשי באמת VPN בדפדפן יכול בטל את חסימת Netflix בבריטניה. אין צורך במינוי ותקבל מהירויות, נתונים ורוחב פס ללא הגבלה - זהו סטרימינג ללא הגבלה עבורך. עם זאת, היא אינה יכולה לגשת לנטפליקס ארה"ב.
 3. PrivateVPN: יכולות ביטול חסימה מעולות, ביטחון בדרגה צבאית, שרתים המותאמים לזרימה לצפייה בטלוויזיה חלקה וקלה. אתה יכול להשיג VPN פרמיום זה ללא עלות באמצעות ניסיון חינם למשך 7 ימים.
 • כיצד בדקנו ודירגנו VPNs אלה
 • VPN פרמיום המדורגים המובילים ביותר שאנו ממליצים עליהם עבור Netflix
 • שאלות נפוצות

ה- VPNs החינמיים הטובים ביותר עבור Netflix (מעודכן 2020)

אין באמת הרבה VPN חינמיים שעובדים עם נטפליקס. מבין 15 שבדקתי, מצאתי רק 3 אפשרויות שעבדו. אפילו שירותים אלה מגיעים עם מגבלות משלהם.

1. NordVPN

שלושת ה- VPNs בחינם באמת עבור Netflix | עודכן בינואר 2020

תכונות המפתח של NordVPN

 • נסה זאת ללא סיכון עם אחריות להחזר הכסף של 30 יום
 • 5,500 שרתים ומעלה ב 59 מדינות
 • מהירויות הזרימה המהירות ביותר
 • SmartPlay DNS מבטל את חסימת האמינות של Netflix
 • עובד עם: Netflix, Amazon Prime Video, BBC iPlayer, HBO GO, Hulu, Disney +, YouTube TV, Showtime, Sling TV
 • תואם: Windows, macOS, Android, iOS, Linux, Firefox, Chrome, Amazon Fire TV, נתבים, Android TV

NordVPN אינו חינמי בהחלט, אך הוא כן ה- VPN הטוב ביותר לסטרימינג. זה בלתי מוגבל, קל לשימוש ומהיר במיוחד. ואתה יכול לנסות את זה ללא סיכון למשך חודש עם זה ערבות 30 יום הכסף בחזרה.

במהלך 30 הימים הראשונים, שלך הגישה ל- NordVPN אינה מוגבלת לחלוטין. משמעות הדבר אינה הגבלות על מהירות, נתונים או שימוש. אתה יכול הזרם את Netflix כמה שתרצו.

אתה מקבל גישה מלאה לכל השרתים העולמיים של NordVPN. הרשת המרשימה, בשילוב עם SmartPlay DNS, מאפשרת לך לעשות זאת בטל את חסימת Netflix בכל אזור.

NordVPN לא יכול לבטל את חסימת Netflix, אלא גם מבטל את החסימה של כל אתר סטרימינג אחר גדול בדקתי, כולל Amazon Prime Video, BBC iPlayer ו- HBO GO.

מהירויות במהירות הבזק מבטיחים סטרימינג חלק. תכונה חיבור מהיר שימושי מחברת אותך לשרת המהיר ביותר עבור המיקום שבחרת.

שרתים ערומים מסתירים את השימוש שלך ב- VPN מספק שירותי האינטרנט שלך (ISP). כמו כן חסימת ספק שירותי האינטרנט שלך לפקח על התנהגותך המקוונת, גם זה מונע מספק האינטרנט שלך להצער את רוחב הפס שלך כשאתה זורם. זה גם אומר שאתה יכול להשתמש ב- NordVPN באזורים שבדרך כלל חוסמים או מצנזרים שימוש ב- VPN.

אתה יכול להתחבר ל שישה מכשירים בו זמנית תחת פרופיל NordVPN אחד, כך שכל המשפחה תוכל להזרים את התוכן הגלובלי המועדף עליהם בו זמנית.

שלה טכנולוגיית CyberSec חוסם עוקבים, תוכנות זדוניות ומודעות. הצפנת AES 256 סיביות מסתירה את כל הנתונים הפרטיים שלך מאחורי קיר הגנה בדרגה צבאית.

מתג להרוג והגנת דליפות DNS ודא שכתובת ה- IP והפעילות המקוונת שלך נשארות מוסתרות, אפילו במהלך חיבור שנשמט.

יש גם מדיניות קפדנית ללא יומני מה שמבטיח לשרתים לא לאחסן את הנתונים שלך.

