10 VPNs הטובים ביותר של Windows | נבדק למחשבים אישיים, טאבלטים ומחשבים ניידים בשנת 2020


בעוד שרוב שירותי ה- VPN מציעים לקוח של Windows, רק מעטים באמת גדולים.

בדקנו למעלה מ- 300 שירותי VPN בחיפושנו אחר ה- VPN הטוב ביותר עבור Windows. ההמלצות שלנו מציעות מהירויות מהירות, פחית בטל חסימה של שירותי סטרימינג כמו נטפליקס ו- BBC iPlayer, ויהיה שומר עליך כשאתה סוחב או גולש.

ניתחנו את כל ההיבטים של כל VPN ודאגנו כי השירות של כל אחד מהם לקוח Windows עובד בצורה חלקה בכל גרסאות Windows, כולל יישומי Windows 10, 8 ו- 7. בנוסף, אפליקציות ה- Android וה- iOS שלהם פירושו שגם תוכלו לאבטח את הטלפון שלכם בקלות.

ההמלצה העליונה שלנו היא NordVPN.

האק NordVPN - קבל אותו בחינם במשך חודש!

אם אתה זקוק ל- VPN לזמן קצר בלבד או כדי להדביק את התוכנית האהובה עליך על נטפליקס, השתמש בפרוץ זה כדי להשיג את NordVPN בחינם למשך חודש.

NordVPN מציע ערבות להחזר כספי של 30 יום. זה נותן לך חודש שלם לבדוק אם NordVPN מציע את הזרמת הגישה, האבטחה והמהירות שאתה צריך. נסה כאן. בדקנו את מדיניות ההחזר של NordVPN, ואם אתה לא מרוצה, להחזיר את הכסף שלך הוא מהיר וקל

הפופולריות של Windows הופכת אותה למטרה ענקית עבור פושעי רשת. בעוד ש- Windows 10 בהחלט בטוח יותר מגרסאות קודמות, זה עדיין מלא בנושאי אבטחה.

אף על פי שהתכונות הניתנות להתאמה אישית שלה נראות כמו בונוס עצום, אנו מודאגים מכמה יכול להיות "מותאם אישית" של חלונות לפני שתסכן את פרטיותך. זו הסיבה שאתה צריך לעולם אל תשתמש ב- Windows ללא אחד מ- VPN המובילים האלה.

אתה יכול קרא כאן כיצד בדקנו ודרגנו את ה- VPN הללו.

קצר בזמן? להלן סיכום VPNs המומלצים ביותר עבור Windows:

 1. NordVPN - ה- VPN הטוב ביותר עבור Windows הוא מהיר, ארוז תכונות ומותאם באופן מלא לכל גרסאות מערכת ההפעלה
 2. ExpressVPN - ה- VPN המהיר ביותר עבור Windows
 3. CyberGhost - VPN ידידותי למשתמש עם ממשק אינטואיטיבי
 4. כריש גולש - חיבורי מכשירים ללא הגבלה הם מושלמים למשתמשים מרובים
 5. PrivateVPN - ה- VPN הטוב ביותר ידידותי לתקציב הקיים
 • VPN כולל טבלת השוואה מהירה
 • איך דירגנו & השוואת VPNs אלה

ה- VPNs הטובים ביותר המומלצים לשנת 2020 עבור Windows - נבדק & בהשוואה

1. NordVPN

ה- VPN הטוב ביותר עבור Windows הוא מהיר, מאובטח וארוז תכונות

10 VPNs הטובים ביותר של Windows | נבדק למחשבים אישיים, טאבלטים ומחשבים ניידים בשנת 2020

 • ממשק חלונות קל לשימוש בתכונה לחיבור מהיר באמצעות לחיצה אחת
 • תומך בכל גרסאות Windows כולל Windows 7, 8 ו- 10
 • רוחב פס בלתי מוגבל עם עד 6 חיבורי מכשירים בו זמנית
 • NordVPN יכול לבטל את החסימה: נטפליקס, HBO, הולו, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video ו- Sling TV
 • תומך בטרנינג: כן; פרופיל ייעודי לשרתים המאפשרים P2P
 • עובד עם: macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ו- Firefox. זה תואם גם לנתבים
 • מתג להרוג עבור Windows: כן

NordVPN הוא ה- VPN המוביל שלנו למכשירי Windows. זה כן ללא יומן לחלוטין, ידידותי P2P, ובטוח יותר, אמין יותר ורב תכליתי יותר מכל VPN אחר שבדקנו. זה גם מהיר - בדקנו את זה עם Netflix, BBC iPlayer ואתרי סטרימינג מובילים אחרים ו- חווה חציצה באפס וכמעט ללא הפחתת מהירות בהשוואה למהירויות שלנו ללא VPN.

