האם WireGuard הוא העתיד של פרוטוקולי VPN? עדכון הבטיחות של 2020

WireGuard הוא פרוטוקול VPN חדש עם קוד פתוח שמטרתו לפשט את תהליך הצפנת הנתונים. זה מבטיח להיות מהיר יותר ורזה יותר מ- OpenVPN ו- IKEv2, נחשב לרוב כשני הפרוטוקולים הטובים ביותר שקיימים כיום.

WireGuard כבר סיפקה תוצאות חיוביות במהלך הבדיקה, עם באופן משמעותי פינג תחתון פעמים (מדד למהירות הרשת הכוללת) ו חיבורים יציבים יותר מ- OpenVPN.

למעשה, אוהדי WireGuard חוזים באומץ ש"פרוטוקול העתיד "הזה יעלה על כל אפשרות מנהור VPN קיימת. עם זאת, זהו עדיין בשלבי פיתוח ראשונים, עם מספר קינקים שצריך לעבוד לפני שניתן יהיה להשתמש בהם באופן נרחב.

ליוצר ג'ייסון דוננפלד רקע מרשים בתחום האבטחה המקוונת. בעוד שהוא הראשון להודות כי א גרסה יציבה של WireGuard עדיין לא קיימת, הגעתו של פרוטוקול חדש שעשוי להשתנות במשחק היא עניין גדול מאוד בעולם ה- VPN.

המשך לקרוא למבט מעמיק על היתרונות והחסרונות של WireGuard, ועל הסטטוס הנוכחי של פיתוחו ויישוםו..

מה מרתק ב- WireGuard של הפרוטוקול החדש

לפרוטוקולים השונים המשמשים VPNs כולם יתרונות וחסרונות (למשל. מהיר יותר פירושו בדרך כלל פחות מאובטח), אך היתרונות הפוטנציאליים של WireGuard הם רבים.

בנוסף לביצוע המרחק של OpenVPN וגם מפרוטוקול ה- IPSec המהיר ביותר במהלך בדיקת מהירות, WireGuard היה נבנה תוך שימוש קל לזכור. אפילו תצורת רשת ידנית תהיה די פשוטה כאשר הפרוטוקול נפרס בקנה מידה גדול.

אחת הסיבות למהירות והפשטות של הפרוטוקול החדש היא גישה יעילה להצפנה.

בעיקרון, במקום לעבוד עם הארוך מאוד, שיטות הצפנה מוכנות שרוב ה- VPN משתמש בהן, מפתחי WireGuard מרכיבים מחדש את האלמנטים המרכיבים אותם אלגוריתמים (המכונים "פרימיטיביות") בדרכים חדשות. המטרה היא להשיג מהירות מבלי לאבד אבטחה.

WireGuard הוא גם הרבה פחות נפוח מ- OpenVPN, עם רק 4,000 שורות קוד. קידוד קומפקטי זה מבטיח ביקורת ושיפור קבועים ויסודיים - מה שאומר פחות פגיעויות מאשר לפרוטוקולים אחרים.

סיכונים פוטנציאליים של שימוש ב- WireGuard כעת

למרות החיוביות הרבות שלך, עליך לחשוב היטב לפני שאתה משתמש ב- WireGuard מייד. אחרי הכל, אפילו המפתח העיקרי שלה עדיין מסווג אותו כניסוי.

משמעות הדבר היא שהניסיון שלך עם WireGuard עשוי לא להתאים לאותן תוצאות בדיקת מהירות מרשימות עקב סוגיות יציבות פוטנציאליות. ויש מספר חששות ביטחוניים כרגע.

גישה פרטית לאינטרנט (PIA) היא אחת התומכות הגדולות בפרוטוקול החדש, אך היא עדיין להפסיק לשחרר לקוחות מבוססי WireGuard בגלל היעדר מנהלי התקנים דרושים ל- Windows.

דוננפלד עצמו ממהר לעשות זאת הזהיר משתמשי VPN מפני הסתמכות על הפרוטוקול החדש, מתוך הכרה בכך שיש עוד הרבה עבודה לפני שגירסה יציבה תהיה מוכנה לשחרור.

יש גם א היעדר תמיכה מסחרית ב- WireGuard בהווה. לכן, אלא אם כן אתה בטוח שתעבור לבד עם תוכנת קוד פתוח וללא רשת ביטחון לעזרה טכנית, אנו נמליץ לחכות עוד זמן לפני שתנסה אותה.

חסרונות שוטפים ב- WireGuard:

  • אפליקציות הן באגי.
  • מפתחים ממליצים כי הקוד והפרוטוקול הם ניסויים.
  • חסרה תמיכה בפלטפורמות שאינן לינוקס.
  • לא פורסמה גרסה יציבה שתאפשר מעקב אחר פגיעויות וחשיפות נפוצות (CVE) אחר סיכוני אבטחה פוטנציאליים.
  • מעט מאוד ספקים מסחריים משתמשים בו כיום בגלל חששות אלה ואחרים.

כל האמור, אם אתה שונא לחכות לנסות את הטכנולוגיה העדכנית ביותר אתה יכול קח את WireGuard לנסיעת מבחן באמצעות אחד מספקי ה- VPN שלהלן. רק להיות מודע לסיכונים ואולי להימנע משימושים רגישים במיוחד כמו סיקור.