רוצים לדעת עוד? חקור את שלנו סקירת NordVPN כדי לראות את התוצאות המלאות של המחקר והבדיקות שלנו.

התחל להזרים עם NordVPN היום!

2. VPN של אופרה

שלושת ה- VPNs בחינם באמת עבור Netflix | עודכן בינואר 2020

תכונות המפתח של VPN של אופרה

 • נתונים וחינם רוחב פס ללא הגבלה עבור סטרימינג נטפליקס
 • אין מגבלות מהירות
 • הצפנה בדרגה צבאית
 • עובד עם: נטפליקס בריטניה, נטפליקס שבדיה, נטפליקס סינגפור
 • תואם: Windows, macOS, Android, Linux

אופרה היא VPN בחינם לחלוטין בדפדפן. זה אחד השירותים החינמיים היחידים שאינם מוגבלים לחלוטין. אתה מקבל נתונים ורוחב פס ללא הגבלה, כך שאין הגבלה בכמה נטפליקס אתה יכול לצפות.

אינך צריך להירשם, להירשם או להזין פרטי תשלום כדי לגשת ל- VPN של אופרה. פירוש הדבר שהוא לא יכול לרשום אף אחד מהפרטים האישיים שלך.

ה- VPN של אופרה הוא גם היחיד שירותים בחינם תואם לנטפליקס. אבל היזהר. זה לא פשוט כמו ביטול החסימה של Netflix עם VPN מובחר.

VPN זה נותן לך רק גישה לשרתים בשלושה מיקומים כלליים: אירופה, אמריקה ואסיה. אמנם אתה יכול לעבור בין מיקומים אלה כמה פעמים שתרצה, אינך יכול לבחור שרת או מדינה ספציפיים יותר. 

במהלך המבחן שלי הצלחתי לעשות זאת להתחבר לנטפליקס בריטניה, שבדיה וסינגפור על ידי מעבר מיקומי שרת. לא יכולתי לגשת לנטפליקס ארה"ב.

המהירות ברובה מהירה ואמינה. החיבור שלך יואט אם תתחבר לאזור הרחוק ביותר מהמיקום האמיתי שלך.

תכונות האבטחה של VPN ב- Opera מכובדות לשירות חינמי. זה משתמש הצפנה בדרגה צבאית ויש לו מדיניות ללא יומנים, כך שאתה יודע את שלך הנתונים בטוחים ופרטיים.

יש גם הרחבת מעקב וחוסם מודעות שתוכל להתקין בנפרד, מה שאומר שלא קופצים מעצבנים מפריעים להופעות Netflix המועדפות עליך.

עם זאת, אתה יכול להשתמש ב- VPN רק בדפדפן האופרה. המשמעות היא ש- VPN לא יגן על החיבור שלך מחוץ לדפדפן. זה לא מכסה יישומים אחרים, כמו לקוחות סיקור. אם אתה רק רוצה להזרים את Netflix, זה לא אמור להיות בעיה.

אופרה עובדת טוב אם אתה גר - או נוסע למדינה - מדינה שבה נטפליקס אינה זמינה, ולא אכפת לך לאיזה אזור אתה ניגש.

רוצים לדעת עוד? חקור את שלנו סקירת VPN של אופרה כדי לראות את התוצאות המלאות של המחקר והבדיקות שלנו.

התחל בחינם עם VPN של אופרה!

3. PrivateVPN

שלושת ה- VPNs בחינם באמת עבור Netflix | עודכן בינואר 2020

תכונות המפתח של PrivateVPN

 • VPN מובחר עם שימוש בלתי מוגבל של שבוע באמצעות ניסיון חינם
 • 150+ מיקומי שרתים ב- 60 מדינות
 • שרתים המותאמים לזרימה עבור Netflix
 • מהירויות סטרימינג מהירות
 • הצפנת AES 256 סיביות
 • עובד עם: Netflix, BBC iPlayer, Amazon Prime Video, Hulu, ABC, HBO GO, Showtime, YouTube
 • תואם: Windows, macOS, iOS, Android, Linux, Kodi, Chrome, Firefox, Safari, נתבים

PrivateVPN הוא אחר VPN פרמיום בו תוכלו להשתמש בחינם עם זה ניסיון חינם למשך 7 ימים. זה הופך אותו לבחירה נהדרת עבור מרתון סרטים של נטפליקס או סשן הארכת בינגינג מורחב!