NordVPN מפעילה רשת ענקית של 5,400 שרתים ומעלה ב 60 מדינות. המטה שלה ממוקם בפנמה, מחוץ לתחום שיפוט 5/9/14-Eyes, אז אתה יודע פעילות הגלישה שלך מאובטחת (וזה לא דבר שאתה יכול לקחת כמובן מאליו).

NordVPN מאבטח את נתוני המשתמשים באמצעות הצפנת AES 256 סיביות. אתה יכול להגן עוד יותר על הנתונים שלך באמצעות קניינה הגדרת VPN כפולה - אך מרבית המשתמשים לא יזדקקו לשכבת ההצפנה הנוספת הזו. לקוח Windows של NordVPN משתמש כברירת מחדל בפרוטוקול OpenVPN ומציע מתג להרוג.

NordVPN עובד בסין ורוב המדינות בהן VPN מצונזר בכבדות בגלל הגדרות ערפול מתקדמות. המובנה שלה תכונת CyberSec חוסם באופן אוטומטי מודעות, עוקבים ותוכנות זדוניות.

בדקנו אם NordVPN יכול לבטל את חסימת Netflix, ומצאתי שזה עובד עם נטפליקס ארה"ב ורוב האזורים האחרים. זה הודות לשרתים המותאמים לזרימה שיכולים לעשות זאת ביטול החסימה של יותר מ- 400 שירותי סטרימינג מוגבלים גיאוגרפיים. תכונת SmartPlay שלו מזהה את השרת שעליו אתה צריך להיות כדי לבטל את חסימת אתר כלשהו ועושה את המתג באופן אוטומטי.

אל תשתמש ב- NordVPN אם אתה רוצה לשלם עם PayPal. NordVPN אינו מציע תמיכה מלאה ב- PayPal בכל המדינות. NordVPN מקבלת כרטיסי אשראי, Apple ו- Google Pay, cryptocurrencies, Alipay ו- UnionPay.

אם אתה נתקל בבעיות או שיש לך שאלות, NordVPN מציע תמיכה 24/7 באמצעות צ'אט חי.

NordVPN נותן לך א ערבות 30 יום הכסף בחזרה, בלי לשאול שאלות. בדוק אם קיימים קופונים פעילים ב- דף המבצעים שלנו.

רוצה ללמוד עוד? בדוק מה אומרים משתמשי NordVPN על השירות שלה כאן.

2. ExpressVPN

ה- VPN המהיר ביותר עבור Windows

10 VPNs הטובים ביותר של Windows | נבדק למחשבים אישיים, טאבלטים ומחשבים ניידים בשנת 2020

 • ExpressVPN יכול לבטל את החסימה: נטפליקס, הולו, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN ו- BBC iPlayer
 • תומך בטרנינג: כן, בכל השרתים
 • עובד גם עם: macOS, Android, iOS, Android TV, Linux, Chrome ו- Firefox. הוא מציע גם אפליקציה לשימוש עם נתבים מסוימים
 • מתג להרוג עבור Windows: כן

ExpressVPN הוא ה- VPN המהיר ביותר שבדקנו עבור מכשירי Windows - זה היה אפילו מהיר יותר מ- NordVPN. הוא מבוסס באיי הבתולה הבריטיים ידידותיים לפרטיות, ומהירויותיו הופכות אותו לבחירה נהדרת לסיבוב, משחק והזרמה ב- HD ו- 4K. זה מציע 3,000+ שרתים במהירות גבוהה ביותר מ- 160 מיקומים, מבטיח לך כיסוי גלובלי באמת. זה גם ידידותי ל- P2P.

ExpressVPN משתמש הצפנה של 256 סיביות, הגנת דליפות DNS, מנהור מפוצל, ו מתג להרוג אוטומטי - -. טכנולוגיית TrustedServer משתמשת ב- RAM בכדי למחוק לצמיתות את כל המידע בשרת בכל פעם שהוא מחדש. זה מבטיח זאת ExpressVPN לא יכול לאחסן יומני משתמש כלשהם.