אילו VPNs משתמשים או תומכים ב- WireGuard?

שלושת VPNs אלה מובילים את האישום לתמיכה ביישום פרוטוקולי WireGuard.

ציפור קטנה אמרה לנו את זה NordVPN, אחד המועדפים עלינו, יאמץ אותו בקרוב - בהחלט למשהו לצפות.

1. AzireVPN

מכשיר azirevpn

AzireVPN היא ספקית מוסמכת עם מהירויות חיבור נהדרות ומדיניות פרטיות אמינה.

בעוד שהרשת כוללת רק קומץ מיקומי שרתים (שבדיה, ספרד, קנדה, בריטניה וארצות הברית) היא ניתן להשתמש ב- WireGuard, כמו גם בטווח הפרוטוקולים הרגיל (OpenVPN, IPSec וכו ').

ספק שוודי זה מציע אפשרויות תמיכה מקוונות נרחבות, כולל דף אינטרנט עם מדריכי התקנה מפורטים עבור WireGuard. למעשה, החברה אפילו שכר את היוצר של WireGuard לכתוב מודול קוד לכל שרתי ה- VPN שלה.

ל- AzireVPN ציון ביקורות טוב למשתמשים, מה שהופך אותה לבחירה בת קיימא אם אתה להוט לנסות את התוכנה הזו בעצמך.

ערבות להחזר כספי: 7 ימים
ניסיון חינם: 24 שעות

צפה במבצעים של AzireVPN

2. גישה לאינטרנט פרטי

מכשירים פרטיים לגישה לאינטרנט

ספק VPN זה תומך בהתלהבות בהמשך הפיתוח של WireGuard. עם זאת, PIA עדיין לא מציעה את פרוטוקול ה- WireGuard ברשת שלה, בהכרה שהיא אינה מוכנה לשימוש נרחב או מקצועי..

PIA היא אחת מספקיות ה- VPN הגדולות והטובות ביותר ברחבי העולם, עם משתמשים מסורים 3,000 שרתים ב -33 מדינות ברחבי העולם, וכללים נוקשים בכל הנוגע לנתוני משתמשים.

למרות שבסיסה בארצות הברית, ל- PIA השתמשו בפרצות שונות על מנת להימנע משמירת יומני שמירת המידע החובה דרש ממשלות בברית חמש העיניים.

אף על פי ש- PIA לא יעניק לך גישה ל- WireGuard ברגע זה, תרצה לפקוח עין על אתר אחר עדכונים. זה כמעט ודאי יהיה VPN ראשוני בקנה מידה גדול ויישום ליישום הפרוטוקול ברגע שיצאה גרסה יציבה.

ערבות להחזר כספי: 7 ימים
ניסיון חינם: ניסוי בן 7 ימים זמין מדי פעם; צור קשר עם תמיכת הלקוחות לקבלת מידע

צפו במבצעי PIA

3. Algo VPN

אלגו מציעה משהו אחר לגמרי. שרת ה- VPN שמתארח בעצמו חופשי לשימוש, והספק מתהדר בכך שהוא מאובטח וקל לפריסה.

ההתקנה אכן נראית די קלה, אך קשה לשפוט את האבטחה מכיוון שפרויקט הקוד הפתוח מסתמך על חיבור אינטרנט אישי..

חשוב מכך, איננו יכולים לתת חוות דעת על בטיחותה או ביצועים של אלגו, מכיוון לא ניתנה לנו אפשרות לבדוק את השירות. אם אתה רוצה להתנסות בחינם עם WireGuard, אנו ממליצים להשתמש בניסיון חינם של AzireVPN כאפשרות הבטוחה ביותר..

בשורה התחתונה

WireGuard יכול להיות העתיד של פרוטוקולי VPN, במיוחד עם יותר זמן, כסף ומאמץ שהושקעו בפרויקט. עם זאת, כאשר אפילו המפתח הראשי אומר לכולם שהפרוטוקול אינו מוכן לשימוש כללי, כדאי להמשיך בזהירות..

לעת עתה אנו ממליצים OpenVPN כפרוטוקול הטוב ביותר לשימוש לרוב המטרות, עם IKEv2 בעוד רגע קרוב, במיוחד למכשירי iOS ו- Mac.

עקוב אחר הקישורים בטבלה שלהלן למידע נוסף על כמה מה- VPN הטובים ביותר המשתמשים בפרוטוקולים אלה. יש לנו אוספים נרחבים של ביקורות מומחים ומשתמשים שיעזרו לכם למצוא את זה המתאים ביותר עבורכם.

ספק דירוג ציון המשתמשים שלנו
בחירת העורכים 5.0 / 5
קרא את הביקורת
גלה עוד להתחיל >> בקר באתר
2 4.9 / 5
קרא את הביקורת
גלה עוד להתחיל >> בקר באתר
3 4.8 / 5
קרא את הביקורת
גלה עוד להתחיל >> בקר באתר
4 4.8 / 5
קרא את הביקורת
גלה עוד להתחיל >> בקר באתר
5 4.7 / 5
קרא את הביקורת
גלה עוד להתחיל >> בקר באתר
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me