אתה צריך להירשם לניסיון חינם, אבל אתה לא צריך להזין פרטי תשלום או לבצע תשלום ראשוני. לכן, אתה בטוח מחידושים בלתי צפויים.

הניסיון החינמי של PrivateVPN הוא ללא הגבלה וללא הגבלה. אתה מקבל את כל אותן התכונות של לקוח פרימיום. זה כולל גישה אל 150+ שרתי ב- 60 מדינות.

יש לזה אפילו שרתים המותאמים לזרימה. לכל שרת מותאם יש תווית המפרטת את שירותי הזרימה שהוא מבטל את החסימה. אם אתה רוצה לצפות בנטפליקס, פשוט בחר בשרת שכותרתו "נטפליקס" כדי להתחבר לכתובת ה- IP המתאימה.

במהלך הבדיקות שלי, PrivateVPN הצליח בטל את חסימת Netflix במהירות ובאמינות. אתה יכול להשתמש בו גם כדי לגשת ל- BBC iPlayer, Amazon Prime Video, Hulu ולרוב שירותי ההזרמה הגדולים האחרים.

המהירויות של PrivateVPN הן מהירות מספיק עבור סטרימינג חלק עם אין זמני חציצה, פיגור או איטיות.

PrivateVPN מאפשר לך להתחבר אל שישה מכשירים בו זמנית, כך שיש לך גישה למופעי Netflix המועדפים עליך מכל הגאדג'טים שלך.

זה גם אחד ה- VPN המאובטחים ביותר בחנתי. הוא משתמש בהצפנה של AES 256 סיביות, מתג להרוג והגנת דליפות DNS / IPv6. תכונות מתקדמות אלה שמור על פעילות מקוונת וזיהוי נתונים מעוקבים ומסנפי רשת.

רוצים לדעת עוד? חקור את שלנו ביקורת פרטית כדי לראות את התוצאות המלאות של המחקר והבדיקות שלנו.

התחל בחינם עם PrivateVPN!

כיצד בדקנו ודירגנו VPNs אלה

כל VPN בחינם ל- Netflix צריך להיות בטוח, מהיר וכמובן - מסוגל לעקוף את הגאימבלוקים של נטפליקס, כך שתוכלו לראות כמה שיותר מהפוליטיקאי או מהפה הגדול שתרצו.

ראשית, הסתכלתי על הגודל והפיזור של רשת השרתים של כל VPN. רק VPNs עם רשתות גלובליות גדולות בדרך כלל מסוגלות לעקוף את חסימות הגיאוגרפיים של נטפליקס, מכיוון ש- VPNs מסוגלים לעדכן ולהוסיף שרתים חדשים ברציפות. ציינתי מספרי שרת ומיקומים בכל הביקורות שלי.

בדקתי גם מספר שרתים במיקומים שונים עבור כל VPN, כדי לוודא שהם נותנים לך גישה לכמה שיותר ספריות נטפליקס.

בדקתי כל VPN למהירות באמצעות speedtest.net. על ידי הקלטת המהירויות שלי לפני ואחרי ההתחברות ל- VPN, הצלחתי לקבוע כמה - או כמה מעט - כל אחת מההמלצות שלי משפיעה על החיבור שלך..

ככל שהחיבור מהיר יותר, כך סביר להניח שתצטרכו להשלים עם חיץ או פיגור בזמן הזרמת Netflix.

אחרון חביב, בדקתי כל VPN בחינם בטיחות ופרטיות.

הצבתי במבחן טענות להגנה מפני דליפות DNS ו- IPv6 עם ipleak.net. ציינתי גם את רמות ההצפנה וכל תכונות בונוס כמו להרוג מתגים או הגנה מפני תוכנות זדוניות.

הרבה VPNs בחינם טוענים שהם מעניקים לך אנונימיות מלאה, אך תמיד כדאי לבדוק את האותיות הקטנות כדי להיות בטוחות. הסתכלתי מדיניות הפרטיות והרישום של כל VPN חינמי לספר לך בדיוק אילו סוגים של מידע ונתונים הם מאחסנים - אם בכלל.

VPN פרמיום המדורגים המובילים ביותר שאנו ממליצים עליהם עבור Netflix

VPNs בחינם באמת נאבקים כדי לבטל את חסימת Netflix. האפשרויות שלך מוגבלות מאוד אם אתה מחפש VPN חינמי באמת שעובד עם Netflix ויכול להתמודד עם סטרימינג.