ExpressVPN מספק גישה אמינה ומהירה לכל שירותי ההזרמה הגדולים, כולל נטפליקס ארה"ב. זה מרענן באופן קבוע את כתובת ה- IP של השרתים אל הימנע מחסימות ה- VPN הידועות לשמצה של Netflix.

אתה יכול גם להשתמש בטכנולוגיית MediaStreamer שלה כדי הזרם את התוכניות והסרטים המועדפים עליך במכשירים שאינם תומכים בחיבורי VPN, כמו קונסולת המשחקים שלך או טלוויזיה חכמה.

אל תשתמש אם אתה מחפש VPN זול. ExpressVPN מתגאה במוצר הפרימיום שלו - אבל זה אומר שהוא עולה קצת יותר יקר מאשר VPNs מובילים אחרים (אם כי הנחות נסתרות הפוך אותו למחיר דומה לאחרים!).

תמיכת הלקוחות זמינה 24/7 באמצעות צ'אט חי. יש גם מדריכי התקנה ופתרון בעיות יסודיים עבור כל פלטפורמה באתר ExpressVPN. ההתקנה שלה בלחיצה אחת הופכת אותה לאחת ה- VPN הידידותיות למשתמש ביותר שבדקנו.

ExpressVPN מציע א ערבות להחזר הכסף בחזרה למשך 30 יום כך שתוכל לנסות את שירותו ללא סיכון. חפש מבצעים אקספרס הנוכחיים ב- ExpressVPN דף הקופון שלנו.

בדוק מה יש ללקוחות ExpressVPN לומר בביקורות אלה.

3. CyberGhost

VPN ידידותי למשתמש עם ממשק אינטואיטיבי

התקני CyberGhost

 • CyberGhost יכול לבטל את החסימה: Netflix, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN, ואחרים
 • תומך בטרנינג: כן; פרופיל ושרתים ייעודיים
 • עובד גם עם: macOS, Android, iOS, Amazon Fire Stick, Android TV, Linux ו- Chrome
 • מתג להרוג עבור Windows: כן

CyberGhost פועלת יותר מ- 5,700 שרתים בכל 90 מדינות. זה מציע הצפנה של 256 סיביות ו מתג להרוג אוטומטי - -. זה גם מתהדר ב- מדיניות ללא יומני חזקה והיא מבוססת ברומניה ידידותית לפרטיות.

משתמש Windows של CyberGhost הממשק מלוטש וקל לשימוש, מה שהופך אותו לאידיאלי גם למתחילים VPN וגם למשתמשים מתקדמים. פירוש ההגדרה בלחיצה אחת מכשיר Windows שלך יהיה מוגן תוך שניות. CyberGhost מאפשר לך לחבר 7 מכשירים בו זמנית.

אתה יכול לשנות את כל היבטי חיבור ה- VPN שלך באמצעות זה הגדרות מתקדמות וכללים חכמים. יש אפילו אפשרות להחזיק VPN שלך להתחבר אוטומטית כשאתה מדליק את המכשיר שלך.

CyberGhost מציע מובנה מסור פרופילים שמייעל את החיבור שלך עבור סטרימינג ומגרה. CyberGhost יכולה לבטל את חסימת Netflix, Hulu ושירותי סטרימינג פופולריים רבים אחרים.

אל תשתמש אם אתה זקוק ל- VPN שעובד בסין.

תמיכת לקוחות זמינה 24/7 באמצעות צ'אט חי באתר. CyberGhost מציעה א ניסיון חינם 24 שעות ביממה ונדיב אחריות להחזר הכסף למשך 45 יום (או 14 יום לתוכניות של חודש). זה מציע גם קופונים לחיסכון נדיב על התוכניות ארוכות הטווח שלה.

לחץ כאן כדי לקרוא ביקורות ממשתמשי CyberGhost אמיתיים.

4. גולש

חיבורי מכשירים ללא הגבלה הם מושלמים למשתמשים מרובים

מכשירי Surfshark

 • Surfshark יכול לבטל את החסימה: Netflix, Hulu, CBS, ESPN, Amazon Prime Video, ואחרים
 • תומך בטרנינג: כן
 • עובד גם עם: macOS, Android, iOS, FireTV, Linux, Chrome ו- Firefox
 • מתג להרוג עבור Windows: כן

משתמשים בגלישה הצפנה של חוזק צבאי, א מדיניות ללא יומני קפדנית, ו מתג להרוג אוטומטי - -. זה מבוסס באיי הבתולה הבריטיים, הרחק מחוץ לברית העיניים 5/9/14.

עם Surfshark אתה יכול הגן על כמות בלתי מוגבלת של מכשירים בו זמנית. זה שימושי אם אתה בן משק בית גדול, מפעיל משרד ביתי או רוצה לאבטח מספר מכשירים.

למרות שהרשת של Surfshark קטנה משלושת ה- VPN המובילים שלנו, היא עדיין מציעה כוחות חסימת עוצמה חזקים. במבחנים שלנו זה היה מסוגלים לגשת לאתרי סטרימינג בינלאומיים כמו Netflix, HBO GO, Amazon Prime Video ו- BBC iPlayer.

הצעות Surfshark הצפנה כפולה והגדרות ערפול חזק. אתה יכול לבחור מכמה פרופילים, כולל מצב ללא גבולות להערפל נוסף באזורים צנזורים כבדים, ומצב הסוואה כדי למנוע מהספק שלך לאתר את חיבור ה- VPN שלך..

טכנולוגיית ה- CleanWeb שלה חוסם מודעות, עוקבים, תוכנות זדוניות וניסיונות דיוג.

אל תשתמש אם אתה צריך להתקין VPN בנתב שלך. בזמן שאתה מקבל חיבורי מכשירים סימולטניים ללא הגבלה, Surfshark אינו כולל אפליקציה לנתבים.

תוכל להגיע לצוות התמיכה של Surfshark דרך 24/7 באמצעות צ'אט חי. Surfshark לא מציע תקופת ניסיון בחינם עבור Windows, אבל אתה יכול בדוק את זה ללא סיכון עם אחריות ההחזר הכספי שלו למשך 30 יום.

למידע נוסף מתוך ביקורות Surfshark.

5. PrivateVPN

ה- VPN הכי ידידותי לתקציב

התקני PrivateVPN

 • PrivateVPN יכול לבטל את החסימה: Netflix, Hulu, HBO, Hotstar, Amazon Prime Video ו- BBC iPlayer
 • תומך בטרנינג: כן
 • עובד גם עם: macOS, Android ו- iOS
 • מתג להרוג עבור Windows: כן

PrivateVPN היא הבחירה העיקרית שלנו אם אתה מחפש VPN ידידותי לתקציב עם אבטחה קשה. זה משתמש הצפנה של 256 סיביות ו הגנת דליפות IPv6 ו- DNS. אפליקציית Windows שלה כוללת מתג להרוג אוטומטי - -.

PrivateVPN פועלת 150 שרתים ידידותיים P2P בכל 59 מדינות. זה כולל שרתים המותאמים ל- Netflix זה יכול לבטל את חסימת רוב שירותי הזרימה המובילים.

VPN מבוסס שבדי זה מחויב לאבטחת אינטרנט. אם כי הוא ממוקם במדינה 5/9/14-עיניים, יש לה מדיניות אמיתית ביומן אפס. המשמעות היא שאין לה מידע לחלוק עם הממשלה גם אם היא תתבקש לעשות זאת.

PrivateVPN מציע מצב התגנבות אשר עוקף חסימות VPN ובדיקת מנות עמוקות (DPI). זה הופך אותה לבחירה בטוחה להגנה על עצמך במדינות הנתונות למעקב וצנזורה באינטרנט.

הצעות PrivateVPN צ'אט חי, אך רק בשעות העבודה. כאשר הצוות אינו במשרד, תצטרך להסתמך על תמיכה בדוא"ל.

אל תשתמש אם ברצונך VPN עם שירות לקוחות 24/7

אתה יכול לנסות PrivateVPN ללא סיכון באמצעות ערבות 30 יום הכסף בחזרה. יש גם ניסיון חינם למשך 7 ימים אתה יכול לגשת על ידי בקשת קוד מיוחד משירות לקוחות. המחויבות של PrivateVPN לאבטחה ושירות באיכות גבוהה הופכת אותו לבחירה נהדרת עבור Windows.

בדוק את ביקורות הלקוחות שלה כאן.