עדיף לך להשתמש בזה ב- VPN פרמיום בעלות נמוכה מבטיחה תאימות, מהירות ואבטחה. 

אם אתה מעדיף לחסוך לעצמך את הלחץ ותבחר VPN פרמיום במחיר סביר, הנה 5 ההמלצות המובילות שלי לסטרימינג. כולם מסוגלים לבטל את חסימת Netflix ולהבטיח חיבור מהיר ואמין עם אבטחה ברמה העולמית.

ספק דירוג ציון המשתמשים שלנו
בחירת העורכים 5.0 / 5
קרא את הביקורת
גלה עוד להתחיל >> בקר באתר
2 4.9 / 5
קרא את הביקורת
גלה עוד להתחיל >> בקר באתר
3 4.8 / 5
קרא את הביקורת
גלה עוד להתחיל >> בקר באתר
4 4.8 / 5
קרא את הביקורת
גלה עוד להתחיל >> בקר באתר
5 4.7 / 5
קרא את הביקורת
גלה עוד להתחיל >> בקר באתר

שאלות נפוצות

מה התפס עם VPNs בחינם?

תאימות היא הנושא הגדול ביותר עם VPNs נטפליקס בחינם. נטפליקס מעסיקה תוכנת איתור VPN חזקה מאוד. VPNs בחינם לא תמיד יכולים לעקוף תוכנה זו. רק ההמלצות החינמיות ברשימה שלי עובדות עם נטפליקס.

VPNs בחינם לעתים רחוקות מציעים את אותה רמת הצפנה ואבטחה כשירותי פרימיום. בעוד ש- VPNs החינמיים ברשימה שלי בטוחים לשימוש, ידוע ששירותי חינם אחרים רושמים ומוכרים את הנתונים שלך לצדדים שלישיים..

האם ה- VPN שלי יעבוד עם אתרי סטרימינג אחרים?

נטפליקס מעסיקה כמה מהתוכנות החזקות ביותר נגד VPN ואנטי פרוקסי הזמינות. אם ה- VPN שאתה בוחר מסוגל לבטל את החסימה של Netflix, סביר להניח שהוא גם יכול לבטל את חסימת אתרי הסטרימינג הגדולים האחרים. אנו מספקים פרטים מקיפים על יכולות הסרת החסימה של כל VPN בביקורות המלאות שלנו.

האם ה- VPN שלי יעבוד בכל מכשירי הסטרימינג שלי?

כל VPNs החינמיים והפרמיות המומלצים שלי עבור Netflix תואמים למגוון רחב של פלטפורמות ומכשירים. צירפתי מדריך תאימות לכל המלצה.

האם VPN משפיע על מהירות הסטרימינג של VPN?

VPNs מנתבים את תנועת האינטרנט שלך דרך שרת נוסף, שיכול להאט אותך. עם זאת, כל ה- VPN הפרמיוני שאני ממליץ עליו הם כל כך מהירים שלא תבחין בעיכוב כלשהו. יש סיכוי גבוה יותר שתבחין בירידה במהירות עם VPN חינמי, בגלל מגבלות רוחב הפס או מגבלות השרת.

שורה תחתונה

בחיפוש אחר VPN חינמי שעובד עם נטפליקס, יש כמה אפשרויות. למרות זאת, אין פיתרון מושלם.

אם אתה רוצה VPN בחינם ל- Netflix, עליך לבחור לשימוש זמני או לסבול חיבורים לא אמינים.

החדשות הטובות הן אינך צריך להשלים עם ביטול חסימה בלתי מהימן, מהירויות איטיות וביטחון לא תקני. שירותי פרימיום כמו NordVPN מבטל את חסימת האמינות של Netflix ולשמור על עצמך בעת ובעונה אחת - והכל במחיר נמוך מאוד.

אם אתה רק צריך לגשת לנטפליקס לזמן קצר, תוכל לעשות זאת השתמש ב- VPN פרמיום אלה בחינם עם תקופת ניסיון או התחייבות כספית.

חושב שאתה מעדיף להשתמש ב- VPN פרימיום עכשיו? גלה מידע נוסף על שלנו שירותי הפרימיום המומלצים המובילים עבור נטפליקס.

אתה יכול אפילו ליהנות מכספים מכולם באמצעות שלנו עסקאות VPN וקודי קופונים הטובים ביותר.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me