6. IPVanish

10 VPNs הטובים ביותר של Windows | נבדק למחשבים אישיים, טאבלטים ומחשבים ניידים בשנת 2020

 • IPVanish יכול לבטל את החסימה: Netflix ו- BBC iPlayer
 • תומך בטרנינג: כן - אבל עם תנאים נוקשים
 • עובד גם עם: macOS, Linux, Android, iOS, Windows Phone, נתבים, Chromebook, Amazon Fire TV
 • מתג להרוג עבור Windows: כן

IPVanish מבוסס ארה"ב משתמש בכיתה צבאית הצפנת AES 256 סיביות, א מדיניות ללא יומני חזקה, ופרוטוקול OpenVPN. יש ליישום Windows מתג הרג מובנה והגנת דליפות DNS. IPVanish תומך ב- P2P חיבורים ומבצעים SOCKS5 לסיבוב בטוח.

IPVanish מציע 1,200 שרתים ב -60 מדינות וממשק ידידותי למשתמש עם 10 חיבורים בו זמנית. זה יכול לבטל את החסימה נטפליקס ו- BBC iPlayer, אך לא יכול היה להזרים את Hulu או HBO GO במהלך הבדיקות שלנו.

IPVanish מציע שירות לקוחות 24/7 באמצעות צ'אט חי ומייל.

אל תשתמש אם:

 • אתה רוצה להזרים את Hulu או HBO GO
 • אתה מודאג מתחום השיפוט של 14 עיניים. IPVanish מציעה מדיניות אמיתית ללא יומני, אך מטה ארה"ב עשוי להדאיג אנשים מסוימים.

IPVanish מציעה א ערבות להחזר כספי למשך 7 ימים. חשוב לציין את זה חשבונות שנוצרו באמצעות iTunes ואפליקציית iOS אינם זכאים לערבות זו, לכן הקפד להרשם באמצעות מכשיר Windows שלך.

גלה מדוע המשתמשים שלה מדרגים אותו כל כך גבוה.

7. VyprVPN

10 VPNs הטובים ביותר של Windows | נבדק למחשבים אישיים, טאבלטים ומחשבים ניידים בשנת 2020

 • VyprVPN יכול לבטל את החסימה: Netflix ו- BBC iPlayer Hulu ו- Amazon Prime Video, ואחרים
 • תומך בטרנינג: כן
 • עובד גם עם: נתבי macOS, Android, iOS, Linux, QNAP, Blackphone, Smart TV, Anonabox, Tomato, DD-WRT, OpenWRT ו- ASUSWRT, Boxee, Synology NAS, Blackberry
 • מתג להרוג עבור Windows: כן

VyprVPN מבוסס בשוויץ ידידותית לפרטיות. זה מציע הצפנה מתקדמת, מדיניות ללא יומנים, הגנת DNS, אוטומטית מתג כיבוי, ותצוגת נתונים בזמן אמת.

הטכנולוגיה הקניינית של VyprVPN עוקף רשתות מגבילות וצנזורה. זה מערבל מטא-נתונים של מנות OpenVPN בכדי לגרום לזה להיראות כמו נתונים רגילים הנמצאים תחת בדיקת מנות עמוקה. זה במיוחד שימושי למשתמשים במדינות עם גישה לאינטרנט מוגבלת מאוד כמו סין, רוסיה ואירן.

VyprVPN's 700+ שרתים יכול לבטל את החסימה של Netflix, Hulu, BBC iPlayer, וכמעט כל שירות סטרימינג אחר. המהירויות שלו מספיק טובות לזרם ללא מאגר.

אל תשתמש אם ברצונך לשלם באמצעות cryptocurrency

VyprVPN מציעה א ערבות 30 יום הכסף בחזרה כך שתוכל לנסות את השירות למשך חודש. תוכל ליצור קשר עם צוות התמיכה בלקוחות של VyprVPN עד הגשת כרטיס בדף האינטרנט שלה או יצירת פוסט בפורומים שלו.

אתה יכול לראות מה משתמשים אחרים אומרים על VyprVPN כאן.

8. Zenmate

Zenmate-apparaten-1024x768_optimized

 • Zenmate יכול לבטל את החסימה: Netflix, BBC iPlayer, Hulu, Amazon Prime ו- HBO GO
 • תומך בטרנינג: כן
 • עובד גם עם: הרחבות macOS, Android, Opera, iOS, Linux, ודפדפנים
 • מתג להרוג עבור Windows: כן

Zenmate מציע אפליקציית Windows קלה לשימוש, עם תצורה בלחיצה אחת והתקנה פשוטה לשלושה שלבים.

אתה יכול להתחבר ל מאות שרתים ב- 35+ מדינות, והכל עם רוחב פס ונתונים ללא הגבלה. יהיה לך בוררי שרת ללא הגבלה לעבור דרך מדינות שונות כרצונך.

יש מדיניות קפדנית ללא יומני, מתג הרג אוטומטי והגנת דליפות DNS כך שאתה מוגן מפני כל דליפות IP ואנונימיות לחלוטין.

זה יהיה בקלות לעקוף מגבלות צנזורה דיגיטליות וביטול חסימת אתרי סטרימינג פופולריים, גם. אתה יכול גם להשתמש Zenmate עבור סוחף.

אל תשתמש אם אתה זקוק ל- VPN עם רשת שרתים עצומה.

אתה יכול לנסות Zenmate נטול סיכון באמצעותו ערבות 30 יום הכסף בחזרה. אם אתה צריך ליצור קשר עם תמיכת הלקוחות, פשוט הגש בקשה באתר שלהם.

התחל עם Zenmate עכשיו!

לחץ כאן כדי לקרוא מה יש למשתמשים לומר על Zenmate.

9. גישה לאינטרנט פרטי

מכשירים פרטיים לגישה לאינטרנט

 • גישה לאינטרנט פרטי יכולה לבטל את החסימה: נטפליקס ארה"ב ובריטניה
 • תומך בטרנינג: כן
 • עובד גם עם: macOS, Android, iOS, Linux
 • מתג להרוג עבור Windows: כן

גישה פרטית לאינטרנט (PIA) שומרת על מדיניות ללא יומני קפדנית. זה מציע הגנת דליפות DNS, תומך בסיבוב, וכל האפליקציות שלה מגיעות עם אוטומטי מתג כיבוי.

הגדרות ברירת המחדל של האפליקציה משתמשות בהצפנה של 128 סיביות בלבד, אך ניתן לשנות זאת. יהיה עליך לבחור הצפנה גבוהה יותר בממשק ההגדרות.

תכונת MACE של PIA כוללת חוסם מודעות, עוקבים ותוכנות זדוניות.

PIA פועלת 2,500+ שרתים גלובליים במהירות גבוהה יותר. הצלחנו בטל את חסימת Netflix במהלך הבדיקות שלנו, אך לא היה להם מזל עם Hulu, BBC iPlayer או HBO GO.

אתה יכול ליצור קשר עם תמיכת הלקוחות על ידי הגשת כרטיס תמיכה דרך האתר.

אל תשתמש אם ברצונך להזרים את Hulu, HBO GO או BBC iPlayer

PIA מציעה א ערבות להחזר כספי למשך 7 ימים על כל התוכניות שלה. זוהי דרך נהדרת ונטולת סיכון לבדוק את השירות בעצמכם.

קרא את ביקורות הלקוחות שלנו למידע נוסף.

10. להסתיר

10 VPNs הטובים ביותר של Windows | נבדק למחשבים אישיים, טאבלטים ומחשבים ניידים בשנת 2020

 • hide.me יכול לבטל את החסימה: Netflix, BBC iPlayer, Amazon Prime Video, Hulu, ועוד
 • תומך בטרנינג: כן
 • עובד גם עם: נתבי macOS, Android, iOS, Linux, QNAP, Blackphone, Smart TV, Anonabox, Tomato, DD-WRT, OpenWRT ו- ASUSWRT, Boxee, Synology NAS, Blackberry
 • מתג להרוג עבור Windows: כן

הסתר הוא מציע שירות VPN בחינם אמין. זה'היא גרסה מוגבלת לחשבון הפרימיום של hide.me. תקבל נתונים של 2GB לחודש וגישה לחמישה מיקומי שרת במכשיר אחד. זה לא מספיק נתונים לזרם או לביקורת, אלא זה נהדר אם אתה זקוק ל- VPN לזמן קצר בלבד.

כאשר אתה שדרג לחשבון פרמיום, תהיה לך גישה אליו 1,400 שרתים ב- 56 מיקומים גלובליים, כולל שרתים המותאמים לזרימה יכולים לבטל את חסימת ה- iPlayer של Netflix, Hulu ו- BBC.

משתמש ב- hide.me הצפנה של 256 סיביות ו מגוון רחב של פרוטוקולי אבטחה, כולל OpenVPN ו- IKEv2. זה לא שומר יומנים, והאפליקציה מגיעה עם מובנה מתג כיבוי לביטחון נוסף.

אל תשתמש אם:

 • עליך להגן על יותר מחמישה מכשירים בכל פעם

כל חשבונות הפרימיום מגיעים עם א ערבות 30 יום הכסף בחזרה. אתה יכול ליצור קשר עם hide.me דרך צ'אט חי, אימייל, מסנג'ר פייסבוק ואתר האינטרנט שלו.

עיין בביקורות שלו כדי לגלות מה המשתמשים אומרים על hide.me.

VPN כולל טבלת השוואה מהירה

VPN כסף בחזרה להבטיח חיבורים סימולטניים שירותי סטרימינג תואמים תומך ב- P2P
NordVPN 30 ימים 6 440+ כולל Netflix, HBO, Hulu, Showtime, BBC iPlayer, Amazon Prime Video ו- Sling TV כן, בשרתים ייעודיים
ExpressVPN 30 ימים 5 Netflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video, Showtime, Sling TV, DAZN ו- BBC iPlayer כן
CyberGhost 45 יום ז נטפליקס, BBC iPlayer, Sky Go, Hulu, Comedy Central, Eurosport, ESPN, ועוד כן, בשרתים ייעודיים
כריש גולש 30 ימים ללא הגבלה נטפליקס, הולו, CBS, ESPN, Amazon Prime Video, ועוד כן
PrivateVPN 30 ימים 6 נטפליקס, הולו, HBO, Hotstar, Amazon Prime Video ו- BBC iPlayer כן
IPVanish 7 ימים 10 Netflix ארה"ב ו- BBC iPlayer כן
VyprVPN 7 ימים 5 Netflix ו- BBC iPlayer Hulu ו- Amazon Prime Video, ועוד כן
זנמאט 30 ימים 5 Netflix, BBC iPlayer, Hulu, Amazon Prime Video ו- HBO GO כן
גישה פרטית לאינטרנט 7 ימים 10 נטפליקס ארה"ב ובריטניה כן
הסתר 30 ימים 5 נטפליקס, BBC iPlayer, Amazon Prime Video, Hulu, ועוד כן, בשרתים ייעודיים

איך דירגנו & השוואת VPNs אלה

כל VPN ברשימה זו עמד בקריטריונים המחמירים שלנו לבחירת ה- VPN הטובים ביותר. בדקנו למעלה מ- 20 גורמים, כולל מהירויות, מיקומי שרת, תמיכה ב- P2P, גישה לזרם, מדיניות רישום, מחיר, תמיכת לקוחות, תאימות מכשירים, אפליקציות Windows אינטואיטיביות ועוד.

להלן כמה דברים שחיפשנו:

אבטחה עוצמתית

VPN ללא אמצעי אבטחה ללא או נמוך מסכן את הנתונים שלך. כמה ספקי VPN לא אמינים נתפסו כשהם מדלפים נתונים, רושמים את פעילות המשתמשים ואפילו שיתוף נתוני המשתמשים שלהם עם צדדים שלישיים, כמו פייסבוק.

כל ה- VPN ברשימת עשרת המובילים שלנו משתמשים הצפנה בדרגה צבאית ויש מדיניות ללא יומני קפדנית. מכיוון שמיקרוסופט מבוססת בארה"ב, העדפנו עדיפות ל- VPN המבוססות מחוץ לתחום שיפוט 14-Eyes.

לקוחות ה- VPN המובילים שלנו עבור Windows כוללים מתג להרוג אוטומטי - - זה עוצר נתונים לא מוגנים שעוזבים את הרשת שלך אם חיבור ה- VPN שלך נכשל. יישומים אלה גם יגנו עליכם מפני דליפות DNS.

אנחנו חיפשנו VPNs של Windows המשתמשים בפרוטוקול OpenVPN כסטנדרט. OpenVPN הוא קוד פתוח ומבוקר בקביעות, ולכן הוא נחשב לפרוטוקול VPN הבטוח ביותר.

מהירויות מהירות

זה מתסכל כשהקשר שלך מפגר, וזו הסיבה המהירות היא חלק חשוב כל כך בבחירת VPN.

זה נורמלי שהחיבור שלך יאט מעט כשאתה מתחבר ל- VPN. הנתונים שלך צריכים לנוע רחוק יותר כדי להגיע לשרת VPN, ולוקח קצת זמן להצפין ולפענח את המידע שלך. למרות זאת, זה צריך להיות בולט בקושי בעת שימוש ב- VPN פרמיום.

כל ה- VPN ברשימה זו עקבו אחר דרישות המהירות להוריד טורנטים ולזרום בהגדרה גבוהה במהלך הבדיקות שלנו.

בטל חסימת שירותי הזרמה

שירותי סטרימינג כמו Netflix ו- Hulu משתמשים בהגבלות גיאוגרפיות כדי לשלוט בתוכן שאתה צופה בו. לדוגמה, קטלוג נטפליקס באוסטרליה כולל כמחצית הכותרות העומדות לרשות הצופים בארה"ב.

VPNs מסווים את כתובת ה- IP שלך כדי לעזור לך להתגבר על חסימות גיאוגרפיים ולהזרים תוכן מאזורים אחרים, כולל נטפליקס, ה- BBC iPlayer והולו.

דאגנו לכך כל השירותים ברשימה שלנו יכולים לבטל חסימת שירות סטרימינג פופולרי אחד לפחות במהלך הבדיקות שלנו.

תקני פרטיות

VPNs הם כלי חשוב במאבק למען חופש האינטרנט. במדינות כמו סין, רוסיה, ואיראן, צנזורת אינטרנטית רווחת.

בעוד שעיתונאים ולוחמי חופש משתמשים ב- VPN כדי לתקשר בחופשיות, אזרחים יכולים להשתמש בהם גם כן לעקוף צנזורה באינטרנט ולהימנע מצעדי מעקב.

חיפשנו שירותים שיכולים בטל את החסימה של אתרים מצונזרים והימנע מגילוי בנופים הדיגיטליים המסוכנים ביותר. למרות שלא כל ה- VPN ברשימה זו יכולים להתחמק מבדיקת מנות עמוקה, דאגנו לכלול מספר שירותים שיכולים.

שאלות נפוצות

האם זה משנה אם אני זקוק ל- VPN למחשב נייד או לשולחן העבודה?
האם VPNs בחינם בטוחים?
האם VPNs חוקיים?
האם VPNs זמינים גם למכשירים אחרים?

האם זה חשוב אם אני זקוק ל- VPN למחשב נייד או לשולחן עבודה?

כשאתה בוחר VPN למחשב שלך, המכשיר שלך לא משנה. ל- VPNs עבור Windows שאנו ממליצים לעיל יש לקוחות קלים וקלים לשימוש הפועלים בצורה חלקה גם על מחשבים ניידים וגם על שולחנות עבודה..

האם VPNs בחינם בטוחים?

כל העסקים צריכים להרוויח כסף. אם אינך משלם עבור שירות, חברות צריכות למצוא דרכים אחרות להרוויח.

ספקי VPN בחינם רבים נתפסו מכירת נתוני המשתמשים שלהם לצדדים שלישיים, למרות הבטחה מהשורה הראשונה. נמצא כי אחרים התקן תוכנה זדונית והניח trackers במכשיר שלך.

אבל ישנם כמה VPNs שאינם אמינים בחינם. אלה הגרסאות החינמיות של שירותי VPN פרמיום המוצעות על ידי חברות כמו הסתר.

VPNs אלה בחינם בדרך כלל מציעים שירות מוגבל בלבד, אך הן יכולות להיות אפשרות טובה אם אתה זקוק ל- VPN לזמן קצר בלבד, או שאתה רוצה לנסות שירות פרימיום.

עם כל כך הרבה ספקים מובילים המציעים ניסויים בחינם וערבות להחזר הכסף, אין צורך להסתכן בביטחון שלך באמצעות VPN חינמי לא אמין. אתה יכול לרכוש תוכנית VPN זולה באמצעות קוד הנחה ולקבל אבטחה עליונה במחיר כוס קפה!

האם VPNs חוקיים?

VPNs הם חוקיים בכ- 95.9% מהמדינות. החריגים העיקריים הם סין, עירק, איראן, רוסיה, בלארוס, טורקיה, עומאן ואיחוד האמירויות. במדינות אלה השימוש ב- VPN הוא אזור אפור חוקי או בלתי חוקי עבור ילידים.

לא משנה היכן אתה גר, באחריותך לוודא שאתה פועל על פי החוק ותנאי השירות של הספק שלך כדי להישאר מחוץ לקשיים..

האם VPNs זמינים גם למכשירים אחרים?

כן! VPNs זמינים עבור כמעט כל מכשיר. שלושת ה- VPN הראשיים ברשימה שלנו תומכים בכל המכשירים ומערכות ההפעלה, כך שתוכלו לאבטח בקלות את מחשב ה- Windows, הטלפון, הטלוויזיה החכמה וכל מכשיר אחר שלדעתכם זקוק להגנה..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me